درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

دسته بندی مقالات

آیا برای سایت خود به بازدید کننده بیشتری احتیاج دارید ؟

مشاوره سئو

مشاوره سئو برای بهبود رتبه‌‌ها|۳ نمونه واقعی مشاوره سئو نوین مارکتینگ
فهرست مطالب

می‌توان گفت مشاوره سئو در واقع مجموعه تکنیک های بهینه سازی سایت است که یک متخصص سئو برای بهینه سازی نرخ تبدیل سایت شما، آن را ارائه می کند و موجب رشد رتبه های شما در نتایج جستجوی گوگل می شود. تکنیک هایی که در مشاوره سئو ارائه می‌شود روش‌هایی تست شده در پروژه‌های سئو مشابه است اما استراتژی اجرای آن با توجه به ماهیت سایت شما و تحلیل سایت رقبایتان پیاده سازی می‌شود.
اگر شما نیز کسب‌و‌کار خود را در بستر اینترنت آغاز کرده باشید متوجه عدم پایداری برخی رتبه‌های در سرپ گوگل می‌شود . در اینجا لازم است یادآوری کنیم همزمان که شما برای رشد رتبه‌های خود در نتایج گوگل در حال تلاش هستید رقبای شما نیز در صفحه اول برای بهبود جایگاه خود در گوگل تلاش می‌کنند پس لازم است همگام با تغییرات الگوریتم‌های گوگل پیش بروید و برای اینکه کار می‌توانید از کارشناسان سئو نوین مارکتینگ مشاوره سئو گرفته یا بصورت کلی از خدمات سئو شرکت ما استفاده کنید.

آیا شما نیز به مشاوره سئو نیاز دارید؟

مشاوره سئو - آیا شما نیز به مشاوره سئو نیاز دارید؟

در زمان بهینه سازی سایت شاید بارها شرایطی را تجربه کرده باشید که علی رغم تمام فعالیت های سئویی ، رتبه سایت شما تغییری نمی‌کند یا برخلاف انتظار، افت رتبه را تجربه می‌کنید. در این حالت برخی از کارفرماها همکاری خود را با کارشناس سئو خود متوقف می‌کنند و به دنبال سئوکار جدید و قرارداد جدید می روند.
در نظر داشته باشید که در رتبه گرفتن سایت به کمک سئو فاکتورهای زیادی دخیل است اما چیزی که کار را برای تمام سئو کارها سخت و غیرقابل پیش بینی می‌کند بخش الگوریتم‌های گوگل است که شما را با هوش مصنوعی طرف می‌کند. بنابراین در زمان افت رتبه‌ها یا قفل رتبه‌ها با کمی همفکری و گرفتن مشاوره سئو از کارشناسان این حوزه می‌توان شرایط را تحت کنترل درآورد که البته نتیجه گرفتن در این روش نیز نیازمند سپری شدن کمی زمان است تا بتوان تاثیر آن را در نتایج مشاهده کرد. پس صبور بودن را در روند اجرای پروژه در نظر داشته باشید.

مشاور سئو چه کسی است؟

مشاوره سئو - مشاور سئو چه کسی است؟

مشاور سئو کسی است که مشاوره سئو را بر اساس تجربیات گذشته و جدیدترین تغییرات گوگل ارائه می‌کند. کارشناسان سئو نوین مارکتینگ با تکیه بر دانش فنی روز و تجربه صدها پروژه موفق سئو خدمات سئو سایت را به همراه مشاوره سئو ارائه می‌کنند.
مشاور سئو پیشنهادات خود را بر اساس درخواست کارفرما، نیاز روز بازار و تحلیل رقبا ارائه می‌کند به همین دلیل ممکن است چند سئو کار مختلف در مشاوره سئو چند استراتژی مختلف را به شما پیشنهاد کنند و این یک امر طبیعی است. اما در نظر داشته باشید که باید در ابتدا مشکل را به درستی تشخیص داده باشند تا بتوانند برای رفع آن راهکار ارائه کنند و این تشخیص مشکل گاهی با استفاده از چند ابزار اتفاق می افتد و گاهی به یافتن یک نقشه راه جامع بهینه سازی سایت نیاز است.

مشاوره سئو چه حوزه هایی را شامل می‌ شود؟ بررسی ۳ مثال واقعی

مشاوره سئو - مشاوره سئو چه حوزه هایی را شامل می‌ شود؟ بررسی 3 مثال واقعی

همانطور که سئو سایت شامل چندین حوزه می‌شود و ابعاد مختلف سایت را در برمی‌گیرد مشاوره سئو نیز تمامی آن حوزه‌ها را شامل می‌شود. در ادامه سه مثال عجیب اما واقعی از مشاوره سئو نوین مارکتینگ را بررسی خواهیم کرد.

محتوای سایت :

یک متخصص سئو در ابتدا محتوای سایت شما را از نظر کیفیت و کمیت بررسی می‌کند تا در ابتدا بتواند کاربر پسند بودن محتوای سایت شما را بسنجد و در قدم بعدی به بررسی این موضوع بپردازد که آیا گوگل محتوای جدید سایت شما را میبیند یا خیر؟
مثال : در یکی از پروژه‌های مشاوره سئو بعد از کلی بررسی متوجه این موضوع شدیم که به دلیل یک خطای غیر عمدی و بسیار نامحسوس در هنگام ریدایرکت کردن صفحات، کل سایت به حالت نو ایندکس درآمده و تمام صفحات سایت از نتایج گوگل محو شده است.
پس اگر سرعت ایندکس شدن جدیدترین محتوا در طول چند هفته بررسی می‌شد قبل از نو ایندکس شدن کل سایت، مشکل به سرعت اعلام و وارد فاز پیگیری می‌شد.
خوشبختانه با اصلاح تمام ریدایرکت ها، سایت بعد از مدت کوتاهی در نتایج جستجو ظاهر شد.

مشاوره سئو نوین مارکتینگ

بک لینک‌ها :

کیفیت و اعتبار بک لینک های یک سایت تاثیر زیادی بر رشد رتبه و حفظ رتبه دارد. به همین دلیل کارشناسان ما در بخش سئو نوین مارکتینگ توصیه می‌کنند از خرید بک لینک انبوه خودداری کنید.
مثال : در یکی پروژه مشاوره سئو، سایتی به دست ما رسیده که چند ماهی در سه لینک اول گوگل جای گرفته اما بعد از مدتی سایت به کلی از صفحه نتایج گوگل حذف شده بود.
بعد از بررسی‌های دقیق تیم سئو نوین مارکتینگ متوجه این موضوع شدیم که در سال گذشته سایت برای خرید لینک انبوه اقدام کرده است و لینک سایت در دو میلیون صفحه از یک سایت قرار گرفته است و هر ماه برای حفظ این بک لینک‌ها باید مبلغی به سایت میزبان پرداخت می‌شد. در شرایط نا به سامان کسب‌و‌کارها کارفرما پول کافی برای شارژ بک لینک خود نداشته و سایت میزبان اقدام به حذف لینک این سایت کرده است. حذف شدن ناگهانی دو میلیون بک لینک در یک زمان باعث جریمه شدن و حذف شدن سایت از نتایج جستجو شده بود.

بهبود نرخ تبدیل :

نرخ کلیک و نرخ تبدیل سایت دو فاکتور مهمی هستند که در حفظ جایگاه سایت شما در نتایج جستجو نقش مهمی دارند.
مثال : در یکی از موردهای مشاوره سئو نوین مارکتینگ سایت رزرو بلیط هواپیما تا لینک یک گوگل رسیده بود اما درست نزدیک به تعطیلات عید نوروز سایت از لینک یک به لینک دو جابه جا شد .
بعد از بررسی دقیق کارشناسان سئو نوین مارکتینگ، متوجه این موضوع شدیم که کسانی که برای تعطیلات نوروز برای خرید بلیط هواپیما اقدام می‌کنند ترجیح میدهند بلیط رفت و برگشت را همزمان رزرو کنند زیرا این احتمال وجود دارد که برای برگشت بلیتی برای خرید موجود نباشد. اما این سایت قابلیت خرید بلیت رفت و برگشت را نداشت و فقط برای یک مسیر بلیت ارائه می‌شد. خوشبختانه بعد از افزودن این قابلیت، سایت توانست به لینک یک بازگردد و بیشترین درآمد را از خرید بلیط هواپیما داشته باشد.

همانطور که دیدیم مشکلات سئو یک سایت می‌تواند تصورات ما از فرآیند بهینه سازی سایت را به هم بریزد اما یک مشاوره سئو حرفه ای تمام جوانب کار را در نظر می‌گیرد و گاهی برای توافق بر سر راه حل های پیشنهادی به بررسی دقیق‌تری نیاز است.
اگر برای سایت خود نیاز به خدمات سئو یا مشاوره سئو دارید تیم نوین مارکتینگ با مشاوره سئو حرفه ای در خدمت شماست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مقالات مرتبط
Related Articles
sem چیست
|
sem چیست؟ چه کاربردی داشته و چه مزایایی در اختیار شما می‌گذارد؟ در دنیای آنلاین امروز، حضور...
بهبود رتبه سایت
بهبود رتبه سایت چگونه انجام می‌شود؟ بهترین روش های بهبود رتبه سایت در گوگل کدامند؟ در دنیای...
google-freshness
|
وقتی درباره الگوریتم های گوگل فکر می کنیم، بیشتر الگوریتم های معروف آن مثل پنگوئن و پاندا...
Google-sandbox-Algorithm
|
در هر روز بیش از ۴۰۰ سایت جدید راه اندازی می شود و وارد رقابت در عرصه...
Search