درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

تبلیغات در لینکدین

وجود محتواهای مختلف از جمله محتوای شخصی، علمی و آموزشی، محتوای مربوط به موقعیت‌های شغلی و استخدام، باعث شده که شبکه اجتماعی «لینکدین» از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار شود.لینکدین به عنوان یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای که به صورت تخصصی روی فعالیت‌های اشتغال‌محور تمرکز دارد، توانسته به عنوان بستر مناسبی برای تبلیغات نیز جایگاه خود را پیدا کند. صاحبان کسب‌وکار، بازاریابان و کسانی که به دنبال استخدام در شغل مناسب هستند، در این شبکه فعال‌اند؛ در واقع نیروهای متخصص بیشترین استفاده را از تعاملات در این شبکه برده و ارتباطلات خود را گسترش می‌دهند. تبلیغات در لینکدین برای شرکت‌ها و مجموعه ها بازدهی و تاثیر زیادی دارد که از مهم‌ترین دلایل آن تنوع روش‌های تبلیغات در این شبکه اجتماعی و دسترسی هدفمند به مخاطبان با ارزش است.

تبلیغات کارآمد

هدف‌گیری دقیق

کنترل دقیق هزینه‌ها

تبلیغ در لینکدین چیست؟
?What is LinkedIn advertising

کاربران لینکدین را اغلب افراد متخصص و حرفه‌ای تشکیل می‌دهند که تعدادی از آن‌ها نیز صاحب کسب‌وکار هستند. تبلیغات در این شبکه اجتماعی، تاثیر زیادی در دستیابی هدفمند به مخاطبان متخصص و همچنین ایجاد کمپین‌های B2B دارد. همانطور که گفتیم، بخش عظیمی از کاربران لینکدین را افراد باتخصص و صاحبان کسب‌وکارهای مختلف شامل می‌شوند. پس بودجه‌ای که برای تبلیغات در این شبکه هزینه می‌کنید، صرف مخاطبان متخصص و مربوط به حوزه شما می‌شود. برای تبلیغات در لینکدین چند نوع کمپین مختلف می‌توانید ایجاد کنید که انتخاب آن‌ها باید بر اساس نیاز و بودجه شما انجام شود. کمپین‌های لینکدین را می‌توان در موارد زیر تقسیم‌بندی کرد:

 • محتوای اسپانسری

  با کمک این نوع کمپین، می‌توانید محتوای مربوط به برند یا کسب‌وکار خود را در فضای حرفه‌ای لینکدین پروموت کرده و مخاطبان بیشتری را جذب کنید. همچنین این برنامه قابلیتی دارد که به شما اجازه می‌دهد، بتوانید کاربران را پس از کلیک بر روی تبلیغ، به پیج خود بکشانید و یا اینکه در آگهی، دکمه فالو بگذارید تا کاربران بتوانند مستقیما شما را دنبال کنند. این روش تبلیغ، در زمینه افزایش آگاهی از برند و همچنین جمع‌آوری لید و یافتن مخاطبان هدف، می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

 • پیام اسپانسری

  این نوع پیام اجازه می‌دهد شما ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبان خود داشته باشید. در واقع، در این روش، شما می‌توانید پیام تبلیغاتی خود را به صورت شخصی‌سازی‌شده با نام و نام خانوادگی گیرنده، به مخاطبان هدف ارسال ‌کنید. این پیام می‌تواند متن، عکس و دکمه CTA را شامل شود. همچنین از طریق پیام اسپانسری، می‌توانید کاربرانی را جذب کنید که اهمیت بالایی برای کسب‌وکارتان داشته و بدین طریق، میزان کانورژن را روی دسکتاپ و موبایل بالا ببرید.

 • تبلیغات متنی

  تبلیغات متنی تاثیر بالایی بر افزایش آگاهی از برند یا همان برند اورنس دارند. برای تهیه یک تبلیغ متنی مناسب باید ویژگی‌های مخصوص مثل تعداد کاراکتر و عکس و آدرس را رعایت کنید. همچنین با تبلیغات در لینکدین، می‌توانید در دریافت ترافیک و لید با کیفیت نیز بهتر عمل کنید.

 • تبلیغات نمایشی و تبلیغات دینامیک

  این دو نوع روش، نسبت به انواعی که تا به حال معرفی کردیم، تازگی بیشتری دارند. تبلیغات نمایشی و تبلیغات دینامیک به شما امکان می‌دهند از طریق تصاویر جذاب کاربران خاص را به سمت صفحه خود بکشانید.

مزایای تبلیغ در لینکدین

 تبلیغات در لینکدین نیز درست مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی، از مزایای خاص خود برخوردار است. در ادامه برخی از امکانات و بازدهی‌های این شبکه اجتماعی را با هم بررسی می‌کنیم:

برقراری ارتباط با متخصصان

شما بااستفاده از تبلیغات لینکدیـــــن و ایجاد کمپین‌های هدفمــند، می‌توانیـد با دیگر کارشناسانی که در حوزه فعالیت شما کـار می‌کنند، ارتباط برقرار کنید.

هدف‌گیری مخاطبان خاص

باتبلیغات در لینکدین، می‌توانید بر اسـاس موقعیت شغلی، صنعت، شرکت و دیگر عوامـل و اطلاعات، به مخاطبان هدفمند دسترسی پیدا کنید.

تبلیغات محصول و خدمات

در تبلیغات لینکدین این امکان برای شمــــا وجود دارد که بتوانید محصول یا خدمات خـــود را به گروهی که به عنـــوان بازار هدفتان تعیین کرده‌اید، نشان دهید.

کنترل و مدیریت هزینه

کنترل بودجه یکی از دغدغه‌های هر فـرد و کسب‌وکاری است.تبلیغ لینکدین به شما اجازه می‌دهد میزان بودجه اختصاصــی و همچنین مدت زمان آن را تعیین کنید.

تبلیغات دوره‌‌های آموزشی و سمینارها

لینکدین بهترین بستر برای تبلیغات مربوط به دوره‌های آموزشی و سمینارها و کنفرانس‌ ها است.بسیاری از افراد، از طریق تبلیغات موجود در لینکدین، به این دوره‌ها دسترسی پیدا کرده‌اند.

آیا استفاده از تبلیغات لینکدین سودمند است؟

تبلیغات لینکدین می تواند بهترین گزینه برای هر کسب‌وکار یا فرد متخصصی باشد که قصد دارد خود را به صورت حرفه‌ای در بازار معرفی کرده و با دیگر افراد فعال در زمینه کاری متشرک فعالیت کند. حال سوالی که پیش می‌آید این است که این تبلیغات را با چه شرکتی انجام دهیم تا به بهترین بازدهی برسیم؟

شرکت نوین مارکتینگ با تخصص و تجربه زبانزد در زمینه بازاریابی دیجیتال توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را به بهترین شکل جلب کند. برخی از استانداردها و مزایای ما در ارائه تبلیغات لینکدین عبارتند از:

 • هزینه مقرون به صرفه
 • مشاوره تخصصی رایگان
 • مدیریت بهینه و به‌صرفه کمپین‌ها
 • ارائه دسترسی به گزارش کمپین‌ها
تعرفه تبلیغات در لینکدین
The cost of advertising on LinkedIn

شاید تبلیغات لینکدین نسبت به دیگر شبکه‌های اجتماعی گران‌تر به نظر برسد، اما از طرفی، بازدهی این تبلیغات و کمپین‌های موفق این شبکه، کمک می‌کند که شما در زمان مناسب‌تری به نتیجه مطلوب برسید. به طور کلی، لینکدین یک پلتفرم B to B است و مشتری به دست آمده در آن، ارزشی چند برابر بیشتر از شبکه‌های دیگر دارد.

تعرفه تبلیغات لینکدین به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • نوع تبلیغات
 • تعیین مقدار بودجه
 • مدت زمان تبلیغات
 • روش پرداخت هزینه
 • و…
به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا

در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
چرا تبلیغات در جیمیل را با نوین مارکتینگ تجربه کنیم؟
why with Novin Marketing
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search