بازاریابی شبکه های اجتماعی
اینستاگرام
تلگرام
 

بازاریابی شبکه های اجتماعی را می‌توان قدرتمندترین ابزار تبلیغات و برندینگ در دنیای امروز نامید. روزانه میلیاردها نفر در جهان و میلیون‌ها نفر در ایران از شبکه های اجتماعی با اهداف گوناگون، استفاده می‌کنند. در ایران اینستاگرام و تلگرام، از موثرترین شبکه های اجتماعی برای انجام تبلیغات هستند.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

Influencer Marketing

اینفلوئنسر مارکتینگ به زبان ساده به معنای تاثیرگذاری روی دیدگاه افراد از طریق اشخاص موثر در جامعه است. افراد موثر در جامعه یا اینفلوئنسرها در شبکه های اجتماعی، شخصیت‌هایی هستند که توانسته‌اند طیف عظیمی از افراد را به سبک زندگی شخصی، دیدگاه‌ها و علایق خود، علاقمند کنند. این اشخاص مورد اعتماد دنبال‌کنندگان خود هستند؛ و چه چیز بهتر از اینکه محصول شما از طریق چنین فردی به گروه بزرگ دنبال‌کنندگانش پیشنهاد شود. ما در اینفلوئنسر مارکتینگ از همین اعتماد و علاقه‌مندی دنبال کنندگان، برای بازاریابی و برندینگ محصولات و خدمات شما استفاده می‌کنیم.

برای آشنایی عمیق‌تر با اینفلوئنسر مارکتینگ داستان ساده و مکرر توصیه‌های دوستان و آشنایان را به یاد آورید. همه ما معمولا در موقعیت‌های ابهام و برای تصمیم‌گیری درباره خرید یک محصول یا خدمت، و یا انتخاب محصولی از میان برندهای مختلف، اولویت تصمیم‌گیری را بر مبنای پیشنهاد و تائید دوستان و اطرافیان خود قرار می‌دهیم. دلیل ساده این مسئله هم وجود اعتماد به این افراد است. حال تصور کنید که محصول شما را فردی به ده‌ها و بلکه صدها هزار نفر از علاقمندان خود معرفی کند. طبعا نتیجه چنین روشی در بازاریابی، بسیار فراتر و متفاوت از آنچه تصور می‌کنید و به نسبت تجربه‌های قبلی شما از تبلیغات سنتی همچون تیزرهای تلویزیونی، بیلبوردهای تبلیغاتی و… خواهد بود. ما در نوین مارکتینگ ارتباط خوبی با بهترین اینفلوئنسرهای ایران داریم. همینطور تجارب زیادی در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی موفق در شبکه های اجتماعی و بر مبنای اینفولئنسر مارکتینگ داشته‌ایم.

لایک و فالوور
بازاریابی شبکه های اجتماعی در اینستاگرام

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

بازاریابی شبکه اجتماعی اینستاگرام روشی بسیار هدفمند و پربازده در بحث دیجیتال مارکتینگ است. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی با تعداد مخاطب بسیار بالا در جهان است؛ که در ایران نیز به محبوبیت بسیار زیادی دست یافته است. به همین دلیل به عنوان یک رسانه دیجیتالی، استعداد بالایی در توسعه اهداف بازاریابی و فروش کسب و کارهای مختلف دارد. با توجه به قابلیت‌های بسیار بالای این شبکه اجتماعی از جمله گالری تصاویر و ویدئو، اضافه کردن متن، تگ گذاری، تعیین موقعیت جغرافیایی، به اشتراک گذاشتن استوری‌های لحظه به لحظه و به تصویر کشیدن وقایع و رویدادهای گوناگون به صورت زنده، اینستاگرام امکان ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی متنوع را برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

حال تمام این ابزارها و قابلیت‌ها را در کنار بحث اینفلوئنسر مارکتینگ، برای اجرای یک کمپین اثرگذار در اینستاگرام تصور کنید. اغراق نیست اگر بگوییم این روزها بار اصلی هر کمپین دیجیتال مارکتینگی در مبحث بازاریابی شبکه های اجتماعی بر عهده اینستاگرام است. ما می‌توانیم با افزایش فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی و ارگانیک، به محبوبیت برند شما و افزایش فروشتان کمک کنیم.

بازاریابی و تبلیغات در تلگرام

پیام‌رسان تلگرام را می‌توان قدرتمندترین و پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان فعال در ایران دانست. تقریبا تمام کاربران حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای اینترنت، از تلگرام استفاده می‌کنند. در نتیجه با این حجم از کاربران فعال، تلگرام را می‌توان محیطی مناسب برای برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی بسیار جذاب و هدفمند در راستای بازاریابی شبکه های اجتماعی دانست.

کسب و کارهای گوناگون با استفاده از محتواهای کاملا خاص و هدفمند و مدیریت کانال‌های تلگرامی می‌توانند از این ابزار قوی در جهت اجرا و توسعه کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در شبکه های اجتماعی استفاده کنند. مشاوره درست در استفاده از امکانات بازاریابی در تلگرام، بسیار مهم است. در تلگرام نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی برنامه‌ریزی و اجرای درست و حرفه‌ای کمپین‌های تبلیغاتی، می‌تواند موفقیت خیره کننده‌ای را به ارمغان آورد.

تبلیغات در تلگرام

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی

Social Marketing

تحلیل کسب و کار

تحلیل و بررسی کسب و کار شما، برای انتخاب مناسب‌ترین شبکه اجتماعی

برنامه‌ریزی استراتژیک

تعیین استراتژی و برنامه‌ریزی عملیاتی، در جهت توسعه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی

گزارش پیشرفت

گزارش‌های تحلیلی ماهانه تیم نوین مارکتینگ، ابزاری برای بررسی رشد و پیشرفت پروژه

بازاریابی شبکه های اجتماعی

کارشناس اختصاصی

بهره‌مندی از پشتیبانی دائم یک کارشناس با تجربه به صورت اختصاصی

ایده پردازی

ایده‌هایی خلاقانه و خاص، برای صفحات شبکه های اجتماعی کسب و کار شما

محتوای خاص

محتوایی خاص، جذاب و با کیفیت برای صفحات اجتماعی کسب و کار شما

چرا بازاریابی شبکه اجتماعی ؟

?Why Marketing With Social Networks
 • #😉

  مشتریان شما ارتباط بهتری با کسب و کار شما برقرار می‌کنند.

 • #😉

  صاحب رسانه‌ای اختصاصی برای مجموعه خود می‌شوید.

 • #😉

  با حضور موثر، آگاهی از برند و وفاداری مشتریان را افزایش می‌دهید.

 • #😀

  فعالیت در شبکه های اجتماعی هزینه‌های تبلیغات را کاهش می‌دهد.

 • #😀

  به کمک شبکه های اجتماعی سرویس بهتری به مشتریان خود می‌دهید.

 • #😀

  حضور در شبکه های اجتماعی رتبه وبسایت شما را در گوگل بهبود می‌دهد.

همین حالا تماس بگیرید

برای استفاده از خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید.

آخرین مقالات بازاریابی شبکه های اجتماعی

تولید سرنخ در لینکدین
جذب مشتری در لینکدین
دایرکت مسیج
11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php