درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

خدمات سئو

استفاده از خدمات سئو سایت چند سالی است که به یک روش سرمایه‌گذاری عالی در زمینه بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است؛ روشی کاملا تخصصی که علاوه بر مزایای مستقیم و محسوس، چندین مزیت غیرمستقیم و نامحسوس نیز برای کسب‌وکارها به دنبال دارد.
البته کسب این مزایا بیش از هرچیز وابسته به این است که چه استراتژی را برای سایت خود در نظر می‌گیرید. با توجه به اینکه کاربران تقریبا برای خرید در ابتدا هر محصولی را در سایت‌های مختلف بررسی می‌کنند، وضعیت سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است تا در نهایت بتوانید رقبا را کنار زده و به یکی از انتخاب‌های مشتریان تبدیل شوید.

دلیل اهمیت سئو سایت ها

The reason for the importance of SEO

در دنیای امروزی که اینترنت به اصلی‌ترین کانال خرید مشتریان تبدیل شده است، داشتن سایت و معرفی برند خود در فضای آنلاین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. البته تنها داشتن یک سایت به شما کمک نمی‌کند تا به مرجعی برای مشتریان تبدیل شده و در نهایت به فروش برسید. برای اینکار شما ملزم به این هستید که سایت‌تان را در زمینه فعالیت‌تان به رتبه‌های برتر گوگل برسانید تا بتوانید کاربران را به ورود به ساییتان ترغیب کنیدگ این کار با سئو سایت قاب انجام است.
از آنجایی که سئو و بهینه سازی سایت به صرف زمان نسبتا زیادی نیاز دارد، شما باید از ابتدا استراتژی درستی برای کارهای خود داشته باشید تا بتوانید در زمان مناسب‌تر و با صرف هزینه کمتر به نتیجه رسیده و رقبا را کنار بزنید. به عبارتی دیگر، سئو راهی نیست که بتوانید تنها در شب طی کنید!

مراحل سئو سایت

برای درک بهتر عملکرد سایت‌ها آن‌ها را مانند یک موجود زنده در نظر بگیریدکه حتی با وجود شباهت به سایت‌های دیگر و زمینه‌های فعالیتی آن‌ها، از بسیاری جهات می‌توانند متفاوت باشند. بنابراین وقتی صحبت از مراحل سئو سایت می‌شود، باید در نظر داشته باشید که سئو هر سایتی روش‌ها و مراحل خاص خود را دارد و همیشه نمی‌توان یک مسیر را طی کرد. البته تفاوت‌های اصلی در جزئیات بوده و مسیر کلی سئو یک وب سایت، دارای وجوه اشتراک زیاد و در نتیجه مراحل مشابهی است.
اگر همچنان برای درک مفهوم و چیستی سئو سایت با ابهاماتی مواجهید و نتوانسته‌اید پاسخ تمام سوالاتتان را پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از محتوای مقاله سئو چیست در وبلاگ نوین مارکتینگ استفاده کنید.
با توجه به مطالب عنوان شده، می‌توان گفت برای سئو هر سایتی باید مراحل زیر را در نظر داشته باشید:

تحقیق کلمات کلیدی

منظور از تحقیق کلمات کلیدی این است که متخصصین سئو با هماهنگی متخصصین بازاریابی، بررسی کنند که سایت مدنظر بهتر است با چه کلماتی در نتایج جستجو بهینه شود.
از نظر متخصصان سئو، این موضوع به میزان سختی و سادگی این کلیدواژه‌ها مرتبط است. به معنای دقیق‌تر، برخی کلمات که دارای نرخ جستجوی بالاتر، ارزش بالاتر، تعداد کلمات کمتر و در نتیجه رقابت بیشتر هستند، اغلب برای رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو، کاری سخت‌تر را بر دوش تیم سئو قرار می‌دهند. از این دست کلمات در وب فارسی می‌توان به مواردی همچون «خرید بلیط هواپیما» اشاره کرد.
درحالیکه کلماتی مانند «وکیل خوب در غرب تهران» کلمه‌ای نسبتا ساده‌تر است. به هر حال متخصص سئو به کمک ابزارهای مختلف میزان سختی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار را سنجیده و گزینه‌های ارزشمند از نظر تعادل میان سختی کسب رتبه و ایجاد ارزش برای کسب‌وکار مدنظر را پیدا می‌کند. در این میان متخصصین بازاریابی نیز می‌توانند به متخصص سئو برای درک بهتر کلمات ارزشمند کسب‌وکار مدنظر کمک کنند.
البته در این مرحله تجربیات و دانسته‌های کارفرما به دلیل تسلطی که به زمینه فعالیت‌شان دارند، نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در این مسیر تیم سئو را همراهی کنند.

بررسی وضعیت فعلی سایت

در دومین قدم باید وضعیت فعلی سایت بررسی شود. مسائلی مانند رتبه فعلی سایت در کلمات کلیدی مهم و انتخاب شده، وضعیت تنظمیات سئو داخلی و همچنین شرایط سئو خارجی آن (میزان ارجاعات از شبکه‌های اجتماعی و لینک‌های دریافتی از سایر سایت‌ها)، از جمله مواردی است که در این مرحله به دقت بررسی و تجزیه و تحلیل می‌شود.
طبیعتا این مرحله برای سایت‌های تازه تاسیس انجام نشده و یا از اهمیت کمتری برخوردار خواهد بود. توجه کنید که اگر سایت شما نیز تازه تاسیس شده و هنوز فعالیت بهینه سازی خاصی روی آن صورت نگرفته، بهتر است در زمینه انتخاب تیم سئو مدنظر خود بیشترین دقت و حساسیت را به خرج دهید؛ زیرا اجرای اولین قدم‌ها به‌صورت صحیح و تخصصی می‌تواند هزینه‌های شما را در طولانی‌مدت به شک چشم‌گیری کاهش دهد.
چه بسیار سایت‌هایی که پس از هزینه‌های فراوان، توسط افراد غیرمتخصص دچار مشکلاتی مانند پنالتی گوگل شده و تمامی سرمایه شما را از بین می‌برد.

بهینه سازی داخلی سایت

در سومین مرحله سئو سایت، سایت از نظر اصول سئو داخلی بهینه می‌شود. جزئیات زیادی در این مرحله وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد؛ اما موارد زیر از اصلی‌ترین نکات در این زمیان هستند:

 • تنظیم لینک‌های داخلی
 • بهینه‌سازی تصاویر و تگ‌ها
 • بررسی داده‌های ساختاریافته
 • تنظیم عنوان، تیترها و زیرتیترها
 • بررسی، ایجاد و در صورت نیاز اصلاح اسکیماها
 • تعیین دسته‌بندی‌ها و ساختار آدرس‌های سایت

در کنار موارد گفته شده، بهبود دسترس‌پذیری سایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است؛ البته در این زمینه تیم فنی طراح سایت نیز مشارکت خواهد کرد و سایت طوری بهبود می‌یابد که برای انواع گوشی‌های هوشمند نیز کارایی مناسبی داشته باشد.
همچنین بخش مهمی از موضوع دسترس‌پذیری، به سرعت بارگزاری سایت وابسته است. به این معنا که صفحات وب‌سایت باید تا حد ممکن کم‌حجم شده و کدهای آن‌ها به نحوی باشند که سایت طی کم‌ترین زمان و با سرعت بالا برای کاربر به نمایش درآید.

بازاریابی و تولید محتوا

بازاریابی و تولید محتوا از نظر فنی بخشی از فرآیند سئو فنی سایت شما محسوب نمی‌شود؛ با این حال بدون وجود آن، انجام پروژه‌های سئو غیرممکن است. بنابراین متخصصان سئو باید با همکاری با متخصصان بازاریابی و تولید محتوا، برنامه جامعی را برای تولید محتوای مناسب در سایت شما تهیه ‌کنند. این محتوا می‌تواند به اشکال گوناگونی از جمله مقالات، مطالب وبلاگی، پرسش و پاسخ، صفحات فرود یا همان لندینگ پیچ، معرفی محصول و… و همچنین در فرمت‌های مختلف متنی، ویدئویی، صوتی و چندرسانه‌ای باشد.
هرچند در این میان هنوز هم موثرترین و بهترین نوع محتوا برای بهبود وضعیت سئو یک وب‌سایت محتوای متنی است. به عبارت دیگر تا محتوایی در صفحات سایت شما وجود نداشته باشد؛ چیزی برای بهینه سازی و کسب رتبه در نتایج جستجو وجود ندارد.

بهینه سازی خارجی سایت

سئو خارجی سایت به معنای تمام فعالیت‌هایی است که تیم سئو برای افزایش ارجاعات درباره کسب‌وکار شما در سایر وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهد. این فعالیت‌ها به زبان ساده در قالب لینک‌سازی و ارجاع لینک‌ها به صفحات مهم سایت شما انجام می‌شود. ساخت لینک در شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، تالارهای گفتگو، خبرگزاری‌ها، مقالات علمی و سایر موارد مشابه، همه و همه از جمله فعالیت‌هایی است که در حوزه سئو، به‌عنوان سئو خارجی شناخته می‌شود.
در واقع موتورهای جستجو با دیدن این ارجاعات نتیجه می‌گیرند که کدام صفحات از اعتبار و اهمیت بیشتری برخوردار بوده و به آن‌ها رتبه بهتری در نتایج جستجوی خود می‌دهند. هرچند موضوع لینک‌سازی به همین سادگی نیست و الگوریتم‌های هوشمند گوگل امروزه با حساسیت بالایی روش‌های غیرارگانیک لینک‌سازی و خرید لینک را تشخیص می‌دهند.
در نتیجه انجام این کار اگرچه در ظاهر ساده به‌نظر می‌رسد؛ اما در عمل بسیار حساس بوده و متخصصین سئو باید برای هر لینک قابل ساخت، جزئیات زیادی را بررسی کنند.

گزارش‌گیری و اصلاح مسیر

با انجام مراحل قبلی به‌صورت منظم و علمی، باید به مرور شاهد شکل‌گیری تغییرات مثبتی در رتبه کلمات کلیدی سایت و میزان بازدیدکنندگان آن باشید. بررسی منظم این تغییرات یکی دیگر از وظایف تیم سئوست؛ در این زمینه ابزارهایی مانند گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالایتیکس، می‌توانند گزارش‌های منظمی از روند پیشرفت کار را در اختیار شما قرار دهند.
نکته مهم اینکه این گزارش‌ها علاوه بر ارائه به شما، منبع خوبی برای سنجش اثربخشی فعالیت‌های سئو بوده و بر اساس آن می‌توان برنامه سئو سایت را در صورت نیاز اصلاح کرده و بهبود داد تا در نهایت از فعالیت و سرمایه‌گذاری انجام شده، بهترین نتیجه به دست آید.

مشاوره سئوی وب سایت

اگر دقیقا نمی‌دانید به دنبال چه هستید، اگر درباره سئو، مزایا و شرایط اجرای آن اطلاعات مناسبی ندارید و در نهایت اگر می‌خواهید پیش از دریافت خدمات سئو سایت خود، از مواردی مانند هزینه خدمات سئو، زمان‌بندی اجرای کار، نتایج حاصله و… اطلاع پیدا کنید، می‌توانید همین حالا با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیریدتا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
ما ترتیب برگزاری یک جلسه مفصل را داده و در این جلسه به تمام سوالات و ابهامات شما در زمینه دریافت خدمات سئو پاسخ خواهیم داد.
فراموش نکنید این حق شماست که پیش از خریداری هر خدمتی، درباره جزئیات آن سوال پرسیده و با دیدی باز و اطمینان خاطر مسئولیت سئو سایت خود را به ما بسپارید.

تعرفه بهینه سازی سایت

تعرفه بهینه سازی سایت عدد ثابت و مشخصی نیست؛ زیرا هر سایتی با توجه به کلمات کلیدی انتخابی، میزان رقابت روی آن کلمه و سختی رساندن آن کلمات به صفحه اول نتایج موتورهای جستجو، می‌تواند تعرفه متفاوتی داشته باشد.
طبیعتا هرچه کلمات کلیدی انتخابی سخت‌تر باشد؛ نیاز به پرداخت مبالغ بیشتری برای مهیا کردن ابزارهای رقابتی وجود دارد.
ما در نوین مارکتینگ، پس از بررسی اولیه وضعیت سایت شما و رسیدن به توافق بر روی کلمات کلیدی انتخابی، تعرفه خود را برای ارائه خدمات سئو سایت به شما اعلام خواهیم کرد.

انواع خدمات سئو وب سایت

خدمات سئو وب سایت در نوین مارکتینگ طی سال‌ها فعالیت بسیار پخته‌تر شده و در حال حاضر خوشحالیم که می‌توانیم پکیچ‌های تخصصی متنوعی را برای سایت‌های مختلف به شما ارائه می‌کنیم. در واقع تجربه ثابت کرده است که خدمات سئو وبسایت در موضوعات تخصصی مختلف، نیازمند تجارب خاص و روش‌های متفاوت است.
به عنوان مثال ابزارها و روش‌های موفقیت در سئو سایت فروشگاهی، لزوما به موفقیت در سایت پزشکی منجر نمی‌شود. دپارتمان سئو نوین مارکتیگ با آگاهی از این جزئیات ریز اما مهم، خدمات سئو وب سایت خود را در قالب پکیج‌های زیر ارائه می‌دهد:

سئو سایت فروشگاهی
سئو سایت شرکتی
سئو سایت وردپرس
سئو سایت دکوراسیون
سئو سایت خبری
سئو سایت گردشگری
سئو سایت هواپیمایی
سئو سایت کدنویسی
سئو سایت اجاره خودرو
سئو سایت دندانپزشکی
سئو سایت پزشکی

مزایای استفاده از بهینه سازی سایت

به‌طور خلاصه می‌توان مزایای زیر را مهم‌ترین موارد قابل دریافت از خدمات سئو سایت دانست:

 • افزایش درآمد و حاشیه سود کسب‌وکار
 • بهبود استراتژی‌های بازاریابی مورد استفاده
 • افزایش آگاهی از برند و شهرت برند کسب‌وکارها
 • ایجاد و افزایش حس اعتماد و اعتبار نزد مشتریان
 • مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش برای تولید سرنخ فروش
 • افزایش ترافیک جستجوی ارگانی برای سایت شما

چرا شرکت سئو نوین مارکتینگ

ما با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت به عنوان یکی از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ مطرح ایران، تجارب بسیار زیادی در به ثمر رساندن پروژه سئو وبسایت های کوچک و بزرگ ایرانی داشته‌ایم. حاصل این تجارب، رساندن صدها کلمه کلیدی مهم به صفحه اول گوگل و کسب رضایت بالای مشتریان‌مان بوده است.
ما در نوین مارکتینگ معتقدیم که سئو یک فرآیند طولانی‌مدت و تدریجی است که با کمی صبوری می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری طلایی، نتایج درخشانی داشته و بازگشت سرمایه بسیار خوبی برای شما به ارمغان بیاورد. به همین دلیل ما به دنبال راه‌حل‌های یک شبه و روش‌های سئو سیاه برای کسب رتبه سریع و بستن پروژه سئو مشتریان خود نیستیم. بلکه به دنبال آن هستیم که تمامی مشتریان‌مان، بتوانند با کسب سود از خدمات سئو سایت، به دوستان همیشگی ما تبدیل شده و هر دو طرف از یک وضعیت برد-برد رضایت خواهیم داشت.
گواه این طرز فکر و استراتژی نیز ده‌ها کسب‌وکار کوچک و بزرگ هستند که مسئولیت سئو وب سایت خود را برای سال‌های متمادی به دپارتمان سئو نوین مارکتینگ سپرده‌اند.

چرا سئو سایت‌هایمان را به نوین مارکتینگ بسپاریم؟

why with Novin Marketing

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

خدمات سئو سایت از نگاه مشتریان
Clients Get Results
بیش از سه سال همکاری مداوم
آقای ریاضی - گروه مکعب
کلمه در صفحه اول
۲۰ +
افزایش مراجعه کننده
% ۹۰ +
بیش از سه سال همکاری قدرتمند
آقای شفیعی - پدیده جاوید
کلمه در صفحه اول
۲۰ +
افزایش مراجعه کننده
% ۷۰ +
سوالات متداول در زمینه خدمات سئو سایت
SEO FAQ

با توجه به اینکه پروژه سئو سایت بسیار زمان‌بر و پرهزینه است؛ توصیه می‌شود به صورت فاز به فاز، کلمات کلیدی انتخاب و بهینه شوند. به توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب سه کلمه کلیدی می‌تواند مناسب باشد؛ و پس از اتمام پروژه می‌توان برای افزایش رتبه سایت در گوگل بر روی سایر کلمات کلیدی تمرکز کرد.

پس از اتمام پروژه سئو سایت و کسب رتبه دلخواه، حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه‌ریزی مداوم است. پیشنهاد ما در این زمینه عقد قرارداد نگهداری، جهت از دست نرفتن رتبه‌ها است. در این خدمت طی قراردادی با توجه به میزان دشواری پروژه، فعالیت‌های حفظ رتبه سایت ادامه خواهد یافت.

با توجه به تجربه ما این احتمال بسیار ضعیف است. چراکه همیشه برنامه‌ریزی به شکلی خواهد بود که انجام پروژه سئو وب سایت، با تعامل و همکاری متقابل دو طرف به نتیجه مطلوب مدنظر برسد. اما در صورتی که این هدف حاصل نشد، مجری اقدامات و توضیحات لازم، جهت برنامه‌ریزی مجدد و علت این امر را ارائه خواهد داد.

با توجه به اینکه برآورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه سئو وب سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این مسئله تنها پس از بررسی وضعیت فعلی سایت، رقبای حاضر در نتایج جستجو و خواسته‌های کارفرما، قابل بررسی و اندازه گیری است.

بله. در پایان هر ماه گزارش عملکرد و روند پیشرفت بهینه سازی سایت و مشاوره سئو توسط کارشناسان سئو نوین مارکتینگ، تهیه و برای کارفرما ارسال خواهد شد.

Search