tools tubebuddy

تبلیغات در گوگل پلی

می‌خواهید کسب‌وکار خود را متحول کنید؟
تبلیغات گوگل پلی را با نوین مارکتینگ تجربه کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.


گوگل راهکارها و سرویس‌های زیادی را به صاحبان کسب‌وکار ارائه می‌دهد تا از طریق آن‌ها خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند. تبلیغات گوگل انواع مختلفی دارد که هر یک می‌توانند با اهداف و شرایط خاصی برای تبلیغات به کار گرفته شوند.اگر به دنبال راه پربازدهی برای تبلیغ کسب‌وکارتان هستید یا در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید، استفاده از شبکه تبلیغاتی گوگل می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای جذب مشتری بیشتر باشد.

محبوبیت

هدف‌گیری دقیق

تعداد بالای کاربران

Getting to know Google Play ads

آشنایی با تبلیغات در گوگل پلی

گوگل پلی با بیش از 2.5 میلیون برنامه، بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات جهت افزایش بازدید و میزان نصب اپلیکیشن شما در فروشگاه گوگل است. طبق آمار، بیشترین میزان نصب برنامه‌های موبایل از طریق جستجوها و پیشنهادات گوگل پلی بوده است.سرویس گوگل پلی یکی از مهم‌ترین مکان‌های تبلیغاتی دنیا در زمینه اپلیکیشن‌های اندرویدی است. این برنامه یک مارکت جهانی برای معرفی و شناساندن اپلیکیشن‌هاست و شما با استفاده از این سرویس و روش‌های تبلیغاتی که در اختیارتان گذاشته، می‌توانید رتبه اپلیکیشن خود را بالا برده و آن را در صدر نتایج جستجو نمایش دهید.البته به یاد داشته باشید که در تبلیغات گوگل‌ پلی تنها با شارژ اکانت و اجرای کمپین به نتیجه مطلوبی نخواهد رسید. برای اینکه یک کمپین موفق و بهینه در این بستر داشته باشید، نیاز است که مخاطبان را بررسی کرده و به صورت هدفمند انتخاب کنید. همچنین با انوع روش‌ها و تکنیک‌‌های ریتارگتینگ و بهینه‌ سازی کمپین نیز آشنایی داشته باشید. اگر استفاده درست از ابزارهای گوگل را بلد باشید و تکنیک‌ها را بدانید، می‌توانید در یک کمپین تبلیغاتی در گوگل پلی موفق عمل کنید.

در نظر بگیرید که شما در این پلتفرم تبلیغاتی رقبای فراوانی دارید؛ بنابراین توصیه می‌شود از نیروهای متخصص برای انجام موفقیت آمیز این تبلیغات استفاده کنید.

مزایای تبلیغات در گوگل پلی

کمپین‌های تبلیغات در گوگل پلی، کمک شایانی به شناخته شدن برنامه در میان کاربران و افزایش تعداد نصب آن می‌کند. با این روش، شما می‌توانید تبلیغات خود را بهینه و هدف گذاری شده انجام داده و مخاطبانتان را بر اساس سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی و علایق آن‌ها شناسایی و انتخاب کنید.همچنین می توانید از لحظه راه‌اندازی کمپین، گزارش‌گیری دقیقی از تمامی مراحل و بازخوردها داشته باشید. به عبارتی دیگر، امکان بررسی تعداد کلیک، نصب و تحلیل میزان کارایی کمپین برای شما مقدور است. یکی از مهم ترین مزایای این تبلیغات را می‌توان هزینه مقرون به صرفه آن دانست. شما می‌توانید این هزینه را براساس تعداد نصب برنامه تعیین و پرداخت کنید. بنابراین بودجه روزانه و سقف هزینه‌های تبلیغات شما را به بهترین شکل مدیریت می‌شود. ، موارد زیر خلاصه‌ای از مهم‌ترین مزایای تبلیغات درگوگل پلی هستند:

  • هزینه مقرون به صرفه
  • امکان مدیریت هزینه‌ها
  • هدف گیری هوشمندانه مخاطبان
  • گزارش گیری دقیق از روند تبلیغات

کسب درآمد از تبلیغات گوگل پلی

صاحب یک اپلیکیشن نیز درست مانند صاحبان سایت‌ها می‌توانند با نمایش تبلیغات، درآمد خود را افزایش دهند. تقریبا تمامی افراد پس از ساخت برنامه خود تلاش می‌کنند تا آن را در گوگل پلی ثبت کرده و به صورت دلاری درآمد کسب کنند؛ تبلیغات درون برنامه‌ای و درون اپلیکیشنی.البته لازم به ذکر است که تمام برنامه‌هایی که در گوگل پلی ثبت می‌شوند، نمی‌توانند در آن درآمد داشته باشند. همانطور که گفتیم بیش از 2.5 میلیون برنامه در گوگل پلی وجود دارد و این امر فضای رقابتی تنگاتنگی ایجاد می‌کند؛ تعداد بالای مخاطبان، عاملی تاثیرگذار در امکان کسب درآمد از این پلتفرم است. یکی از نکات اصولی و مهم برای کسب درآمد یک برنامه، انتخاب صحیح بستری است که می خواهید آن برنامه را در آن توسعه دهید. گوگل پلی استور یکی از شاخص‌ترین سیستم عامل‌ها برای انتشار و توزیع برنامه‌های Android است که مزایای بسیاری را در اختیار توسعه دهندگان می‌گذارد.

در مورد برنامه‌های اندورید، مبلغ طی مدت سی روز به حساب صاحب برنامه واریز می‌شود. لازم به ذکر است که درآمد حاصل شده از Google play store با نسبت هفتاد به سی پرداخت می شود؛ بدین معنا که برنامه 70٪ از مبلغ را به مالک اپلیکیشن اختصاص داده و 30٪ از پول را برای گوگل پلی استور نگه می‌دارد.

The cost of advertising on Google Play

هزینه تبلیغات در گوگل پلی

هزینه تبلیغ برای نصب اپلیکیشن‌ موبایل در گوگل پلی بر اساس عوامل مختلف، متفاوت است. از جمله این عوامل می‌توان به شکل تبلیغ، موضوع اپلیکیشن موبایل، تعJداد کاربران هدف و همچنین تعداد نصب اپلیکیشن توسط کاربران اشاره کرد.معیارهای دیگری نیز در افزایش میل کاربران برای نصب اپلیکیشن وجود دارند که نقش تاثیرگذاری بر هزینه‌های نهایی دارند. با بهینــه سازی اصولی صفحه معرفی اپلیکیشن در گوگل پلی و جذاب‌تر کردن متن تبلیغ، می‌‌توان هزینه تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی را کاهش داده و بودجه خود را بهینه‌تر مصرف کرد.

این هزینه ها معمولا دو شکل کلی برای انتخاب دارند:

  1. هزینه به ازای هر نصب
  2. هزینه به ازای اقدام کاربر در داخل برنامه؛ برای مثال ثبت سفارش

چرا تبلیغات گوگل پلی

برای انجام تبلیغات در گوگل پلی و کسب بهترین نتایج، به نوین مارکتینگ اعتماد کنید. همانطور که گفتیم انجام موفقیت آمیز این تبلیغات، به تخصص،‌ مهارت و آشنایی با ابزارهای گوناگونی نیاز دارد.آژانس دیجیتال مارکتینگ «نوین مارکتینگ» با بیش از ده سال سابقه موفق در فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال مانند انواع تبلیغات گوگل و خدمات سئو، می‌تواند به شما کمک کند بهترین نتیجه را از تبلیغات خود به دست آورید. کارشناسان با تجربه این شرکت تا کنون کمپین‌های متعدد و موفقی را در گوگل راه‌اندازی کرده و به همین دلیل تجربه موفقی را له شما ارائه می‌دهند .

برای دریافت مشاوره تخصصی جهت انجام تبلیغات در گوگل پلی، از طریق شرکت بازاریابی دیجیتال نوین مارکتینگ اقدام کنید.
why with Novin Marketing

چرا تبلیغات در گوگل پلی را با نوین مارکتینگ تجربه کنیم؟

نوین مارکتینگ به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال با سابقه و اعتبار طولانی و کارشناسان مجرب، بستری را فراهم کرده که این خدمات را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.
میزان نمایش بالا
گزارش‌دهی دقیق
ارائه مشاوره تخصصی رایگان
انتخاب برترین سایت‌ها برای نمایش

مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.