درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

تبلیغات نصب اپلیکیشن

امروزه هر فروشگاه کوچک و بزرگی تلاش می‌کند تا با روش‌های مختلف، کاربران بیشتری را نسبت به خرید ترغیب کند. یکی از جمله این روش‌ها، ساخت و عرضه اپلیکیشن است. در همین راستا یکی از دغدغه‌های همیشگی این کسب‌وکارها، بالا بردن تعداد نصب برنامه‌شان است. افزایش این تعداد، تاثیر قابل توجهی در ازدیاد مشتریان، شناخته شدن برند و افزایش فروش خواهد داشت. برای رسیدن به این هدف، راه‌های مختلفی وجود دارد که از موثرترین آن‌ها، استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن است.

تبلیغ بدون محدودیت

تبلیغات هدفمند

تبلیغ به انواع روش‌ها

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست ؟
What are app installation ads?

تبلیغات نصب اپلیکیشن که با نام CPI نیز شناخته می‌شود، نوعی از تبلیغات دیجیتال است. همانطور که عنوان کردیم، بسیاری از شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا با ارائه یک اپلیکیشن، فرآیند خرید را برای مشتریان آسان‌تر کرده و در همین راستا، برنامه‌هایشان را در گوگل‌پلی یا اپ‌استور ثبت می‌کنند. در اینجاست که استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن، بسیار کمک کننده می‌شود.

در این نوع تبلیغ، شما به میزان «نصب موفق برنامه»، هزینه پرداخت می‌کنید؛ به عبارتی دیگر اگر بازدیدکننده، تبلیغ شما را ببیند، آن را دانلود و وارد محیط برنامه شود، از بودجه شما استفاده می‌شود. این نوع بازاریابی، به شما کمک می‌کند تا به شکل قابل توجهی، تعداد نصب برنامه را افزایش دهید.

از مهم‌ترین مزایای این برنامه می‌توان به امکان انتخاب کاربران هدف اشاره کرد. بدین معنی که شما می‌توانید گروه خاصی از کاربران هدف خود را انتخاب کنید که تبلیغ تنها برای آن‌ها نمایش داده شود. این موضوع سبب می‌شود تا شما بتوانید بودجه خود را به شکل بهینه‌تری هزینه کنید. رده سنی، شهر یا کشور محل زندگی، علایق و… برخی از فیلترهایی است که در زمان انتخاب کاربران هدف می‌توانید استفاده کنید تا هدف‌گیری دقیق‌تر داشته و در نهایت به نتیجه مطلوب‌تری برسید.

مزایای تبلیغات نصب اپلیکیشن

با تمام این تفاصیل، استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن، چه کمکی به کسب‌وکار شما می‌کند؟ موارد زیر، تنها برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این نوع تبلیغ است:

همکاری با اپلیکیشن‌های ناشر

قابــل حدس است که گوگـل به منبع وسیعی از اپلیکیشن‌هــای ناشر دسترسـی دارد و می‌توانــد تبلیغات نصب برنامه را در آن‌ها نمایش دهد. بنابرایـــن با استفاده از این خدمــات، می‌توانیـــد از ناشران متنوعی برای ارائه تبلیغـات خود استفاده کنید.

شروع سریع

نکته مثبت در مورد کمپین‌های تبلیغات نصب اپلیکیشن، فعال‌سازی آن‌ها در حدود دو سـاعت کاری یا کمتر است.در نهایت، از لحظه شروع فعالیت، می‌توانید این تبلیغات را مشاهده کرده و آمار آن را بررسی کنید.

بازدهی بالا

طبیعتا بازدهی پروسه تبلیغات، برای هر برند یا شرکت، حائز اهمیت است.تبلیغات ‌CPI یکی از پربازده‌ترین شکل‌های تبلیغات است که می‌تواند در زمان مناسبی، شما را به نتیجه مطلوب برساند.

هزینه کمتر

هزینه تبلیغ نصب اپلیکیشن در مقایسه بـا دیگر روش‌های تبلیغاتی ماننـد گوگل ادز، بسیار به صرفه‌تر است.زیرا شما تنهــا در ازای هر نصب، هزینه پرداخت می‌کنید. این روش، بـه تنهایی، از هدر رفتن هزینه‌های شما جلوگیری کرده و نتیجه خوبی را برای شما رقم می‌زند.

دریافت آمار دقیق

می‌توانید در پنـل مربوط به تبلیغـــات نصب اپلیکیشن، تمامی آمارها و جزئیات کمپین تبلیغاتـی خود را بررسی کرده و همـواره میزان بازدهی آن را زیرنظر داشته باشید.

هدف‌گیری دقیق مخاطبان

شما در تبلیغات نصب اپلیکیشن، می‌توانید گروه خاصی از مخاطبان را براساس پرسونایـی که دارند، انتخاب کرده و تبلیغات خود را تنها برای آن‌ها نمایش دهید.اگر هدف گذاری این گروه‌های انتخابـی مناسب باشد، مطمئنا فروش شما به میـزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

آیا استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن سودمند است؟

به طور کلی برای اینکه بتوانید تعرفه‌ها و پکیج‌های مختلف را بهتر مورد مقایسه و بررسی قرار دهید باید تعرفه پرداخت به ازای هر نصب را بررسی کنید.

شرکت نوین مارکتینگ با اعتبار و تجربه طولانی‌مدت در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و برخورداری از تجربه کارکنان متخصص، می‌تواند در زمینه تبلیغات نصب اپلیکیشن، مشاور خوبی برای شما باشد. برای بهره‌گیری از این تبلیغات مفید و پربازده، از طریق آژانس دیجیتال نوین مارکتینگ اقدام کنید.

تعرفه تبلیغ نصب اپلیکیشن
Application installation advertising cost

تعرفه و هزینه این تبلیغات به عوامل مختلفی بستگی دارد و عموما پکیج‌های گوناگون با قیمت و امکانات متعدد در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. برخی از مهم‌ترین موارد تاثیر گذار بر قیمت پکیج‌ها را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • منطقه جغرافیایی

  یکی از عوامل تاثیرگذار در میزان تعرفه تبلیغات، منطقه جغرافیایی است. هزینه تبلیغات در کشورهای مرفه و ثروتمند بالاتر از کشورهای فقیر است؛ زیرا ساکنین این کشورها توانایی مالی بهتری داشته و کاربر گران‌تری محسوب می‌شوند. بنابراین هرچه کشور انتخابی برای تبلیغات، اقتصاد ضعیف‌تری داشته باشد، هزینه تبلیغات کمتر می‌شود.

 • نوع اپلیکیشن

  وابسته به اینکه نوع و سبک برنامه شما چیست، هزینه‌های متفاوتی برای تبلیغات نصب اپلیکیشن از شما دریافت می‌شود؛ برنامه بازی، فروشگاه و… . در نتیجه هرچه برنامه شما ساده‌تر باشد، هزینه آن پایین‌تر خواهد بود و هرچه پیچیده‌تر باشد، هزینه تبلیغات بالاتر می‌رود.

 
 • محل نمایش تبلیغ

  با توجه به اینکه تبلیغات شما در کدام قسمت از وب‌سایت یا اپلیکیشن نمایش داده شود، تعرفه متفاوتی برای تبلیغ نصب اپلیکیشن وجود دارد. برای مثال تعرفه نمایش در منوی کناری، ردیف بالایی، بنر ثابت و… متفاوت است؛ هرچه تبلیغ بیشتر توی چشم باشد و بهتر دیده شود، تعرفه آن بالاتر است.

 • کانال انتخابی برای تبلیغات

  هرچه میزان محبوبیت، تعداد کاربران و میزان بازدید از یک کانال بیشتر باشد، تعرفه تبلیغات بالاتر می‌رود. البته گاهی یک کانال بازدید زیادی ندارد، اما با اینحال، تخصصی است و تبلیغات شما را به مخاطبان دقیق‌تری که می‌توانند مشتری بالقوه باشند، نشان می‌دهد.

 • تعداد کاربران

  بدیهی است که هرچه تعداد کاربران هدف شما بیشتر باشد، هزینه بالاتر خواهد بود.

 • نوع تبلیغ نصب اپلیکیشن

  بالاتر اشاره کردیم که تبلیغات نصب برنامه انواع مختلفی مثل همسان، ویدیویی و بنری دارند؛ تعرفه هرکدام از این تبلیغات با هم متفاوت است.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا

در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
چرا خدمات تبلیغات نصب اپلیکیشن را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟
why with Novin Marketing

نوین مارکتینگ به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال با سابقه و اعتبار طولانی و کارشناسان مجرب، بستری را فراهم کرده که این خدمات را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.

مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search