درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

طراحی سایت بلیط هواپیما

پیش از این افرادی که به دنبال خرید بلیط هواپیما بودند، باید به صورت حضوری به آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کردند، در ترافیک خود را به محل مورد نظر می‌رساندند و حتی مجبور می‌شدند چند ساعتی معطلی را تحمل کنند، تا بلیط مورد نظرشان را خریداری کنند. اما امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال، خرید بلیط هواپیما فقط با چند کلیک امکان‌پذیر شده است. بنابراین راه‌اندازی و طراحی سایت بلیط هواپیما ضروری به نظر می‌رسد، چرا که بدون راه‌اندازی یک وبسایت مناسب، رقابت در این بازار عملا غیر ممکن خواهد بود.

اغلب کسب و کارها نمی‌توانند بدون حضور در وب، دوام بیاورند و کسب و کار خود را زنده نگه دارند، یک وبسایت به عنوان یک درگاه فروش و یا یک فضای تبلیغاتی عمل کند.
وب سایت شرکت شما می‌تواند یک ابزار بازاریابی بسیار موثر باشد که می‌تواند در نهایت برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد. طراحی سایت بلیط هواپیما، فواید بسیار زیادی دارد و در عین حال معایب بسیار کمی دارد.

چرا به طراحی سایت بلیط هواپیما نیاز دارید؟
Why Web site

دلایل زیادی برای راه اندازی یک وب سایت طراحی سایت بلیط هواپیما وجود دارد که در ادامه چند مورد از مهم‌ترین‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم

حضور در فضای آنلاین

آیا کاربران شما اطلاعات لازم در مورد کسب و کار شما در اختیار دارند و آیا به صورت کلی با کسب و کار شما آشنایی کامل را دارند؟ مشتریان بالقوه شما از چه پلتفرمی برای کسب اطلاعات استفاده می‌کنند؟ وب سایت شما می تواند به تثبیت کسب و کار شما در بازار فعلی کمک کند، شما می‌توانید با یک وبسایت ارزش‌های شرکت‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید و می‌توانید این حس را به کاربران منتل کنید که در کسب و کار خود جدی و حرفه‌ای هستید. همچنین این شانس را پیدا می‌کنید که مشتریانی از سراسر دنیا پیدا کنید. بدین ترتیب می‌توانید به کاربران در سراسر ایران و یا دنیا بلیط هواپیما بفروشید.

اعتماد سازی

مشتریان و کاربران جدید، پیش از خرید معمولا زمانی را برای تحقیق و بررسی یک کسب و کار اختصاص می‌دهند. وب سایت یک ابزار فوق العاده برای انتقال اطلاعات لازم به کاربران است، کاربران زمانی که به اطلاعات کافی دسترسی داشته باشند، به خیالی آسوده می‌توانند به کسب و کار شما اعتماد کنند. از آنجایی که کسب و کار شما با تراکنش‌های مالی سروکار دارد، اعتمادسازی نقش بسزایی در میزان موفقیت شما خواهد داشت.

حضور در صفحه نتایج گوگل

با طراحی سایت بلیط هواپیما و به کار بردن تکنیک مناسب می‌توانید، به نتایج اولیه گوگل دست پیدا می‌کنید. بدین ترتیب زمانی که کاربران در مورد کسب و کار شما در گوگل جستجو می‌کنند، می‌توانند از خدمات عرضه شده در وبسایت شما استفاده کنند.

ارتباط دو طرفه

وب سایت شما راهی آسان برای تماس میان شما و کاربران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بلیط فروشی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

درگاه فروش آنلاین

شاید بزرگترین مزیت طراحی سایت بلیط هواپیما، امکان فروش مستقیم و آنلاین بلیط، به کاربران باشد. بدین ترتیب کاربران شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند، از سایت شما بلیط بخرند و بخش زیادی از این فرآیند فروش بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود که می‌تواند هزینه‌های شما را به صورت چشمگیری پایین بیاورد.

چرا طراحی سایت بلیط هواپیما با نوین مارکتینگ؟
Why SEO with Novin Marketing
مراحل طراحی سایت بلیط هواپیما با نوین مارکتینگ

در قدم اول برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با فعالیت‌های نوین مارکتینگ می‌توانید با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید، تا همکاران ما شما را در این مسیر راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ دهند.

در این مراحل تعهدات طرفین به صورت شفاف در قرارداد گنجانده می‌شود و مشتری خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند. توجه داشته باشید، که طراحی سایت اجاره خودرو با توجه به این قرارداد و توافقات اولیه پیش می‌رود.

در این مرحله، ظاهر وبسایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود، این طرح اولیه برای تایید به مشتری ارائه می‌شود و در صورت نیاز، اصلاحات مورد نظر مشتری بر روی طرح اعمال می‌شود و در نهایت طرح نهایی برای پیاده‌سازی به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.

در این مرحله با توجه با طرح مورد تایید مشتری، مرحله پیاده سازی سایت آغاز می‌شود، این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت اجاره خودرو است.

پس از پایان مرحله کدنویسی وبسایت، مراحل تست آغاز می‌شود، کارشناسان ما سایت را بررسی می‌کند و آن را مورد آزمون و خطا قرار می‌دهند. از طرف دیگر مشتری نیز این امکان را دارد که سایت را بررسی کند. در صورت بروز خطا، این موارد به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.

پس از رفع خطا، وبسایت شما بر روی سرور آپلود می‌شود و از این لحظه به بعد، سایت شما به صورت آنلاین در دسترس کاربران خواهد بود. همچنین در این مرحله تمام کدها و پروژه به صورت کامل به مشتری تحویل داده می‌شود.

همکاری میان مشتری و نوین مارکتینگ تا یک سال پس از تحویل پروژه ادامه خواهد داشت. بدین صورت که با توجه به توافقات، در صورت بروز خطا و مشکل، نوین مارکتینگ آماده رفع خطا خواهد بود. نوین مارکتینگ با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت یک انتخاب مناسب برای طراحی سایت اجاره خودرو خواهد بود، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

Search