تبلیغات در گوگل

مخاطب واقعی و فروش بیشتر با تبلیغات در گوگل

برای دیده شدن در جستجوی گوگل و تمام سرویس‌های گوگل آماده هستید؟

فقط با چند کلیک پر بازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی ” تبلیغات در گوگل ” را برای خود فراهم کنید

(+98) 21 – 2231 91 65

بسته‌های تبلیغات در گوگل

Google Adwords Packages
نام پلن
قیمت(ریال)
قیمت به بات
متوسط تعداد ورود کاربر
معادل دلار
معادل درهم
معادل لیر
2.000 THB
10,492,000
2000
500 کاربر
60
220
380
خرید
3.000 THB
15,480,000
3000
750 کاربر
90
330
570
خرید
5.000 THB
25,585,000
5000
1250 کاربر
150
550
950
خرید
8.000 THB
40,592,000
8000
2000 کاربر
240
880
1520
خرید
10.000 THB
49,880,000
10000
2500 کاربر
300
1100
1900
خرید
20.000 THB
98,040,000
20000
5000 کاربر
600
2200
3800
خرید

بسته های ویژه تبلیغات در گوگل

Google Adwords VIP Packages
VIP
نام پلن
قیمت(ریال)
قیمت به بات
متوسط تعداد ورود کاربر
معادل دلار
معادل درهم
معادل لیر
40.000 THB
190,920,000
40000
10000 کاربر
1200
4400
7600
خرید
60.000 THB
281,220,000
60000
15000 کاربر
1800
6600
11400
خرید
80.000 THB
371,520,000
80000
20000 کاربر
2400
8800
15200
خرید
33

بسته‌های تبلیغات در گوگل

(Google adwords)

این شعاری است که گوگل برای پربازده‌ترین سیستم تبلیغاتی خود، یعنی گوگل ادوردز برگزیده است. در عمل نیز شما در سیستم تبلیغ گوگل برای نمایش آگهی خود مبلغی پرداخت نمی‌کنید. در واقع پرداخت در این سیستم با عنوان تبلیغات کلیکی و تنها به ازای کلیک کاربر روی آگهی و ورود موفق به سایت شماست.

روزانه میلیاردها جستجو در گوگل انجام می‌شود؛ و بخشی از این جستجوها نیز در ایران اتفاق می‌افتد. گوگل اولین و حتی می‌توان گفت تنها موتور جستجوی پر استفاده در ایران است. به همین دلیل هم، تبلیغ در گوگل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش فروش شما خواهد بود. نوین مارکتینگ به عنوان اولین شرکت مجری تبلیغات کلیکی گوگل در ایران، شما را در اجرای درست این تبلیغات همراهی می‌کند.

p1

تبلیغات در فروشگاه گوگل پلی

(Google Play)

اگر اپلیکیشنی را برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید، یکی از بهترین روش‌های تبلیغ آن، تبلیغات در گوگل پلی است؛ تا اپلیکیشن شما هر چه بیشتر نصب شود و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود. با حساب تبلیغات در گوگل خود می‌توانید علاوه بر تبلیغات در تمام صفحات و اپلیکیشن‌های گوگل، تبلیغات در گوگل پلی را نیز داشته باشید. البته این امکان فقط برای پکیج‌های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

51

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

(Google Display Network)

تبلیغات در گوگل تنها منحصر به صفحه جستجو و محصولات گوگل نیست بلکه هر سایتی که با گوگل طرف قرارداد است نیز می‌تواند میزبان تبلیغات گوگل شما باشد. برخی از این سایت ها عبارت‌اند از: radiojavan.com
http://www.iranproud2.net
telewebion.com
گوگل در سراسر جهان بزرگ‌ترین شبکه تبلیغات بنری را دارد. این روش تبلیغ در گوگل نیز یکی دیگر از امکانات پلتفرم جامع تبلیغات در گوگل است. البته این امکان فقط برای پکیج‌های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

j

تبلیغات در جی میل

(Gmail ads)

با انتخاب تبلیغات در جی میل شما می‌توانید تبلیغات سایت خود را در بخش تبلیغات جی میل (Promotions) نشان دهید. این روند کاملا هوشمند انجام می‌شود و گوگل خود تشخیص می‌دهد که تبلیغات سایت شما را به چه کسی در کجای جهان نشان دهد. استفاده از تبلیغات جی میل با شارژ حساب گوگل ادز شما انجام می‌پذیرد، البته این امکان فقط برای پکیج های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

نمایش تبلیغات در گوگل رایگان است!

این شعاری است که گوگل برای پربازده‌ترین سیستم تبلیغاتی خود، یعنی گوگل ادوردز برگزیده است. در عمل نیز شما در سیستم تبلیغ گوگل برای نمایش آگهی خود مبلغی پرداخت نمی‌کنید. در واقع پرداخت در این سیستم با عنوان تبلیغات کلیکی و تنها به ازای کلیک کاربر روی آگهی و ورود موفق به سایت شماست.

روزانه میلیاردها جستجو در گوگل انجام می‌شود؛ و بخشی از این جستجوها نیز در ایران اتفاق می‌افتد. گوگل اولین و حتی می‌توان گفت تنها موتور جستجوی پر استفاده در ایران است. به همین دلیل هم، تبلیغ در گوگل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش فروش شما خواهد بود. نوین مارکتینگ به عنوان اولین شرکت مجری تبلیغات کلیکی گوگل در ایران، شما را در اجرای درست این تبلیغات همراهی می‌کند.

تبلیغات کلیکی گوگل

نوین مارکتینگ اولین همکار رسمی پریمیر گوگل در اجرای تبلیغات کلیکی گوگل

حتما تا امروز با عناوینی مثل «همکار رسمی گوگل در ایران» یا «نماینده رسمی گوگل در ایران» مواجه شده‌اید. اما واقعیت این است که گوگل در ایران نمایندگی ندارد؛ و این عبارات فقط شعارهای تبلیغاتی هستند!
نوین مارکتینگ با تکیه بر تجربیات خود در حوزه بازارهای بین‌المللی، دومین شرکت خود را با برند ثبت شده «آریو مارکتینگ» در شرق آسیا راه اندازی کرده است؛ تا بتواند به صورت رسمی همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد.

38425
40000

از سال 1385

چرا نوین مارکتینگ؟

بیش از چهل هزار کمپین موفق تبلیغات در گوگل تا به امروز

ویژگی‌های تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

Google AdWords Features

هزینه راه اندازی رایگان

ارتباط با کارشناس گوگل

گزارش لحظه‌ای از گوگل

مدیریت زمان، مکان و بودجه

مشاوره رایگان سئو

نمایش در شبکه تبلیغاتی گوگل

نمایش در موبایل و نرم‌افزارها

نمایش در گوگل فارسی

هزینه هر کلیک حداقل 1 بات

دسترسی به کنترل پنل گوگل

تعداد کلیدواژه نامحدود

بهینه‌سازی نرخ کلیک

مبحث نماینده رسمی گوگل در ایران

Google Representative in Iran

آریو مارکتینگ

همانطور که گفتیم گوگل نماینده رسمی با هویت ایرانی ندارد. در نتیجه ما با توجه به سیاست‌های مجموعه ترجیح داده‌ایم با نامی متفاوت، دفتر خارج از کشور را به اسم ثبت شده بین‌المللی آریو مارکتینگ نام‌گذاری کنیم. این کمپانی بیش از سه سال است در جنوب شرق آسیا با بیش از ده کارمند با تجربه از ملیت‌های گوناگون به مدیریت یکی از سرمایه‌گذاران نوین مارکتینگ فعالیت می‌کند؛ و توانسته تجربه‌های ارزشمندی را که در بازار ایران و مشکلات پیچیده آن کسب کرده است به کار ببندد. که نتیجه آن کسب درصد قابل قبولی از بازار بزرگ و هیجان‌انگیز جنوب شرق آسیا است. اگر علاقه‌مند هستید درباره آریو مارکتینگ و نمایندگی رسمی گوگل بیشتر بدانید، لینک زیر را مطالعه کنید.

آریو مارکتینگ را بیشتر بشناسید
 • دسترسی مستقیم به اکانت

  در سرویس ارائه شده توسط نوین مارکتینگ، شما می‌توانید اطلاعات مربوط به اکانت خود را به طور مستقیم مشاهده و بررسی کنید. همچنین کارشناسان ما به صورت مستمر تبلیغات شما را در گوگل رصد می‌کنند؛ تا در صورت نیاز اصلاحات لازم صورت بگیرد و این تبلیغات برای شما بهترین نتیجه و بازدهی را داشته باشد.

 • کارشناسان واقعی

  هدف ما آرامش و رضایت شما از اجرای کمپین تبلیغات در گوگل است. از این رو درصد بالایی از امور پشتیبانی و اجرای کمپین‌های تبلیغات در گوگل در مجموعه ما توسط کارشناسان با تجربه و آموزش دیده انجام می‌شود؛ تا اجرای کمپین با کیفیت بیشتری انجام شده و هیچگونه ابهام و سوالی برای مشتریان باقی نماند.

 • آنالیز واقعی

  در دنیای دیجیتال، استفاده از انواع نرم‌افزارها و ربات‌های اینترنتی در کاهش هزینه‌های شرکت‌ها بسیار موثر واقع شده‌اند. این سیاست کیفیت کار و خدمات را پایین می‌آورد. ما در نوین مارکتینگ با همکاری ده‌ها متخصص تبلیغات در گوگل تمام روند سرویس‌دهی به مشتریان را با کمک نیروی انسانی انجام می‌دهیم.

 • سابقه فعالیت و اعتبار

  نوین مارکتینگ، اولین و باسابقه‌ترین مجری رسمی تبلیغات گوگل در ایران است؛ که تا امروز خدمات خود را به بیش از 3000 وب‌سایت و سازمان ارائه کرده است. همچنین ما در کشور تایلند شرکتی حقیقی و واقعی، تحت نام آریو مارکتینگ را برای فعالیت در سطح بین‌المللی و تسهیل ارتباطات بین‌المللی، تاسیس کرده‌ایم.

 • بازاریابی مجدد تبلیغات در گوگل

  پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل نیاز به مدیریتی هدفمند دارد. بازاریابی مجدد، کمک می‌کند تا سرمایه را هدفمندتر صرف کنید و به مشتریان بالقوه، بهای بیشتری بدهید. گوگل با رهگیری مخاطبین شما، آگهی شما را با هزینه کمتر و به دفعات بیشتر نشان می‌دهد؛ تا در نهایت هدف نهایی که ورود به سایت شما است محقق شود.

 • بارگذاری کد‌های رهگیری

  برای استفاده از حداکثر پتانسیل سیستم تبلیغاتی گوگل نیاز است تا ارتباط درستی بین گوگل و وب‌سایت شما برقرار شود. این ارتباط به رهگیری کلیک‌های اسپم و صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات کمک می‌کند. همچنین این ارتباط باعث افزایش توان شما در بررسی رفتار کاربران و اندازه‌گیری دقیق بازخورد تبلیغات انجام شده می‌شود.

پرسش و پاسخ‌های متداول درباره تبلیغات در گوگل

در این بخش پرسش و پاسخ‌های پرتکرار مشتریان در رابطه با تبلیغات در گوگل گردآوری شده است.

چگونگی ارائه تبلیغات در گوگل

به زبان ساده تبلیغ در گوگل به این صورت است که شما عبارات مرتبط با نوع فعالیت و کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید را انتخاب و تبلیغات خود را بر مبنای آن طراحی می‌کنید؛ تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک کنند.

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل شما

The Stages of Google AdWords

سفارش اکانت

اولین اقدامی که باید بعد از مشاوره تلفنی یا آنلاین با کارشناسان نوین مارکتینگ انجام دهید، سفارش یک اکانت است. در این مرحله شما با قبول قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات، سفارش خود را با همراهی کارشناسان ما ثبت می‌کنید.

اجرای کمپین

در این مرحله کارشناسان ما بر اساس نتایج به دست آمده از آنالیزهای انجام شده، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل اجرا می‌کنند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی کیفیت امتیاز کمپین شما در گوگل، در این مرحله انجام می‌شود.

بررسی و آنالیز

بعد از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی تبلیغات، کارشناسان ما با در نظر داشتن نوع کسب و کار، بازار هدف و رقبا، وب‌سایت شما را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

مدیریت و پشتیبانی

بعد از اجرای تبلیغات در گوگل مرحله مدیریت و پشتیبانی آن آغاز می‌شود. مانیتورینگ روزانه کمپین شما برای کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و همینطور بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، از مهم‌ترین کارهایی است که در این فاز انجام می‌شود.

همین حالا تماس بگیرید

برای سفارش پکیج‌های تبلیغات در گوگل با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید.

گزارش‌های اختصاصی نوین مارکتینگ

Report Process

گزارش‌های رسمی گوگل

برای شفافیت هرچه بیشتر خدمات ارائه شده توسط تیم نوین مارکتینگ، گزارش‌های مالی و عملکردی کمپین شما به صورت مستقیم و بدون دخالت کارشناسان ما از سرورهای گوگل برای شما ارسال خواهد شد.

گزارش‌های تحلیل تخصصی

فراتر از گزارش‌های معمول گوگل، در پایان هر دوره از تبلیغات، گزارش کاملی از عملکرد و میزان بازدهی آگهی شما توسط کارشناسان ما، به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می‌شود؛ تا بازدهی تبلیغات در دوره بعدی افزایش پیدا کند.

گزارش های تبلیغات در گوگل

آخرین مقالات تبلیغات در گوگل

عدم نمایش تبلیغات
کارزار تبلیغات در گوگل ادز
تبلیغات اینترنتی
11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php