نوین مارکتینگ

خدمات رپورتاژ آگهی


رپورتاژ آگهی بیشتر شبیه به یک بررسی بی‌طرفانه است. فرض کنید می‌خواهید یک محصول و یا خدمت را نقد و بررسی کنید. ابتدا باید یک مشکل یا یک مساله را مطرح کرده و در ادامه راه‌حل‌های احتمالی آن را معرفی کرده و اعلام کنید که شما به عنوان ارایه کننده این خدمات و یا محصول دارای این مزایا هستید. ارایه این نوع محتوا در واقع یک رپورتاژ آگهی است. ما در نوین مارکتینگ با تکیه بر دانش و توانمندی تیم تولید محتوا خود بهترین متن را برای شما تهیه خواهیم کرد.

لینک‌سازی

ابزار روابط عمومی

آگاهی از برند

بازاریابی

Why is ad Reportage important

چرا رپورتاژ آگهی مهم است؟

یک رپورتاژ خبری خوب کاربران را تشویق می‌کند تا با آن نام تجاری تعامل کنند.
در یک بازار اشباع رپورتاژ آگهی، نام تجاری را صاحب شهرت و قدرت می‌کند.
راه بی‌نظیری برای جذب ترافیک به وب سایت و افزایش ماندگاری کاربر در سایت می‌شود.
یکی از ایمن‌ترین و طبیعی‌ترین روش‌ها برای دریافت بک لینک از نظر گوگل است.
نسبت به بسیاری از روش‌های دیگر تبلیغات کم هزینه‌تر و موثرتر است.
اگر متن رپورتاژ آگهی به درستی تهیه شود، به برندینگ کمک بسیار زیادی می‌کند.
Why Novin Marketing

چرا خدمات رپورتاژ آگهی را با نوین مارکتینگ تجربه کنم؟

پیشنهاد اختصاصی

رسانه‌های انتخابی برای درج رپورتاژ خبری با بررسی دقیق هدف شما از درج رپورتاژ، کلمات کلیدی مدنظر و موضوع فعالیت شما تعیین می‌شود. این فرآیند موجب به‌دست آوردن حداکثر بازدهی از سرویس رپورتاژ خواهد شد.

پیگیری تا اجرای صحیح

مدیریت یک کمپین رپورتاژ آگهی، نیازمند پیگیری امور و ایجاد ارتباطات گوناگونی است. پیگیری این امور را، نوین مارکتینگ از لحظه ثبت سفارش تا دریافت گزارش نهایی انتشار درست رپورتاژ آگهی در سایت‌های مدنظر، پیگیری خواهد کرد.

محتوای بهینه سازی شده

متن رپورتاژ شما توسط متخصصان تولید محتوای آنلاین، به صورت کاملا اختصاصی به نگارش در می‌آید. رعایت قواعد نگارش زبان فارسی، جذابیت و گیرایی محتوا و توجه به اصول سئوی محتوایی، از مهم‌ترین موارد مورد توجه ماست.

قیمت مناسب

چه به دنبال درج تنها یک رپورتاژ باشید، و چه بخواهید کمپینی بزرگ را تدارک ببینید؛ تعرفه‌های رپورتاژ آگهی ارایه شده از سوی نوین مارکتینگ به نسبت برقراری ارتباط مستقیم خودتان با رسانه‌های آنلاین، به‌صرفه‌تر خواهد بود.

Online Media Websites

رپورتاژ شما در بهترین رسانه‌های آنلاین ایران منتشر می‌شود

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از به‌صرفه‌ترین و موثرترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است؛ که می‌تواند در هر دو حوزه اطلاع‌رسانی و بهبود سئو بسیار مفید باشد. البته بسیار مهم است که پیش از درج رپورتاژ آگهی در یک سایت، از صلاحیت فنی و محتوایی و اعتبار آن نزد موتور جستجوی گوگل مطمئن شوید. ما در نوین مارکتینگ افتخار همکاری با برترین خبرگزاری‌ها و مجلات موضوعی فارسی زبان را داریم. با این وجود پیش از آغاز همکاری، وب‌سایت‌ها را از هر نظر بررسی کرده و پس از تایید نهایی، آنها را در لیست رپورتاژ خود قرار داده‌ایم. بنابراین دیگر لازم نیست به دنبال سایت مناسب بگردید؛ و تک‌تک با تمام سایت‌های مدنظر تماس بگیرید. ما همه کارهای لازم را پیش از این انجام داده‌ایم

Reportage FAQ

سوالات متداول در زمینه خدمات رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان است. رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان را منعکس می‌کند. متن ریپورتاژ می‌بایست در یکسری از سایت‌های پر بازدید خبری و یا مرتبط با کسب و کارتان درج شود. البته در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف می باید به سایت شما لینک شود.
ما در نوین مارکتینگ همواره بهترین قیمت‌ها را به مشتریان ارایه می‌دهیم. و نکته مهم این است که قیمت‌هایی که توسط تیم ما ارایه می‌شود به مراتب کمتر از قیمتی است که خود شما به صورت مستقیم با وب سایت‌ها در ارتباط باشید.
بلی، می‌توانید نوشتن متن رپورتاژ را به تیم تولید محتوای نوین مارکتینگ بسپارید. تا محتوای متناسب با کسب و کار شما تهیه و در رسانه‌ها دلخواه شما بازنشر کنند.
بلی، محتوای تولید شده توسط کارشناسان نوین مارکتینگ علاوه بر ویراستاری، برای موتورهای جستجو، بهینه سازی می‌شود که به ارتقای رتبه وب سایت شما در گوگل کمک بسیار زیادی خواهد کرد.