درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

نوین مارکتینگ در یک نگاه

نوین مارکتینگ در سال ۱۳۸۵ با هدف ارایه خدمات نوین دیجیتال مارکتینگ با کیفیت بالا و به شکل کاملا شفاف، تاسیس شد. اولین خدمات ما تبلیغات کلیکی و بازاریابی از طریق موتورهای جستجو بود؛ که با گسترش مجموعه، طراحی وب سایت، تولید محتوا، سئو و بازاریابی در شبکه های اجتماعی نیز به آن اضافه شد.

۶+

خدمات

۲۰۰۰+

پروژه ها

۱۸۰۰+

مشتری

۴۵

تیم

۱۴+

سابقه

۵+

گواهینامه

ارزش‌ها و ماموریت‌های ما

تمام تلاش تیم نوین مارکتینگ ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین است. در دنیای دیجیتالی امروز، موفقیت در این حوزه می‌تواند از جذابیت‌های بالایی برخوردار باشد. ما در مدت فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری را کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت را پس از ارائه مشاوره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ بیابیم؛ تا بتوانیم هم‌اکنون در اختیار شما قرار دهیم.

یکی از مهمترین ارزش‌های ما، پشتیبانی واقعی از مشتریان‌مان است. ما معتقدیم احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات مناسب، از اصلی‌ترین نکته‌های فعالیت مثبت در دنیای دیجیتالی است. تیم نوین مارکتینگ متشکل از ۲۵ کارشناس آموزش دیده آماده پاسخ گویی و انجام کلیه امور دیجیتال مارکتینگ شما خواهد بود.

تلاش ما بر این است که با تحقیق و آموزش در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تمام تکنیک‌های روز دنیا را فرا گرفته تا بتوانیم تکنولوژی‌های جدید را در جهت انتقال و خدمت‌رسانی به مشتریان به کار ببندیم، با توجه به داشتن یک همکار بین‌المللی در تایلند، همیشه تلاشمان بر این بوده تیم نوین مارکتینگ را در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی شرکت دهیم؛ تا از این طریق بتوانیم آخرین تکنولوژی روز دنیا را فرا گرفته و در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود بکار ببندیم.

احترام به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان از مهمترین مسایلی است که به آن توجه ویژه‌ای داریم. هدف اصلی ما همکاری بلند مدت و موفقیت‌آمیز با مشتریان است. ما بر این باوریم که همکاری بلند مدت می‌تواند هر دو طرف را به سود واقعی برساند، به دلیل همین دیدگاه خوشبختانه توانسته‌ایم مشتریانی با بیش از چندین سال همکاری مداوم و تعامل متقابل، داشته باشیم. باعث افتخار ما خواهد بود که شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید.

چرا نوین مارکتینگ ؟
Why Novin Marketing
نوین مارکتینگ در یک نگاه
Novin Marketing at One Snapshot
ایده شروع ارائه خدمات آنلاین مارکتینگ
آغاز فعالیت بازاریابی ما به صورت دور کاری (Tele-working) برای شرکت‌های کانادایی در این سال بوده است. در واقع در این سال هنوز نامی از نوین مارکتینگ نبود؛ و تنها تیم کوچک ما مشغول خدمات آنلاین مارکتینگ به شرکت‌های بین‌المللی از دفتر تهران بوده است. از جمله فعالیت‌های آن زمان اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل و توسعه وب‌سایت‌های ساده برای جذب مخاطب از طریق اینترنت بوده است.
۱۳۸۵
تولد نوین مارکتینگ با رویکرد تبلیغات کلیکی
تیم نوین مارکتینگ در سال ۸۶ با دور هم جمع شدن افرادی علاقه‌مند به فعالیت در زمینه وب و آنلاین مارکتینگ، کار خود را رسما شروع کرد. در آن زمان با توجه به اینکه بازاریابی اینترنتی در ایران هنوز به شکل امروزی شناخته شده نبود؛ کار خود را با فعالیت تبلیغات کلیکی برای برخی شرکت‌های داخلی و بین‌المللی که در ارتباط با بازارهای خارجی بودند آغاز کردیم.
۱۳۸۶
افتتاح دپارتمان طراحی وب‌سایت
عدم رعایت استاندارد‌های وب در طراحی وب‌سایت‌های بسیاری از مشتریان مجموعه، ما را بر آن داشت تا واحد طراحی و توسعه وب‌سایت‌های تجاری را راه اندازی کنیم. در این سال ما توانستیم قدم به بازار طراحی وب‌سایت بگذاریم.
۱۳۸۹
فرهنگ‌سازی دیجیتال مارکتینگ در ایران
آغاز معرفی پکیج‌های آنلاین مارکتینگ در این سال ‌بوده است. در واقع ما در این سال توانستیم مفهوم داشتن یک وب‌سایت کارآمد در کنار بازاریابی دیجیتالی را به مشتریان‌مان انتقال دهیم؛ و بتوانیم سرویس کاملی را در جهت رسیدن به اهداف آنها ارایه کنیم.
۱۳۹۱
شروع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
در این سال لازمه حضور در شبکه‌های اجتماعی بیش از پیش جدی شد و ما فعالیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی آغاز کردیم. در این زمینه ما همواره کوشیده‌ایم خدمات استاندارد بازاریابی در شبکه های اجتماعی را به مشتریان خود، ارایه کنیم.
۱۳۹۳
و امروز در مجموعه نوین مارکتینگ تلاش می‌کنیم...
و هم اکنون مجموعه نوین مارکتینگ با داشتن تجربه‌ای بالا در ارایه خدمات آنلاین، تبدیل به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ شده است. ما هدف خود را در این سال ارایه مشاوره و پکیج‌های دیجیتال مارکتینگ و برندینگ قرار داده تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان خود را در دنیای بازاریابی اینترنتی برآورده سازیم.
۱۳۹۹
Search