درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

گوگل راهکارها و سرویس‌های زیادی را به صاحبان کسب‌وکار ارائه می‌دهد تا از طریق آن‌ها خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند. تبلیغات گوگل انواع مختلفی دارد که هر یک می‌توانند با اهداف و شرایط خاصی برای تبلیغات به کار گرفته شوند.اگر به دنبال راه پربازدهی برای تبلیغ کسب‌وکارتان هستید یا در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید، استفاده از شبکه تبلیغاتی گوگل می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای جذب مشتری بیشتر باشد.

محبوبیت

مرجعی برای کاربران

میزان بالای محتوای تولید شده

آشنایی با تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

Getting to know the ads on the Google Disply Network

شبکه نمایش گوگل یا Google Display Network با دسترسی به بیش از دو میلیون وب سایت و نود درصد از کاربران، بستر فوق العاده‌ای برای تبلیغات بوده و به شما کمک می‌کند نتیجه قابل قبولی را دریافت کنید.این وب سایت‌ها از جمله یوتیوب و جیمیل و… می‌توانند تبلیغات شما را به طیف وسیعی از کاربران نشان داده و با هدفگیری مخاطبان، کاربرانی با اطلاعات و علایق و اهداف خاص را انتخاب و تبلیغات خود را به آن‌ها نشان دهید؛ افرادی که با احتمال بیشتری از شما خرید می‌کنند.

تفاوت تبلیغات در شبکه نمایش با تبلیغات در شبکه جستجوی گوگل

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل یا Google Display Network بر خلاف تبلیغات در شبکه جستجو یا Google ads، متنی نبوده و بیشتر بر تصویر متکی است. در واقع بخش عمده‌ای از اطلاعاتی که در مغز ما پردازش می‌شود از طریق دریافت تصاویر است؛ بنابراین تبلیغات تصویری می‌توانند اثرگذاری خیلی خوبی روی مخاطب داشته باشند.تفاوت عمده تبلیغ در شبکه نمایش گوگل با تبلیغ در شبکه جستجوی گوگل، این است که در شبکه جستجو، آگهی شما بر اساس کلمات کلیدی که کاربر سرچ می‌کند به او نمایش داده می‌شود، اما در تبلیغات شبکه نمایش، آگهی شما در وب سایت‌های مختلف به کاربران هدفمند نمایش داده می‌شود. به عبارتی دیگر ممکن است کاربری در ابتدای مسیر خرید باشد و در زمان انتخاب سایت با تبلیغ شما مواجه شود.

بیشترین بازدهی از تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

The highest return on advertising

یکی از مهم‌ترین امتیازاتی که تبلیغات Google Display Network به کاربران ارائه می‌دهد، هدف گیری مخاطبان است. این موضوع به شما کمک می‌کند هزینه را به شکل بهینه‌تری مصرف کرده و تبلیغات را به کاربران مناسب و با بازدهی بالا نمایش دهید. شما می‌توانید مخاطب را با توجه به موارد زیر مورد هدف قرار دهید:

علایق کاربر

گزینه‌های مختلفی وجود دارند که شما با انتخاب آن‌ها می‌توانید تعیین کنید که گوگل شما را با توجه به آن‌ها به کاربران نمایش دهد. مثلا با انتخاب موضوع سفر، گوگل تبلیغ را به مخاطبانی نشان می‌دهد که سایت‌های سفر و گردشگری یا عبارات مرتبط را سرچ کرده و با برندها و محصولات مربوط به آن در ارتباط بوده‌اند.

ویژگی‌های کاربر

در این مرحله می‌توانید مخاطبانی که با کاربران هدف شما همخوانی بیشتری دارند را انتخاب کنید. همانطور که می‌دانید اطلاعات بسیاری از کاربران توسط گوگل ذخیره می‌شود و شما در زمان اجرای تبلیغات در شبکه نمایش گوگل، می‌توانید ویژگی‌هایی مانند سن، جنسیت، وضعیت تاهل، موقعیت جغرافیایی، دستگاه مورد استفاده (موبایل، کامپیوتر) و… را مد نظر قرار داده و انتخاب کنید.با انتخاب ویژگی‌های خاص، می‌توانید آگهی را به مناسب‌ترین و مرتبط‌ترین کاربران نمایش دهید.

فعالیت کاربر

گوگل اطلاعات متعددی از کاربران را در اختیار دارد؛ از جمله اینکه اکثریت بازدید آن‌ها از چه صفحاتی انجام می‌شود و چه فعالیت‌ها و علایقی دارند.

این اطلاعات در زمان بازاریابی مجدد بتوانید به مشتریان بالقوه دسترسی داشته باشید. در واقع افرادی که قبلا یک بار به سایت شما سر زده یا خریدی را انجام داده‌اند، پتانسیل بالاتری برای تبدیل شدن به مشتری دارند. این استراتژی معمولا بازدهی خوبی برای کسب‌وکارها دارد.

شما می‌توانید با یک آگهی مناسب، این مخاطبین را به چرخه خرید برگردانید.

مزایای تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل امکانات و مزایای زیادی در اختیار شما می‌گذارد که از شاخص‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

امکان گزارش گیری

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل، امکان گزارش گیری را در اختیار شما می‌گذارد تا در صورت عم رضایت از نتیجه، بتوانید استراتژی خود را تغییر دهید.

هدف‌گیری دقیق مخاطبان

از بهترین امکانات تبلیغات Google Display Network، امکان انتخاب مخاطبان بر اساس سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، ویژگی‌های شغلی و علایق اطلاعاتی که خود به دست آورده است، در اختیار شما قرار می‌دهد.

افزایش آگاهی از برند

شناسایی مخاطبان و داشتن اطلاعات مختلف از آن‌ها تاثیر بالایی در شخصی‌سازی تبلیغات شما دارد.با این روش، شما می‌توانید در پروسه افزایش توجه کاربران به پیام‌هایتان، موفق‌تر عمل کنید.

تنوع تبلیغات

در شبکه تبلیغاتی گوگل علاوه بر استفاده از متن یا تصویر، می‌توانید از ویدیوهای تبلیغاتی نیز استفاده کنید.

قیمت شبکه تبلیغاتی گوگل

The price of the Google advertising network

هزینه این تبلیغات بسته به امتیازاتی که در اختیار کاربران می‌گذارد، متفاوت است و نمی‌توان هزینه ثابتی برای آن تعریف کرد. به طور کلی، با توجه به حوزه فعالتی، نوع تبلیغات، تعداد مخاطبان و دیگر موارد اینچنینی این هزینه متغیر است.شرکت نوین مارکتینگ به عنوان پارتنر رسمی گوگل تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از دانش و مهارت کارشناسان توانمند و با تجربه، شما را در زمینه تبلیغات Google Display Network و تمامی جزئیات مربوط به آن راهنمایی کند. این شرکت بیشتر از ده سال سابقه کار در زمینه بازاریابی دیجیتال داشته و تا به حال کمپین‌های متعدد و موفقی را در گوگل به سرانجام رسانده است.

شما می‌توانید از مشاوره کارشناسان این شرکت استفاده کرده و در نهایت مناسب‌ترین پکیج شبکه تبلیغاتی گوگل را از نوین مارکتینگ تهیه کنید.

چرا تبلیغات در شبکه نمایشی گوگل را با نوین مارکتینگ تجربه کنیم؟

Why With Novin Markting

نوین مارکتینگ به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال با سابقه و اعتبار طولانی و کارشناسان مجرب، بستری را فراهم کرده که این خدمات را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.

مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search