درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

اکانت Ahrefs

کسب موفقیت در فعالیت‌های حوزه مارکتینگ به ویژه سئو، ملزم به استفاده از ابزارهای کاربردی و مختلف است. به عبارتی دیگر، شما برای اینکه بتوانید وضعیت سایت خود و رقبایتان را بررسی کنید و در نهایت به رتبه‌های برتر گوگل دست یابید، نیاز دارید که از مجموعه‌ای از ابزارها استفاده کنید. یکی از کاربردی‌ترین این ابزارها، Ahrefs است که به شما کمک می‌کند سایت خود یا رقبا را به شکل حرفه‌ای‌تری مدیریت و بررسی کنید. کاربرد اکانت Ahrefs به قدری گسترده است که شرکت‌های بزرگی مانند فیسبوک، نتفیلیکس، اوبر، لینکدین و همچنین بزرگان دنیای سئو نیز از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌‌کنند. خرید اکانت Ahrefs امکان دسترسی به دیتاهای تحلیلی خوبی را به شما می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید چند قدم جلوتر از رقبایتان حرکت کنید.

آنالیز و بررسی رقبا

جستجوی کلمات کلیدی

بررسی لینک‌های داخلی و خارجی

ساخت اکانت Ahrefs
«با Ahrefs برای رشد در گوگل نیاز نیست یک سئوکار حرفه‌ای باشید»

این نخستین جمله‌ای است که پس از ورود به سایت Ahrefs با آن مواجه می‌شوید. همین جمله به شما نشان می‌دهد که استفاده از این ابزار، کاربرد گسترده‌ای داشته و مانند یک چراغ راهنما در مسیر همراه شما خواهد بود.

مواردی که در ادامه عنوان می کنیم، تنها بخش کوچکی از مزایایی است که ساخت اکانت Ahrefs در اختیار شما می‌گذارد:

  • مشاهده و بررسی بک لینک‌های سایت رقبا
  • امکان بررسی وضعیت یک سایت و دامنه و جایگاه آن نزد گوگل
  • امکان تحلیل و بررسی صفحات مهم رقیب و استفاده از داده‌های مختلف برای تدوین یک استراتژی کاربردی و فوق‌العاده
  • ابزارهای مختلف برای جستجو کلمات کلیدی و ارائه اعداد موثق و قابل اطمینان در مورد محبوبیت عبارات خواسته شده در میان کاربران هدف و میزان استفاده توسط رقبا

به عبارتی دیگر شما می‌توانید با اطلاعاتی که Ahrefs در اختیارتان می‌گذارد، آینده سایت خود را تضمین کرده و در مدت زمان کوتاه‌تری به نتایج درستی دست یابید.

مزایای Ahrefs

بررسی بک لینک‌ها

استفاده از اکانت Ahrefs به شما کمک می‌کند تا بدون مشکل، وضعیت سئو خارجی، تعداد و کیفیت بک لینک‌های سایت رقبــا را بررسی کرده و از آن‌ها برای تنظیم یک استراتژی کاربردی استفاده کنید.

بررسی دامنه نزد گوگل

اکانت Ahrefs به شما امکان می‌دهد که دامنه و آدرس سایت موردنظر خود را از نظر اعتباری که نزد گوگل دارد، مورد بررسی قرار دهید.

بررسی صفحات رقیب

تحلیل رقبا و نحوه فعالیتشان در سئو از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در همین راستا، استفاده از ابزاری که اطلاعات متفاوتی را در مورد عملکرد صفحات سایت‌های مختلف در اختیار شما قرار دهد.استفاده از اکانت Ahrefs کمک بسیار بزرگی در زمان تحلیل رقباست.

جستجوی کلمات کلیدی

خرید اکانت Ahrefs و استفاده از آن، به شما کمک می‌کند تا در زمان تحقیق کلمات کلیدی، اعداد دقیق‌تر و درستی را در اختیار داشته باشید.در نتیجه می‌توانید برنامه‌های دقیق‌تری برای سئو سایت خود داشته باشید.

خرید اکانت Ahrefs
Buy an Ahrefs account

با توجه به تمامی موارد توضیح داده شده، قصد خرید اکانت Ahrefs را دارید؟ متاسفانه با توجه به مسايل مربوط به تحریم ایران، استفاده از این اکانت برای کاربران ایرانی با مشکلات متعددی روبه‌رو شده است. برای حل این موضوع و استفاده از اکانت Ahrefs، شما بایداشتراک این ابزار را از یک شرکت مطمئن خریداری کنید که در زمان استفاده، دچار مشکل نشوید.

شرکت نوین مارکتینگ، به عنوان همکار رسمی گوگل، با پشتیبانی قوی و کارکنان باتجربه و متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ، سئو و محتوا، امکان استفاده بدون مشکل از این ابزار را برای تمامی کاربران ایرانی فراهم کرده است.لازم به ذکر است که تحویل اکانت Ahrefs توسط شرکت نوین مارکتینگ، حداقل نیم ساعت و حداکثر ۲۴ ساعت پس از خرید شما به طول می‌انجامد. همچنین، مــدت استفاده از اکانت‌ها، با توجه به نوع خرید، از زمان ارسال اطلاعات، شروع و محاسبه می‌گردد.

شرکت نوین مارکتینگ بیش از ۱۰ سال است که در زمینه ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال مانند سئو و طراحی سایت، گوگل ادز، سوشال مدیا و تولید محتوای سئو شده، فعالیت داشته و در این زمان، توانسته به شکل مطلوبی، رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند؛ پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

چرا اکانت Ahrefs را از نوین مارکتینگ بخریم؟
Buy an Ahrefs account
قیمت اکانت Ahref
The cost of Ahref

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، برای استفاده از امکانات اکانت ahref نیاز است که اشتراک این سایت را خریداری کنید. قیمت این ابزار، با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که برخی از مرسوم‌ترین آن‌ها را می‌توان تعداد کاربران، تعداد بررسی کلمات کلیدی، فواصل زمانی بروزرسانی و حفظ داده‌ها دانست. اگر نمی‌دانید برای پیشبرد کارهایتان، کدام اشتراک، گزینه مناسب‌تری برای شماست، می‌توانید از مشاوره کارشناسان نوین مارکتینگ استفاده کنید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search