طراحی سایت بلیط هواپیما


پیش از این افرادی که به دنبال خرید بلیط هواپیما بودند، باید به صورت حضوری به آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کردند، در ترافیک خود را به محل مورد نظر می‌رساندند و حتی مجبور می‌شدند چند ساعتی معطلی را تحمل کنند، تا بلیط مورد نظرشان را خریداری کنند. اما امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال، خرید بلیط هواپیما فقط با چند کلیک امکان‌پذیر شده است. بنابراین راه‌اندازی و طراحی سایت بلیط هواپیما ضروری به نظر می‌رسد، چرا که بدون راه‌اندازی یک وبسایت مناسب، رقابت در این بازار عملا غیر ممکن خواهد بود.

Why Web site

چرا به طراحی سایت بلیط هواپیما نیاز دارید؟

دلایل زیادی برای راه اندازی یک وب سایت طراحی سایت بلیط هواپیما وجود دارد که در ادامه چند مورد از مهم‌ترین‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم

دیجیتال مارکتینگ
حضور در فضای آنلاین

آیا کاربران شما اطلاعات لازم در مورد کسب و کار شما در اختیار دارند و آیا به صورت کلی با کسب و کار شما آشنایی کامل را دارند؟ مشتریان بالقوه شما از چه پلتفرمی برای کسب اطلاعات استفاده می‌کنند؟ وب سایت شما می تواند به تثبیت کسب و کار شما در بازار فعلی کمک کند، شما می‌توانید با یک وبسایت ارزش‌های شرکت‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید و می‌توانید این حس را به کاربران منتل کنید که در کسب و کار خود جدی و حرفه‌ای هستید. همچنین این شانس را پیدا می‌کنید که مشتریانی از سراسر دنیا پیدا کنید. بدین ترتیب می‌توانید به کاربران در سراسر ایران و یا دنیا بلیط هواپیما بفروشید.

اعتماد سازی

مشتریان و کاربران جدید، پیش از خرید معمولا زمانی را برای تحقیق و بررسی یک کسب و کار اختصاص می‌دهند. وب سایت یک ابزار فوق العاده برای انتقال اطلاعات لازم به کاربران است، کاربران زمانی که به اطلاعات کافی دسترسی داشته باشند، به خیالی آسوده می‌توانند به کسب و کار شما اعتماد کنند. از آنجایی که کسب و کار شما با تراکنش‌های مالی سروکار دارد، اعتمادسازی نقش بسزایی در میزان موفقیت شما خواهد داشت.

حضور در صفحه نتایج گوگل

با طراحی سایت بلیط هواپیما و به کار بردن تکنیک مناسب می‌توانید، به نتایج اولیه گوگل دست پیدا می‌کنید. بدین ترتیب زمانی که کاربران در مورد کسب و کار شما در گوگل جستجو می‌کنند، می‌توانند از خدمات عرضه شده در وبسایت شما استفاده کنند.

ارتباط دو طرفه

وب سایت شما راهی آسان برای تماس میان شما و کاربران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بلیط فروشی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

درگاه فروش آنلاین

شاید بزرگترین مزیت طراحی سایت بلیط هواپیما، امکان فروش مستقیم و آنلاین بلیط، به کاربران باشد. بدین ترتیب کاربران شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند، از سایت شما بلیط بخرند و بخش زیادی از این فرآیند فروش بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود که می‌تواند هزینه‌های شما را به صورت چشمگیری پایین بیاورد.

Why SEO with Novin Marketing

چرا طراحی سایت بلیط هواپیما با نوین مارکتینگ؟

مشاوره رایگان
طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
قیمت مناسب
طراحی حرفه‌ای
ارایه پنل مدیریت و تولید محتوا
پشتیبانی یک ساله
بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه طراحی وب سایت
ارائه تمامی سورس کدها به مشتری پس از پایان پروژه

مراحل طراحی سایت بلیط هواپیما با نوین مارکتینگ

در این مرحله همانطور که از نام آن مشخص است، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای تنها با تماس با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ می‌توانید از خدمات مشاوره نوین مارکتینگ بهره ببرید، همکاران ما در این مرحله آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند، تا هرگونه ابهام را رفع کنند
پس از مرحله مشاوره رایگان، اگر تمایل به همکاری با نوین مارکتینگ در خصوص طراحی سایت بلیط هواپیما داشته باشید، می‌توانید به صورت رسمی با نوین مارکتینگ قرارداد ببندید. طی مراحل عقد قرارداد خواسته‌های شما به عنوان مشتری ثبت می‌شود و تعهدات طرفین طی مدت قرارداد معین می‌شود.
در این مرحله همکاران ما در واحد UI/UX، شروع به طراحی ظاهر وبسایت شما می‌کنند. پس از انجام طراحی اولیه، این طراحی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا پیش از آغاز مرحله پیاده‌سازی در صورت نیاز تغییراتی را بر روی آن اعمال کنید.
در این مرحله وبسایت شما پیاده سازی و کدنویسی می‌شود. و پس از آن وبسایت شما تا حد زیادی قابل استفاده خواهد بود.
در این مرحله به صورت همزمان کارشناسان واحد تست و مشتری وبسایت را مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت پیدا کردن هرگونه خطا و مشکل، این موارد به واحد برنامه‌نویسی ارجاع داده خواهد شد.
پس از رفع خطاهای احتمالی، تمام کدهای پروژه به اصطلاح «سورس کدها» به مشتری تحویل داده می‌شود و سایت شما بر روی سرور آپلود می‌شود و از این مرحله سایت شما لایو خواهد بود و و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
نوین مارکتینگ این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است، که پس از طراحی سایت بلیط هواپیما تا یک سال از خدمات پشتیبانی نوین مارکتینگ استفاده کنند. در این یک سال اگر در عملکرد سایت مشکلی پیش بیاید، نوین مارکتینگ با توجه به توافقات انجام شده، آماده رفع مشکل خواهد بود.
طبیعی است که در این مرحله دچار شک و تردید باشید و سوالات زیادی در ذهن داشته باشید، اما راه اندازی یک وبسایت برای یک کسب و کار در حوزه فروش بلیط هواپیما امری ضروری است و شما برای جذب مشتریان بیشتر در بازار باید، شروع به راه اندازی یک وبسایت کنید.
اگر خودتان دانش فنی کافی برای یک وبسایت را در اختیار ندارید و به دنبال یک مرجع مورد اعتماد برای طراحی سایت بلیط هواپیما هستید، نوین مارکتینگ با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
اما اگر هنوز هم نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، بدون اتلاف وقت با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید، تا همکاران ما طی یک جلسه مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند.