پرسش و پاسخ طراحی سایت

پرسش و پاسخ‌های پرتکرار کاربران با موضوع طراحی سایت از کارشناسان نوین مارکتینگ

 • طراحی گرافیکی سایت چگونه انجام می‌شود؟

  تیم طراحی نوین مارکتینگ، تنها از قالب‌های استاندارد و لایسنس‌دار در طراحی سایت‌های مبتنی بر وردپرس استفاده می‌کند. متاسفانه در ایران کمتر شرکتی از قالب‌های لایسنس‌دار استفاده می‌کند. واکنشگرا بودن، هماهنگ بودن عناصر سایت و امنیت بالای آن، از مزیت‌های اورجینال بودن قالب‌های انتخابی برای سایت شما خواهد بود.

 • برای سفارش طراحی سایتم از کجا باید شروع کنم؟

  کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و نیازها و انتظارات خود را از وب‌سایت، اعلام نمایید. کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه، مدت زمان اجرای آن و موارد مهم دیگر به شما مشاوره داده و به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

 • آیا می‌توانم وب‌سایتم را در هاست شخصی خودم نگهداری کنم؟

  بله. با توجه به لایسنس نرم‌افزاری و حقوق برنامه‌نویسی صورت گرفته، وب‌سایت به صورت کدگذاری شده، در هاست خودتان میزبانی خواهد شد.

 • آیا امکان مراجعه حضوری برای سفارش وب‌سایت، وجود دارد؟

  بله. در روزها و ساعات کاری شما می توانید به محل شرکت مراجعه کرده و مسائل و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. البته بهتر است قبل از مراجعه هماهنگی لازم را با دفتر به عمل آورید.

 • سیستم کدنویسی در طراحی سایت با وردپرس چیست؟

  وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت پایگاه داده MySQL برای ذخیره داده‌ها استفاده می‌کند. وردپرس یک نرم‌افزار متن باز (Open Source) است.

 • هزینه تقریبی طراحی وب‌سایت چقدر است؟

  با توجه به اینکه اجرای پروژه طراحی وب‌سایت به صورت مستقیم به عواملی از جمله نوع ماژول‌های وب‌سایت و خدماتی که ارایه می‌دهد بستگی دارد؛ قبل از بررسی دقیق خواسته‌های مشتری به صورت دقیق، نمی‌توان هزینه طراحی وب‌سایت را اعلام کرد. اما به صورت پایه هزینه‌های طراحی سایت در نوین مارکتینگ از ۲ میلیون تومان آغاز می‌شود.

 • مدت زمان اجرای پروژه طراحی سایت چقدر است؟

  با توجه به نوع وب‌سایت، نوع خدمات و پیچیدگی‌های اجرا، زمان هر پروژه می‌تواند متغیر باشد. اما برای یک وب‌سایت پایه می‌توان زمان تقریبی ۱۴ روز کاری را در نظر گرفت.

سوال دیگری دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید!تماس بگیرید!
11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php