درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

تبلیغات اینترنتی

در فضای کسب‌وکارهای امروزی که بخش عظیمی از آن‌ها به صورت آنلاین فعالیت دارند، تبلیغات اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است.استفاده از انواع تبلیغات آنلاین به شما کمک می‌کند تا در این بازار پررقیب، جلوتر از دیگران حرکت کرده و سریع‌تر به جایگاهی که در نظر دارید، برسید.افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش، دو هدف اصلی از به کارگیری تبلیغات اینترنتی است که همراه کردن آن‌ها با یک استراتژی تبلیغاتی موثر، شما را در پیشبرد اهدافتان یاری می‌کند.

آشنایی با تبلیغات اینترنتی
Familiarity with internet advertising

به طور کلی هر روش تبلیغاتی که در فضای آنلاین انجام می‌شود، تبلیغات اینترنتی کسب و کار نام می‌گیرد. به عبارتی دیگر تبلیغات آنلاین، تبلیغ در فضای مجازی با هدف ارسال پیام به مخاطبان هدف با استفاده از ابزارها و روش‌های اینترنتی گفته می‌شود.این تبلیغات تاثیر فوق‌العاده‌ای بر میزان فروش و جذب مشتری شما دارد؛ خصوصا در این سال‌ها که بخش عظیمی از زمان کاربران در دنیای اینترنت سپری می‌شود. اگر قصد دارید مشتریان بالقوه را جذب کرده و میزان فروش خود را افزایش دهید، یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از تبلیغات آنلاین است.

تبلیغات همسان

یکی از تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغاتی، شکل همسان آن است؛ زیرا در این روش، تبلیغات یا آگهی، خودش را با بستری که قرار است در آن نمایش داده شود، هماهنگ می کند؛ به شکلی که در نگاه اول نمی‌توان تشخیص داد که محتوای موردنظر تبلیغ است یا خیر! بسیاری از کاربران تبلیغات را رد کرده و آن‌ها را نادیده می‌گیرند. با استفاده از تبلیغات همسان می‌توانید این مشکل را به شکل قابل توجهی حل کنید.

از موفق‌ترین نمونه‌های تبلیغات همسان می‌توان به رپورتاژ آگهی‌ها اشاره کرد.

تبلیغات اپلیکیشنی

تبلغات نصب اپلیکیشن به دلیل محبوبیت بالای تلفن‌های همراه، تاثیر بالایی در رشد کسب‌وکار شما دارد. شما به راحتی و با کمک گوگل ادز، می‌توانید تبلیغات خود را در اپلیکیشن‌های گوناگون و با انتخاب مخاطبان هدفمند نمایش دهید.

تبلیغات فیسبوک

ابزارهای این شبکه به شما امکان می‌دهد مناسب‌ ترین هشتگ‌های هر محتوا را پیدا کنید.

تبلیغات لینکدین

با فعالیت درست در این شبــکه، با افـراد و شرکت‌های مرتبط و مطرح، ارتباط برقرار کنید.

تبلیغات توییتر

از تبلیغات توییتر استفاده کنید و برندخود را به بخش بزرگ‌تر و مرتبط ‌تری معرفی کنید.

تبلیغات در گوگل

با این روش، همیشه در نتایج برتر گوگل بوده و فروش خود را افزایش دهید.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

با نمایش تبلیغات خود در زمان استفاده کاربران هدف از اپلیکیشن‌ها، آگاهی از برندتان را افزایش دهید.

تبلیغات در سایت های خارجی

با تبلیغات در سایت های خارجی، تلاش کنید که بازار خارجی را نیز در دست بگیرید.

مزایای تبلیغات اینترنتی
Advantages of internet advertising

تمامی ما، بخش عمده‌ای از وقتمان را در شبکه‌های اجتماعی و دنیای اینترنت می‌گذرانیم. هر کس در هر ساعت و موقعیتی ممکن است به سراغ گوشی رفته و وقتش را در فضای آنلاین سپری کند. از این رو، شما می‌توانید بازخورد مناسب و قابل توجهی از تبلیغات اینترنتی دریافت کنید. برخی از مهم‌ترین مزایای تبلیغات آنلاین عبارتند از:

  • افزایش آگاهی از برند
  • امکان مدیریت هزینه
  • تنوع در روش‌های تبلیغات
  • دسترسی به مشتریان هدفمند
  • امکان گزارش‌گیری از روند تبلیغات

خرید تبلیغات آنلاین

شرکت نوین مارکتینگ به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال موفق که بیش از ۱۰ سال در این زمینه به عنوان پارتنر رسمی گوگل فعالیت دارد، برای مشتریان خود بستری فراهم کرده است که بتوانید با استفاده بهینه از آن‌ها در موفقیت کسب و کار خود قدمی تاثیرگذار بردارید.

چرا خدمات تبلیغات را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟
قیمت تبلیغات اینترنتی

با توجه به گستردگی انواع تبلیغات آنلاین، پکیج‌های مختلفی از آن‌ها ارائه می‌شود. در واقع هزینه و قیمت این تبلیغات، بسته به انتخـــاب شما متفــاوت خواهد بود. بهترین کار در این مسیر ایــن است که پس از تعیین هدف از اجرای تبلیغات و شناسایی مخاطبان هدفمند، به انتخاب نوع تبلیغ و پکیج تبلیغاتی اقدام کنید. کارشناسان نوین مارکتینگ می‌توانند در این زمینه مشاوره‌های لازم را به شما عزیزان بدهند تا در نهایت با بهینه‌سازی هزینه و بودجه، بهترین نتایج را کسب کنید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search