درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

تبلیغات بنری گوگل

نقش تاثیرگذاری که تبلیغات بنری گوگل در دیده شدن و قدرتمند شدن برندها دارند، غیر قابل انکار است. تبلیغات بنری گوگل در واقع همان کاری را می‌کنند که بیلبوردها در سطح شهر انجام می‌دهند؛ با این تفاوت که در فضای مجــازی، امکان دسترسی به سایت و خدمات یک تبلیغ بنری، به سادگی یک کلیک است.

دریافت لید

جذب کاربران هدف

افزایش ترافیک روی سایت

چرا تبلیغات بنری گوگل؟

Why banner ads?

در دنیای تبلیغات امروزی، یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای برندها و کسب‌وکارهای مختلف، استفاده از تبلیغات بنری گوگل است که تغییر و تحول قابل توجهی در زمینه تبلیغات در فضای آنلاین به وجود آورده است.همانطور که گفتیم این سبک از تبلیغات، تاثیر شگرفی در فضای آنلاین داشته و بسیار فراگیر و محبوب شده‌است؛ اما مهم‌ترین این تاثیرات و کارکردها چیست که استفاده از این روش را برای برندها الزامی و مفید کرده است؟ در ادامه به برخی از مهم‌ترین این تاثیرات و ویژگی‌های آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • جذب کاربران هدف

    یکی از بهترین و مطلوب‌ترین ویژگی‌های تبلیغات بنری گوگل این است که به شما امکان می‌دهد، مخاطبانتان را شخصی‌سازی کنید. نکته‌ای که در تبلیغات آنلاین باید به خاطر داشته باشید ایــن است که جنس مخاطب هدف، مهم‌تر از تعداد آن‌هاست. به عبـــارتی دیگر، بسیار پر اهمیت است که کاربرانی، تبلیغ شما را ببینند که دقیقا هدف محصولتان هستند. در تبلیغات بنری گوگل می‌توانید بر اساس سن، جنسیت، مکان و اطلاعات، کاربران را طبقه‌بندی کرده و تبلیغ را فقط به گروه خاصی از آن‌ها نشان دهید.

  • افزایش آگاهی از برند

    شما با طراحی درست و اصولی یک بنر ایده‌آل، می‌توانید آگاهی از برندتان در فضای آنلاین را افزایش دهید. به عبارتی دیگر، اگر تمامی مسائـل مربوط به تبلیغات بنری گوگل را رعایت کنید، حتی می‌توانیـد انتظار بازخوردی بهتر از بیلبوردهای خیابانی نیز داشته باشید. به طورکلی، آگاهی از برند، از اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین ملزومات موفقیت یک برند و کسب‌وکار است.

  • افزایش ترافیک روی سایت

    از طریق تبلیغات بنری گوگل می‌توانید به شکل چشم‌گیری، ترافیک و میزان بازدید از سایتتان را بالا ببرید. به یاد داشته باشید که ترافیک بالا، فاکتور مهمی برای موفقیت بسیـاری از سایت‌هاست.

مزایای تبلیغ بنری گوگل

 پس از آشنایی با دلایل استفاده از تبلیغات بنری گوگل، نیاز است که تعدادی از مزایای این روش تبلیغاتی را نیز با هم بررسی کنیم.

هزینه نسبتا پایین‌تر

تبلیغات گوگل از هر نظر به‌صرفــه است و می‌شـود برای آن بودجه روزانه مشخصــی را تعیین کرد. به طـوری که هزیــنه تبلیغ از بودجه اختصاصی مـــا بیشتر نشود.

دریافت لید

با ایجاد لندینگ پیج و تبلیغات بنری می‌شود اطلاعاتی از بازدیدکنندگان گرفت،مثل نام و نام خانوادگی و شماره تمـاس کاربران این اطلاعات را در ازای دریافت آخرین اخبار و خدمات از سایت‌ها در اختیار آنان قرار می‌دهند.

ریمارکتینگ

کاربرانی که پیش از این، حداقل یک بار، از سایت شما بازدید کرده‌اند، پتانسیل بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری دارند. از طریق ریمارکتینگ در تبلیغات بنری گوگل، می‌توان این کاربران را به سایت بازگرداند.

افزایش فروش

فروش، هدف نهایی هر برند، شرکت و کسب‌وکاری است که در بازار فعالیت دارد. اگر تبلیغات بنری از کیفیت لازم برخوردار باشند و خود را به درستی در بازار معرفی کنند، افزایش فروش قابل توجهی را تجربه می‌کنند.

تبلیغات بنری گوگل در موبایل

Google banner ads on mobile

استفاده از گوشی‌های هوشمند، روزبه‌روز در حال گسترش بوده و افراد در گروه‌های سنی مختلف از آن برای اهداف متفاوت استفاده می‌کنند؛ از فعالیت‌های تجاری گرفته تا بازی و سرگرمی. یکی از مهم‌ترین دلایل این گستردگی استفاده، سهولت استفاده از این وسیله است. به عبارتی دیگر، اندازه و وزن ایده‌آل این دستگاه، موجب شده تا در هر مکان و موقعیتی بتوان از گوشی هوشمند استفاده کرد. در چنین شرایطی، اپلیکیشن‌ها فضای مناسبی برای تبلیفات بنری گوگل هستند؛ زیرا احتمال دیده‌شدن شما توسط کاربران را افزایش می‌دهند.

اغلب اپلکیشن‌ها نسخه دانلود خود را در پلی‌استور می‌گذارند و از طریق نمایش تبلیغات، کسب درآمد می‌کنند. لازم به ذکر است که این تبلیغات، بر اساس کاراکتر، سلیقه و اطلاعات کاربران تنظیم می‌شود. امروزه، قرار دادن بنر تبلیغاتی در اپلیکیشن‌ها به یکی از بهترین‌ راه‌های درآمدزایی شرکت‌ها و برندها تبدیل شده است. بنرهای تبلیغاتی گوگل، انواع مختلفی دارند که از میان آن‌ها می‌توان به بنرهای فلش یا تصویر متحرک، بنرهایی با فرمت گیف، بنرهای استاتیک ثابت و اعلان‌ها اشاره کرد.

تبلیغات بنری گوگل در دسکتاپ

Go ads on desktop

یکی دیگر از صفحات نمایشی که می‌توان برای تبلیغات بنری گوگل انتخاب کرد، دسکتاپ است. اگر در ساختن این تبلیغ‌ها، علاوه بر تصویر از متن هم استفاده کنید، تاثیرگذاری آن چند برابر می‌شود. شاید جالب باشد بدانید که تبلیغات بنری گوگل، در بیش از دو میلیون وبسایت توسط طیف وسیعی از کاربران دیده می‌شود.

هزینه تبلیغ بنری گوگل

The cost of Google banner advertising

هزینه تبلیغات بنری گوگل به این صورت است که متقاضی در ابتدا باید یک شارژ اولیه انجام دهد. سپس تنها در صورتیکه کاربر روی بنر شما کلیک کرده و وارد سایت شده باشد، از هزینه شارژ شما کم می‌شود. یعنی پرداخت هزینه در ازای کلیک صورت می‌گیرد؛ روشی بسیار مقرون به صرفه و مناسب. همچنین در این وع تبلیغ، این شما هستید که تعیین می‌کنید روزانه چه مقدار از هزینه شارژتان هزینه شود. در نتیجه می‌توانید کمپین خود را به آسانی ارزیابی کرده و بررسی کنید که کدام کلیدواژه‌ها فروش بیشتری برایتان داشته‌اند. سپس با تعیین یک استراتژی جدید، هزینه خود را به درستی بر روی این دست کلمات صرف کنید.

نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که در تبلیغات بنری گوگل، شناسایی مخاطب یکی از اصلی‌ترین ارکان موفقیت و فروش بیشتر شماست؛ اینکه بدانید تبلیغات خود را برای چه گروهی از کاربران نمایش دهید. در این صورت است که می‌توانید با هزینه‌ای کمتر و به‌صرفه‌تر، بهترین نتیجه را بگیرید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید

برای جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات در گوگل، نوین مارکتینگ مانیتورینگ ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند تا در صورت بروز مشکل به سرعت برطرف شود.

سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید

چرا تبلیغات در جیمیل را با نوین مارکتینگ تجربه کنیم؟

why with Novin Marketing
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search