درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

ابزار Tubebuddy

امکان کسب درآمد و تبلیغات از طریق یوتیوب، بسیاری از اشخاص و برندها را ترغیب کرده است تا وقت و هزینه خود را بر روی تولید و انتشار هرچه بیشتر محتوا در این پلتفرم متمرکز کنند.
یوتیوبرها در تلاش‌اند تا در میدان رقابت در تولید محتوای جذاب‌تر، گوی سبقت را از یکدیگر بربایند و مخاطبان بیشتری را به سمت ویدیوهای خود جذب کنند. میزان بالای بارگذاری ویدیو، سرچ و تعداد کاربران مشتاق، باعث ایجاد فضایی رقابتی در یوتیوب شده است.

تعداد بیشمار کاربران

موتور جستجوی بزرگ

میزان بالای بارگذاری ویدیو

آشنایی با کاربرد Tubebuddy
Application of the Tubebuddy tool

کیفیت محتوای شما یکی از مهم‌ترین فاکتورهای افزایش میزان بازدید است؛ اما مسلما تنها عامل تاثیرگذار نیست. روش‌های استراتژیک و ابزارهای مفیدی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید میزان بازدید ویدیوها و رتبه‌بندی آن‌ها را بهبود دهید. با به‌کارگیری این روش‌ها و ابزارها، یوتیوبرها می‌توانند معیارهای موردنظر رتبه‌بندی یوتیوب را در ویدیوهای خود، اعمال کنند. در نهایت نیز با توجه به آن معیارها می‌توان سطح کیفی ویدیوها را بهبود بخشیده و میزان بازدید را افزایش داد.

یکی از ابزارهایی که در این مسیر به شما کمک می‌کند، ابزار Tubebuddy است. این ابزار، برای کاربرانی مناسب است که به دنبال کارایی بالا و صرف کمترین زمان ممکن در یوتیوب هستند. به عبارتی دیگر اگر می‌خواهید براساس اطلاعات و داده‌ها، بالاترین مزیت رقابتی را ایجاد کرده و در نهایت نتیجه مطلوبی را دریافت کنید، ابزار Tubebuddy انتخاب درستی برای شما خواهد بود. تازه به یوتیوب آمده‌اید؟ اطلاعات کافی در مورد راه‌های رشد کانال‌های خود ندارید؟ ابزار Tubebuddy به شما کمک می‌کند تا بیشتر و کاربردی‌تر با فضا، امکانات، رقبا، مزایای رقابتی، قوانین و راه‌های رشد یوتیوب آشنا شده و در مسیر جذب مخاطب، موفق عمل کنید.

ویژگی های Tubebuddy

شما با نصب ابزار Tubebuddy بر روی مرورگر خود، اطلاعات کاربردی و مفیدی در زمینه سرچ و عوامل موثر بر رشد و ارتقای ویدیو به دست می‌آورید.همچنین با سرچ یک کلمه کلیدی در این ابزار، می‌توانید میزان سرچ آن عبارت در یوتیوب را بررسی کرده و لیستی از جستجوهای مرتبط با آن کلمه را به دست آورید.

علاوه‌بر تمامی این موارد، شما حتی می‌توانید میزان رقابتی را که در زمینه مورد نظرتان وجود دارد را بسنجید و با استفاده از اطلاعات داده شده، به تولید و انتشار محتوا اقدام کنید. تمام این اطلاعات در کنار هم، به شما کمک می‌کند که کانال یوتیوب خود و رقبا را تحلیل و بررسی کنید و بر اساس این داده‌ها با درایت و آگاهی بیشتری به مدیریت محتوا بپردازید.

همچنین Tubebuddy به شما کمک می‌کند تا بهترین تگ‌های مرتبط با ویدیوهای مختلف را پیدا کرده و در مناسب‌ترین زمان ممکن، آن‌ها را انتشار دهید. این موضوع موجب می‌شود تا ویدیو شما به افراد بیشتری نمایش داده می‌شود.

اطلاعاتی که این ابزار در اختیار شما می‌گذارد را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • معرفی مناسب‌ترین تگ‌ها برای محتوا
  • تحلیل و بررسی سئو و دادن امتیاز به آن
  • بررسی و مقایسه آمار کانال شما و کانال رقبا
  • آمار جذب مخاطبان از طریق دیگر شبکه‌های اجتماعی
  • ارائه تعداد لایک، کامنت و ایمپرشن ویدیوها از زمان انتشار
 
آشنایی با کاربرد Tubebuddy

کلمات کلیدی

شما با سرچ کلمه کلیدی در ابزار Tubebuddy، می‌توانیــد میزان سرچ آن عبارت را در یوتیوب بررسی کرده و در نهایت لیستی از جستجوهای مرتبط با آن کلمه را نیز پیدا کنید.

بررسی رقبا

ابزار Tubebuddy به شما امکان می‌دهد تا میزان رقابت در زمینه موردنظرتان را بررسی کرده و براساس اطلاعات داده شده به تولید و انتشار محتوای پر مخاطب‌تر اقدام کنید.

بررسی هشتگ‌ها

Tubebuddy به شما کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین هشتگ‌های هر موضوع را پیدا کرده و با به کارگیری آن در ویدیوها به بازخورد بهتر آن‌ها کمک کنید.

خرید Tubebuddy
Google banner ads on mobile

شرکت نوین مارکتینگ با بیشتر از ده سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال، اکنون برای مشتریان خود، بستری فراهم کرده است تا بتوانند با بهره‌گیری از ابزارهای مفید و کاربردی، سطح و کیفیت فعالیت خود در پلتفرم یوتیوب را ارتقا دهند.نوین مارکتینک به عنوان همکار رسمی گوگل، با پشتیبانی حرفه‌ای، کادری متخصص و باتجربه و سابقه‌ای درخشان در تبلیغات گوگل، تولید محتوا، طراحی سایت، سئوی سایت، فعالیت شبکه‌های اجتماعی و دیگر خدمات بازاریابی دیجیتال، همواره در ارائه بهترین و جدیدترین ابزار و راهکارها به متقاضیان پیشگام و فعال بوده است. پس اگر به دنبال یک ارائه‌دهنده ابزار مارکتینگ هستید، نوین مارکتینگ بهترین انتخاب شما خواهد بود.

چرا خدمات Tubebuddy را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟
why with Novin Marketing
قیمت Tubebuddy
The cost of Tubebuddy

تعرفه‌های متفاوتی برای قیمت Tubebuddy وجود داشته و قیمت آن بر اساس پکیج‌های انتخابی شما متفاوت خواهد بود. هر کدام از پکیج‌ها، خصوصیات و آپشن‌های متفاوتی را در اختیار کاربران می‌گذارند که باید براساس بوجه و نیازتان، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. کارشناسان نوین مارکتینگ به عنوان مشاور، شما را در این زمینه راهنمایی کرده و کمک می‌کنند بودجه و زمانتان را به بهترین شکل ممکن، صرف کنید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
برای شرکت های کوچک

فریلنسر

تماس بگیرید
برای شرکت های بزرگ

شرکت، پروژه

تماس بگیرید
برای همه افراد

شخصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search