تولید محتوا

تولید محتوا و فراتر از آن بازاریابی محتوا را باید نقطه عطف دیجیتال مارکتینگ دانست. دنیای وب امروز، تکیه زیادی بر انواع محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی دارد. امروزه سایت‌هایی با محتوای بیشتر و قوی‌تر، سایت‌های موفق‌تری خواهند بود.

بازاریابی محتوا

Content Marketing
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا به معنای تولید و به اشتراک‌گذاری محتوا، با هدف حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان بیشتر است. به عبارتی هرکس چیزی برای فروختن دارد؛ می‌تواند روی بازاریابی محتوا به عنوان یک ابزار مفید و کارآمد حساب کند.

پس اگر برنامه‌ریزی بلند مدت و هدفمندی در دنیای دیجیتال مارکتینگ دارید. حتما استراتژی دقیق و برنامه‌ریزی شده‌ای برای بازاریابی و تولید محتوا روی سایت و صفحات شبکه های اجتماعی خود داشته باشید.

اهمیت تولید محتوا در بازاریابی محتوا

The Importance of Produce content in Content marketing

نوین مارکتینگ با داشتن بیش از ۱۰ سال تجربه در ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ، واحد تولید محتوای خود را متشکل از مترجمین با تجربه، کارشناسان تولید محتوا و مقاله نویسی و همچنین کارشناسان بهینه سازی سایت راه اندازی کرده. ما می‌توانیم برنامه‌ریزی بلند مدتی برای مدیریت محتوای وب‌سایت و شبکه های اجتماعی شما داشته باشیم.

بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو

مهم‌ترین معیار گوگل برای نمایش صفحات یک سایت در صدر نتایج جستجو، تولید و انتشار محتوای اورجینال و ارزشمند، با رعایت اصول نگارش است. مطالبی که بر مبنای ترجمه، تالیف و یا با دانش فردی و تحقیق تولید شده باشد، نمونه دقیقا مشابه نداشته باشد؛ و از همه مهم‌تر بتواند علاقه مخاطب واقعی را به خود جلب کند.

ایجاد حس وفاداری در مشتریان

تولید محتوا به شکلی جامع و مخاطب‌پسند و انتشار آن در وب‌سایت یا شبکه های اجتماعی، منجر به شکل‌گیری ارتباطی قوی و عمیق میان شما و مخاطبین هدف خواهد شد و حس وفاداری را در آنها تقویت می‌کند. همین موضوع باعث ماندگاری بیشتر کاربران در سایت و بازگشت دوباره آنها به سایت می‌شود.

جذب مخاطب و افزایش فروش

با تولید محتوا به صورت هدفمند و انتشار منظم محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی به رسانه‌ای تخصصی در زمینه کسب و کار خود تبدیل خواهید شد. این کار کمک می‌کند تا علاوه بر مشتریان قبلی، مخاطبین جدیدی را که به دنبال مطالب ارزشمند و اطلاعات کافی در مورد کالا یا خدمات شما هستند، جذب کنید.

چرا بازاریابی محتوا با نوین مارکتینگ؟

بازاریابی محتوا نیازمند استراتژی هدفمند و تجربه بلند مدت است. با توجه سابقه بالای نوین مارکتینگ در زمینه ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ، تیم ما قادر است استراتژی و کمپین پر بازده‌ای برای وب‌سایت شما پیاده‌سازی کند. تیم تولید محتوای نوین مارکتینگ متشکل از مترجمین با تجربه، تیم ویرایش و بازنویسی و متخصصین بهینه سازی سایت، محتوایی ناب و با کیفیت را برای شما تولید خواهد کرد. ما همچنین می‌توانیم برای محتوای شبکه‌های اجتماعی شما نیز پلن و سناریوی خاصی را برنامه‌ریزی کنیم. همچنین در تمام مدت اجرای برنامه‌ریزی دیجیتال مارکتینگ، پشتیبان اختصاصی شما پاسخ‌گوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود.

پرسش و پاسخ‌های متداول درباره تولید محتوا

در این بخش پرسش و پاسخ‌های پرتکرار مشتریان در رابطه با تولید محتوا گردآوری شده است.

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

کارشناس اختصاصی

یک کارشناس خبره و با تجربه، به صورت اختصاصی کلیه امور شما را تحلیل و پشتیبانی خواهد کرد.

مشاوره

در تمام طول مدت تولید محتوا برای وب سایت شما، مشاوره‌های جذب مخاطب به شما ارائه خواهد شد.

ارتقا سایت

هدف از این سرویس ارتقا کیفیت محتوای سایت، ماندگاری بیشتر کاربران و در نهایت موفقیت وب سایت شما، خواهد بود.

محتوای اختصاصی

به این معنی که محتوای تولید شده برای شما به صورت اختصاصی ترجمه و تالیف گردیده؛ و تنها در سایت شما منتشر خواهد شد.

مترجم با تجربه

تمام متون شما به صورت تخصصی توسط مترجمین مجرب نوین مارکتینگ، ترجمه و بازنویسی خواهد شد.

بومی‌سازی

کلیه محتوای تولیدی برای شما بومی‌سازی خواهد شد؛ تا ارتباطی عمیق با مخاطب هدف شما برقرار کند.

تعرفه پلن‌های تولید محتوا در نوین مارکتینگ

همین حالا تماس بگیرید

برای سفارش خدمات بازاریابی و تولید محتوا با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید.

آخرین مقالات تولید و بازاریابی محتوا

محتوا پادشاه
بازاریابی محتوا
استراتژی تولید محتوا