خدمات سئو یا بهینه سازی سایت

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت


سئو فرآیندی است که به کمک آن، وب‌سایت شما در نتایج موتورهای جستجو، از جمله موتور جستجوی گوگل، جایگاه و رتبه مناسبی به دست می‌آورد. ما با بهینه سازی سایت شما، کمک می‌کنیم تا در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب‌وکار خود قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید.

بهینه سازی

آنالیز سایت

کلمات کلیدی

بک لینک

How does SEO help my business

سئو چگونه به کسب‌وکار من کمک می‌کند؟

در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. البته این میزان جستجو موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شود​، اما مشتریان بالقوه شما معموال با جستجوهای مشخصی به دنبال محصوالت یا خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. بنابراین در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسبوکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده بهینه سازی سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید!

دپارتمان سئو نوین مارکتینگ

از ابزارهای معتبری برای بررسی سئو داخلی وب سایت شما استفاده می‌شود. کسب شناخت از وضعیت فعلی سئوی سایت به تیم نوین مارکتینگ کمک می‌کند تا هدفگذاری دقیقتری داشته باشیم. در بهینه سازی فنی سایت تالش می شود تا کارشناسی دقیقی روی سرعت، حجم صفحه و سرعت بارگذاری سایت انجام شود. همچنین متاتگ ها، تگ های خاص و سایر المان های فنی بررسی می‌شود.

سئو داخلی

سئو داخلی به دو بخش فنی و محتوایی تقسیم می‌شود. در بهینه سازی فنی سایت تلاش می‌شود تا کارشناسی دقیقی روی سرعت، حجم صفحه و سرعت بارگذاری سایت انجام شود. همچنین متاتگ‌ها، تگ‌های خاص و سایر المان‌های فنی بررسی می‌شود

سئو خارجی

برای شروع کمیت و کیفیت لینک ها شناسایی می‌شود. در نتیجه این بررسی ها، لینک های بی کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست ها مورد بررسی قرار گرفته و کلمات کلیدی در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نهایت، بعد از این آنالیزها اقدام به لینکسازی و رپورتاژ در وب سایت های مختلف می‌شود.

Why SEO with Novin Marketing

چرا خدمات سئو را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟

بیش از 1000 پروژه سئو موفق
اعتماد برندهایی مانند: فالیتیو و گروه مکعب و ...
ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی
پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
مدیریت هزینه و مشاوره رایگان

مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در آغاز پروژه مسایلی وجود دارد که در میزان نتیجه‌گیری و استراتژی انتخابی سئو تاثیر مستقیم می‌گذارد. مواردی همچون سابقه دامنه در جذب بک‌لینک‌ها، میزان امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوای سایت (کپی یا اختصاصی)، وجود تگ‌های مخفی در سایت، تکرار بی‌رویه در استفاده از تگ‌های اساسی و... از این جمله هستند؛ که باید به دقت بررسی شوند.
وب‌سایت شما یا بهتر بگوییم کسب‌وکار شما چه رقبایی دارد؟ کاربران شما که هستند و در چه فضایی باید کار انجام شود؟ چه میزان بودجه برای اجرای خدمات مورد نیاز است؟ صرف چه مقدار زمان برای نتیجه‌گیری لازم است؟ چه میزان محتوا برای فعالیت شما مورد نیاز است و... پاسخ به همه این سوالات، تعیین‌کننده استراتژی نهایی ما برای بهینه سازی سایت شما خواهد بود.
بر اساس حوزه فعالیت کسب‌وکار شما، باید محتوای تازه و ارگانیک تولید شده و در سایت منتشر گردد. این محتوا با هدف جذب عموم بازدیدکنندگان تولید شده و از این منظر قالب عمومی دارند. برای رشد اعتبار سایت باید محتوای تازه با بهره بردن از اصول نگارش و اصول سئوی محتوا، تولید شده و به‌صورت منظم در وب‌سایت منتشر شود.
وب سایت شما بررسی تخصصی شده؛ و کلیه موارد قابل بهینه سازی در قالب یک فایل ارائه می‌شود. بسیاری از این موارد توسط تیم سئو انجام می‌شود؛ و برخی از مواردی که خارج از کنترل تیم سئو است (مثل وب‌سایت‌های طراحی شده با زبان ASP) همکاری طراح وب‌سایت را طلب می‌کند. این فرآیند عمدتا یک مرتبه انجام شده؛ هرچند در موارد خاص و به‌روزرسانی‌ها، تکرار می‌گردد.
حساسیت این بخش بسیار زیاد است. سایت‌ها، بلاگ‌ها، فروم‌ها و... باید محیطی مناسب برای ایجاد لینک داشته باشند. دوری از وب‌سایت‌های اسپم‌زا، دوری از فروم‌هایی که به‌طور مرتب اقدام به حذف لینک‌ها می‌کنند و کنترل بسیاری از موارد دیگر در این زمینه بسیار مهم است. محتوای شما با در نظر گرفتن شرایط گفته شده، در این وب‌سایت‌ها منتشر شده و عملیات لینک‌سازی انجام می‌شود.
Clients Get Results

خدمات بهینه سازی سایت از نگاه مشتریان

بیش از سه سال همکاری مداوم آقای ریاضی - گروه مکعب
+۲۰ کلمه در صفحه اول
+۹۰% افزایش مراجعه کننده

طی فرآیند سئو روی وب‌سایت گروه مکعب، در دوره زمانی یک ساله، کلیدواژه‌های دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون اداری و... به صفحه اول گوگل رسیدند.

پدیده جاوید
بیش از سه سال همکاری قدرتمند آقای شفیعی - پدیده جاوید
+۲۰ کلمه در صفحه اول
+۷۰% افزایش مراجعه کننده

طی فرایند بهینه سازی سایت پدیده جاوید، در دوره زمانی یک سال، کلیدواژه‌های هدایای تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و... به صفحه اول گوگل رسیدند.

SEO FAQ

سوالات متداول در زمینه خدمات بهینه‌سازی

با توجه به اینکه پروژه سئو بسیار زمان‌بر و پرهزینه است؛ توصیه می‌شود به صورت فاز به فاز، عبارات انتخاب و بهینه شوند. به توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب یک الی سه عبارت می‌تواند مناسب باشد؛ و پس از اتمام پروژه می‌توان سئو سایر عبارات را آغاز کرد.
پس از اتمام پروژه سئو و کسب رتبه دلخواه، حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه‌ریزی مداوم است. پیشنهاد ما در این زمینه عقد قرارداد نگهداری جهت از دست نرفتن رتبه‌ها است. در این خدمت طی قراردادی با توجه به میزان دشواری پروژه، فعالیت‌های حفظ و بهینه‌سازی رتبه سایت ادامه خواهد یافت.
با توجه به تجربه ما این احتمال بسیار ضعیف است. چراکه همیشه برنامه‌ریزی به شکلی خواهد بود که پروژه سئو، با تعامل و همکاری متقابل دو طرف به نتیجه مطلوب مدنظر برسد. اما در صورتی که این هدف حاصل نشد، مجری اقدامات و توضیحات لازم، جهت برنامه‌ریزی مجدد و علت این امر را ارائه خواهد داد.
با توجه به اینکه برآورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه سئو به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این مسئله تنها پس از بررسی وضعیت فعلی سایت، رقبای حاضر در نتایج جستجو و خواسته‌های کارفرما، قابل بررسی و اندازه گیری است.
بله. در پایان هر ماه گزارش عملکرد و روند پیشرفت پروژه توسط کارشناسان سئو نوین مارکتینگ، تهیه و برای کافرما ارسال خواهد شد.
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید