سئو

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، دانشی است که رتبه وب سایت شما را در نتایج جستجو ارتقا می‌دهد. حضور در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل می‌تواند نقطه عطف موفقیت هر کسب و کار باشد. چراکه با اطمینان خاطر بالایی می‌توان گفت، گوگل هدفمندترین کاربران را در اختیار شما خواهد گذاشت.

روند کاری ارائه خدمات بهینه سازی سایت

Search Engine Optimization Process
Image

متخصصان سئوی ما با بررسی خواسته‌های شما و وضعیت فعلی سایت مورد نظر، موارد لازم از جمله ارزشمندی کلمات کلیدی، زمان و هزینه مورد نیاز برای کسب رتبه در گوگل و جزئیات انجام کار را برای شما شرح می‌دهند.

بررسی مقدماتی شامل رنک و رتبه فعلی سایت، سابقه سایت، خطاهای سایت و در نهایت پتانسیل بهینه سازی سایت و سئو در سایت شما خواهد بود.

در این مرحله طرح پیشنهادی طی مستندی که شامل عبارات انتخابی برای بهینه سازی سایت و سایر جزئیات روند کار است، تهیه و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

در این مرحله طی جلسه مشترکی، موارد پیشنهادی بررسی، و در نهایت قرارداد همکاری با توافق طرفین تنظیم می‌شود.

پس از عقد قرارداد و در اختیار گرفتن دسترسی‌های مدیریتی سایت، کار تیم بهینه سازی سایت با پیاده‌سازی موارد سئو داخلی و رفع ایرادات سایت، آغاز می‌شود.

در این مرحله تولید محتوا با توجه به موضوع و نیازهای کسب و کار شما آغاز، و محتوای ارگانیک و اختصاصی تولید شده، در سایت منتشر می‌شود.

در نهایت با شروع فرایندهای سئو خارجی، از جمله لینک سازی به روش‌های مختلف و دریافت سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی، پروسه کسب رتبه در نتایج جستجوی گوگل آغاز می‌شود.

سئو در خدمت بازاریابی

یکی از مهم‌ترین راهکارها در بازاریابی درون‌گرا که بر جذب ارگانیک مخاطب تاکید دارد، سئو و بهینه سازی سایت برای نمایش در صدر نتایج گوگل است. آمارها نشان می‌دهد که کاربران بعد از جستجوی عبارت مورد نظر، معمولا وارد سایت‌هایی می‌شوند که در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود.

تاثیر سئو در بازاریابی اینترنتی

70%

سئو داخلی (on-page)

بهینه سازی صفحات سایت، برای نمایش بهتر در نتایج موتور جستجوی گوگل و دسترسی بهتر کاربران و ربات‌های گوگل، با هدف افزایش بازدید و ترافیک ارگانیک سایت

30%

سئو خارجی (off-page)

معرفی وب سایت به موتورهای جستجو از طریق دریافت ارجاع از کانال‌های خارجی به کمک ساختن لینک، با هدف جذب ترافیک از سایر وب‌سایت‌ها و بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

پرسش و پاسخ‌های متداول درباره بهینه سازی سایت

در این بخش پرسش و پاسخ‌های پرتکرار مشتریان در رابطه با بهینه سازی سایت گردآوری شده است.

چرا سئو با نوین مارکتینگ

?Why SEO advances with NovinMarketing

مجموعه نوین مارکتینگ با تیمی مجرب قادر است وب سایت شما را به صورت استاندارد و طبیعی به صفحه اول گوگل برساند. با توجه به اینکه بحث سئو و رتبه‌بندی وب سایت ها بسیار حساس است؛ و طبق الگوریتم خاصی از سمت گوگل اعمال می‌شود. اجرای پروژه‌های سئو به صورت تخصصی از مهمترین نکات برای بهینه سازی سایت و قرار گرفتن سایت در رتبه‌های بالای گوگل است.

انتخاب پکیج مناسب

تنوع پکیج‌های پیشنهادی نوین مارکتینگ برای بهینه سازی سایت شما، حق انتخاب بالایی ایجاد می‌کند. همچنین در صورت درخواست‌های اختصاصی‌تر، متخصصان نوین مارکتینگ می‌توانند پکیج ویژه‌ای برای شما تعریف کنند.

کسب رتبه‌های بالا

ما به پشتوانه تجربه و تخصص خود در امر سئو سایت های مختلف، تضمین می‌کنیم که فعالیت بهینه سازی سایت شما، بر روی کلیه عبارات مهم برای کسب و کارتان، تاثیر مثبت گذاشته و آنها را در موقعیت مناسبی در نتایج جستجوی گوگل قرار دهد.

گزارش‌دهی

گزارش‌های تحلیلی ماهانه،  شما را در جریان رشد و پیشرفت وب سایت قرار می‌دهد. ما در این گزارش‌ها با جزئیات کامل، فعالیت‌های انجام شده روی سایت، تغییرات رنک و رتبه سایت و جایگاه کلمات کلیدی مد نظر را در نتایج جستجوی گوگل به اطلاع شما می‌رسانیم.

کارشناس اختصاصی

یک کارشناس باتجربه و مسلط به اصول بهینه سازی سایت در طول فرآیند سئو و برای پاسخ‌گویی به سوالات و حل مشکلات فنی، در خدمت شما خواهد بود. همچنین این کارشناس به صورت تخصصی بر روی پروژه شما تمرکز خواهد کرد.

رفع نگرانی قراردادهای بلند مدت

خدمات بهینه سازی سایت در نوین مارکتینگ به صورت ماهانه ارائه می‌شود. به این معنی که پس از پایان هر ماه، در صورت عدم رضایت از خدمات انجام شده و روند پیشرفت کار یا هر دلیل دیگری، می‌توانید قرارداد خود را لغو نمایید.

سئو مدرن

اصول سئو در دنیای امروز بسیار متفاوت با اصول آن در سال‌های گذشته است؛ و این تغییرات روز به روز و با سرعت بالا در حال ادامه است. ما کوشیده‌ایم همواره از جدیدترین تکنیک‌های بهینه سازی وب سایت استفاده کنیم.

تعرفه پلن‌های بهینه سازی سایت در نوین مارکتینگ

برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید

برای استفاده از خدمات بهینه سازی سایت با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید.

آخرین مقالات بهینه سازی سایت و سئو

افزایش بازدید سایت
راهبرد سئو
سئو محلی
11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php