درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

اکانت SEMrush

یکی از جمله ابزارهای کاربردی برای بهبود سئو سایت که تقریبا توسط هر سئوکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، اکانت Moz Pro است.استفاده از اکانت ماز، امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید با سرعت بیشتری، فعالیت‌های سئویی خود را بهبود بخشیده و نتایج بهتری را در رتبه‌بندی گوگل کسب کنید. تقریبا هر فاکتوری که برای تکمیل فرآیندهای سئو سایت خود نیاز دارید را می‌توانید در ابزار Moz Pro پیدا کنید؛ جستجوی کلمات کلیدی، بررسی بک لینک وب سایت و همچنین بررسی رنک وب سایت تنها چند مورد از پررنگ‌ترین آن‌ها هستند.

آنالیز و بررسی رقبا

جستجوی کلمات کلیدی

بررسی لینک‌های داخلی و خارجی

آشنایی با اکانت SEMrush
Familiarity with SEMrush account

به عنوان دیجیتال مارکتر فعالیت دارید؟ مدیر شبکه اجتماعی هستید؟ شما با خرید اکانت SEMrush می‌توانید فعالیتی کاربردی‌تر و تاثیرگذارتر در روند SEO، PPC و بازاریابی محتوایی داشته باشید.

این ابزار، نه تنها برای کارشناسان و متخصصان سئو، بلکه برای تمامی افرادی که در زمینه تبلیغات آنلاین و دیجیتال فعالیت دارند نیز می‌تواند مفید باشد. برخی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که این ابزار در اختیار شما می‌گذارد، عبارتند از:

 • بهینه‌سازی محتوا
 • تجزیه و تحلیل رقبا
 • بررسی رتبه در گوگل
 • آنالیز استراتژی تبلیغات
 • امکان بررسی سئوی سایت
 • بهینه‌سازی متن‌ها و عناوین
 • بررسی بک لینک و آنالیتیکس
 • جستجو و مدیریت کلمات کلیدی
 • ارتقای ترافیک سایت به صورت ارگانیک
 • مقایسه فعالیت شما با رقبا در فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی
 • دسترسی به فرصت‌های تبلیغاتی و کانال‌های مناسب برای تبلیغات
 • دسترسی به بهترین پست‌ها و بررسی تغییرات کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف
ساخت اکانت سمراش
Create an SEMrush account

همانطور که توضیح دادیم، سایت سمراش، ابزاهای متعددی را برای بازاریابی، بهبود فرآیند سئو و تقویت کمپین‌های بازاریابی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ابزار توسط شرکت‌ها و کاربران متعددی مورد استفاده قرار گرفته و به بهبود فعالیت‌ها کمک می‌کند.

برای ساخت اکانت سمراش، یکی از ابتدایی‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، نیاز بازاریابی شماست؛ پس از ساخت اکانت نیز باید آن را برنامه‌ریزی و مدیریت کنید تا بهترین نتیجه را از آن به دست آورید.

مقایسه سایت با رقبا

یکی از بهترین ابزارها برای مقایسه کلمه کلیدی سایت موردنظر با سایت رقبا، SEMrush است.شما با بررسی سایت خود در این زمینـه، می‌توانید اطلاعات مفیدی در مورد نقاط ضعف و قوت عملکرد خود پیدا کرده و سپس روند فعالیت خود را بهبود ببخشید.

تحقیق کلمه کلیدی

تمامی کلمات کلیدی سایت خود را در SEMrush وارد کرده و اجازه دهید این ابزار، هر کدام را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهد. همچنین می‌توانید کلمات را بر اساس یک کشور خاص نیز تحلیل کنید.

بررسی ترافیک سایت

ورودی‌ های دسکتاپ و آنالیز کانال‌های ترافیک فروش، از جمله موارد قابل اهمیت در هر سایت است که با خرید اکانت SEMrush می‌توانید به این سبک اطلاعات، دسترسی داشته باشید.

بررسی بک لینک‌ها

سئو خارجی، از مهم‌تریـن بخش‌های سئوست که تمامی افراد فعال در این زمینه، با برنامه‌ریـزی‌ های بلند مدت برای این بخش، تلاش می‌کنند تا به اهداف تعیین شده خود، دست یابند.استفاده از اکانت SEMrush به شما کمک می‌کند

خرید اکانت SEMrush
Buy a SEMrush account

اگر در حوزه سئو، حتی مطالعه زمینه‌ای هم داشته باشید، می‌دانید که امکاناتی که این ابزار ارائه می‌دهد، در روند بهبود فعالیت‌های شما چه تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند؛ به همیـن دلیل، خرید اکانت SEMrush به تمامی کسانی که به دنبال یک ابزار کاربردی در دنیای سئو هستند، پیشنهاد می‌شود.

متاسفانه استفاده از اشتراک SEMrush به دلیل مشکلات مربوط به تحریم، برای کاربران ایرانی مشکل است. اما شما با خرید اکانت این ابزار از یک شرکت معتبر، می‌توانید بدون هیـچ مشکلی از آن استفاده کرده و چند گام جلوتر از رقبایتان عمل کنید.

شرکت نوین مارکتینگ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه ارائه خدمات دیجیتالی، بستری فراهم آورده تا مشتریان بتوانند از این ابزارهای مفیـد و کارآمد برای پیشرفت کسب ‌وکار خود استفاده کنند.

چرا اکانت SEMrush را از نوین مارکتینگ بخریم؟
why with Novin Marketing
قیمت SEMrush
The cost of SEMrush

خرید SEMrush، می‌تواند نیاز شما را به دیگر ابزارهای موجود، بی‌نیاز کند. اکانت SEMrush، با اشتراک‌های متفاوت و قابلیت‌های مختلف، در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و قیمت هر کدام از آن‌ها براساس عوامل متعددی چون تعداد نتایج در هر گزارش و تعداد گزارش‌های روزانه محاسبه می‌شود.

برای اینکه بتوانید بودجه خود را به درستی و برای ابزار کاربردی‌تری هزینه کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در نوین مارکتینگ مشورت کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
برای شرکت های کوچک

فریلنسر

تماس بگیرید
برای شرکت های بزرگ

شرکت، پروژه

تماس بگیرید
برای همه افراد

شخصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search