طراحی سایت گردشگری


اگر در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنید، حتما می‌دانید که اینترنت یکی از اولین جاهایی است که بازدیدکنندگان هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات خود به آن مراجعه می‌کنند. افرادی که قصد مسافرت دارند، با جستجوی کلمات کلیدی مناسب به وبسایت شما می‌رسند. به منظور جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری، بسیار مهم است که طراحی وب سایت گردشگری شما به خوبی انجام شده باشد، تا کاربران بیشتری جذب وبسایت شما شوند.

مزیای طراحی سایت گردشگری

کسب اعتبار

امروزه تقریباً هر کسب و کاری مشتاق حضور در بستر دیجیتال است. حضور آنلاین اعتبار شرکت شما را به صورت کلی بالا می‌برد. وب سایت شما چهره کسب و کار شما در دنیای دیجیتال است. این وبسایت به بازدیدکنندگان شما کمک می‌کند تا در زمان و انرژی صرفه جویی کنند. در نتیجه به شما اعتماد می کنند. بسیاری از شرکت‌های گردشگری تنها به شبکه‌های اجتماعی بسنده می‌کنند و همین امر می تواند تبدیل به برگ برنده شما در مقابل سایر شرکت‌های گردشگری شود.

شخصی سازی برند

یک وب سایت گردشگری این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که برند خود را شخصی سازی کنید و خود را به روشی که مناسب می‌دانید، به مخاطب معرفی کنید. این پلتفرم به صورت کامل در اختیار شما قرار دارد و شما می‌توانید هویت برند خود را با ابزارهای متنوع در این وبسایت ابراز کنید.
بازدیدکنندگان که به این وبسایت مراجعه می‌کنند، مشتریان بالقوه شما هستند و شما همچنین می‌توانید مشتریان جدید را جذب کنید و برند خود را به صورتی خاص ارائه دهید.

تاثیر بصری

بسیاری از کاربران محتوای بصری را به محتوای متنی ترجیح می‌دهند. محتوای بصری مانند عکس‌ها و فیلم‌ها توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند و مفاهیم را سریعتر از متون منتقل می‌کنند. تصاویری که در وب سایت خود به کار می‌گیرید، باعث جلب توجه کاربران می‌شود. با استفاده از تصاویر مناسب می‌توانید مشتریان بیشتری را ترغیب کنید که از خدمات شما در حوزه گردشگری استفاده کنند.

سیستم رزرو آنلاین

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها برای یک وبسایت گردشگری سیستم رزرو آنلاین است. با طراحی مناسب می‌توانید از این امکان در وبسایت خود بهره ببرید.دسترسی

وبسایت شما فضایی خواهد بود که با کمک آن می‌توانید خدمات خود را ارائه کنید و بازدیدکنندگان را از طریق تولید محتوای هیجان انگیز جذب مکنید. طراحی سایت گردشگری شما باید واکنش گرا، کاربرپسند و استفاده از آن بسیار آسان باشد. چنین پلتفرم‌هایی دسترسی آسان را برای کاربران فراهم می کند. کاربران در سایت شما می‌توانند به تمامی اطلاعات موردنیازشان دسترسی داشته باشند و با کمک این اطلاعات از خدمات وبسایت شما استفاده کنند.

نظرات مشتریان

یکی دیگر از مزایای بهترین سایت‌های گردشگری، بخش نظرات مشتریان است. مردم به تجربه دیگرانی که از خدمات یک شرکت استفاده کرده‌اند، بیشتر از خود شرکت اعتماد دارند. این افراد که قبلا از خدمات شما استفاده کرده‌اند، می‌توانند نظرات خود را در وبسایت شما با سایرین به اشتراک بگذارند و دیگران را ترغیب به استفاده از خدمات شما کنند. این نظرات به متقاعد کردن کاربران و جذب مشتریان وفادارتر کمک می کند. همچنین این تعامل دو طرفه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که نظرات کاربران خود را بشنوید و عملکرد کسب و کار خود را نسبت به خواسته‌های مشتریان بهبود ببخشید. از طرف دیگر شما در وبسایت گردشگری می‌توانید به سوالات احتمالی کاربران پاسخ دهید.

Benefits of working with us

چرا نوین مارکتینگ انتخاب مناسبی برای طراحی سایت گردشگری است؟

مشاوره رایگان
طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
قیمت مناسب
طراحی حرفه‌ای
ارایه پنل مدیریت و تولید محتوا
پشتیبانی یک ساله
بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه طراحی وب سایت
ارائه تمامی سورس کدها به مشتری پس از پایان پروژه

مراحل طراحی سایت گردشگری

پیش از تصمیم‌گیری شما می‌توانید از مشاوره رایگان نوین مارکتینگ استفاده کنید، تا همکاران ما شما را در راه انتخاب بهترین روش طراحی سایت گردشگری راهنمایی کنند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۲۲۳۱۹۱۶۵-۰۲۱ تماس بگیرید.
پس از مشخص شدن نیازهای شما در طراحی سایت گردشگری، قرارداد رسمی میان شما و نوین مارکتینگ تنظیم می‌شود و تعهدات طرفین در این قرارداد ذکر می‌شود.
پس از عقد قرارداد، نوبت به مرحله طراحی رابط کاربری می‌رسد. در این مرحله ظاهر سایت گردشگری به صورت کامل و با توجه به خواسته‌های مشتری طراحی می‌شود. سپس این طرح گرافیکی برای تایید به مشتری ارائه می‌شود و در صورت نیاز تغییرات مورد نظر مشتری بر روی طرح نهایی اعمال می‌شود.
پس از تایید طرح گرافیکی توسط مشتری، پروژه طراحی سایت گردشگری وارد مرحله بعدی یعنی کدنویسی و پیاده‌سازی می‌شود. در این مرحله با توجه به استانداردهای به‌روز سایت گردشگری پیاده‌سازی می‌شود.
پس از اتمام مرحله کدنویسی، کارشناسان تست کار خود را شروع می‌کنند و قسمت‌های مختلف سایت را مورد بررسی قرار می‌دهند. همچنین سایت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و در صورت بروز خطا، این مشکل به واحد کدنویسی ارجاع داده می‌شود، تا این ایراد در اسرع وقت برطرف شود.
پس از تایید مشتری، نسخه نهایی وبسایت بر روی سرور آپلود می‌شود، و سایت به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود، همچنین تمامی سورس کد‌های مربوط به پروژه به مشتری تحویل داده می‌شود.
پس از تحویل نسخه نهایی وبسایت، همکاری میان مشتری و نوین مارکتینگ به پایان نمی‌رسد، بلکه تا یک سال پس از تحویل، در صورت بروز مشکل، نوین مارکتینگ آماده همکاری و رفع ایرادات احتمالی خواهد بود.