درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

اکانت Moz Pro

یکی از جعبه ابزارهای کاربردی برای بهبود سئو سایت که تقریبا توسط هر سئوکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، اکانت Moz Pro است. استفاده از اکانت ماز، امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید با سرعت بیشتری، فعالیت‌های سئویی خود را بهبود بخشیده و نتایج بهتری را در رتبه‌بندی گوگل کسب کنید. تقریبا هر فاکتوری که برای تکمیل فرآیندهای سئو سایت خود نیاز دارید را می‌توانید در ابزار Moz Pro پیدا کنید؛ جستجوی کلمات کلیدی، بررسی بک لینک وب سایت و همچنین بررسی رنک وب سایت تنها چند مورد از پررنگ‌ترین آن‌ها هستند.

آنالیز و بررسی رقبا

جستجوی کلمات کلیدی

بررسی لینک‌های داخلی و خارجی

ساخت اکانت ماز
Familiarity with SEO tools

نکته‌ای که همین ابتدا در مورد اکانت Moz Pro باید بدانید، تاریخ اعتبار داشتن آن است. به عبارتی دیگر، پس از تکمیل مراحل خرید، اکانت ماز به صورت مدت‌دار، برای کاربر فعال شده و پس از تعیین مدت زمان تعیین شده، باید مجددا نسبت به خرید آن اقدام کنید. همچنین در زمان خرید اکانت Moz Pro، می‌توانید امکانات مختلفی که در اشتراک‌های متفاوت آن (استاندارد، لارج، مدیوم و پریمیوم) ارايه می‌شود را بررسی کرده و در نهایت، بر اساس نیاز و مصرف خود، بهترین پکیج را خریداری کنید.

متاسفانه به دلیل تحریم‌هایی که در مورد کاربران ایرانی در اکانت Moz Pro وجود دارد، نمی‌توانید بر روی دامنه IR. فعالیتی انجام داده و یا کمپینی بسازید. اما با اینحال، می‌توانید از دیگر امکانات این ابزار، برای بررسی بک لینک‌ها و تحلیل رقبا برای این دامنه‌ها استفاده کنید.

امکان فوق‌العاده‌ای که با خرید اکانت Moz Pro به آن دسترسی پیدا می‌کنید، بررسی و مقایسه سایت خودتان با سه رقیب است. شما حتی می‌توانید اطلاعات مهم و کاربردی موردنظرتان را در یک فایل اکسل ذخیره کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

خرید اکانت Moz Pro به شما امکان می‌دهد تا با هر اکانت، ۱۰ کمپین مختلف ساخته و برای هر یک از کمپین‌ها از تحلیل‌های این ابزار استفاده کنید. از نظر تعداد رقبا برای تحلیل و مقایسه نیز، محدودیتی پیش روی شما نخواهد بود. می‌خواهید از اکانت شخصی خود برای ساخت اکانت Moz Pro استفاده کنید؟ هیچ مشکلی نیست! از آنجایی که سایت MOZ در زمان ساخت اکانت، به وریفای ایمیل نیازی ندارد، امکان ساختن اکانت با ایمیل شخصی به راحتی امکان‌پذیر است. البته این مورد، تنها در صورتی قابل انجام است که قبلا با ایمیل موردنظر، در سایت MOZ، ثبت نام نکرده باشید.

مزایای ماز

مقایسه سایت با رقبا

امکان مقایسه همزمـان سایت موردنظر با چند رقیب است.به عبـارتی دیگر، شما می‌توانید در بخش مربوطـه، آدرس سایت خود و رقبایتان را وارد کرده و بررسـی کنید که در بخش‌های مشابه سایتتان، چـه اقداماتی انجام شده است

ذخیره سازی اطلاعات

شما می‌توانید تمامی اطلاعاتی که Moz Pro در اختبارتان می‌گذارد را در یک فایل اکسل ذخیـره سـازی کرده و ضمن آرشیو کردن آن‌ها، روند فعالیتی خود را در چند ماه متوالی بررسی کنید.

جستجوی کلمات کلیدی

خرید اکانت ماز، به شما امکان می‌دهد تا با تحقیق درست و اصولی روی عبارات موردنظر کسب‌وکارتان، بیشترین توجه را از سمت کاربران هدف خود، جلب کنید.

بررسی بک لینک‌ها

سئو خارجی، بخش تاثیرگذاری بر سئوست که تمامی افراد فعال در این زمینه، با برنامه‌ریزی‌هـای بلند مدت برای این بخش، تلاش می‌کنند تا به اهداف تعیین شده خود، دست یابند.استفاده از اکانت Moz Pro به شما کمک می‌کند

خرید اکانت Moz Pro
Buy an Moz Pro account

همانطور که توضیح دادیم، به دلیل تحریم‌ها، اکانت Moz Pro، برای ایرانیان فعال نمی‌باشد؛ در نتیجه برای خرید آن، به پرداخت ارزی نیاز بوده و این کار باید توسط سایت‌های خارجی انجام بگیرد.

شرکت نوین مارکتینگ با ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا خرید اکانت Moz Pro را بدون هیچ مشکلی از طریق پنل‌های ما انجام دهید.

چرا اکانت Moz Pro را از نوین مارکتینگ بخریم؟
Buy an Ahrefs account
قیمت Moz Pro
The cost of MozPro

قیمت این اکانت، براساس میزان و تعداد کلماتی که در اختیار کاربر می‌گذارد، متغیر است. برای مثال، اکانت پریمیوم اختصاصی، امکانات بیشتر و کامل‌تری نسبت به دیگر اکانت‌ها به شما می‌دهد. در نتیجه، برای اینکه بتوانید، قیمت اکانت Moz Pro خود را بهتر مدیریت کنید، باید برنامه ریزی دقیقی داشته و تمامی جوانب کار را مورد بررسی قرار دهید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search