خدمات سئو یا بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت


سئو سایت فرآیندی است که به کمک آن، وب‌سایت شما در نتایج موتورهای جستجو، از جمله موتور جستجوی گوگل، جایگاه بالا و رتبه مناسبی به دست می‌آورد. ما با انجام خدمات سئو حرفه ای به بهینه سازی سایت شما، کمک می‌کنیم تا در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب‌وکار خود قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید.

بهینه سازی

آنالیز سایت

کلمات کلیدی

بک لینک

How does SEO help my business

خدمات سئو سایت چگونه به کسب‌وکار من کمک می‌کند؟

در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. البته این میزان جستجو موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شود، اما مشتریان بالقوه شما معمولا با جستجوهای مشخصی به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. بنابراین در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسب‌وکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده سئو و بهینه سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید!

دپارتمان سئو نوین مارکتینگ

دپارتمان سئو نوین مارکتینگ با ارائه شیوه‌هایی مطابق با آپدیت الگوریتم‌ گوگل و به کارگیری تکنیک‌های خلاقانه سئو به رشد سایت شما کمک می‌‌کند تا به طور طبیعی در نتایج بالای گوگل ظاهر شوید و لذت افزایش ترافیک واقعی را تجربه کنید. در این مسیر دیجیتال مارکترهای ما برای حفظ رتبه‌های به دست آمده در کنار شما هستند و برای هرچه بهتر شدن سایت، به شما راهنمایی تخصصی ارائه خواهند کرد.

سئو داخلی

سئو داخلی به دو بخش تکنیکال و محتوایی تقسیم می‌شود. ما از ابزارهای حرفه‌ای برای بررسی سئو داخلی وب سایت شما استفاده می‌کنیم. شناخت وضعیت فعلی سئو سایت به تیم نوین مارکتینگ کمک می‌کند تا هدف‌گذاری دقیق‌تری داشته باشیم. در سئو تکنیکال تلاش می‌شود تا کارشناسی دقیقی روی سرعت لود سایت و حجم صفحات سایت انجام شود. همچنین متاتگ ها، کدهای سایت و سایر المان های فنی نیز بررسی می‌شود.

سئو خارجی

برای شروع سئو وب سایت ابتدا کمیت و کیفیت بک لینک ها شناسایی می‌شود. در نتیجه این بررسی‌ها، لینک‌های بی کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و معیار کلمات کلیدی مناسب به دست می‌آید. بعد از جمع‌بندی تمام آنالیزها، برای لینک سازی در وب‌سایتهای معتبر ایرانی و خارجی اقدام می‌شود. با لینک‌سازی اصولی و طبیعی دیگر نگران جریمه گوگل نیز نخواهید بود.

Why SEO with Novin Marketing

چرا خدمات سئو را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟

بیش از 1000 پروژه سئو موفق
اعتماد برندهایی مانند: فلایتیو و گروه مکعب و ...
ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی
پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
مدیریت هزینه و مشاوره سئو رایگان

مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در آغاز پروژه سئو سایت مسائلی وجود دارد که در میزان نتیجه‌گیری و استراتژی انتخابی برای انجام سئو تاثیرگذار است. مواردی همچون سابقه دامنه در جذب بک‌لینک‌ها، میزان امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوای سایت (کپی یا اختصاصی)، وجود تگ‌های مخفی در سایت، تکرار بی‌رویه در استفاده از تگ‌های اساسی و... از این جمله هستند؛ که باید به دقت بررسی شوند.
وب‌سایت شما یا بهتر بگوییم کسب‌وکار شما چه رقبایی دارد؟ مخاطبان شما کجا هستند و در چه فضایی باید کار انجام شود؟ چه میزان بودجه برای اجرای خدمات سئو مورد نیاز است؟ صرف چه مقدار زمان برای نتیجه‌گیری لازم است؟ چه میزان محتوا برای فعالیت شما مورد نیاز است و... پاسخ به همه این سوالات، تعیین‌کننده استراتژی نهایی ما برای بهینه سازی وب سایت شما خواهد بود.
بر اساس حوزه فعالیت کسب‌وکار شما، باید محتوای جذاب، مفید و ارگانیک تولید شده و در سایت منتشر گردد. این محتوا با هدف جذب عموم بازدیدکنندگان تولید شده و از این منظر قالب عمومی دارند. برای رشد اعتبار سایت باید تولید محتوا با بهره بردن از اصول نگارش و اصول سئو محتوا، تولید شده و به‌صورت منظم در وب‌سایت منتشر شود.
وب سایت شما بررسی تخصصی شده و کلیه موارد قابل بهینه سازی در قالب یک فایل ارائه می‌شود. بسیاری از این موارد توسط تیم سئو وردپرس انجام می‌شود و برخی از مواردی که خارج از کنترل تیم سئو وردپرس است (مثل وب‌سایت‌های طراحی شده با زبان ASP ) همکاری تیم طراحی سایت را طلب می‌کند. این فرآیند عمدتا یک مرتبه انجام شده؛ هرچند در موارد خاص و در به‌روزرسانی‌ها، تکرار می‌گردد.
حساسیت این بخش بسیار زیاد است. سایت‌ها، بلاگ‌ها، فروم‌ها و... باید محیطی مناسب برای ایجاد لینک داشته باشند. دوری از وب‌سایت‌های اسپم‌زا، دوری از فروم‌هایی که به‌طور مرتب اقدام به حذف لینک‌ها می‌کنند و کنترل بسیاری از موارد دیگر در این زمینه بسیار مهم است. محتوای شما با در نظر گرفتن شرایط گفته شده، در این وب‌سایت‌ها منتشر شده و عملیات لینک‌سازی انجام می‌شود.
Clients Get Results

خدمات سئو سایت از نگاه مشتریان

بیش از سه سال همکاری مداوم آقای ریاضی - گروه مکعب
+۲۰ کلمه در صفحه اول
+۹۰% افزایش مراجعه کننده

طی فرآیند سئو سایت گروه مکعب ، در دوره زمانی یک ساله، کلیدواژه‌های دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون اداری و... به صفحه اول گوگل رسیدند.

پدیده جاوید
بیش از سه سال همکاری قدرتمند آقای شفیعی - پدیده جاوید
+۲۰ کلمه در صفحه اول
+۷۰% افزایش مراجعه کننده

طی فرایند بهینه سازی سایت پدیده جاوید، در دوره زمانی یک سال، کلیدواژه‌های هدایای تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و... به صفحه اول گوگل رسیدند.

SEO FAQ

سوالات متداول در زمینه خدمات سئو سایت

با توجه به اینکه پروژه سئو سایت بسیار زمان‌بر و پرهزینه است؛ توصیه می‌شود به صورت فاز به فاز، کلمات کلیدی انتخاب و بهینه شوند. به توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب سه کلمه کلیدی می‌تواند مناسب باشد؛ و پس از اتمام پروژه می‌توان برای افزایش رتبه سایت در گوگل بر روی سایر کلمات کلیدی تمرکز کرد.
پس از اتمام پروژه سئو سایت و کسب رتبه دلخواه، حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه‌ریزی مداوم است. پیشنهاد ما در این زمینه عقد قرارداد نگهداری، جهت از دست نرفتن رتبه‌ها است. در این خدمت طی قراردادی با توجه به میزان دشواری پروژه، فعالیت‌های حفظ رتبه سایت ادامه خواهد یافت.
با توجه به تجربه ما این احتمال بسیار ضعیف است. چراکه همیشه برنامه‌ریزی به شکلی خواهد بود که انجام پروژه سئو وب سایت، با تعامل و همکاری متقابل دو طرف به نتیجه مطلوب مدنظر برسد. اما در صورتی که این هدف حاصل نشد، مجری اقدامات و توضیحات لازم، جهت برنامه‌ریزی مجدد و علت این امر را ارائه خواهد داد.
با توجه به اینکه برآورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه سئو وب سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این مسئله تنها پس از بررسی وضعیت فعلی سایت، رقبای حاضر در نتایج جستجو و خواسته‌های کارفرما، قابل بررسی و اندازه گیری است.
بله. در پایان هر ماه گزارش عملکرد و روند پیشرفت پروژه توسط کارشناسان سئو نوین مارکتینگ، تهیه و برای کارفرما ارسال خواهد شد.
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید