درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

ابزار Vidiq

جایگاهی که سایت یوتیوب، به عنوان پلتفرم انتشار و بازدید ویدیو، در میان تمامی اقشار جامعه پیدا کرده، غیر قابل انکار است. یکی از مهم‌ترین دلایل این محبوبیت، در کنار امکان انتشار و بازدید ویدیو، کسب درآمد قابل توجه از این پلتفرم است. همین موضوع سبب شده تا رقابت قابل توجهی در میان تولیدکنندگان محتوا برای کسب بازدید بیشتر ایجاد شود. در این مسیر، علاوه‌بر جذابیت‌های محتوایی، شما می‌توانید از ابزارهای متفاوتی استفاده کنید تا میزان بازدید ویدیوها و به طبع آن درآمد خود را افزایش دهید. یکی از جمله این ابزارها، Vidiq است که به شما امکان می‌دهد به راحتی، موضوعات و کلمات کلیدی مناسبی را برای ویدیوهای متفاوت پیدا کرده و پروسه جذب مخاطب را با موفقیت بیشتری پشت سر بگذارید.

تعداد بیشمار کاربران

موتور جستجوی بزرگ

میزان بالای بارگذاری ویدیو

بررسی کاربرد Vidiq
Application of the Vidiq tool

به عنوان یک فرد عادی در یوتیوب فعالیت دارید یا اینکه با نام برند و شرکت خاصی؟ در هر حال، خرید Vidiq و استفاده از آن، می‌تواند برای شما سودمند باشد. با استفاده از این ابزار کاربردی، می‌توانید به شکل آگاهانه‌تر و تخصصی‌تری به تولید و انتشار محتوا در یوتیوب مشغول شوید.

مطمئنا شما هم از هر روشی که به افزایش بازدیدکنندگان ویدیوهای شما کمک کند، استقبال می‌کنید! یکی از مهم‌ترین نکات برای دستیابی به این هدف، تحلیل داده‌هاست. درواقع، ابزار Vidiq با شناخت معیارهایی که پلتفرم یوتیوب برای رتبه‌بندی و نمایش ویدیوها به مخاطبان در نظر می‌گیرد و همچنین آشنایی با قوانین انتشار ویدیو، در تمامی مسیر مانند یک چراغ راهنما در کنار یوتیوبر خواهد بود. همچنین اگر فعالیت خود را در پلتفرم یوتیوب به تازگی آغاز کرده‌اید، با استفاده از امتیازاتی که ابزار Vidiq در اختیارتان می‌گذارد، می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را به دست آورده و به شکل حرفه‌ای‌تری با تکنیک‌های کار در فضای یوتیوب آشنا شوید.

ویژگی های Vidiq

ابزار Vidiq کارکردهای متفاوتی داشته و امکانات متنوعی را پیش روی شما به عنوان یوتیوبر می‌گذارد. یکی از مهم‌ترین و جالب توجه‌ترین ویژگی‌های این ابزار، YouTube SEO است. این ویژگی، شما را در زمان انتخاب عنوان، نوشتن توضیحات و یافتن تگ‌های سئو شده راهنمایی می‌کند. در ادامه، برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 1. ابزاری مناسب برای جستجوی کلمات کلیدی در یوتیوب؛ به طور کلی، هر کلمه کلیدی جزئیات قابل توجهی دارد از جمله:
  • نتایج مرتبط: نمایش میزان ارتباط کلمه پیشنهادی ابزار با کلمه‌ای که شما جستجو کرده‌اید.
  • حجم جستجو: این بخش به شما نشان می‌دهد که کلمه شما به چه میزان توسط کاربران جستجو می‌شود.
  • حجم رقابت: در این بخش، می‌توانید بررسی کنید که عبارت موردنظر به چه میزان توسط دیگر تولیدکنندگان محتوا، مورد توجه قرار گرفته و در مورد آن ویدیو آپلود شده است.
  • امتیاز کلی: برآیند حجم جستجو و رقابت است. یعنی اگر کلمه شما سرچ زیاد اما رقابت کمی داشته باشد، امتیاز کل زیادی به آن تعلق می‌گیرد.
 2. دسترسی به آنالیتیکس: آنالیتیکس عملکرد کانال را به شما نشان می‌دهد و با استفاده از آن، می‌توانید رشد کانال خود را تحلیل و بررسی کرده و عملکرد خود را با سایر رقبا مقایسه کنید.
 3. بخش URL: این بخش به شما کمک می‌کند تا بررسی کنید که چه تعداد بازدیدکنننده از شبکه‌های اجتماعی دیگر جذب کرده‌اید.
 4. گزارش ویدیوها: بررسی میزان لایک، کامنت و بازدید ویدیوها و همچنین امکان ویرایش توضیحات یا تگ‌های پست.
 5. امکان آنالیز اعضای کانال: با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید به اطلاعات بازدیدکنندگان و حتی ویدیوهایی که بعد از ویدیوهای شما تماشا کرده‌اند نیز دست پیدا کنید.
 6. آنایز رقبا: امکان دستیابی به دیدی کلی از نقطه‌ای که در آن قرار دارید و مقایسه کانال خود با کانال‌های رقبا؛ در نتیجه این اتفاق، می‌توانید به ایده‌های جدید و جذابی، برای ارتقا و رشد کانال خود برسید.
 
مزایا Vidiq

کلمات کلیدی

شما با سرچ کلمه کلیدی موردنظر در ابزار Vidiq، می‌توانید میزان سرچ آن عبارت را در یوتیوب بررسی کرده و در نهایت لیستی از جستجوهای مرتبط با آن کلمه را نیز پیدا کنید.

دسترسی به آنالیتیکس

آنالیتیکس، به شما کمک می‌کند تا میزان رشد کانالتان را بررسی کرده و در نهایت عملکرد خود را با دیگر رقبا مقایسه کنید.

بخش URL

در این قسمت از ابزار Vidiq، می‌توانید بررسی کنید که چه تعداد کاربر از سایر شبکه‌های اجتماعی جذب کرده‌اید.

گزارش ویدیوها

اینکه بدانید چه تعداد کاربر به ویدیوی شما واکنس نشان داده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار است. ابزار Vidiq به شما کمک می‌کند تا میزان لایک، کامنت و تعداد بازدید ویدیوها را بررسی کرده و براساس آن برای تولید محتوا، استراتژی مناسب تنظیم کنید.

آنالیز اعضای کانال

با استفاده از ابزار Vidiq می‌توانید بفهمید که بازدیدکنندگان پس از ویدیوی شما چه ویدیوهایی را از رقبا مشاهده کرده‌اند.

آنالیز رقبا

بررسی روند کلی فعالیت رقبا و مقایسه آن با وضعیت کانال محتوایی خودتان. شما با استفاده از اطلاعاتی که در این بخش، به دست می‌آورید، می‌توانید ایده‌های جذاب و جدیدی را نیز به برنامه تولید محتای خود، اضافه کنید.

خرید Vidiq

آژانس بازاریابی دیجیتال نوین مارکتینگ بیش از ۱۰ سال است که در زمینه ارائه سرویس‌های باکیفیت در زمینه تبلیغات و بازاریابی فعالیت داشته و با بهره‌گیری از تجربه و دانش افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه‌ها، توانسته رضایت حجم عظیمی از مشتریان خود را جلب کند.

اگر قصد خرید ابزار Vidiq را دارید، می‌توانید به نوین مارکتینگ اعتماد کرده و در این زمینه از راهنمایی‌های مشاوران ما استفاده کنید تا به بهترین نتیجه دست یابید.

چرا خدمات ابزار Vidiq را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟
why with Novin Marketing
قیمت Vidiq
The cost of Vidiq

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، خرید و استفاده از این ابزار، به کاربرانی پیشنهاد می‌شود که به دنبال رشد کانال، جذب مخاطبان بیشتر و در نهایت، افزایش درآمد خود هستند. قیمت ابزار Vidiq براساس پنل و اشتراک انتخابی شما و امتیازاتی که در اختیارتان می‌گذارد، متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به بودجه و برنامه‌ای که در نظر دارید، اشتراکی با مدت زمان‌های متغبر (از ماهانه تا سالانه) را تهیه کنید.

 
به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search