شبکه تبلیغات نوین مارکتینگ

ما با استفاده از شبکه گسترده تبلیغاتی خود ارائه دهنده مجموعه کاملی از روش های تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، تبلیغات ویدئویی و تبلیغات همسان هستیم.

چرا شبکه تبلیغات نوین مارکتینگ؟

ما با تجربه و دانش منحصر به فرد خود در ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما کمک خواهیم کرد تا آگاهی از برند خود را افزایش دهید؛ و تعداد لید، کاربران و فروش خود را بالا ببرید. سرویس تبلیغات بنری ما با هدف پوشش تمامی شبکه‌های تبلیغاتی فعال در وب فارسی، در یک پلتفرم یکپارچه راه‌اندازی شده است.

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا با مدرن‌ترین استراتژی‌های بازاریابی دنیا، کسب و کار خود را رشد دهید. تبلیغات دیجیتال، برنامه‌ریزی رسانه یا Media Planning، طراحی گرافیک، مشاوره و تعیین استراتژی بازاریابی دیجیتال بخشی از خدمات ماست.

گستردگی شبکه و همکاران ما

ای‌نتورک، تپسل، وید اد، عدد، ادتیوب و وی‌کلیک تنها تعدادی از شبکه‌های تبلیغاتی همکار با سرویس ما هستند.. این گستردگی به ما اجازه داده است که در همه پلتفرم‌های تبلیغاتی حضور داشته باشیم؛ و بتوانیم بیش از 75 درصد مخاطبان ایرانی را هدف قرار دهیم.

خدمات ما

?Why SEO advances with NovinMarketing

تبلیغات هدفمند

سرویس شبکه تبلیغاتی نوین مارکتینگ انعطاف پذیر است. به این معنا که شما می‌توانید کمپین تبلیغاتی خود را با توجه به اهداف مختلف مانند موضوع، جغرافیا، سیستم عامل، زمان و… هدفمند کنید.

تبلیغات موبایلی

این سرویس بنر تبلیغاتی شما را در پرکاربرترین اپلیکیشن های موبایل به نمایش می‌گذارد؛ و هزینه‌های آن بر اساس تعداد کلیک یا نمایش محاسبه می‌شود.

تبلیغات بنری

این سرویس بنر تبلیغاتی شما را در بهترین وب‌سایت‌های فارسی زبان منتشر می‌کند؛ و هزینه‌های آن بر اساس تعداد کلیک یا نمایش محاسبه می‌شود.

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی مدرن‌ترین نوع تبلیغات آنلاین است. در این شکل تبلیغات ویدئوی تبلیغاتی شما در گستره وسیعی از وب‌سایت‌های فارسی زبان منتشر می‌شود.

تبلیغات همسان

به تبلیغاتی گفته می‌شود که از نظر ظاهری با وب‌سایت منتشرکننده هماهنگ است؛ و از نظر موضوعی نیز در وب‌سایت‌های مرتبط منتشر می‌شود.

به زودی...

منتظر سرویس های جدیدتر از تیم حرفه ای نوین مارکتینگ باشید!

تعرفه تبلیغات در شبکه تبلیغات نوین مارکتینگ

تعرفه پرداختی در شبکه ما به طور کلی بر اساس دو حالت پرداخت به ازای هر کلیک و پرداخت به ازای هر نمایش انجام می‌شود. این تعرفه‌ها بر اساس نوع تبلیغات و شکل هدفمندی آن می‌تواند متفاوت باشد؛ و عدد دقیق آن هنگام طراحی کمپین شما، ارائه خواهد شد. اما به طور کلی پکیج‌های زیر مبنایی تقریبی از تعرفه‌های ما است.

ویژگی های شبکه تبلیغات نوین مارکتینگ

Google AdWords Features

تحلیل و بهبود مداوم کمپین شما

سنجش اثرگذاری کمپین

میلیون‌ها نمایش بنر با کمترین هزینه

توسعه آگاهی از برند شما

ما آماده هستیم تا تبلیغات بنری شما را به بهترین شکل ممکن اجرا و پشتیبانی کنیم.

همین حالا تبلیغات دیجیتال خود را آغاز کنید.

آخرین مقالات

تجربه مشتری
راهبرد سئو
تماس با مشتریان بالقوه
11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php