تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل


روزانه چند میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید

۱۲۰۰۰۰

کل کمپین‌ها

۱۰۰۰۰+

کمپین موفق

۴۰۰۰+

مشتریان

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

این روش تبلیغات کلیکی به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود و بر خلاف خدمات سئو ، نیازی به گذشت پروسه زمانی ندارد و بلافاصله بعد از تایید کمپین توسط گوگل قابل دسترس خواهد بود.

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

گوگل در سراسر جهان بزرگترین شبکه تبلیغات بنری را دارد. در روش تبلیغات بنری مشتریان احتمالی شما، در وب سایت‌های مختلف در معرض تبلیغات آنلاین شما قرار خواهند گرفت. پس برای شروع کمپین بنری در گوگل از همین حالا دست به کار شوید


تبلیغات در فروشگاه گوگل پلی

اگر اپلیکیشنی را برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید، یکی از بهترین روش های تبلیغات اپلیکیشن تبلیغات در گوگل پلی است؛ تا از این طریق اپلیکیشن شما هر چه بیشتر نصب شود و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود و میزان فروش نیز افزایش می یابد.

تبلیغات در جی میل

با انتخاب تبلیغات در جی میل می توانید پیام خود را در بخش تبلیغات حسابهای جیمیل افراد مرتبط با کسب وکار خود نمایش دهید. این روند کاملا هوشمند انجام می‌شود و گوگل خود تشخیص می دهد که تبلیغات سایت شما را به چه افرادی نمایش دهد.

Why take Google ads seriously

چرا تبلیغات در گوگل را جدی بگیریم؟

تبلیغات گوگل ادوردز نرخ تبدیل مناسب‌تری نسبت به سایر تبلیغات دارد.
قابلیت مقایسه پذیری دارد و می توان به راحتی آن را مدیریت و اندازه گیری کرد.
برخلاف سئو وب سایت به ماه‌ها زمان نیاز ندارد و سریع و زود بازده است.
رقبای کسب‌و‌کار شما خرید تبلیغات گوگل را جدی گرفته اند !
مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز بسیار ساده و در دسترس است.
Google Premier Partner

نوین مارکتینگ نماینده رسمی گوگل ادوردز

نوین مارکتینگ با تکیه بر تجربیات خود در بازارهای بین المللی ، دومین شرکت خود را با برند ثبت شده آریو مارکتینگ در شرق آسیا راه اندازی کرده‌است؛ تا از این طریق بتواند به صورت رسمی همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت از خدمات با کیفیت ما استفاده کنید

Why Novin Marketing

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز را با نوین مارکتینگ انجام دهم؟

بیش از ۱۰/۰۰۰ کمپین موفق

اعتماد برندهایی مانند فلایتیو و ...

ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی

پشتیبانی 24 ساعته

هزینه راه اندازی رایگان

ارتباط با کارشناس گوگل

مشاوره رایگان سئو سایت

بهینه‌سازی نرخ کلیک

Clients Get Results

تبلیغات در گوگل از نگاه مشتریان

سایت دیوار آقای محمد قاسمی

همکاری با مجموعه نوین مارکتینگ، یک تجربه رضایت بخشه، نوین مارکتینگ توانسته با پشتیبانی خوبش تمام نیاز‌های دیوار رو برآورده کنه

سایت فلایتیو
سایت فلایتیو آقای حامد فردوس آرا

تجربه کار کردن با آژانس تبلیغاتی نوین مارکتینگ با توجه به پشتیبانی عالی و تیم فنی مجرب، تجربه خوبی برای تیم ما بود. بهینه‌سازی تبلیغات گوگل در ابعاد مختلف باعث شد هزینه‌های تبلیغات به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

Adwords Packages

بسته های تبلیغات در گوگل

۲۰۰۰ بات

کارمزد : ۲۲ درصد
قیمت : ۲,۳۰۵,۸۰۰ تومان

۳۰۰۰ بات

کارمزد : ۲۰ درصد
قیمت : ۳,۴۰۲,۰۰۰ تومان

۵۰۰۰ بات

کارمزد : ۱۹ درصد
قیمت : ۵,۶۲۲,۷۵۰ تومان

۸۰۰۰ بات

کارمزد : ۱۸ درصد
قیمت : ۸,۹۲۰,۸۰۰ تومان

۱۰۰۰۰ بات

کارمزد : ۱۶ درصد
قیمت : ۱۰,۹۶۲,۰۰۰ تومان

۲۰۰۰۰ بات

کارمزد : ۱۴ درصد
قیمت : ۲۱,۵۴۶,۰۰۰ تومان

۴۰۰۰۰ بات

کارمزد : ۱۱ درصد
قیمت : ۴۱,۹۵۸,۰۰۰ تومان

۶۰۰۰۰ بات

کارمزد : ۹ درصد
قیمت : ۶۱,۸۰۳,۰۰۰ تومان
The Stages of Google AdWords

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل

به زبان ساده تبلیغ در گوگل به این شکل است که شما عبارات های مرتبط با نوع فعالیت و کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید را انتخاب و تبلیغ کلیکی خود را بر مبنای آن طراحی می‌کنید تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک نمایند.

سفارش اکانت گوگل

۱

اولین اقدامی که باید بعد از مشاوره تلفنی یا آنلاین با کارشناسان نوین مارکتینگ انجام دهید، سفارش و خرید اکانت گوگل است. در این مرحله شما با قبول قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات گوگل، سفارش خود را با همراهی کارشناسان ما ثبت می‌کنید.

بررسی و آنالیز

۲

بعد از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی تبلیغات، کارشناسان ما با در نظر داشتن نوع کسب‌و‌کار، بازار هدف و رقبا، وب‌سایت شما را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج ‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

اجرای کمپین تبلیغاتی

۳

در این مرحله کارشناسان ما بر اساس نتایج به دست آمده از آنالیزهای انجام شده، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل اجرا می‌کنند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی امتیاز کیفیت کمپین شما در گوگل، در این مرحله انجام می‌شود.

مدیریت و پشتیبانی

۴

بعد از اجرای کمپین در گوگل ادز مرحله مدیریت و پشتیبانی ما آغاز می‌شود. مانیتورینگ روزانه کمپین شما برای کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و همینطور بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، از مهم‌ترین کارهایی است که در فاز مدیریت تبلیغات گوگل ادز توسط تیم نوین مارکتینگ انجام می‌شود.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

برفاب
فلایتیو
ازکی
آچارباز
دیوار
بازار
Report Process

گزارش‌های اختصاصی نوین مارکتینگ

گزارش‌های رسمی گوگل

برای شفافیت هرچه بیشتر خدمات ثبت آگهی در گوگل ، گزارش‌های مالی و عملکردی کمپین شما به صورت مستقیم و بدون دخالت کارشناسان ما از سرورهای گوگل برای شما ارسال خواهد شد.

گزارش‌های تحلیل تخصصی

فراتر از گزارش‌های معمول گوگل، در پایان هر دوره از تبلیغات، گزارش کاملی از عملکرد و میزان بازدهی آگهی در گوگل توسط کارشناسان نوین مارکتینگ، به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می‌شود تا بازدهی تبلیغات در دوره بعدی افزایش یابد و به نتایج بهتری برسید.

Google Adwords FAQ

سوالات متداول

خیر. با توجه به تحریم‌های صورت گرفته، سیستم گوگل امکان نمایش آگهی به صورت انحصاری فقط در ایران را در اختیار شما نمی‌گذارد. اما ناامید نباشید. ما با استفاده از روش‌های خاص خود، می‌توانیم آگهی شما را فقط در ایران به نمایش بگذاریم؛ و بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان آوریم.
تجربه چند ساله نوین مارکتینگ در اجرای کمپین های تبلیغاتی روی گوگل، برای بیش از چهار هزار وب‌سایت معتبر، نشان داده است که با کمتر از این مقدار شارژ، تبلیغات شما بازخوردی نخواهد داشت. از آنجا که سیاست کاری نوین مارکتینگ آغاز طولانی مدت و متوالی همکاری تبلیغاتی با شماست؛ و همین‌طور توجه به این نکته که همه انواع تبلیغات در دوره‌های بلندمدت نتیجه بهتری دارند. تجربه به ما ثابت کرده است که مبالغ پایین شارژ، چیزی جز دل‌زدگی و به هدر دادن سرمایه نخواهد بود.
ما معتقدیم مهم‌ترین رکن موفقیت یک شرکت، دارا بودن شخصیت حقوقی و ساختار سازمانی منسجم است. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت‌های تخصصی، آنچه موجب خوشنودی ماست؛ رضایت‌مندی مشتریان بی‌شمار است. ما در شرکت نوین مارکتینگ یک پشتیبان اختصاصی و با تجربه را در اختیار پروژه شما می‌گذاریم؛ و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود، پشتیبان دیگری کار شما را پیگیری خواهد کرد.
نوین مارکتینگ، اولین و باسابقه‌ترین مجری رسمی تبلیغات گوگل در ایران است؛ که تا امروز خدمات خود را به بیش از 3000 وب‌سایت و سازمان ارائه کرده است. همچنین ما در کشور تایلند شرکتی حقیقی و واقعی، تحت نام آریو مارکتینگ را برای فعالیت در سطح بین‌المللی و تسهیل ارتباطات بین‌المللی تاسیس کرده‌ایم.
بله. شما می‌توانید در هر زمان دلخواه، از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید.
در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. ولی بهتر است که همیشه لغات انتخابی شما مربوط به آگهی و کسب و کار شما باشد. این روش کمک خواهد کرد که شما با هزینه کمتر، بازدهی بالاتری داشته باشید. همچنین بهتر است در انتخاب کلمات کلیدی فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید: کلمات شناخته شده‌ای باشند. یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند. در کنار شناخته شده بودن، خیلی هم عمومی نباشند. یعنی به طور تخصصی‌تر محصول شما را معرفی کنند. به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیت‌تان اعزام دانشجو به کشور مالزی است؛ کلمه تحصیل در مالزی در مقایسه با کلمه تحصیل، گزینه بهتری است. در نهایت هم اینکه کلمات انتخابی شما حتما در سایت شما موجود باشد.
در سیستم تبلیغات گوگل برای هر کلیک نمی‌توان قیمت ثابتی را مشخص کرد؛ و هر لغت یا کلیدواژه از ارزش متفاوتی برخوردار است. در واقع تعیین‌کننده قیمت هر کلیک، عوامل گوناگونی از جمله موارد زیر است: فارسی یا انگلیسی بودن لغت بازار رقابتی روی لغت مورد نظر وب‌سایت مربوطه و ترکیب آن لغت با لغت‌های دیگر استانداردهایی که از طرف سایت شما باید رعایت شود. مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت و… البته کمترین قیمت تقریبی تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک 1 سنت (بر مبنای دلار آمریکا) است.
بعد از عقد قرارداد، شرکت نوین مارکتینگ تعهد می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت تبلیغات شما را در گوگل ثبت کند. بعد از درج شدن آگهی، معمولا طی 15 دقیقه آگهی شما فعال و در موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. اما طبق تجربه چند ساله ما، بخصوص طی ماه‌های گذشته، این روزها سخت گیری‌های بیشتری در بررسی آگهی‌ها اعمال می‌شود؛ و در مواردی حتی چند ساعت تا چند روز تا زمان انتشار آگهی در گوگل، زمان گذشته است.
کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توانند گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهند. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا اکسل قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.
بله این امکان وجود دارد. نوین مارکتینگ برای کلیه مشتریان خود از اکانت اختصاصی با نام خود مشتری استفاده می‌کند. در نتیجه امکان ارایه دسترسی به اکانت اختصاصی وجود دارد. البته این دسترسی تنها برای اکانت f و بالاتر از آن میسر است؛ و اگر شما از سرویس‌های پایین‌تر استفاده می‌کنید، می‌توانید با ارتقا اکانت خود این امکان را میسر سازید.
خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.
در این زمینه ابتدا مقدار مشخصی اعتبار برای کمپین خود در نظر می‌گیرید؛ و وقتی روی آگهی شما کلیک شود، هزینه آن کلیک از اعتبار مشخص شده کم خواهد شد.
نحوه تبلیغ در جی‌میل به این شکل است که وقتی شما کاربر اینترنت از ایران و دارای آی‌پی ایرانی هستید، آگهی‌هایی که برای ایران تنظیم شده‌اند را نمایش می‌دهد. البته عوامل دیگری نیز بر اولویت نمایش آگهی‌ها تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال وقتی شما مشغول مطالعه ایمیلی راجع به اینترنت هوشمند هستید؛ دو حالت رخ می‌دهد، اگر ایمیل شما به زبان انگلیسی باشد، آگهی‌های لاتین مربوط به اینترنت هوشمند ظاهر می‌شود؛ و اگر متن ایمیل شما به زبان فارسی باشد، آگهی‌های فارسی اولویت نمایش خواهند داشت. از نظر هزینه هم تبلیغات در جی‌میل همانند گوگل به صورت کلیکی است. البته شما می توانید در سایت‌های طرف قرارداد گوگل به صورت پرداخت هزینه در ازای بازدید هم (CPM)، اقدام به درج آگهی نمایید.
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید