دسته بندی : دیگر مقالات
29 شهریور 1400
بازدید ها : 753 بار
برچسب ها :
تبلیغات در گوگل فارسی

یکی از دغدغه هایی که افراد در هنگام استفاده از خدمات تبلیغات در گوگل دارند، هدف گذاری کاربران یک کشور است. اگر بخواهید برای کاربران ایرانی تبلیغ شما نمایش داده شود باید کشور ایران را در تنظیمات گوگل انتخاب نمایید اما مشکل اینجا است که کشور ایران در گوگل تحریم شده است و امکان انتخاب آن وجود ندارد.

اما از آنجا که بیش از ۹۰% کلمات مهمی که کاربران برای کمپین خود انتخاب می کنند فارسی است، می توانید در تنظیمات کمپین خود زبان فارسی را انتخاب کنید.

تبلیغ در گوگل فارسی

اما مشکل دیگری که به آن بر می خورید این است که تنها زبان ایران فارسی نیست و کاربران از کشور افغانستان و تاجیکستان نیز احتمالا تبلیغات شما را مشاهده می کنند. این مشکل هم به سادگی قابل حل است و می توانید کشورهای دیگری که زبان فارسی دارند را Exclude یا حذف نمایید.

البته با توجه به اینکه شرکت نوین مارکتینگ ارائه دهنده خدمات تبلیغات در گوگل است، با تهیه این خدمات از نوین مارکتینگ در کنار تجربه متخصصان شرکت، می توانید با خیال راحت تبلیغات خود را فقط برای کاربران ایرانی به نمایش بگذارید و از اینکه تبلیغ شما برای کاربران غیر مرتبط نمایش داده شود، جلوگیری نمایید.

 

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Articles

مقالات مرتبط