درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

خدمات سئو سایت پزشکی

سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. خدمات سئو سایت پزشکی شامل فرآیند بهبود رتبه‌بندی وب‌ سایت پزشکی شما در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدفمند، به صورت «ارگانیک» (بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات) است. به عبارت دیگر، سئو برای سایت پزشکی به معنای طرح‌ریزی یک استراتژی سئو است که باعث می‌شود وب سایت پزشکی شما و صفحات آن در رتبه‌بندی موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی که کاربران بالقوه در جستجوی آن هستند، در نتایج بالاتر نشان داده شود، که در نهایت باعث ایجاد ترافیک بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات می‌شود.

هر بار که یک عبارت در گوگل جستجو می‌شود، موتور جستجو از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند که بر اساس کلمات کلیدی که در کادر جستجو تایپ شده‌اند، تصمیم می‌گیرند کدام قسمت از محتوا را ابتدا نشان دهد. خدمات سئوی سایت پزشکی امروزه نه تنها کلمات کلیدی، بلکه بررسی های آنلاین، کیفیت محتوا، لیست‌ها، بک لینک‌ها و موارد دیگر را در نظر می‌گیرد. از آنجایی که الگوریتم‌های جستجو هوشمندتر شده‌اند و رقابت در سئوی وب‌سایت پزشکی افزایش یافته است، در اختیار داشتن یک استراتژی جامع سئوی در حوزه پزشکی ضروری است.

خدمات سئو سایت پزشکی در نوین مارکتینگ
Service Novinmarketing

ما استراتژی‌های رشد بازاریابی ویژه‌ای را در پروژه‌هایمان به کار می‌بریم که توسط تیم متخصصان بازاریابی و سئوی ما ایجاد شده‌اند. استفاده از استراتژی‌های منحصر به فرد سئو به ما این امکان را می‌دهد، که کاربرانی که نیاز پزشکی دارند را به وبسایت شما برسانیم. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما، ترافیک وبسایت شما را به صورت ارگانیک افزایش می‌دهیم.

اولین قدم

اولین کاری که کارشناسان سئوی ما انجام می‌دهند این است که وضعیت فعلی وبسایت شما را به صورت کامل بررسی می‌کنند، تا شرایط فعلی و نیازهای آن شناسایی شود. این مرحله نه تنها به ما کمک می‌کند که بفهمیم وضعیت فعلی سایت شما چطور است، بلکه مشخص می‌کند چه کارهایی باید در آینده انجام شود، تا رتبه شما در صفحه نتایج گوگل، بهبود پیدا کند.
در این محله مواردی چون ذیل مورد بررسی قرار میگیرد:

امتیاز کلی وب سایت
گزارش امنیت سایت
ساختارهای سئو در صفحه
تجزیه و تحلیل محتوای صفحه
تجزیه و تحلیل رقبا
امتیاز لود سرعت صفحه
لینک‌های داخلی

قدم دوم

سئوی وب سایت پزشکی بر صفحه یا on-page، تجربه کاربری و طراحی وب سایت، عناصر حیاتی برای بهینه سازی موثر سایت از منظر موتورهای جستجو هستند. سئو داخلی وب سایت پزشکی شما، پایه یا «هسته مرکزی» است که سایر اقدامات سئو در آینده بر روی آن بنا شده‌اند. بدون ساختار صحیح سئوی داخلی وب سایت پزشکی، اجرای همه استراتژی های دیگر در جهت بهبود سئو با مشکل روبرو خواهد شد. سئوی داخلی در نوین مارکتینگ با بهینه‌سازی عمیق و صفحه به صفحه، تگ‌های عنوان و تگ‌های سرتیتر شروع می‌شود تا اطمینان حاصل شود که وبسایت شما ساختار مناسبی دارد.
در این محله مواردی چون ذیل مورد بررسی قرار میگیرد:

ساختار صفحه وب سایت
بهینه سازی سرعت صفحه
رتبه بندی کلمات کلیدی
تحلیل محتوا
تجزیه و تحلیل نرخ پرش
برچسب های عنوان، تگ های H، توضیحات متا
تجزیه و تحلیل و ردیابی کلمات کلیدی

قدم سوم

در این مرحله خدمات سئو سایت پزشکی به صورت محلی انجام می‌شود. وقتی یک جستجو خاص و با توجه به محل، مانند «بیمارستان‌های اطراف من»، «بهترین رادیولوژی در غرب تهران» انجام می‌شود، گوگل سئوی محلی را مورد توجه قرار می‌دهد. استراتژی‌های سئوی محلی به ویژه برای فعالیت‌های پزشکی مهم هستند، زیرا بیشتر مشتریان شما به صورت محلی نزدیک شما هستند. بدون اجرای سئوی محلی به عنوان بخشی از استراتژی کلی در خدمات سئو سایت پزشکی، شما ممکن است مهم‌ترین منبع کسب و کار را به صورت آنلاین از دست بدهد.
در این محله مواردی چون ذیل مورد بررسی قرار میگیرد:

حذف موارد تکراری
تجزیه و تحلیل محتوای صفحه
ردیابی و بهبود معیارهای جستجو
لیست محتوا

قدم چهارم

زمانی که صحبت از سئو برای کارهای پزشکی می شود، محتوا اهمیت دوچندانی پیدا میکند. تولید محتوای مرتبط و با کیفیت در وب‌سایت شما نه تنها به کاربران در رفع نیازهای آنها کمک می‌کند، بلکه گوگل نیز ارزش ویژه‌ای برای محتوا قائل می‌شود. اگر برای تولید محتوا نیاز به کمک دارید، می‌توانید از خدمات تولید محتوا نوین مارکتینگ استفاده کنید. پست کردن منظم محتوای تازه در وب سایت در قالب وبلاگ همچنین به بالا رفتن امتیاز وبسایت شما کمک می‌کند. انتشار محتوای جدید در سایت پزشکی همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا برای کلمات کلیدی جدید در گوگل رتبه خوب بدست آورید.
خدمات تولید محتوا در نوین مارکتینگ شامل موارد زیرچون می‌شود.

تولید محتوای پزشکی
استراتژی‌های توزیع محتوا
ردیابی و تجزیه و تحلیل
افزایش زمان حضور کاربران در صفحه
چرا باید از خدمات سئو سایت پزشکی استفاده کنید؟

به لطف تکامل دیجیتالی خدمات مصرف‌کننده، کاربران به صورت آنلاین به دنبال بیمارستان‌ها، پزشکان و مراکز درمانی می‌گردند. اغلب کاربران فقط به نتایج اولیه در صفحه نتایج گوگل توجه می‌کنند و لینک‌هایی که در صفحات بعدی قرار دارد را باز نمی‌کنند. اگر روی سئو سرمایه گذاری نکنید، کاربران زیادی را از دست خواهید داد. و ترافیک شما به شدت کاهش پیدا می‌کند و ممکن است کسب و کار شما به صورت جدی دچار مشکل شود.
برخی از مالکان سایت پزشکی تصور می‌کنند که فقط تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) برای موفقیت وب سایت آنها کافی خواهد بود. اما تبلیغات معمولا اثر کوتاه مدتی در مقایسه با خدمات سئو سایت پزشکی دارند.
تبلیغات، ممکن است برخی از مشکلات را در کوتاه مدت حل کند، اما برای نتایج پایدار باید از راه‌حل‌های دیگری استفاده کنید. استفاده از سئو تاثیر بلندمدت دارد و اگر به صورت ارگانیک در طولانی مدت در نتایج بالای صفحه نتایج جستجو قرار بگیرید، کاربران بیشتری به کسب و کار شما جذب خواهند شد.

چرا خدمات سئو سایت پزشکی با نوین مارکتینگ
Why SEO with Novin Marketing
Search