نوین مارکتینگ در یک نگاه


نوین مارکتینگ در سال ۱۳۸۵ با هدف ارایه خدمات نوین دیجیتال مارکتینگ با کیفیت بالا و به شکل کاملا شفاف، تاسیس شد. اولین خدمات ما تبلیغات کلیکی و بازاریابی از طریق موتورهای جستجو بود؛ که با گسترش مجموعه، طراحی وب سایت، تولید محتوا، سئو و بازاریابی در شبکه های اجتماعی نیز به آن اضافه شد

۶+

خدمات

۲۰۰۰+

پروژه ها

۱۸۰۰+

مشتری

۴۵

تیم

۱۴+

سابقه

۵+

گواهینامه

ارزش‌ها و ماموریت‌های ما

تمام تلاش تیم نوین مارکتینگ ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین است. در دنیای دیجیتالی امروز، موفقیت در این حوزه می‌تواند از جذابیت‌های بالایی برخوردار باشد. ما در مدت فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری را کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت را پس از ارائه مشاوره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ بیابیم؛ تا بتوانیم هم‌اکنون در اختیار شما قرار دهیم.
یکی از مهمترین ارزش‌های ما، پشتیبانی واقعی از مشتریان‌مان است. ما معتقدیم احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات مناسب، از اصلی‌ترین نکته‌های فعالیت مثبت در دنیای دیجیتالی است. تیم نوین مارکتینگ متشکل از 25 کارشناس آموزش دیده آماده پاسخ گویی و انجام کلیه امور دیجیتال مارکتینگ شما خواهد بود.
تلاش ما بر این است که با تحقیق و آموزش در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تمام تکنیک‌های روز دنیا را فرا گرفته تا بتوانیم تکنولوژی‌های جدید را در جهت انتقال و خدمت‌رسانی به مشتریان به کار ببندیم، با توجه به داشتن یک همکار بین‌المللی در تایلند، همیشه تلاشمان بر این بوده تیم نوین مارکتینگ را در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی شرکت دهیم؛ تا از این طریق بتوانیم آخرین تکنولوژی روز دنیا را فرا گرفته و در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود بکار ببندیم.
احترام به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان از مهمترین مسایلی است که به آن توجه ویژه‌ای داریم. هدف اصلی ما همکاری بلند مدت و موفقیت‌آمیز با مشتریان است. ما بر این باوریم که همکاری بلند مدت می‌تواند هر دو طرف را به سود واقعی برساند، به دلیل همین دیدگاه خوشبختانه توانسته‌ایم مشتریانی با بیش از چندین سال همکاری مداوم و تعامل متقابل، داشته باشیم. باعث افتخار ما خواهد بود که شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید.
Why Novin Marketing

چرا نوین مارکتینگ ؟

کارشناسان متخصص

افزایش بهره‌وری و سطح دانش تخصصی کارشناسان با هدف گسترش فعالیت‌ها و ارائه خدمات سریع و با کیفیت

به روز بودن

برگزاری ویدئو کنفرانس‌هایی جهت دریافت جدیدترین متدهای روز دیجیتال مارکتینگ، از اساتید و بزرگان دیجیتال مارکتینگ دنیا

حمایت استارت آپ ها

سرمایه‌گذاری و استقبال از استارت‌آپ های زود بازده و کاربردی و مشارکت در طرح‌های جامع دیجیتال مارکتینگ

ایجاد همایش و کارگاه

برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ و ارائه مدارک معتبر در سطح داخلی و بین‌المللی

ارائه پکیج

ارایه پکیج کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ در جهت براورده ساختن تمام نیازهای مشتریان مجموعه

بومی سازی

بومی‌سازی خدمات نوین دیجیتالی و بازاریابی آنلاین روز دنیا و ارایه در کشور به بهترین و ساده‌ترین شکل ممکن

Novin Marketing at One Snapshot

نوین مارکتینگ در یک نگاه

 • ۱۳۸۵

  ایده شروع ارائه خدمات آنلاین مارکتینگ

  آغاز فعالیت بازاریابی ما به صورت دور کاری (Tele-working) برای شرکت‌های کانادایی در این سال بوده است. در واقع در این سال هنوز نامی از نوین مارکتینگ نبود؛ و تنها تیم کوچک ما مشغول خدمات آنلاین مارکتینگ به شرکت‌های بین‌المللی از دفتر تهران بوده است. از جمله فعالیت‌های آن زمان اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل و توسعه وب‌سایت‌های ساده برای جذب مخاطب از طریق اینترنت بوده است.

 • ۱۳۸۶

  تولد نوین مارکتینگ با رویکرد تبلیغات کلیکی

  تیم نوین مارکتینگ در سال ۸۶ با دور هم جمع شدن افرادی علاقه‌مند به فعالیت در زمینه وب و آنلاین مارکتینگ، کار خود را رسما شروع کرد. در آن زمان با توجه به اینکه بازاریابی اینترنتی در ایران هنوز به شکل امروزی شناخته شده نبود؛ کار خود را با فعالیت تبلیغات کلیکی برای برخی شرکت‌های داخلی و بین‌المللی که در ارتباط با بازارهای خارجی بودند آغاز کردیم.

 • ۱۳۸۸

  گسترش مجموعه نوین مارکتینگ و شروع همکاری با شرکت‌های بومی

  در این سال اینترنت پرسرعت در کشور در حال رشد و توسعه بود؛ و لزوم حضور شرکت‌ها و سازمان‌ها در اینترنت بیش از قبل جدی‌تر شده بود. در چنین فضایی ما توانستیم مفهوم بازاریابی در موتورهای جستجو و بهینه کردن وب سایت را به صورت جدی‌تر معرفی کنیم؛ که در واقع سرآغاز فعالیت حرفه‌ای برای ارائه خدمت به شرکت‌های بومی در ایران بوده است.

 • ۱۳۸۹

  افتتاح دپارتمان طراحی وب‌سایت

  عدم رعایت استاندارد‌های وب در طراحی وب‌سایت‌های بسیاری از مشتریان مجموعه، ما را بر آن داشت تا واحد طراحی و توسعه وب‌سایت‌های تجاری را راه اندازی کنیم. در این سال ما توانستیم قدم به بازار طراحی وب‌سایت بگذاریم.

 • ۱۳۹۱

  فرهنگ‌سازی دیجیتال مارکتینگ در ایران

  آغاز معرفی پکیج‌های آنلاین مارکتینگ در این سال ‌بوده است. در واقع ما در این سال توانستیم مفهوم داشتن یک وب‌سایت کارآمد در کنار بازاریابی دیجیتالی را به مشتریان‌مان انتقال دهیم؛ و بتوانیم سرویس کاملی را در جهت رسیدن به اهداف آنها ارایه کنیم.