درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

طراحی سایت گردشگری

اگر در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنید، حتما می‌دانید که اینترنت یکی از اولین جاهایی است که بازدیدکنندگان هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات خود به آن مراجعه می‌کنند. افرادی که قصد مسافرت دارند، با جستجوی کلمات کلیدی مناسب به وبسایت شما می‌رسند. به منظور جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری، بسیار مهم است که طراحی وب سایت گردشگری شما به خوبی انجام شده باشد، تا کاربران بیشتری جذب وبسایت شما شوند.

چرا به طراحی سایت گردشگری نیاز دارید؟

بسیاری از مشاغل به یک وب سایت نیاز دارند. و با توجه به رقابت شدیدی که در حوزه گردشگری وجود دارد، راه‌اندازی یک وبسایت گردشگری ضروری به نظر می‌رسد.

یک آژانس مسافرتی یا یک شرکت گردشگری، به یک وبسایت آنلاین نیاز دارد، چرا که این وبسایت به مشتریان کمک می‌کند تا در مورد خدمات شما اطلاعات کسب کنند، هتل رزرو کنند یا یکی از تورهای مسافرتی شما را برای سفر بعدی خود انتخاب کنند. وب سایت بهترین ابزاری است که در اختیار شما قرار دارد که می‌تواند به شما در انجام تمام این کارها کمک کند. اما اگر تجربه کدنویسی یا مهارت‌های کافی برای توسعه یک وبسایت را ندارید، بهتر است از کمک دیگران استفاده کنید.
آژانس نوین مارکتینگ تمام امکاناتی که شما برای طراحی سایت گردشگری نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد.

مزیای طراحی سایت گردشگری
چرا نوین مارکتینگ انتخاب مناسبی برای طراحی سایت گردشگری است؟
Benefits of working with us
مراحل طراحی سایت گردشگری

در قدم اول برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با فعالیت‌های نوین مارکتینگ می‌توانید با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید، تا همکاران ما شما را در این مسیر راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ دهند.

در این مراحل تعهدات طرفین به صورت شفاف در قرارداد گنجانده می‌شود و مشتری خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند. توجه داشته باشید، که طراحی سایت اجاره خودرو با توجه به این قرارداد و توافقات اولیه پیش می‌رود.

در این مرحله، ظاهر وبسایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود، این طرح اولیه برای تایید به مشتری ارائه می‌شود و در صورت نیاز، اصلاحات مورد نظر مشتری بر روی طرح اعمال می‌شود و در نهایت طرح نهایی برای پیاده‌سازی به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.

در این مرحله با توجه با طرح مورد تایید مشتری، مرحله پیاده سازی سایت آغاز می‌شود، این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت اجاره خودرو است.

پس از پایان مرحله کدنویسی وبسایت، مراحل تست آغاز می‌شود، کارشناسان ما سایت را بررسی می‌کند و آن را مورد آزمون و خطا قرار می‌دهند. از طرف دیگر مشتری نیز این امکان را دارد که سایت را بررسی کند. در صورت بروز خطا، این موارد به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.

پس از رفع خطا، وبسایت شما بر روی سرور آپلود می‌شود و از این لحظه به بعد، سایت شما به صورت آنلاین در دسترس کاربران خواهد بود. همچنین در این مرحله تمام کدها و پروژه به صورت کامل به مشتری تحویل داده می‌شود.

همکاری میان مشتری و نوین مارکتینگ تا یک سال پس از تحویل پروژه ادامه خواهد داشت. بدین صورت که با توجه به توافقات، در صورت بروز خطا و مشکل، نوین مارکتینگ آماده رفع خطا خواهد بود. نوین مارکتینگ با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت یک انتخاب مناسب برای طراحی سایت اجاره خودرو خواهد بود، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

Search