سئو 2018

[vc_row][vc_column][vc_column_text]مقاله حاضر در این صفحه درباره باورهای اشتباه رایج  در سئو 2018  ایست که با یک فایل PDF در اختیار شما قرار می‌گیرد. در متن پیشرو شما با خلاصه‌ای از فایل pdf  آشنا می‌شود. همین طور برخی از مهم ترین نکاتی که در مقاله PDF آمده است را نیز مطالعه می‌کنید.

سئو 2018 شاید در اساس با سال‌های قبل تفاوتی نداشته باشد اما مهم آن است که شما اشتباهات سال های قبل را در به روز رسانی سایت خود مرتکب نشوید.  اشتباهاتی که بسیاری از صفحات اینترنتی در  سال 2018 به آن دچارند. با مطالعه کامل این مقاله شما عوامل بسیار کلیدی برای برتری صفحه خود در سال 2018 به دست می‌آورید.

این مقاله ترجمه‌ای است از سایت هاب‌اسپات  با عنوان “SEO myths you should leave behind in 2018  20  “که سعی شده است به صورت یک فایل کامل و باکم‌ترین تغییرات در اختیار شما قرار بگیرد. نوین مارکتینگ مقالات مرجع سئو ، گوگل ادوردز، طراحی سایت و مارکتینگ را به صورت مداوم ترجمه می‌کند و منتشر می‌سازد.

این مقاله سوالاتی از این دست را  پاسخ می‌گوید :

 • آیا در سئو 2018 ما باید خود سایتمان را  به گوگل  معرفی کنیم ؟
 • نشر محتوا بهتر است یا لینک سازی بیشتر ؟
 • آیا رمز نگاری SSL  روی سئو 2018 سایت تأثیر دارد؟
 • بهره‌ای که از سئو می بریم چقدر اهمیت دارد ؟
 • آیا توضیحات متا بر رتبه‌بندی جستجو تاثیر زیادی دارد؟
 • تطابق کلمات کلید باید در چه حدی باشد ؟
 • سئو در سال 2018 چه پاپ آپی را مزاحم می داند؟
 • تأثیر الگوریتم رنک برین در سئوی 2018 چیست ؟
 • انباشتگی کلمات کلید  چه بلایی به سر سایت شما می آورد
 • تگ های هدینگ مانند H1 در محتوای شما چه نقشی ایفا می‌کند؟
 • صفحه اصلی خلوت بهتر است یا شلوغ و کدام یک در سئو 2018 بیشتر تأثیر می‌گذارد؟

و ده‌ها سوال از  این دست.

مهم ترین موضوعاتی که در این مقاله به آن اشاره شده است آنهایی هستند که سایت‌های فارسی زبان در سئو 2018 خود هنوز رعایت نمی‌کنند و از همین طریق ضربات بسیار زیادی را متحمل می‌شوند. در این نوشته که حکم مقدمه بر فایل PDF را دارد من سعی می‌کنم برخی از مهم ترین عوامل ضررسان به سایت‌های ایرانی را که در مقاله اصلی به آن اشاره شده است، را برای شما بازگو کنم.

1. سئو 2018 جایی برای کیفیت است نه کمیت

در طول این مقاله در بسیاری از فصل‌ها به این نکته اشاره شده است که از کمیت سایت خود بکاهید و بر کیفیت آن بیفزایید. این اصلی است که از ابتدای پیدایش مقوله سئو بارها و بارها گوگل و متخصصان غیر فارسی زبان سئو به آن اشاره کرده‌اند؛ بالا بردن کیفیت مقالات، صفحات فرود سایت، بالا بردن کیفیت لینک‌های ورودی به سایت و همین طور بالا بردن کیفیت  لینک‌های داخلی سایت؛ همه و همه در سئو 2018 به شدت مؤثر است. در سفارش‌هایی که نوین مارکتینگ برای سئوی سایت‌های ایرانی دریافت می‌کند بزرگترین چالش همین موضوع است زیرا صاحبان کسب و کارها به شدت بر روی کمیت سایت خود تأکید می‌کنند و این در حالی است که کیفیت سایت از هر چیز دیگری می‌تواند برای آنها مفیدتر باشد.

یکی از دلایلی که  در نوین مارکتینگ مقالاتی مانند 20 باور اشتباه در سئو 2018 منتشر می‌شود همین فرهنگ سازی برای کیفی نگری به سایت‌هایی است که در زبان فارسی منتشر می‌شود. لطفا حتما مباحث کیفی این مقاله را بخوانید.

2. صفحه خلوت یا صفحه شلوغ کدام یک بهتر است

این یکی از بزرگ‌ترین مشکلات صفحات فارسی زبان شلوغی کلافه کننده آن‌هاست. در این مقاله در باور غلط 10 به آن اشاره شده است. این حقیقتی است که صفحات وب فارسی زبان چه از نظر سئو 2018 چه در سال های قبل به شدت شلوغ‌اند. در هر گوشه‌ای از صفحات وب فارسی یک بنر در حال چشمک زدن است و یک جمله در حال خودنمایی. حال آن که در صفحات وب غیر فارسی زبان به ویژه صفحات بین‌المللی کاملا بر عکس این موضوع عمل می‌شود. محیط عظیمی مانند دراپ باکس برای ورود صفحه‌ای به شدت خلوت دارد.

سئو 2018

خلوت کردن صفحات اول وبسایت  شاید در نگاه اول به درآمد کسب و کارهایی که این صفحات برای آنها طراحی شده است، لطمه بزند. اما شما با این کار به انتخاب مخاطب خود احترام می‌گذارید. این حرکت البته سبب می‌شود که شما بر محصولی که از طریق وبسایت خود به دست بازدیدکننده می‌رسانید تمرکز کنید و به بهبود کیفیت محصول خود بپردازید. بازهم می‌بینید اینجا هم پای کیفیت به میان آمد؟! قبلا گفتم که سئو 2018 سئوی کیفیت است حالا باید بگویم وب 2018 وب کیفیت است.

3. اهمیت کلیت سئوی 2018 بر نکات مهم جزئیات و کلیات

هدرهای سایت شما چگونه است؟ چند تا h2  در صفحه دارید؟ چگالی کلمات کلید چقدر است؛ چند لینک از صفحه به صفحات دیگر داده اید؛ انکرتکست لینک‌های شما چه اندازه است؟ این ها چقدر اهمیت دارند؟ چقدر مهم است که متن شما 900 یا 1100 کلمه است. شاید برای نویسنده شما مهم باشد، زیرا در ازای هر یک کلمه بیشتر پول بیشتری از شما می‌گیرد اما برای سئو 2018 و گوگل در سال 2018 این موضوعات چندان مهم نیست. البته هنوز کاملا بی‌ا‌همیت نشده است اما در سئو 2018 این موضوعات اهمیت خود را آرام آرام از دست می‌دهند و از سوی دیگر موضوعاتی که کلیت متن را در بر می‌گیرند،  پر رنگ تر می‌شوند. این واقعیتی است که گوگل هر روز با هوش تر می‌شود و هر روز گول زدن گوگل سخت تر می شود. گول زدنی که با متنی در ظاهر زیبا با هدرها و انکرتکست‌ها و لینک‌های خوش قواره و در باطن  کش دار و بی‌محتوا و ملال آور صورت می‌پذیرد.

4. فیچر اسنیپت در وب فارسی

در مقاله 20 باور غلط سئو 2018 در قسمت 16 بحثی مطرح می‌شود با عنوان کارکردهای فیچر اسنیپت یا پاسخ‌های ویژه. این بحث کمی احتیاج به توضیح دارد. در فارسی سایتی مشاهده نشده است که بتواند از فیچر اسنیپت یا پاسخ ویژه استفاده کند البته هنوز، سایتی دیده نشده است. این روش با ریچ اسنیپت فرق دارد. ریچ استیپت یا روش رأی دادن به محتوا همان ستاره‌هایی است که گاهی در پایین لینک فهرست شده در نتایج جستجو، دیده می‌شود است.سئو 2018

 

ریچ استیپت به راحتی با قرار دادن یک کد در صفحه فراهم می‌آید و در سئو 2018مفید است. اما فیچر استیپت در برابر ریچ اسنیپت یک معجزه تمام عیار است فکر کنید به واسطه رعایت برخی نکات و قرار دادن یک سری کد در صفحه، خط یک گوگل را داشته باشید و تا 6 نتیجه پایین‌تر هم  باز مطالب شما قرار بگیرد این اعجاب آور است! نوین مارکتینگ تحقیقات بسیار جدی برای قرار دادن فیچر اسنیپت در صفحاتی که طراحی می‌کند را آغاز کرده. البته هنوز این تحقیقات کامل نشده است و ما نمی توانیم به کسی قول دهیم که صفحه فارسی آنها با فیچر اسنیپت در گوگل نمایش داده می‌شود. اما می دانیم که به نتیجه می‌رسیم.

سئو 2018

نوین مارکتیگ مرجع تخصصی سئو و ادوردز در ایران است از این رو جدیدترین مقالات را برای سئو ادوردز و مارکتینگ در بلاگ خود منتشر می کند. شما می توانید دیگر مقالات بلاگ نوین مارکتینگ را در این باره مطالعه کنید .

من در اینجا برخی از مباحث این مقاله را برای وب سایت‌های فارسی بازگو کردم. نظر شما چیست؟ با ما در میان بگذارید و کامنت بگذارید به خصوص اگر یک وب مستر حرفه‌‌ای هستید. منتظر نظرات شما هستیم.

با نوین مارکتینگ همراه باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mpc_callout preset=”mpc_preset_29″ layout=”style_5″ title_font_color=”#E11A27″ title_font_size=”22″ title_font_line_height=”1.3″ title_font_transform=”uppercase” title_font_align=”right” title=”20 باور غلط سئو 2018 که باید آنها را ترک کنید” title_margin_divider=”true” title_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:3px;” content_width=”100″ content_font_color=”#9c9c9c” content_font_align=”right” content_margin_divider=”true” content_margin_css=”margin-top:0px;margin-bottom:0px;” icon=”fa fa-cloud-download” icon_color=”#E11A27″ icon_size=”80″ icon_border_css=”border-width:10px;” icon_margin_divider=”true” icon_margin_css=”margin-top:-5px;” border_css=”border-width:3px;border-color:#dddddd;border-style:dashed;border-radius:10px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:30px;padding-right:40px;padding-bottom:30px;padding-left:40px;” mpc_button__align=”left” mpc_button__url=”url:https%3A%2F%2Fnovinmarketing.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F06%2F20-seo-myths-you-should-leave-behind-in-2018.pdf|title:Link||” mpc_button__font_color=”#ffffff” mpc_button__font_size=”16″ mpc_button__font_align=”left” mpc_button__title=”دانلود” mpc_button__background_color=”#E11A27″ mpc_button__border_css=”border-width:2px;border-color:#E11A27;border-style:solid;border-radius:0px;” mpc_button__padding_divider=”true” mpc_button__padding_css=”padding-top:12px;padding-right:30px;padding-bottom:12px;padding-left:30px;” mpc_button__margin_divider=”true” mpc_button__margin_css=”margin-left:0px;” mpc_button__hover_font_color=”#E11A27″ mpc_button__hover_background_color=”#ffffff” mpc_button__hover_border_css=”border-width:2px;border-color:#E11A27;border-style:solid;” mpc_divider__preset=”mpc_preset_2″ mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__lines_color=”#f7f7f7″ mpc_divider__lines_weight=”2″ mpc_divider__margin_divider=”true” mpc_divider__margin_css=”margin-bottom:-10px;”][/mpc_callout][/vc_column][/vc_row]

0 0 vote
Article Rating

منبع:

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
9 Comments
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
احمد مهری
10 شهریور , 1397 2:57 ب.ظ

ممنونم بابت مقالات همیشه بروزتون

سینا ریگی
26 شهریور , 1397 1:59 ب.ظ

سلام مقاله تون خیلی عالی بود میشه لطفا چند تا سایت معرفی کنید برای لینک سازی فالو ؟؟

Tebmedtourism Company
Tebmedtourism Company
12 دی , 1397 1:25 ب.ظ

بسیار عالی و متشکرم از توضیحات

ساروموزیک
ساروموزیک
4 دی , 1398 5:45 ب.ظ

سلام این مقاله قدیمی هست یا جدید الانم اینجوریه؟!!!

chimenbooks
chimenbooks
30 دی , 1398 7:52 ب.ظ

با سلام و تشکر بابت مقاله مفید شما
اگر امکان داره لیستی از سایتهای خصوصا ایرانی که میشه ازشون برای کامنت مارکتینگ استفاده کردقرار بدید

Related Articles

مقالات مرتبط

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x