نوین مارکتینگ شریک تجاری و همکار برتر گوگل

NovinMarketing Now Joins Google Premier Partners List

گوگل پریمیر پارتنر چیست؟

شرکت گوگل اخیرا به برخی شرکت‌های همکار دیجیتال مارکتینگ خود، که توانسته‌اند به بالاترین امتیازات لازم جهت مدیریت اکانت‌ها و شرکت خود دست یابند؛ مدرکی بسیار معتبرتر و بالاتر از پارتنر عادی گوگل را اعطا می‌کند. در واقع پریمیر پارتنر گوگل یا همان همکار برتر گوگل را می‌توان بالاترین سطح همکاری با گوگل تعریف کرد. در واقع پس از ارایه این همکاری و نمایندگی جدید گوگل، کسب و دریافت همکار عادی یا همان پارتنر گوگل آسان‌تر از گذشته شده است. در مقابل گوگل با سیاست جدیدش حساسیت‌های بالایی در ارایه پارتنر پریمیر گوگل یا همان همکار برتر، نشان می‌دهد.

گوگل پریمیر پارتنر

با امتیازات اعطا شده گوگل به نوین مارکتینگ آشنا شوید

Our Rates From Google

امکان حضور مستقیم کارشناسان ما در دفترهای گوگل در سرتاسر دنیا

برخورداری از بالاترین سطح همکاری و آموزش میان کارمندان گوگل

بررسی مستقیم اکانت‌ها توسط کارشناسان و متخصصین گوگل به صورت مستقیم

کارشناسان گوگل به صورت اختصاصی موظف خواهند بود پشتیبان شرکت ما باشند

شرکت در سمینارها و برنامه‌های خاص گوگل که برای این سطح همکاری تعریف شده.

و سایر سرویس هایی که منجر به ارتقای سطح کیفی شرکت خواهد شد

نوین مارکتینگ چگونه توانسته به طور رسمی همکار برتر گوگل شود؟

Google AdWords Premier (SMB) Partner

بدون شک و صادقانه باید بگوییم تیم نوین مارکتینگ اولین و قدیمی‌ترین مجموعه‌ای بوده است که سیستم تبلیغات کلیکی را در ایران آغاز کرد. ما توانسته‌ایم در این مدت ده ساله بالاترین کیفیت کمپین‌های تبلیغاتی گوگل را به مشتریان خود ارایه کنیم. همچنین پس از چندین سال تجربه ارایه خدمات تبلیغات کلیکی گوگل توانستیم دفتر بین‌المللی فعال خود را در شرق آسیا واقع در بانکوک راه‌اندازی کنیم؛ و خدمات دیجیتال مارکتینگ را به صورت بین‌المللی ارایه دهیم. ما در ابتدا موفق به دریافت مدرک عادی گوگل شدیم و پس از سپری کردن مراحل خاص گوگل، موفق به دریافت بالاترین سطح همکاری با گوگل یعنی پریمیر پارتنر گوگل یا همکار برتر گوگل شدیم. قابل ذکر است این دفتر به صورت حقیقی و فیزیکی فعال بوده و بیش از ده کارشناس و کارمند فعال دارد. ما توانسته‌ایم از این طریق هزینه‌های تبلیغات کلیکی که به گوگل پرداخت می‌شود را به کشور باز گردانیم.

همکار و شریک ما در امارات متحده

Our partner in the UAE

بهتراست بدانید مجموعه نوین مارکتینگ یک همکار و شریک تجاری تحت نام مپ‌تو مدیا در دبی داشته و دارد؛ که تقریبا از سال 2009 آغاز به همکاری کرده‌ایم و تا به امروز توانسته‌ایم تعاملی سازنده و متقابل در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات دیجیتالی به مشتریان، با همکاری یکدیگر داشته باشیم. شرکت مپ‌تو به مدیریت آقای اندرس کارگارد یکی از شرکت‌های موفق اروپایی است که توانسته سهم بالایی از بازار دیجیتال مارکتینگ را در دنیا و مخصوصا در دبی کسب کند. ما هر ساله جلساتی را در دفتر تهران و دبی با این مجموعه داشته‌ایم و تواسته‌ایم تجریبات دیجیتالی خود را به بهترین نحو به اشتراک بگذاریم تا مدرن‌تر و پر بازده‌تر به مشتریان‌مان سرویس بدهیم.

11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing-child/page.php