طراحی سایت اجاره خودرو


امروزه بسیاری از کاربران برای یافتن محصولات و خدمات از فضای آنلاین استفاده می کنیم. اجاره خودرو نیز از این قضیه مستثنی نیست. بنابراین کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در حوزه خودرو نیز برای همپایی با این رفتار کاربران شروع به گسترش فعالیت در فضای آنلاین کردند.
بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای مسافرت به مقصد دورتر از هواپیما یا قطار استفاده کنند، اما هنگامی که به مقصد می‌رسند برای گشت و گذار آسوده‌تر به دنبال اجاره خودرو می‌روند، اما از آنجایی که این مقصد گردشگری چندان برای آنها آشنا نیست، در فضای آنلاین به دنبال بهترین سایت اجاره خودرو می‌گردند، بنابراین طراحی یک سایت مناسب تاثیر به سزایی در جذب این نوع از کاربران خواهد داشت.

خدمات سئو سایت اجاره خودرو در نوین مارکتینگ

برای طراحی بهتری سایت خودرو باید، نکات مهمی را مد نظر قرار دهید و خدماتی که مشتریان شما به دنبال آن هستند را در سایت خود ارائه دهید.

رزرو آنلاین

وب سایت خود را به یک شعبه آنلاین از کسب و کار خود تبدیل کنید. طراحی سایت اجاره خودرو با نوین مارکتینگ، این امکان را برای شما فراهم می‌کند، که یک سیستم رزرو خودرو کارآمد را برای کاربران خود طراحی کنید.

درگاه پرداخت آنلاین

شما با راه‌اندازی امکان پرداخت آنلاین، می‌توانید فرآیندهای تکمیل سفارش را برای خود و مشتریانتان ساده‌تر کنید، و مراجعه حضوری را به حداقل برسانید. ما در نوین مارکتینگ شما را تا دریافت درگاه پرداخت مطمئن همراهی می‌کنیم.

مدیریت سیستم رزرو

بخش رزرو اجاره ماشین ابزارهایی را برای مدیریت موثر رزروها و خدمات رسانی به مشتریان‌تان را در اختیار کارکنان شما قرار می‌دهد.

مدیریت اطلاعات خودروها

اطلاعاتی درباره انواع و دسته‌های خودرو مانند عکس‌ها، توضیحات و ویژگی‌ها را برای جذب بازدیدکنندگان به وب‌سایت خود آپلود کنید. وضعیت موجودی ماشین را مشخص کنید، سایر اطلاعاتی که ممکن است مشتریان شما به آن احتیاج داشته باشند را به سایت خود اضافه کنید.

ساخته شده برای شما

ما در نوین مارکتینگ، سایت اجاره خودرو را با توجه به نیازهای شما طراحی می‌کنیم و شما می‌توانید ویژگی‌های سایت را با توجه به خواسته‌های مشتریانتان شخصی‌سازی کنید.

گزارش و نظارت

با در اختیار داشتن و طراحی سایت اجاره خودرو می‌توانید به راحتی بر روند فروش وبسایت خود نظارت داشته باشید، و به صورت خودکار گزارش فروش دریافت کنید و بر عملکرد کلی وب سایت خود نظارت کنید.

?Why Do We Need Website

چرا به طراحی سایت اجاره خودرو نیاز دارید؟

Why NovinMarketing

چرا طراحی سایت اجاره خودرو با نوین مارکتینگ

مشاوره رایگان
طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
قیمت مناسب
طراحی حرفه‌ای
ارائه پنل مدیریت و تولید محتوا
پشتیبانی یک ساله
بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه طراحی وب سایت
ارائه تمامی سورس کدها به مشتری پس از پایان پروژه

مراحل طراحی سایت اجاره خودرو

در قدم اول برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با فعالیت‌های نوین مارکتینگ می‌توانید با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید، تا همکاران ما شما را در این مسیر راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ دهند.
در این مراحل تعهدات طرفین به صورت شفاف در قرارداد گنجانده می‌شود و مشتری خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند. توجه داشته باشید، که طراحی سایت اجاره خودرو با توجه به این قرارداد و توافقات اولیه پیش می‌رود.
در این مرحله، ظاهر وبسایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود، این طرح اولیه برای تایید به مشتری ارائه می‌شود و در صورت نیاز، اصلاحات مورد نظر مشتری بر روی طرح اعمال می‌شود و در نهایت طرح نهایی برای پیاده‌سازی به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.
در این مرحله با توجه با طرح مورد تایید مشتری، مرحله پیاده سازی سایت آغاز می‌شود، این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت اجاره خودرو است.
پس از پایان مرحله کدنویسی وبسایت، مراحل تست آغاز می‌شود، کارشناسان ما سایت را بررسی می‌کند و آن را مورد آزمون و خطا قرار می‌دهند. از طرف دیگر مشتری نیز این امکان را دارد که سایت را بررسی کند. در صورت بروز خطا، این موارد به واحد برنامه نویسی ارجاع داده می‌شود.
پس از رفع خطا، وبسایت شما بر روی سرور آپلود می‌شود و از این لحظه به بعد، سایت شما به صورت آنلاین در دسترس کاربران خواهد بود. همچنین در این مرحله تمام کدها و پروژه به صورت کامل به مشتری تحویل داده می‌شود.
همکاری میان مشتری و نوین مارکتینگ تا یک سال پس از تحویل پروژه ادامه خواهد داشت. بدین صورت که با توجه به توافقات، در صورت بروز خطا و مشکل، نوین مارکتینگ آماده رفع خطا خواهد بود. نوین مارکتینگ با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت یک انتخاب مناسب برای طراحی سایت اجاره خودرو خواهد بود، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید.