تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

کسب و کار خود را با تبلیغات در گوگل متحول کنید
کافیست یکبار تبلیغ در گوگل را با نوین مارکتینگ تجربه کنید

روزانه چند میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید.

۱۲۰۰۰۰

کل کمپین‌ها

۱۰۰۰۰+

کمپین موفق

۴۰۰۰+

مشتریان

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

این روش تبلیغاتی کلیکی به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود و بر خلاف خدمات سئو ، نیازی به گذشت پروسه زمانی ندارد و بلافاصله بعد از تایید کمپین توسط گوگل قابل دسترس خواهد بود.

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

گوگل در سراسر جهان بزرگترین شبکه تبلیغات بنری را دارد. در روش تبلیغات بنری مشتریان احتمالی شما، در وب سایت‌های مختلف در معرض تبلیغات آنلاین شما قرار خواهند گرفت. پس برای شروع کمپین بنری در گوگل از همین حالا دست به کار شوید

تبلیغات در فروشگاه گوگل پلی

اگر اپلیکیشنی را برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید، یکی از بهترین روش های تبلیغات اپلیکیشن تبلیغات در گوگل پلی است؛ تا از این طریق اپلیکیشن شما هر چه بیشتر نصب شود و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود و میزان فروش نیز افزایش می یابد.

تبلیغات در جی میل

با انتخاب تبلیغات در جی میل می توانید پیام خود را در بخش تبلیغات حسابهای جیمیل افراد مرتبط با کسب وکار خود نمایش دهید. این روند کاملا هوشمند انجام می‌شود و گوگل خود تشخیص می دهد که تبلیغات سایت شما را به چه افرادی نمایش دهد.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

ازکی
فلایتیو
بازار
آچارباز
دیوار
برفاب
با نوین مارکتینگ
هر روز بیشتر از روز قبل در دل بازار هدف خود نفوذ کنید و با تبلیغ کار در گوگل هم‌تراز با حرفه‌ای‌های بازار، خدمات خود را به کاربران اینترنت ارائه کنید و در پایان هر کمپین تبلیغاتی گوگل شاهد رشد برند و افزایش سود خود باشید. ما برای کاهش هزینه‌ تبلیغات گوگل ادوردز و افزایش فروش در کنارتان هستیم. با تبلیغ در گوگل بیشتر دیده شوید و بیشتر بفروشید
Why take Google ads seriously

چرا تبلیغات در گوگل را جدی بگیریم؟

تبلیغات گوگل ادوردز نرخ تبدیل مناسب‌تری نسبت به سایر تبلیغات دارد.
قابلیت مقایسه پذیری دارد و می توان به راحتی آن را مدیریت و اندازه گیری کرد.
برخلاف سئو وب سایت به ماه‌ها زمان نیاز ندارد و سریع و زود بازده است.
رقبای کسب‌و‌کار شما خرید کلیک گوگل را جدی گرفته اند !
مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز بسیار ساده و در دسترس است.
Adwords Packages

بسته های تبلیغات در گوگل

Why Novin Marketing

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز را با نوین مارکتینگ انجام دهم؟

بیش از ۱۰/۰۰۰ کمپین موفق

همکاری مستمر نوین مارکتینگ با برندهای معتبر ایرانی برای راه‌اندازی کمپین‌های بهینه و حرفه‌ای تبلیغ در گوگل در هر فصل و برای تمامی اصناف.

اعتماد برندها

مفتخریم که همکاری با برندهای خوشنام ایرانی را در کارنامه کاری خود داریم و به خاطر سهم موثر خود در رشد تجارت الکترونیک کشور خدا را شاکریم.

ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی

کارشناسان نوین مارکتینگ با هدف بهبود نرخ تبدیل در کمپین‌های ادوردز شما، گزارش‌های تحلیلی و تصمیم ساز خود را در پایان هر کمپین ارائه می‌کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

هزینه راه اندازی رایگان

در نوین مارکتینگ تعرفه تبلیغات گوگل شامل هزینه راه‌اندازی تبلیغ نمی‌شود و هزینه راه اندازی کمپین‌های تبلیغات در گوگل برای کاربران رایگان می‌باشد.

ارتباط با کارشناس گوگل

اگر سوالی در مورد هزینه تبلیغات در گوگل ادز دارید کارشناسان نوین مارکتینگ در ساعات اداری پاسخگوی سوالات شما از طریق تلفن، چت و تیکت می ‌باشند.

مشاوره سئو رایگان

برای راه اندازی کمپین ادوردز بهینه سازی سایت عامل مهمی در کاهش هزینه می‌باشد. کارشناسان ما در بخش مشاوره سئو راهنمایی لازم را به شما ارائه می‌کنند.

بهینه‌سازی نرخ کلیک

بهینه‌سازی نرخ کلیک باعث می‌شود که همزمان با کاهش هزینه، درآمدزایی بیشتری از تبلیغات کلیکی خود داشته باشید. برای بهینه‌سازی تبلیغ در کنارتان هستیم.

مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

  The Stages of Google AdWords

  مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل

  به زبان ساده تبلیغ در گوگل به این شکل است که شما عبارات های مرتبط با نوع فعالیت و کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید را انتخاب و تبلیغ کلیکی خود را بر مبنای آن طراحی می‌کنید تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک نمایند.

  ۱ سفارش ورودی گوگل

  اولین اقدامی که باید بعد از مشاوره تلفنی یا آنلاین با کارشناسان نوین مارکتینگ انجام دهید، سفارش کلیک گوگل و خرید اکانت است. در این مرحله شما با قبول قوانین و مقررات مربوط به تبلیغ در گوگل، سفارش خود را با همراهی کارشناسان ما ثبت می‌کنید.

  ۲ بررسی و آنالیز

  بعد از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی تبلیغات، کارشناسان ما با در نظر داشتن نوع کسب‌و‌کار، بازار هدف و رقبا، وب‌سایت شما را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج ‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

  ۳اجرای کمپین تبلیغاتی

  در این مرحله کارشناسان ما بر اساس نتایج به دست آمده از آنالیزهای انجام شده، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل اجرا می‌کنند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی امتیاز کیفیت کمپین شما در گوگل، در این مرحله انجام می‌شود.

  ۴ مدیریت و پشتیبانی

  بعد از اجرای کمپین در گوگل ادز مرحله مدیریت و پشتیبانی ما آغاز می‌شود. مانیتورینگ روزانه کمپین شما برای کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و همینطور بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، از مهم‌ترین کارهایی است که در فاز مدیریت تبلیغات گوگل ادز توسط تیم نوین مارکتینگ انجام می‌شود.

  Report Process

  گزارش‌های اختصاصی نوین مارکتینگ

  گزارش‌های رسمی گوگل

  برای شفافیت هرچه بیشتر خدمات ثبت آگهی در گوگل ، گزارش‌های مالی و عملکردی کمپین شما به صورت مستقیم و بدون دخالت کارشناسان ما از سرورهای گوگل برای شما ارسال خواهد شد.

  گزارش‌های تحلیل تخصصی

  فراتر از گزارش‌های معمول گوگل، در پایان هر دوره از تبلیغات، گزارش کاملی از عملکرد و میزان بازدهی آگهی در گوگل توسط کارشناسان نوین مارکتینگ، به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می‌شود تا بازدهی تبلیغات در دوره بعدی افزایش یابد و به نتایج بهتری برسید.

  Google Premier Partner

  نوین مارکتینگ نماینده رسمی گوگل ادوردز

  نوین مارکتینگ با تکیه بر تجربیات خود در بازارهای بین المللی ، دومین شرکت خود را با برند ثبت شده آریو مارکتینگ در شرق آسیا راه اندازی کرده‌است؛ تا از این طریق بتواند به صورت رسمی همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت از خدمات ادوردز ما برای سفارش کلیک گوگل استفاده کنید.

  Google Adwords FAQ

  سوالات متداول

  خیر. با توجه به تحریم‌های صورت گرفته، سیستم گوگل امکان نمایش آگهی به صورت انحصاری فقط در ایران را در اختیار شما نمی‌گذارد. اما ناامید نباشید. ما با استفاده از روش‌های خاص خود، می‌توانیم آگهی شما را فقط در ایران به نمایش بگذاریم؛ و بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان آوریم.
  تجربه چند ساله نوین مارکتینگ در اجرای کمپین های تبلیغاتی روی گوگل، برای بیش از چهار هزار وب‌سایت معتبر، نشان داده است که با کمتر از این مقدار شارژ، تبلیغات شما بازخوردی نخواهد داشت. از آنجا که سیاست کاری نوین مارکتینگ آغاز طولانی مدت و متوالی همکاری تبلیغاتی با شماست؛ و همین‌طور توجه به این نکته که همه انواع تبلیغات در دوره‌های بلندمدت نتیجه بهتری دارند. تجربه به ما ثابت کرده است که مبالغ پایین شارژ، چیزی جز دل‌زدگی و به هدر دادن سرمایه نخواهد بود.
  ما معتقدیم مهم‌ترین رکن موفقیت یک شرکت، دارا بودن شخصیت حقوقی و ساختار سازمانی منسجم است. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت‌های تخصصی، آنچه موجب خوشنودی ماست؛ رضایت‌مندی مشتریان بی‌شمار است. ما در شرکت نوین مارکتینگ یک پشتیبان اختصاصی و با تجربه را در اختیار پروژه شما می‌گذاریم؛ و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود، پشتیبان دیگری کار شما را پیگیری خواهد کرد.
  نوین مارکتینگ، اولین و باسابقه‌ترین مجری رسمی تبلیغات گوگل در ایران است؛ که تا امروز خدمات خود را به بیش از 3000 وب‌سایت و سازمان ارائه کرده است. همچنین ما در کشور تایلند شرکتی حقیقی و واقعی، تحت نام آریو مارکتینگ را برای فعالیت در سطح بین‌المللی و تسهیل ارتباطات بین‌المللی تاسیس کرده‌ایم.
  بله. شما می‌توانید در هر زمان دلخواه، از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید.
  در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. ولی بهتر است که همیشه لغات انتخابی شما مربوط به آگهی و کسب و کار شما باشد. این روش کمک خواهد کرد که شما با هزینه کمتر، بازدهی بالاتری داشته باشید. همچنین بهتر است در انتخاب کلمات کلیدی فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید: کلمات شناخته شده‌ای باشند. یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند. در کنار شناخته شده بودن، خیلی هم عمومی نباشند. یعنی به طور تخصصی‌تر محصول شما را معرفی کنند. به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیت‌تان اعزام دانشجو به کشور مالزی است؛ کلمه تحصیل در مالزی در مقایسه با کلمه تحصیل، گزینه بهتری است. در نهایت هم اینکه کلمات انتخابی شما حتما در سایت شما موجود باشد.
  در سیستم تبلیغات گوگل برای هر کلیک نمی‌توان قیمت ثابتی را مشخص کرد؛ و هر لغت یا کلیدواژه از ارزش متفاوتی برخوردار است. در واقع تعیین‌کننده قیمت هر کلیک، عوامل گوناگونی از جمله موارد زیر است: فارسی یا انگلیسی بودن لغت بازار رقابتی روی لغت مورد نظر وب‌سایت مربوطه و ترکیب آن لغت با لغت‌های دیگر استانداردهایی که از طرف سایت شما باید رعایت شود. مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت و… البته کمترین قیمت تقریبی تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک 1 سنت (بر مبنای دلار آمریکا) است.
  بعد از عقد قرارداد، شرکت نوین مارکتینگ تعهد می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت تبلیغات شما را در گوگل ثبت کند. بعد از درج شدن آگهی، معمولا طی 15 دقیقه آگهی شما فعال و در موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. اما طبق تجربه چند ساله ما، بخصوص طی ماه‌های گذشته، این روزها سخت گیری‌های بیشتری در بررسی آگهی‌ها اعمال می‌شود؛ و در مواردی حتی چند ساعت تا چند روز تا زمان انتشار آگهی در گوگل، زمان گذشته است.
  کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توانند گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهند. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا اکسل قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.
  بله این امکان وجود دارد. نوین مارکتینگ برای کلیه مشتریان خود از اکانت اختصاصی با نام خود مشتری استفاده می‌کند. در نتیجه امکان ارایه دسترسی به اکانت اختصاصی وجود دارد. البته این دسترسی تنها برای اکانت f و بالاتر از آن میسر است؛ و اگر شما از سرویس‌های پایین‌تر استفاده می‌کنید، می‌توانید با ارتقا اکانت خود این امکان را میسر سازید.
  خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.
  در این زمینه ابتدا مقدار مشخصی اعتبار برای کمپین خود در نظر می‌گیرید؛ و وقتی روی آگهی شما کلیک شود، هزینه آن کلیک از اعتبار مشخص شده کم خواهد شد.
  نحوه تبلیغ در جی‌میل به این شکل است که وقتی شما کاربر اینترنت از ایران و دارای آی‌پی ایرانی هستید، آگهی‌هایی که برای ایران تنظیم شده‌اند را نمایش می‌دهد. البته عوامل دیگری نیز بر اولویت نمایش آگهی‌ها تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال وقتی شما مشغول مطالعه ایمیلی راجع به اینترنت هوشمند هستید؛ دو حالت رخ می‌دهد، اگر ایمیل شما به زبان انگلیسی باشد، آگهی‌های لاتین مربوط به اینترنت هوشمند ظاهر می‌شود؛ و اگر متن ایمیل شما به زبان فارسی باشد، آگهی‌های فارسی اولویت نمایش خواهند داشت. از نظر هزینه هم تبلیغات در جی‌میل همانند گوگل به صورت کلیکی است. البته شما می توانید در سایت‌های طرف قرارداد گوگل به صورت پرداخت هزینه در ازای بازدید هم (CPM)، اقدام به درج آگهی نمایید.

  آخرین مقالات تخصصی گوگل ادز

  2 شهریور 1400 | گوگل ادز

  تبلیغات رایگان در گوگل با Google My Business

  وقتی صحبت از تبلیغات در گوگل می شود اکثر مردم به Goolge ADS فکر میکنند اما شما ...

  17 شهریور 1399 | گوگل ادز

  چرا تبلیغات گوگل گزینه مناسبی برای شرکت‌های B2B است؟

  اگر می‌دانستید که روزانه شخصی فعالیت‌های شما را رصد می‌کند و درصد رشد و موفقیت شما اندازه ...

  11 شهریور 1399 | گوگل ادز

  مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز با ۸ روش کاربردی

  آن بخش از سرمایه‌ای را که به عنوان بازاریابی اینترنتی برای تبلیغات در گوگل خرج می‌کنید چگونه ...

  5 شهریور 1399 | گوگل ادز

  اهمیت استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل برای کسب‌و‌کارها

  با وجود پیشرفت‌های چشمگیری که در عرصه دیجیتال مارکتینگ اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۲۰ میلادی ...

  سوالات خود را اینجا مطرح کنید

  14 پاسخ به “تبلیغات در گوگل”

  1. ماجد گفت:

   سئو سایت خیلی زمانبر هست و رتبه ها ثابت معمولا نیست. اما با تبلیغ در گوگل حداقل خیالت از بابت جایگاهت راحته. فقط یه سوال دارم. مشتریای ما اکثرا با موبایل میان توی سایت. میشه تبلیغ رو فقط به اونایی که با موبایل سرچ میکنند نمایش داد؟

   • مینو تیموری گفت:

    سلام خدمت شما. بله گوگل ادوردز این قابلیت را دارد که فقط برای کاربران موبایلی نمایش داده شود. حتی می‌توان برای هدفمند کردن تبلیغات کلیکی و جلوگیری از هدر رفت هزینه‌ها، تنظیمات بیشتری برای نمایش تبلیغ اعمال کرد تا تبلیغ فقط برای مخاطبان واقعی شما نمایش داده شود . در این حالت با هزینه تبلیغات کمتر نرخ تبدیل کاربر و مشتری را بالا ببرید.

  2. alireza گفت:

   سلام وقتتون بخیر . برای راه اندازی کمیپن تبلیغات در گوگل سئو سایت چه تاثیری روی تبلیغ ما داره؟

   • مینو تیموری گفت:

    سلام وقت شما هم بخیر. هر چه سایت شما به لحاظ تفکیک صفحات محصول و صفحات لندینگ به شکل درستی بهینه شده باشد گوگل امتیاز بیشتری را برای سایت شما در نظر میگیرد. این امتیاز باعث کاهش هزینه تبلیغاتی شما می‌شود . پس بهتر است قبل اجرای کمپین تبلیغاتی صفحات سایت خود را برای موتور جستجوگر گوگل بهینه کنید.

  3. مهنا گفت:

   سلام. ما در کنار سئو از تبلیغات ادوردز هم استفاده کردیم و خداروشکر تا الان که نتیجه گرفتیم.

  4. فاطیما میم گفت:

   بهینه سازی ادوردز یعنی چیکار میکنه؟

   • مینو تیموری گفت:

    بهینه سازی ادوردز به معنی بهینه کردن تبلیغ شما به نفع کاربر و صاحب سایت است. در این حالت با تفکیک صحیح لندینگ پیج‌ها کاربر گوگل، با کلیک بر روی تبلیغ به صفحه کاملا درستی هدایت می‌شود. همچنین با بهینه سازی تبلیغ ادوردز، با هزینه کمتری می‌توانید کمپین تبلیغاتی پر فروش‌تری داشته باشید و از کلیک‌های بی‌هدف که موجب هدر رفت بودجه می‌شود جلوگیری کنید. در این رابطه نیز می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.
    مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز با ۸ روش کاربردی

  5. وحید مدنی گفت:

   خیلی عجیبه که بعضی سایت‌ها روی اسم بقیه برندها ادوردز میرن. سایت بیچاره با برند خودش میاد لینک دو

   • مینو تیموری گفت:

    بله این اتفاق برای برند‌های بزرگی مانند خوده سایت وردپرس زیاد اتفاق میفتد. اما کاربر به سرعت متوجه می‌شود که سایت موردنظرش را کلیک نکرده و با بک زدن به صفحه serp باز میگردد تا سایت مورد نظر خود را پیدا کند.

  6. سام اسماعیلی گفت:

   چرا بعضیا از تبلیغات گوگل انقدر سود میکنند ولی بعضیا انقدر گله مند هستند؟

   • مینو تیموری گفت:

    تفاوت در نتیجه به دلیل تفاوت در نوع مدیریت کمپین‌های ادوردز می‌باشد. کمپین‌ها بر اساس نوع تنظبماتی که برای آن در نظر گرفته می‌شود می‌تواند بازدهی تبلیغ را بالا ببرد یا به شدت زیان ده باشد. کارشناسان ما در نوین مارکتینگ بر روی افزایش نرخ تبدیل تمرکز دارند تا کمپین‌های مشتریان، بیشترین سوددهی را داشته باشند. اگر سوال مشخصی در این خصوص دارید با کارشناسان ما در تماس باشید ۲۲۳۱۹۱۶۵

  7. علی محمد کاظمی گفت:

   سلام. وقت به خیر
   برای تبلیغ یک اپلیکیشن، نیاز به مشاوره برای خرید پکیج تبلیغاتی دارم. آیا راهنمایی می فرمایید؟

   • مینو تیموری گفت:

    با سلام و روز بخیر . بله حتما . کارشناسان ما در نوین مارکتینگ آماده پاسخگویی و ارائه سرویس هستند . برای ارتباط می‌توانید با شماره تلفن ۲۲۳۲۳۱۷۱ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *