درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

طراحی سایت

طراحی سایت اولین و مهم‌ترین نیاز هر کسب‌وکار کوچک یا بزرگی برای حضور در فضای اینترنت است.
در واقع فرآیند بازاریابی دیجیتال و معرفی کسب‌وکار در دنیای آنلاین، با طراحی وب‌سایت آغاز می‌شود. به عبارتی وب‌سایت شما در اینترنت، مانند دفتر مرکزی شما در فضای واقعی عمل می‌کند.
بنابراین برداشتن صحیح و دقیق اولین قدم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است تا بتوانید هزینه‌های خود را در دراز مدت کاهش دهید.
به یاد داشته باشید که ساخت یک وب‌سایت خوب و کاربردی، کار ساده‌ای نیست و با استفاده از تجربه، دانش و خدمات متخصصان این حوزه، می‌توانید مطمئن باشید که قدم در راه صحیحی برداشته‌اید و پس از مدتی به ایجاد تغییرات اساسی نیازی پیدا نمی‌کنید.

خدمات طراحی وب سایت

Website design services

همانطور که گفتیم اهمیت طراحی سایت به گونه‌ای است که برای جلوگیری از ایجاد خسارت‌های گوناگون در آینده باید از تجربه و مهارت افراد متخصص استفاده شود. دپارتمان طراحی وب نوین مارکتینگ با سال‌ها سابقه در ارائه خدمات طراحی سایت، یکی از بهترین گزینه‌ها برای برداشتن اولین قدم‌های شما در اینترنت است.
ما با مجموعه متنوعی از خدمات طراحی وب سایت‌های شرکتی، شخصی، فروشگاهی، پزشکی، دکوراسیون و… و همچنین داشتن ده‌ها نمونه‌کار واقعی، می‌توانیم بنابر نیاز و هدف شما، وب سایتی زیبا و کاربردی را با تعرفه طراحی سایت مناسب به شما ارائه دهیم.

مراحل انجام طراحی سایت

برای طراحی وبسایت حرفه ای معمولا روشی مشخص با مراحل از پیش تعریف شده وجود دارد. در این مراحل، شرکت طراحی وب سایت به‌صورت قدم به قدم به کارفرما گزارش داده و همه چیز با هماهنگی و طبق نظر ایشان جلو می‌رود. ما در شرکت نوین مارکتینگ، پس از جمع‌بندی نهایی و مشخص شدن مشخصات و جزئیات سایت مدنظر شما، کار ساخت سایت را در قالب چهار مرحله زیر انجام می‌دهیم.

طراحی رابط کاربری

اولین قدم در ساخت وبسایت، طراحی رابط کاربری است؛ منظور از رابط کاربری، شکل ظاهری سایت، عناصر موجود در هر صفحه و شکل ارتباط صفحات با یک‌دیگر است. نکته مهم اینکه مرحله طراحی رابط کاربری، دارای چندین مرحله جزئی‌تر است. در واقع در قدم اول از این مرحله یک طرح کلی گرافیکی از ساختار سایت طراحی می‌شود.
سپس در صورت تایید کارفرما این طرح به یک طرح گرافیکی کامل از نظر ظاهری تبدیل می‌گردد. در این مرحله ظاهر سایت با تمام جزئیات آن، قابل مشاهده و بررسی است؛ اما امکان کلیک کردن و حرکت بین صفحات و… وجود ندارد.
به زبان ساده در این مرحله شما با چند تصویر سروکار دارید که پس از تایید نهایی، برای ادامه کار به مرحله بعد منتقل می‌شود.

کدنویسی و افزودن عملکردها

در قدم دوم، طرح گرافیکی تولیدو تایید شده در مرحله قبلی به نسخه اولیه وب سایت شما تبدیل می‌شود. فعالیت‌های این بخش نیز در دو مرحله انجام می‌شود؛ ابتدا متخصصان فرانت‌اند و سپس متخصصان بک‌اند کد نویسی سایت شما را انجام می‌دهند.

  1. یک متخصص فرانت‌اند، صفحات گرافیکی طراحی شده را به صفحاتی شامل کدهای HTML و CSS تبدیل می‌کند تا صفحات در مرورگر نمایش داده شوند.البته در این مرحله هنوز سایت شما قادر به ارائه عملکردهایی مانند ارسال نظر، افزودن به سبد خرید و سایر موارد مشابه نخواهد بود.
  2. در مرحله دوم، حاصل کار متخصص فرانت‌اند در دستان متخصصین بک‌اند قرار می‌گیرد. این متخصصان با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، JAVA، .net، Python و… گزینه مناسب را بر اساس پروژه شما انتخاب کرده و کدنویسی آن را آغاز می‌کنند.

در این مرحله می‌توان گفت روح به کالبد وب سایت اضافه شده و سایت با اتصال به پایگاه داده خود، می‌تواند عملکردهای متفاوت تعیین شده را انجام دهد. به‌عنوان مثال در این مرحله، مخاطبان می‌توانند فرم‌ها را پر کرده و برای شما ارسال کنند، درخواست پششتیبانی بگذارند و یا مراحل انجام یک خرید آنلاین را کامل کنند.
از سویی شما نیز می‌توانید از بخش مدیریتی بر امور سایت خود نظارت داشته و به آن‌ها رسیدگی کنید.

رفع خطاهای احتمالی

در این مرحله تست وب سایت طراحی شده، آغاز می‌شود. این تست هم از سوی متخصصان نوین مارکتینگ و هم از سوی شما به‌عنوان کارفرما انجام خواهد شد.
نتیجه نهایی این بررسی‌ها، لیستی احتمالی از خطاها، مشکلات و موارد مغفول مانده در فرآیند ساخت وب سایت است. طبیعتا آخرین وظیفه تیم طراحی سایت، رفع این موارد و رسیدن به نسخه قابل اطمینان و قابل ارائه به عموم از سایت شما خواهد بود.

نسخه نهایی سایت

در پایان نسخه نهایی سایت برای مشتریان و مخاطبان شما به نمایش درمی‌آید. در این مرحله نیز ممکن است به مرور و با قرار گرفتن در شرایط واقعی، مشکلاتی در سایت یافت شود. ما در این زمینه نیز پشتیبان شما بوده و تا رسیدن به نسخه نهایی سایت که از پایداری و کاربری مناسبی برخوردار است،‌توسعه وب سایت شما را ادامه خواهیم داد.

نکته مهم در مورد مراحل طراحی سایت در نوین مارکتینگ این است که در برخی شرایط با توجه به نیاز و خواسته‌های شما، برخی از این مراحل کم یا زیاد می‌شود. به عنوان مثال فرآیند طراحی یک سایت ساده شرکتی به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس از پیچیدگی بسیار کمتری برخوردار است. همچنین قیمت سفارش طراحی سایت نیز در این شرایط کمتر است.

مشاوره طراحی سایت

شرکت طراحی سایت نوین مارکتینگ می‌تواند مشاور امین شما در پروسه طراحی وب سایت باشد. به یاد داشته باشید که ساخت سایت حرفه ای کار هر فرد یا مجموعه‌ای نیست و عوامل زیادی در کسب رضایت شما در مراحل نهایی تاثیرگذارند.
در این زمینه دریافت مشاوره طراحی سایت می‌تواند قدم اول باشد؛ یک مشاوره حرفه‌ای می‌تواند نیازهای شما را به‌درستی شناسایی کرده و بهترین پیشنهادات و راهکارها را برای پاسخ‌گویی به آن نیازها ارائه دهد.
مشاوران طراحی سایت نوین مارکتینگ در این زمینه اصول مشخصی داشته و با پایبندی به این اصول، می‌کوشند بهترین گزینه‌ها و راه‌کارها را در اختیار شما قرار دهند. مسیر مشاوره طراحی وب سایت در نوین مارکتینگ از یک جلسه مشترک آغاز می‌شود.
در این جلسه، متخصصان ما با نیازها و خواسته‌های شما با جزئیات کامل آشنا می‌شوند؛ حتی اگر سردرگم هستید و دقیقا نمی‌دانید چه نیازهایی داشته و ساخت سایت چه کمکی به کسب‌وکار شمامی‌کند.
نتیجه نهایی چنین جلسه‌ای، ذهن روشن‌تر شما در زمینه مزایا و ویژگی‌های سایت کسب‌وکارتان است. ما نیز با خواسته‌ها و نیازهای شما بیشتر آشنا شده و خدمات دقیق‌تری در زمینه ساخت سایت به شما ارائه می‌کنیم.

تعرفه طراحی سایت

برای تعیین هزینه طراحی سایت باید به جزئیات زیادی توجه کرد. در واقع هزینه طراحی وب سایت، موضوعی چند عاملی بوده و فقط با بررسی جزئیات مختلف و خواسته‌های کارفرما می‌توان تعرفه نهایی را مشخص کرد.
به عنوان مثال طراحی یک وب‌سایت شرکتی با امکانات معمول و سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار متفاوت با طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی با کدنویسی و طراحی رابط کاربری اختصاصی است.
همچنین هزینه ساخت سایت برای کسب‌وکارهای مختلف از نظر موضوعی نیز می‌تواند تا حدودی متفاوت باشد.
به عبارتی هرچه تعداد صفحات ثابت سایت بیشتر باشد و شما نیز نیازهای خاص و متفاوتی داشته باشید، قیمت ساخت سایت نیز بیشتر خواهد شد.
بنابراین تنها راه برای دریافت هزینه دقیق راه‌اندازی سایت توسط نوین مارکتینگ، شرکت در جلسه مشاوره است.

انواع خدمات طراحی وب سایت

سال‌ها تجربه ارائه خدمات طراحی سایت به ما ثابت کرده است که بهترین شیوه برای کسب نتیجه مناسب از طراحی سایت، ارائه این خدمات به شکل موضوعی و بر اساس نوع فعالیت کسب‌وکارهاست. در این شیوه، کار ساخت سایت به‌شکلی تخصصی‌تر انجام شده و نتیجه حاصل از آن موجب رضایت بیشتر شما می‌شود. نوین مارکتینگ در موضوعات فعالیتی زیر می‌تواند به‌صورت کاملا تخصصی در خدمت شما باشد:

ساخت سایت فروشگاهی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت خبری

ساختن وب سایت شخصی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت با کد نویسی

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت بلیط هواپیمایی

مزایای طراحی سایت در یک شرکت معتبر

خدمات طراحی سایت قیمت بالایی ندارد، اما می‌تواند مزایای زیادی را برای کسب‌وکار سنتی یا نوپای شما ایجاد کند. با این وجود، دسترسی به این مزایا به انتخاب صحیح شرکت طراحی سایت بستگی دارد.
در واقع اگر یک شرکت معتبر و باسابقه را برای ساخت سایت خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید روی مزایای زیر حساب باز کنید.

اطمینان از نتیجه نهایی کار

شرکت‌های معتبر که سال‌های سال در زمینه طراحی سایت فعالیت کرده و ده‌ها مشتری بزرگ و کوچک داشته‌اند، مطمئنا قابل اعتمادتر خواهند بود. در واقع در این شرایط به ریسک بالایی نیاز نداشته و تنها با بررسی چند نمونه کار طراحی سایت آن‌ها، می‌توانید مطمئن شوید که نتیجه نهایی کار شما نیز خوب و مناسب خواهد بود.

پشتیبانی همیشگی

شرکت‌های معتبر عموما تا مدت‌ها پس از ارائه سرویس، مشتریان خود را راهنمایی می‌کنند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که تا سال‌ها بعد از دریافت خدمات طراحی وبسایت از این شرکت‌ها، می‌توانید روی پشتیبانی فنی آن‌ها حساب باز کنید.
فراموش نکنید که بهترین پشتیبان یک وب سایت، طراح اولیه آن است.

شفاف بودن قرارداد

یک قرارداد شفاف و دقیق ساده‌ترین انتظاری است که می‌توانید از یک شرکت معتبر داشته باشید. انتظاری که در اغلب اوقات در همکاری با شرکت‌ها و افراد متفرقه، برآورده نمی‌شود.
یک قرارداد خوب و منطقی باید زمان‌بندی‌های اجرای کار، زمان‌بندی‌های پرداخت، روش پشتیبانی از پروژه، جزئیات انجام کار، مسئولیت‌های طرفین و سایر موارد مشابه را شامل شود.

رونق کسب‌وکار

در نهایت همه این مزایا باعث می‌شود که استفاده از خدمات طراحی سایت یک شرکت معتبر، شما را به اهداف‌تان از راه‌اندازی و ساخت سایت برساند. اهداف جذابی مانند افزایش فروش، افزایش آگاهی از برند، ایجاد اعتماد نزد مشتریان بالفعل و بالقوه، دسترسی به مشتریان به صورت ۲۴ ساعته و در مناطق جغرافیایی دوردست و در مجموع افزایش بهره‌وری و سود خالص، از جمله این موارد هستند.

چرا طراحی سایت‌هایمان را به نوین مارکتینگ بسپاریم؟
why with Novin Marketing

نوین مارکتینگ یکی از قدیمی‌ترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران است. ما در طول این سال‌ها توانسته‌ایم مجموعه‌ای از خدمات متنوع در حوزه فعالیت‌های دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهیم. وجود صدها مشتری راضی و همکاری‌های چندین ساله با ده‌ها مشتری کوچک و بزرگ، نشان از تلاش ما برای ایجاد رابطه‌ای مبتنی بر ایجاد مزیت برای هر دو طرف است.
طراحی و ساخت سایت توسط نوین مارکتینگ به دلایل گوناگون می‌تواند بهترین تجربه شما در راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین و یا آنلاین کردن کسب‌وکار سنتی باشد. در درجه اول ما شناخت خوبی از نیازهای کسب‌وکارهای ایرانی داشته و به‌خوبی می‌دانیم چه چیزی به بهترین شکل نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کند. از سویی نوین مارکتیگ یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه است؛ بدین معنا که تمام خدمات حوزه بازاریابی آنلاین و حضور آنلاین کسب‌وکارها را در فضای اینترنت ارائه می‌دهد. بنابراین به‌خوبی می‌تواند از سایت و کسب‌وکار آنلاین شده شما در سایر زمینه‌ها مانند تبلیغات آنلاین، سئو، تولید محتوا، شبکه‌های اجتماعی و… نیز پشتیبانی کند.
همچنین این تجارب باعث شده تا سایت‌های طراحی شده توسط نوین مارکتینگ، در زمینه‌هایی مانند بهینه بودن برای موتورهای جستجو در بهترین فرم ممکن باشند تا شانس شما برای توسعه سریع‌تر و راحت‌تر سایت طراحی شده بیشتر و بیشتر شود.
در نهایت نوین مارکتینگ با شناخت مشتریان خود، بازه گسترده‌ای از خدمات طراحی سایت را ارائه می‌دهد. بنابراین قیمت طراحی سایت در نوین مارکتیگ در مقایسه با رقبا، از انعطاف‌پذیری بالاتری برخوردار بوده و برای اغلب کسب‌وکارها به‌صرفه‌تر است.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد طراحی سایت

ما برای شما راز های جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان طراحی سایت نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. 

Search