چگونه راحت پول در بیاوریم

پول در بیاوریم

چند وقت پیش مدیر عامل نوین مارکتینگ آقای اله‌یاری مطلبی را در لینکدین خود قرار دادند که من را به فکر فرو برد. این مطلب درباره موضوعاتی در کسب و کار بود که در مدارس به ما آموزش نمی‌دهند و شامل لیستی ۱۵ موردی می‌شد. ما هم می خواهیم راحت پول در بیاوریم  اما مسائل مربوط به این موضوعات را به ما نمی آموزند.

مسائلی که ما در مدرسه برای پول در آوردن نمی‌آموزیم.

١- چطوری بفروشیم

٢-چطوری فكر كنیم

٣-چطوری مذاكره كنیم

٤-چطوری انگیزه بدیم

٥-چطوری زمان رو مدیریت كنیم

٦-چطوری با پولمون سرمایه گذاری كنیم

٧-چگونه به موفقیت برسیم رویا هامون به واقعیت تبدیل كنیم

٨-چطور یك حرفه بسازیم

٩-چطور بر پول‌هایمان مدیریت و برنامه ریزی كنیم

١٠-چطور تاثیر گذار باشیم

١١-چطور یك كسب و كار شروع كنیم

١٢-اهمیت سفر و مسافرت

١٣-چطور شریك خوبی باشیم

١٤-چطور تعامل خوبی داشته باشیم

١٥-چطور خبرها و اوضاع مالی روز رو بررسی كنیم

شاید الان هم شما که به دنبال آن هستید که پول در بیاوریم آن هم در این اوضاع نابسامان اقتصادی این که بتوانیم پول در بیاوریم عملا یعنی آن که سرمایه اندک خود را از تاراج تورم حفظ کنیم. این ۱۵ مورد را که در مدرسه نیاموخته ایم برایتان تفکر برانگیز بوده است؟

 از اینجا بخوانید : تست A/B را کاملا بشناسید

اولین شرط آن که پول در بیاوریم شناختن سود در بازار متلاطم است

این واقعیتی است که کسی که به دنبال بالا بردن ارزش سرمایه خود باشد به شدت باید در  باراز سود به دست آورد  و این به آن معنی است که اگر پول در بیاوریم و پول‌های خود را در کاری بسیار سود آور سرمایه گذاری کنید می‌توانید خیلی بیشتر از خرید دلار و طلا سود به دست بیاوریم. البته مهم است که این پول را در چه کاری به جریان می‌اندازید.

من در چندین مطلب که احتمالا به صورت منظم در سایت نوین مارکتینگ منتشر می‌شود درباره برخی از این موارد صحبت می‌کنم. این واقعیتی است که به سختی می توان برای این هر یک از این عناوین مطلبی جدا نوشت و شاید برای برخی از آنها یک کتاب و یا یک سایت کامل را باید اختصاص داد. مثلا مورد ۱۲ اهمیت سفر و مسافرت. برای همین هم من تنها به برخی از این موارد می‌پردازم. معیار پرداختن من به این مطالب هم، مطالبی است که از منابع مختلف ایرانی و انگلیسی به دستم می‌آورم.

پول در بیاوریم

چگونه عرضه درست و تأثیرگذار پول در بیاوریم

عرضه درست راهی برای تأثیر گذاری است. بهترین مطلبی که در این باره خواندم کتاب “عرضه ” بود. این مطلبی دنباله دار است در مجله دیجیتالی دیجی کالا مگ از جف واکر به صورت پاورقی دنباله دار منتشر شد. جف واکر در این کتاب درباره توانایی بسیار جالب خود در عرضه یک محصول در دنیای اینترنت صحبت می کند. با صحبت درباره این چگونگی عرضه محصولاتش، جف واکر به می‌آموزد که چگونه در اینترنت پول در بیاوریم.

سه فصل اول این کتاب مملو از تعریف هایی است که جف واکر از زندگی خود برای شما بازگو می‌کند و مانند بسیاری از کتاب‌های کار آفرینان آمریکایی تا حدی این کار از حد می‌گذراند، زیرا دو سه فصل کتاب همین تعریف‌های جف واکر است یعنی این که زندگی او با به کار گیری این روش چقدر برای او پول ساخته است آن هم با کمترین هزینه.

 از اینجا بخوانید : ۷ مورد از عناصر تاثیرگذار تیم های بازاریابی B2B

اما از اوایل فصل ۳ کتاب عرضه یا لانچ ما با اولین نکات جف واکر برای پول در آوردن در کسب و کاریمان روبه رو می‌شویم.

پول در بیاوریم

راه های قدیمی با نکته های به شدت مهم

این کتاب در ۱۱ فصل نوشه شده است و در این میان یکی از مهم ترین راه های پول درآوردن را به شما می‌گوید اما  ما می‌توانیم مطالب این کتاب را به سه دسته تقسیم کنیم. مطالب این کتاب در درجه اول به تعریف واکر از تأثیر فرمول های او برای عرضه صحبت می‌کند. این که از کجای های جهان به او پیوسته اند تا با رعایت اصول تشریح شده در کتاب عرضه چگونه می توان پول در بیاوریم.

دسته دوم مطالب کتاب عرضه ابزار و وسایلی را معرفی می کند که واکر با استفاده از آنها توانسته است محصولات خود را عرضه کند. این که از ایمیل استفاده کرده یا جایگاه شبکه های اجتماعی در کار او چیست یا آن که بهتر است از سئو برای توسعه محتوا استفاده کرد.

این بخش پر ایراد ترین بخش کتاب عرضه است  و ابدا نباید آن را جدی گرفت زیرا قواعد استفاده از این وسایل برای پول درآوردن تغییر کرده. واکر این کتاب را در سال‌های قبل از ۲۰۱۰ نوشته است. در آن سال ها توانایی سرچ گوگل بسیار پایین تر بود و بسیاری از سرچ های گوگل به نتایج دلخواه نمی‌انجامید. اما اکنون سئو سایت به یکی از مهم‌ترین رویه‌های جذب ترافیک برای یک سایت بدل شده است. همین طور استفاده از انواع روش‌های مارکتینگ می تواند به سایت شما بی نهایت کمک کند برای این که این ابزار ها را به خوبی بشناسید توصیه می کنم در کنار خواندن این کتاب مقاله : ” اصول دیجیتال مارکتینگ چیست ” را در نوین مارکتینگ بخوانید می توان برای شما بسیار راهگشا باشد.

اما ایراد کتاب از جف واکر نیست. این مشکل به سبب آن پیش می‌آید، که دنیای اینترنت هر لحظه در حال تغییر است. باید این نکته را همیشه و حتی در ابتدای ورود به این بازار، در نظر داشت که

چیزی که امروز با آن می‌توانیم پول در بیاوریم ، فردا قدیمی و پس‌فردا باستانی می‌شود.

 از سویی دیگر راه‌های جدید برای آن که بتوانیم راحت‌تر پول در بیاوریم وجود دارد و البته هر روز بهبود می‌یابد و در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس هیچ دری برای آن که پول در بیاوریم بسته نیست فقط آدرس این درها عوض می شوند  و ما باید جهت یابی خود را تقویت دهیم.

اما آن قسمتی که کتاب را به شدت زنده نگه می‌دارد و هنوز آدرس‌هایی را به ما می دهد که با آنها می توانیم پول دربیاوریم روش‌هایی است که واکر به کار می‌گیرد تا با استفاده از آنها بتوانیم مشتریانی را هدف بگیریم که به شدت به خرید کالا یا سفارش خدمات ما نیاز دارند و راغب این خریدند.

این روش ها در کتاب پشت دو موضوع بی خاصیت قبلی گم شده‌اند و باید سر نخ‌های آن را با دقت پیگیری کرد و وارسی نمود.

اگر بخواهیم ۱۱ فصل کتاب عرضه را در این جا توضیح دهیم بسیار طولانی می شود. برای همین ما یکی از بخش های این کتاب را بر اساس دسته بندی که توضیح دادیم تشریح می کنیم.

پول در بیاوریم

بخشی که انتخاب کردم بخش سوم این کتاب است.

جف واکر به ایمیل مارکتینگ نه به عنوان ابزاری برای پول درآوردن که به چشم یک چاپخانه چاپ اسکناس نگاه می‌کرد. اساسا  محل عرضه های شاهکار او در ایمیل هایی بوده که برای افراد ارسال می‌کرده است. این که ایمیل باید چگونه باشد و چقدر باید مواظب اسپم شدن ایمل ها باشیم موضوعی است که خیلی شنیده ایم. از سویی دیگر الان ایمیل دیگر معجزه آفرین نیست و تنها  یکی از ابزار های میان رده است در میان مابقی ابزار ها.

اولین راهکار مهم واکر تنظیم وسواس گونه فهرستی از ایمیل آدرس هایی است که به شدت مشتاق دریافت اطلاعات و محصول عرضه شده شما هستند. این بخش از آن دسته کار های بسیار مهم است در مورد تنظیم پرسونای مخاطب نیز این موضوع را به شدت می بینیم و می شناسیم.

او در کنار این فهرست چند ابزار دیگر را نیز معرفی می کند مانند ایجاد صفحه فشار برای ثبت نام و دریافت ایمیل کاربر این بخش را تا حد زیادی ما در مقاله CTA چیست نوین مارکتینگ توضیح داده‌ایم همین طور دادن انواع پاداش در ازای کاری که مشتری برای شما انجام می دهد

او می گوید: ساخت و ارسال پاداش‌های محتوا محور، کار واقعا ساده‌ای است، محتوایی تولید کنید و آن را به مشتری خود بدهید این یعنی آن که این محتوا می‌تواند هدیه‌ای باشد برای خرید یا ثبت نام در سایت شما.

پول در بیاوریم

جمع بندی

پول در آوردن در اینترنت کاری است که هوشمندی و تلاش می خواهد اما مشکلات دیگری که در سر راه دیگر کار هاست اینجا نیست. تنها پشتکار شما را می خواهد و البته به روز بودن شما را. ما و شما در نوین مارکتینگ به دنبال آنیم که با هم به راحتی پول در بیاوریم پس حتما سری به سایت ما بزنید و حتما مقالات نوین مارکتینگ را دنبال کنید این اولین قدم مهم شما در راه پول‌ دارشدن است.

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید
guest
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
سامان
سامان
۱ دی , ۱۳۹۷ ۵:۴۱ ب٫ظ

عنوان مقاله با محتوای آن اصلا همخوانی نداشت!

علی‌مراد
علی‌مراد
Reply to  سامان
۲ دی , ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵ ق٫ظ

سلام ممنون از توجهینان و انتقادتان
این واقعیتی است که شاید تأکید بر پول در آوردن از ادسنس در ایران کمی نا بجا بوده اما هستند سایت هایی که با ادسنس کار می کنند این که ما چه کمکی برای این کار از دستمان بر می آید باید با متخصصان ادورزد ما تماس بگیرید احتمال دارد که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم

Related Articles

مقالات مرتبط

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

صفر تا صد نوشتن رپورتاژ آگهی و نکات آن

آشنایی با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و اطلاع از جزئیات آن از ضروریات در حوزه دیجیتال مارکتینگ ...

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

آشنایی با تقویم تولید محتوا و ابزارهای آن

تقویم تولید محتوا به زبان ساده جدولی است شامل برنامه‌ریزی روزانه برای تولید‌کنندگان محتوا و ساماندهی پروژه‌های ...

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

۶ مرحله چرخه عمر محتوا

هر محتوا بسان محصولی است که به مخاطب عرضه می‌شود. با این رویکرد می‌توان برای محتوا نیز ...

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

۶ دلیل برای اینکه محتوای بیشتر بهتر نیست

شوک محتوایی روشی بود که ما به یک باره محتوای بیشتر را برای سایت فراهم می‌آوردیم. مارک ...

افزایش ترافیک سایت با نوین مارکتینگ
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید