خدمات سئو یا بهینه سازی سایت

چرا سئو برای سایت فروشگاهی و یک تجارت الکترونیک مهم است؟


مصرف کنندگان و مشتریان شما در صورت نیاز به محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید، چه می‌کنند؟ بسیاری از آنها در اولین قدم محصول و یا خدمت مورد نظر را در گوگل جستجو می‌کنند. مشتریان به دنبال گزینه‌ها، نکات، مقایسه‌ها و سایر اطلاعاتی هستند که به آنها در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک می‌کند. اگر وب سایت شما در صفحات نخست جستجوی گوگل ها ظاهر نشود، نمی‌توانید به این مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و آنها نمی‌توانند به راحتی سایت شما را پیدا کنند. با بهبود سئو وبسایت با صرف هزینه‌های مشخص می‌توانید به جامعه هدف خود دسترسی پیدا کنید. هنگامی که کاربران را به سایت خود جذب کردید و ترافیک وبسایت خود را بالا بردید، می توانید آنها را با محصولات باکیفیت، شعار تبلیغاتی جذاب و کال تو اکشن‌های مناسب مجاب به خرید کنید

مزایای پیاده‌سازی سئو برای فروشگاه شما

بالا بردن آگاهی نسبت به برند شما

اکثر وبسایت‌های فروشگاهی برای بالا بردن آگاهی نسبت به برندشان و با صرف هزینه منصفانه، سئو را انتخاب می‌کنند. ظاهر شدن در صفحه اول نتایج جستجو باعث می‌شود مشتریان نام تجاری شما را به خاطر بسپارند و با احتمال بیشتری در آینده از شما خرید خواهند کرد.

پوشش قیف بازاریابی

قیف بازاریابی و یا آگاهی، علاقه، میل و اقدام نسبت به کسب و کار شما به جریان ثابتی از خریداران جدید متکی است. سئو نقش مهمی در هدایت ترافیک بالا به سمت قیف بازاریابی با هزینه کم، در مرحله ایجاد آگاهی دارد.

بهبود محتوا

بهینه‌سازی محتوا می‌تواند باعث افزایش ترافیک با هزینه کم به سمت سایت شما شود. برای این کار، ما با تحقیقات بر روی بهترین کلمات کلیدی بر اساس کسب و کار شما اطمینان حاصل می‌کنیم، که محتوای تولید شده در راستای هدف بازاریابی شما قرار بگیرند.

دستیابی به جامعه هدف شما

با پیاده‌سازی استراتژی سئوی مناسب و استفاده از کلمات کلیدی کارآمد اطمینان حاصل می‌کنیم، که مشتریانی که در جامعه هدف شما جای می‌گیرند، به راحتی با جستجو وبسایت شما را پیدا کنند.

تاثیر بلندمدت

برخلاف اثر کوتاه‌مدت تبلیغات، با بهینه سازی وبسایت با توجه به اصول سئو، می‌توانید تا مدت زمان طولانی‌تری در صفحات ابتدایی نتایج جستجو باقی بمانید و به راحتی رتبه خود را از دست نخواهید داد.

خدمات مشاوره سئو نوین مارکتینگ

در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. البته این میزان جستجو موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شود، اما مشتریان بالقوه شما معمولا با جستجوهای مشخصی به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. بنابراین در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسب‌وکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید!

سئو داخلی

سئوی داخلی و یا درون صفحه باعث بهینه سازی محتوای صفحه وب برای موتورهای جستجو و کاربران می‌شود. با انتخاب سئو داخلی تگ‌های عناوین، محتوا، لینک‌های داخلی و URL‌ها بهینه می‌شوند. استراتژی سئو نوین مارکتینگ شامل دو بخش تکنیکال و محتوایی است. کارشناسان ما در اولین قدم با ابزارهای حرفه‌ای برای شناخت بیشتر نسبت به وضعیت فعلی سایت شما، سئوی داخلی سایت را مورد بررسی قرار می‌دهند. از سوی دیگر، سایت شما از نظر تکنیکال و مواردی چون، سرعت لود وبسایت شما، حجم صفحات سایت و غیره مورد بررسی قرار می‌گیرند.

سئو خارجی

سئوی خارجی، تمام تاکتیک‌های سئو را که نیاز است در خارج از وبسایت شما انجام شود را در بر می‌گیرد. در قدم اول وبسایت شما را از لحاظ تعداد و کیفیت بک لینک‌ها مورد بررسی قرار می‌دهیم و در نتیجه لینک‌های بی کیفیت و اسپم را شناسایی می‌کینم چرا که این دست از لینک‌ها منجر به جریمه سایت شما از سمت گوگل خواهند شد. در قدم‌های بعدی وضعیت توزیع انکر تسکت‌ها و کلمات کلیدی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند. پس از گذر از مرحله تحقیقات، با آنالیز نتایج بدست‌ آمده در وبسایت‌های معتبر ایرانی و خارجی برای وبسایت شما شروع به لینک‌سازی به روش صحیح می‌کنیم تا از خطر جریمه گوگل و حذف از نتایج جستجو جلوگیری کنیم.

Why take Google ads seriously

چرا نوین مارکتینگ بهترین انتخاب برای بهبود سئو وبسایت شما است؟

تبلیغات گوگل ادوردز نرخ تبدیل مناسب‌تری نسبت به سایر تبلیغات دارد.
قابلیت مقایسه پذیری دارد و می توان به راحتی آن را مدیریت و اندازه گیری کرد.
برخلاف سئو وب سایت به ماه‌ها زمان نیاز ندارد و سریع و زود بازده است.
رقبای کسب‌و‌کار شما خرید کلیک گوگل را جدی گرفته اند !
مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز بسیار ساده و در دسترس است.

مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

مشاوران متخصص نوین مارکتینگ در تمام مراحل اجرای استراتژی سئو، شما را همراهی خواهند کرد، به صورت کلی با انتخاب نوین مارکتینگ در ۵ مرحله استراتژی سئو برای سایت شما اجرایی خواهد شد:

۱ بررسی

در اولین قدم همکاران ما وضعیت فعلی وبسایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند، چرا که برای طراحی بهترین استراتژی سئو برای وبسایت شما، داده‌های فعلی بسیار حیاتی خواهند بود. کمیت و کیفیت بک‌لینک‌ها، امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتواهای درج شده در وبسایت، شرایط کلی استفاده از تگ‌ها، از مواردی هستند که در این مرحله بررسی خواهند شد.

۲ طراحی استراتژی

برای طراحی مناسب‌ترین استراتژی متناسب با کسب و کار شما ابتدا باید جواب چند سوال را پیدا کنیم. هدف شما از استراتژی سئو چیست؟ به دنبال کدام دسته از مشتریان هستید؟ برند شما چه جایگاهی در بازار دارد؟ رقبای شما چه سهمی از بازار را در اختیار دارند؟ چه بودجه‌ای را برای بهینه‌سازی وبسایت‌تان از لحاظ سئو اختصاص داده‌اید؟ چقدر زمان دارید تا به جایگاه مطلوبتتان برسید؟ پس از پاسخگویی به سوالاتی از این دست، همکاران ما دست به کار می‌شوند و استراتژی سئوی وبسایت شما را طراحی می‌کنند.

۳تولید محتوا

پس از طراحی استراتژی، مرحله تولید محتوا شروع می‌شود. با توجه به استراتژی، عناوینی که نیاز به تولید محتوا دارند، مشخص می‌شوند و این محتواها با توجه به معیارهای سئو و موتورهای جستجو تولید می‌شوند. از طرف دیگر این محتواها به قدری جذاب و مفید هستند، که باعث جذب ترافیک ارگانیک به سمت وبسایت شما می‌شوند. بدین ترتیب با یک تیر دو نشان می‌زنید و علاوه بر رعایت اصول سئو از منظر گوگل، نظر کاربران را نیز جلب می‌کنید. برای موفقیت در این زمینه، محتوا باید با توجه با اصول نگارشی و سئو به صورت منظم تهیه، بهینه و منتشر شود.

۴ سئو داخلی

در این مرحله، بهینه سازی وبسایت شما به صورت داخلی آغاز می‌شود. اطلاعاتی که در مرحله «بررسی» جمع‌آوری شده بودند، در این مرحله مورد استفاده قرار می‌گیرند و نحوه بهینه‌سازی عنوان‌ها، مطالب، توضیحات تصاویر، متا دیتا و غیره در اختیار شما قرار می‌گیرد.

۵ سئو خارجی

و اما قدم آخر، عمده فعالیت‌ها در این مرحله به ساخت بک لینک‌ها معطوف می‌شود. در این مرحله با کمک با کیفیت‌ترین وبسایت‌های داخلی و خارجی برای وبسایت شما لینک‌سازی می‌کنیم. این لینک‌سازی به صورت ارگانیک انجام خواهد شد. از آنجایی که استفاده از لینک‌های اسپم منجر به جریمه از سمت گوگل می‌شود، همکاران ما در نوین مارکتینگ اطمینان حاصل می‌کنند، که بک لینک‌های سایت شما مفید و سالم باشند.

چرا باید یک وبسایت فروشگاهی را با توجه به موتورهای جستجو بهینه کنیم؟

سئو در حوزه تجارت الکترونیک، شامل فرایند نمایش هرچه بیشتر آدرس وبسایت فروشگاه آنلاین شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو و یا SERP است. وقتی کاربران در موتورهای جستجو محصولاتی را که شما می‌فروشید جستجو می‌کنند، شما به عنوان یک کسب و کار آنلاین باید تمام توان خود را به کار ببرید تا رتبه بالاتری را در صفحه جستجو را بدست آورید، تا در نهایت بتوانید ترافیک بیشتری را به سمت وبسایت خودتان هدایت کنید.
از طرف دیگر، ممکن است، سیاست‌های مرتبط با گوگل ادز و تبلیغات پولی را در نظر گرفته باشید، اما در نهایت هزینه سئو برای شما کمتر و نتایج آن پایدارتر خواهد بود. بعلاوه، مسدودکننده‌های تبلیغاتی (اد بلاکر) می‌توانند اثربخشی جستجوی پولی و تبلیغاتی را کاهش دهند، بنابراین در کنار تبلیغ باید وبسایت خود را برای جستجوی کاربران بهینه کنید.
خدمات سئوی سایت فروشگاهی معمولاً شامل بهینه سازی سرفصل‌ها (هدلاین‌ها)، توضیحات محصول، متا دیتا، ساختار لینک داخلی و ساختار ناوبری (نویگیشن) برای جستجو و تجربه کاربر است. هر محصولی که می‌فروشید باید دارای یک صفحه اختصاصی باشد که با توجه به جذب ترافیک از موتورهای جستجو طراحی شده است. با این حال، نباید صفحات ثابت و صفحاتی که شامل محصولات نیستند را در سایت خود فراموش کنید، از جمله این صفحات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صفحه نخست (خانه)
صفحه درباره ما
صفحه سوالات متداول
مقالات وبلاگ
پاسخ‌دهی مرکز تماس
صفحه تماس
برای موفقیت بیشتر در سئو باید لیستی از کلمات کلیدی برای این صفحات و همچنین کلمات کلیدی مرتبط ایجاد کنید.

مجموعه نوین مارکتینگ، با تیمی متشکل از متخصصان سئو و بازاریابان دیجیتال، بهترین استراتژی را با توجه به هدف، بودجه، زمان، مشتریان و غیره برای شما طراحی ‌می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید.