طراحی سایت دکوراسیون داخلی


امروزه تصویر آنلاین یک کسب و کار حتی مهمتر از تصویر واقعی آن است. با این حال بسیاری از استودیوهای طراحی دکوراسیون داخلی، وب سایت مناسب با کسب و کارشان در اختیار ندارند. به عنوان یک طراحی دکوراسیون داخلی برای ارائه کارهایتان به یک وب سایت نیاز دارید. طراحی دکوراسیون داخلی یکی از مشاغلی است که با راه اندازی یک وب سایت می‌توان سود بدست آمده از آن را به صورت چشمگیری افزایش داد. ما در نوین مارکتینگ برای کسب و کارهای بزرگ و موفقی وب سایت طراحی کرده‌ایم و پس از طراحی، شاهد تغییرات مثبت در کسب و کار آنها بوده‌ایم. طراحی سایت دکوراسیون داخلی نه تنها برای شرکت‌های فعال در این حوزه مفید خواهد بود، بلکه طراحانی که به صورت مستقل نیز فعالیت می‌کنند، از طریق راه اندازی یک وب سایت شانس بالاتری برای موفقیت خواهند داشت.

Why Web Website

چرا به طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای پیشرفت کاری نیاز دارید؟‌

در دنیای دیجیتال امروز دلایل زیادی برای راه‌اندازی یک وبسایت وجود دارد، اما طراحی سایت دکوراسیون داخلی چطور به کسب و کار شما کمک خواهد کرد؟

دیجیتال مارکتینگ
نمونه کارهایتان را به نمایش بگذارید

هر مشتری پیش از شروع همکاری برای طراحی دکوراسیون داخلی، نیاز دارد که نمونه کارهای قبلی شما را بررسی کند. به اشتراک گذاشتن کل کارها از طریق بروشور، ایمیل‌ها یا جلسات بسیار دشوار خواهد بود و شما در نهایت می‌توانید تعداد محدودی از نمونه کارهایتان را به نمایش بگذارید و همچنین این روش کارآمدترین راه برای نمایش کارهایتان نیست. اما با یک وب سایت می‌توانید نمونه کارهایتان را در معرض دید کاربران قرار دهید، و کاربران در هر کجا و در هر زمان امکان این را خواهند داشت، که کارهای شما را بررسی کنید، همچنین در این روش محدودیتی برای نمایش کارهایتان وجود ندارد. تصاویر، بروشورها، ویدئوها را بر روی سایت آپلود کنید و به مشتریان بالقوه این امکان را بدهید که کارهای فوق‌العاده شما را بررسی کنند.

برند خود را بسازید

آیا مشتری معروفی دارید؟ اگر شخص مشهوری از خدمات شما استفاده کرده و رضایت داشته است، می‌توانید در وبسایت خود این موضوع را برجسته کنید.
آیا کارهای شما در مجله چاپ شده‌اند؟ تصویری از مقاله را در سایت به اشتراک بگذارید یا لینک آن را در وبسایت منتشر کنید.
آیا مدرک و یا گواهینامه معتبری در حوزه دکوراسیون داخلی دارید؟ به راحتی می توانید این گواهینامه‌ها را در وبسایتتان منتشر کنید.
وب سایت شما فضای مناسبی برای برندسازی با نمایش نکات برجسته شغلی، لحظات درخشان، بهترین کار‌ها و موارد دیگر است.

به اشتراک گذاری رضایت مشتریان

با راه اندازی و طراحی سایت دکوراسیون داخلی می‌توانید، از مشتریانی که از کار شما رضایت دارند، بخواهید چند کلمه در مورد کسب و کار شما بنویسید، تا بتوانید این نظرات را در سایت‌تان منتشر کنید. این نظرات می‌تواند اعتبار کاری شما را افزایش دهد. این کار به ایجاد یک تصور مثبت در مورد برند شما در ذهن بازدیدکنندگان کمک زیادی می‌کند.

از دیگران متمایز شوید

صدها طراح دکوراسیون داخلی در بازار وجود دارد. برای متمایز کردن خود از سایر افراد، وب سایت بهترین رسانه است. شما می‌توانید مزیت‌های رقابتی‌تان را در سایت‌تان منتشر کنید، این کار باعث ایجاد وجه تمایز میان شما و دیگران می‌شود. از طرف دیگر، کاربران با کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت دکوراسیون داخلی شما، تمایل بیشتری برای همکاری با شما خواهند داشت و با احتمال بالاتری به شما و کسب و کارتان اعتماد می‌کنند. بنابراین راه‌اندازی یک وب سایت به شما در پیروزی در مقابل سایر رقبا در بازار کمک می‌کند.

Why SEO with Novin Marketing

چرا نوین مارکتینگ انتخاب مناسبی برای طراحی سایت دکوراسیون داخلی است؟

مشاوره رایگان
طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
قیمت مناسب
طراحی حرفه‌ای
ارایه پنل مدیریت و تولید محتوا
پشتیبانی یک ساله
بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه طراحی وب سایت
ارائه تمامی سورس کدها به مشتری پس از پایان پروژه

مراحل طراحی سایت دکوراسیون داخلی

پیش از شروع کار، اگر به اطلاعات تکمیلی احتیاج دارید می‌توانید با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید. جلسه اولیه مشاوره کاملا به صورت رایگان خواهد بود و هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.
در این مرحله مشتری می تواند به صورت کامل خواسته‌های خود را مطرح کند. سپس در قالب یک قرارداد، تعهدات طرفین مشخص می‌شود و پس از امضای قرارداد مراحل اجرایی طراحی سایت دکوراسیون داخلی آغاز خواهد شد.
در این مرحله ظاهر و رابط کاربری وب سایت شما طراحی می‌شود. پس از انجام مراحل طراحی، این طراحی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و شما می‌توانید در همین مرحله تغییرات مورد نظرتان را اعلام کنید.
در این مرحله ساختار وبسایت شما، پیاده سازی و کدنویسی می‌شود، و پس از انجام این مرحله وبسایت شما تا حد خوبی قابل استفاده خواهد بود.
علاوه بر کارشناسان متخصص نوین مارکتینگ، در این مرحله مشتری نیز این فرصت را خواهد داشت، که وبسایت را مورد بررسی قرار دهد و در صورت بروز خطا و یا مشکل، این موارد به واحد برنامه‌نویسی جهت رفع ایراد ارجاع داده خواهد شد.
در آخرین مرحله اجرایی، وبسایت شما بر روی یک وبسایت آپلود می‌شود و از آن لحظه به بعد تمام کاربران در سراسر اینترنت امکان دسترسی به وبسایت شما را خواهند داشت. همچنین تمامی سورس کدهای پروژه به صورت کامل در این مرحله تحویل مشتری داده خواهد شد.
پس از پایان مراحل اجرایی، همکاری میان نوین مارکتینگ و مشتری خاتمه نخواهد یافت. بلکه ما در نوین مارکتینگ تا یک سال پس از تحویل پروژه در صورت بروز خطا و مشکل آماده کمک رسانی و رفع ایرادات خواهیم بود.