درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

اکانت Woorank

ابزار Woorank نیز درست مانند دیگر ابزارهای مطرح در دنیای سئو، به شما کمک می‌کند سایت های مختلف را بررسی کرده و از تحلیل‌های متفاوت برای دستیابی به نتایج برتر گوگل استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین امتیازات این ابزار نسبت به رقبای خود، ارائه گزارشی با کمک گوگل آنالیتیکس است که با استفاده از آن، شما به یک دید و درک درست و دقیق از وضعیت سایت خود می‌رسید. با لینک‌های شکسته سایت خود مشکل دارید؟ اکانت Woorank را خریداری کنید. این ابزار یک کراولر پیشرفته دارد که لینک‌های شکسته و محتوای تکراری را پیدا کرده و لیستی از آن‌ها ه شما می‌دهند. این موضوع علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کمک می‌کند تا سریع‌تر، معایب سایت خود را پیدا کرده و آن‌ها را برطرف کنید؛ مشکلاتی که شاید در نگاه کلی دیده نشوند.

آنالیز و بررسی رقبا

جستجوی کلمات کلیدی

بررسی مشکلات کراول سایت

آشنایی با مزایای اکانت Woorank
Knowing the benefits of Woorank account

شما با خرید اکانت Woorank می‌توانید به قابلیت‌های متفاوتی دسترسی پیدا کنید که به شما کمک می‌کنند در مسیر پیشرفت سایت‌های مختلف، متفاوت‌تر و باکیفیت‌تر عمل کنید. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • بررسی پنجاه کلمه کلیدی
  • آنالیز بیش از ۲۵۰۰ صفحه
  • بررسی لینک‌های داخلی و خارجی
  • بررسی سایت به دفعات نامحدود
  • بررسی محتوای تکراری درون صفحات
  • بررسی وضعیت ریدایرکت‌های پیوندها
  • تحلیل وضعیت صفحه و گزارش‌دهی از اشکالات

Woorank لیست کاملی از کارهایی را که باید برای بهبود مارکتینگ انجام دهید در اختیار شما می‌گذارد. به عبارتی دیگر، اکانت وورنک بیش از هفتاد راهکار برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو به شما ارائه می‌دهد. پس با این ابزار می‌توانید در زمینه مارکتینگی هم پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

برای پیدا کردن کلمات کلیدی با مشکل مواجه می‌شوید؟ وورنک در یافتن کلمات کلیدی مناسب، دستیار بسیار خوبی است و شما با استفاده از این ابزار حرفه‌ای و قوی،می‌توانید جایگاه، وضعیت رشد سایت خود بر اساس کلمات کلیدی و همینطور رتبه رقبایتان را بررسی کنید و سئو را تقویت کنید.

وورنک همچنین در رفع مشکلات کراول سایت هم مفید است. اگر سایت‌ شما صفحه های خیلی زیادی دارد و قصد دارید صفحاتی که مشکلات فنی و محتوایی و سئویی دارند را پیدا کنید، می‌توانید با کمک بخش حرفه‌ای Site Crawl Analysis این کار را انجام دهید. کراولرهای Woorank تمام صفحات سایت شما را بررسی می‌کنند، بنابراین می‌توانید یک آمار از صفحاتی که نیاز به بررسی و رفع مشکل دارند داشته باشید و اقدام کنید.

امکان دریافت خروجی PDF

می‌خواهید در زمانتــان صرفه‌جویی کنید؟ تنها در چند ثانیه سایت رقیبـتان را با اکانت Woorank بررسی کرده و گزارش سئو آن‌ها را بدون اینکه اثری از نــام Woorank وجــود داشتــه باشد،

چک لیست مارکتینگ

برای رسیدگی به اهداف مارکتینگی سردرگـم شده‌اید؟ Woorank لیست کاملی از ساده‌تریـن کارهایی که باید در حوزه مارکتینــگ صورت گیرد را در اختیار شما می‌گذارد.

بررسی رقبا

حس می‌کنید رقبا همیشه چند گام جلوتر از شما حرکت می‌کنند؟ با خرید اکانت Woorank، کلمات هدف رقبایتان را پیدا کرده و با تحلیل آن‌ها، استراتژی‌ کابردی‌تری را برنامه‌ریزی کنید.

بررسی مشکلات کراول سایت

بخش Site Crawl Analysis وورنک بهترین کمک شما خواهد بود.این بخش، تمامی صفحات سایت شما را بررسی کرده و در نهایت لیستی از URL های مشکل‌دار را در اختیارتان می‌گذارد.

ساخت اکانت وو رنک
Create an Woorank account

برای استفاده از خدمات وورنک، باید در این سایت اکانت ساخته و هزینه اشتراک آن را بپردازید. لازم به ذکر است که خدمات وورنک، اغلب استفاده لحظه‌ای دارند؛ اما نگران نباشید! شما می‌توانید تمامی اطلاعات موردنظرتان را در یک فایل اکسل ذخیره کرده و در زمان مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

ساخت اکانت Woorank بسیار ساده بوده و تنها کافیست که مرجع مورداعتمادی را برای خرید اشتراک پیدا کرده و متناسب با نیازهایتان، یک پکیج کارآمد را انتخاب کنید.

خرید اکانت Woorank

اکانت وورنک پکیج‌های متفاوتی دارد؛ وورنک پرو، پریمیوم وورنک و اینترپرایس وورنک. هرکدام از این اشتراک‌ها امکانات و مزایای خود را داشته و شما باید بر اساس بودجه و نیازهایتان، گزینه مناسب را انتخاب و خریداری کنید.آژانس بازاریابی دیجیتال نوین مارکتینگ، به عنوان همکار رسمی گوگل، بستری را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با استفاده از این ابزارهای کارآمد از جمله خرید اکانت Woorank ،کسب‌وکارتان را در فضای آنلاین رونق دهید.

چرا اکانت Woorank را از نوین مارکتینگ بخریم؟
why with Novin Marketing
قیمت Woorank
The cost of Woorank

همانطور که اشاره کردیم، سه اشتراک متفاوت از اکانت Woorank وجود دارد که شما وابسته به نیازتان، می‌توانید گزینه موردنظر را انتخاب کنید. همچنین هر کدام از این اشتراک‌ها،امکانات متعددی دارند که بر همین اساس، قیمت آن‌ها نیز تغییر می‌کند.

لازم به ذکر است که برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید و بتوانید سرمایه خود را در برای ابزار مناسبی هزینه کنید، باید موقعیت و وضعیت سایتتان را به درستی بررسی کرده و بدانید که کدام یک از آن‌ها، امکانات مناسب‌تری را در اختیار شما می‌گذارد.

کارشناسان و متخصصان نوین مارکتینگ در خدمت شما هستند تا کمک کنند با خرید اکانت Woorank متناسب با نیازهای سایتتان، در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسید.

به بیزینس خود کمک کنید تا بهتر رشد کنید
سالانه
طراحی سایت شرکتی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
طراحی سایت کد نویسی

پلن طلایی

تماس بگیرید
طراحی سایت فروشگاهی

با قالب اختصاصی

تماس بگیرید
مشاوره رایگان در مورد تبلیغ در گوگل

ما برای شما رازهای جذب مشتری و وفادارسازی آن‌ها را فاش خواهیم کرد. با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ از متدهای روز بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشتریان واقعی بهره‌مند شوید. برای سفارش کلیک گوگل مشخصات خود را ثبت کنید.

Search