خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت و خدمات سئو فرآیندی است که به کمک آن، وب‌سایت شما در نتایج موتورهای جستجو، از جمله موتور جستجوی گوگل، جایگاه بالا و رتبه مناسبی به دست می‌آورد. ما با انجام خدمات سئو حرفه ای و ارائه مشاوره سئو به بهینه سازی سایت شما، کمک می‌کنیم تا در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب‌وکار خود قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید.

بهینه سازی

آنالیز سایت

کلمات کلیدی

بک لینک

خدمات سئو سایت چگونه به کسب‌وکار من کمک می‌کند؟
How does SEO help my business

در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. البته این میزان جستجو موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شود، اما مشتریان بالقوه شما معمولا با جستجوهای مشخصی به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. بنابراین در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسب‌وکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید!

خدمات مشاوره سئو نوین مارکتینگ

دپارتمان سئو نوین مارکتینگ با ارائه شیوه‌هایی مطابق با آپدیت الگوریتم‌ گوگل و به کارگیری تکنیک‌های خلاقانه سئو به رشد سایت شما کمک می‌‌کند تا به طور طبیعی در نتایج بالای گوگل ظاهر شوید و لذت افزایش ترافیک واقعی را تجربه کنید. در این مسیر دیجیتال مارکترهای ما برای حفظ رتبه‌های به دست آمده در کنار شما هستند و برای هرچه بهتر شدن سایت، به شما راهنمایی تخصصی ارائه خواهند کرد.این راهنمایی ها در قالب مشاوره سئو بوده و نکات طلایی را برای رشد سایت شما از آنالیزها استخراج می‌کند. برای دریافت مشاوره سئو با ما تماس بگیرید.

سئو داخلی

سئو داخلی به دو بخش تکنیکال و محتوایی تقسیم می‌شود. ما از ابزارهای حرفه‌ای برای بررسی سئو داخلی وب سایت شما استفاده می‌کنیم. شناخت وضعیت فعلی سئو سایت به تیم نوین مارکتینگ کمک می‌کند تا هدف‌گذاری دقیق‌تری داشته باشیم. در سئو تکنیکال تلاش می‌شود تا کارشناسی دقیقی روی سرعت لود سایت و حجم صفحات سایت انجام شود. همچنین متاتگ ها، کدهای سایت و سایر المان های فنی نیز بررسی می‌شود.

سئو خارجی

برای شروع سئو وب سایت ابتدا کمیت و کیفیت بک لینک ها شناسایی می‌شود. در نتیجه این بررسی‌ها، لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و معیار کلمات کلیدی مناسب به دست می‌آید. بعد از جمع‌بندی تمام آنالیزها، برای لینک سازی در وب‌سایتهای معتبر ایرانی و خارجی اقدام می‌شود. با لینک‌سازی اصولی و طبیعی دیگر نگران جریمه گوگل نیز نخواهید بود.

چرا خدمات سئو را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟
Why SEO with Novin Marketing
مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در آغاز پروژه سئو سایت مسائلی وجود دارد که در میزان نتیجه‌گیری و استراتژی انتخابی برای انجام سئو تاثیرگذار است. مواردی همچون سابقه دامنه در جذب بک‌لینک‌ها، میزان امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوای سایت (کپی یا اختصاصی)، وجود تگ‌های مخفی در سایت، تکرار بی‌رویه در استفاده از تگ‌های اساسی و… از این جمله هستند؛ که باید به دقت بررسی شوند.

وب‌سایت شما یا بهتر بگوییم کسب‌وکار شما چه رقبایی دارد؟ مخاطبان شما کجا هستند و در چه فضایی باید کار انجام شود؟ چه میزان بودجه برای اجرای خدمات سئو مورد نیاز است؟ صرف چه مقدار زمان برای نتیجه‌گیری لازم است؟ چه میزان محتوا برای فعالیت شما مورد نیاز است و… پاسخ به همه این سوالات، تعیین‌کننده استراتژی نهایی ما برای بهینه سازی وب سایت شما خواهد بود.

بر اساس حوزه فعالیت کسب‌وکار شما، باید محتوای جذاب، مفید و ارگانیک تولید شده و در سایت منتشر گردد. این محتوا با هدف جذب عموم بازدیدکنندگان تولید شده و از این منظر قالب عمومی دارند. برای رشد اعتبار سایت باید تولید محتوا با بهره بردن از اصول نگارش و اصول سئو محتوا، تولید شده و به‌صورت منظم در وب‌سایت منتشر شود.

وب سایت شما بررسی تخصصی شده و کلیه موارد قابل بهینه سازی در قالب یک فایل ارائه می‌شود. بسیاری از این موارد توسط تیم سئو وردپرس انجام می‌شود و برخی از مواردی که خارج از کنترل تیم سئو وردپرس است (مثل وب‌سایت‌های طراحی شده با زبان ASP ) همکاری تیم طراحی سایت را طلب می‌کند. این فرآیند عمدتا یک مرتبه انجام شده؛ هرچند در موارد خاص و در به‌روزرسانی‌ها، تکرار می‌گردد.

حساسیت این بخش بسیار زیاد است. سایت‌ها، بلاگ‌ها، فروم‌ها و… باید محیطی مناسب برای ایجاد لینک داشته باشند. دوری از وب‌سایت‌های اسپم‌زا، دوری از فروم‌هایی که به‌طور مرتب اقدام به حذف لینک‌ها می‌کنند و کنترل بسیاری از موارد دیگر در این زمینه بسیار مهم است. محتوای شما با در نظر گرفتن شرایط گفته شده، در این وب‌سایت‌ها منتشر شده و عملیات لینک‌سازی انجام می‌شود.

خدمات سئو سایت از نگاه مشتریان
Clients Get Results
بیش از سه سال همکاری مداوم
آقای ریاضی - گروه مکعب
۲۰ +
کلمه در صفحه اول
% ۹۰ +
افزایش مراجعه کننده

طی فرآیند سئو سایت گروه مکعب ، در دوره زمانی یک ساله، کلیدواژه‌های دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون اداری و… به صفحه اول گوگل رسیدند.

بیش از سه سال همکاری قدرتمند
آقای شفیعی - پدیده جاوید
۲۰ +
کلمه در صفحه اول
% ۷۰ +
افزایش مراجعه کننده

طی فرآیند سئو سایت گروه مکعب ، در دوره زمانی یک ساله، کلیدواژه‌های دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون اداری و… به صفحه اول گوگل رسیدند.

سوالات متداول در زمینه خدمات سئو سایت
SEO FAQ

با توجه به اینکه پروژه سئو سایت بسیار زمان‌بر و پرهزینه است؛ توصیه می‌شود به صورت فاز به فاز، کلمات کلیدی انتخاب و بهینه شوند. به توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب سه کلمه کلیدی می‌تواند مناسب باشد؛ و پس از اتمام پروژه می‌توان برای افزایش رتبه سایت در گوگل بر روی سایر کلمات کلیدی تمرکز کرد.

پس از اتمام پروژه سئو سایت و کسب رتبه دلخواه، حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه‌ریزی مداوم است. پیشنهاد ما در این زمینه عقد قرارداد نگهداری، جهت از دست نرفتن رتبه‌ها است. در این خدمت طی قراردادی با توجه به میزان دشواری پروژه، فعالیت‌های حفظ رتبه سایت ادامه خواهد یافت.

با توجه به تجربه ما این احتمال بسیار ضعیف است. چراکه همیشه برنامه‌ریزی به شکلی خواهد بود که انجام پروژه سئو وب سایت، با تعامل و همکاری متقابل دو طرف به نتیجه مطلوب مدنظر برسد. اما در صورتی که این هدف حاصل نشد، مجری اقدامات و توضیحات لازم، جهت برنامه‌ریزی مجدد و علت این امر را ارائه خواهد داد.

با توجه به اینکه برآورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه سئو وب سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این مسئله تنها پس از بررسی وضعیت فعلی سایت، رقبای حاضر در نتایج جستجو و خواسته‌های کارفرما، قابل بررسی و اندازه گیری است.

بله. در پایان هر ماه گزارش عملکرد و روند پیشرفت بهینه سازی سایت و مشاوره سئو توسط کارشناسان سئو نوین مارکتینگ، تهیه و برای کارفرما ارسال خواهد شد.

آخرین مقالات تخصصی بهینه سازی سایت
google-freshness
|
وقتی درباره الگوریتم های گوگل فکر می کنیم، بیشتر الگوریتم های معروف آن مثل پنگوئن و پاندا...
Google-sandbox-Algorithm
|
در هر روز بیش از ۴۰۰ سایت جدید راه اندازی می شود و وارد رقابت در عرصه...
GOOGLE-DANCE
|
مهمترین هدف گوگل رضایت کاربران از جستجو در آن است. از این رو گوگل چندین الگوریتم معرفی...
کامنت مارکتینگ؛ 6 تکنیک‌ کامنت مارکتینگ یا بازاریابی دیدگاه
|
هر کسی می‌تواند در  یک پست وبلاگ کامنت ثبت کند. اما این به معنای ساده بودن کامنت...
سوالات خود را اینجا مطرح کنید

۱۳ پاسخ

 1. سلام . ممنونم از سایت خوبتون. یه سوالی دارم اگر جواب بدید ممنون میشم. گوگل دقیقا چه زمانی آپدیت جدید ارائه میکنه؟

  1. با سلام و ارادت. گوگل معمولا سالی چند بار برای آپدیت اقدام میکنه. گاهی الگوریتم جدید ارائه میکنه و گاهی هم آپدیت برای هسته اتفاق میفته. قبل از آپدیت هم اطلاع رسانی خاصی نداره. دلیل این مورد هم این هست که این آپدیت رو برای ارتقای خودش انجام میده و آگاهی از زمان آپدیت برای کاربر و وب مستر هیچ تفاوتی نداره. معمولا هم بعد از آپدیت به طور کلی و خلاصه اعلام می‌کنه که آپدیت انجام داده و مشخص نمی‌کنه که دقیقا چه اتفاقی افتاده.

    1. به صورت طبیعی فعالیت‌های همیشگی خودتون رو داشته باشید و در صورت افت رتبه دست به اقدامات هیجانی نزنید. تجربه به ما نشون داده که معمولا بعد از دو هفته نتایج به حالت نرمال برمیگردند.فراموش نکنید هر سه چهار ماه این جابه‌جایی رتبه برای تمام وب سایت‌ها اتفاق می‌افتد و فرآیندی طبیعی در سئو می‌باشد. بنابراین اگر جابه‌جایی رتبه‌های شما به کسب وکارتان آسیب جدی وارد می‌کند پیشنهاد میکنم در کنار خدمات سئو از تبلیغ در گوگل نیز استفاده کنید.

  1. با سلام. سئو سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی در کلیاتی مانند بک لینک و لینک بیلدینگ داخلی شباهت های زیادی دارند. اما در جزئیاتی مانند تفکیک صفحات و ایجاد پیلار ، کلاستر و استراتژی پیاده سازی محتوا وارد دو فاز جداگانه می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان بخش سئو نوین مارکتینگ تماس بگیرید
   ۲۲۳۲۳۱۷۱

  1. اگر شما یک سایت نوپا دارید قطعا باید در ابتدا سئو داخلی سایت خود را به حدی برسانید که صفحات سایت شما در نتایج جستجو به صفحه سه و دو گوگل برسند. بعد از آن نیاز دارید با سئو خارجی به رشد بهتر رتبه‌های سایت خود ادامه دهید. اما اگر سایتی دارید که به درآمد زایی رسیده ولی نیاز به بهبود رتبه دارد باید بر روی سئو داخلی و سئو خارجی سایت، به صورت همزمان کار کنید تا هم سایت بهینه شود و هم رتبه های فعلی به دلیل رشد رقبا از دست نرود.

 2. سلام
  من ه تازگی سایت راه اندازی کردم اما نیاز به بررسی مشکلات سایت توسط متخصص دارم آیا میتونم از شما کمک بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *