دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹

دیجیتال مارکتینگ 2019

سلام بر همه همراهان نوین مارکتینگ، من علی علی مراد هستم و می‌خواهم در این مقاله روند های دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹ را برای شما توضیح دهم.

همان طور که می‌دانید دیجیتال مارکتینگ از بخش‌های بسیار متنوعی تشکیل می‌شود که ما آن را به پازل دیجیتال مارکتینگ تعبیر می‌کنیم . قبل از هر چیز اگر چندان با دیجیتال مارکتینگ و فضا و اصول آن آشنا نیستید حتما مقاله دوست و همکار عزیزم محسن صادقی با عنوان اصول دیجیتال مارکتینگ چیست را در سایت نوین مارکتینگ بخوانید این مقاله مدت‌هاست در گوگل در صفحه یک به سر می‌برد و جایگاه شایسته خود را یافته است.

اما روی اصلی سخن ما در این مقاله با مارکترهای متبحر ایرانی است که باید سال ۲۰۱۹ را بسیار قوی تر و در عین حال پر سود‌تر از سال های دیگر شروع کنند.

یک توضیح: همان طور که می‌بینید این مقاله در ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ منتشر شده است. سال ۲۰۱۹ سه ماه است که شروع شده اما برای ما ایرانی ها سال میلادی همیشه با شروع سال شمسی سنجیده می‌شود از این رو سال ۲۰۱۹ برای ما هم سال ۱۳۹۸ است، که اکنون نوروز آن را پشت سر گذاشته‌ایم و آرام آرام برای شروع یک سال پر از موفقیت دست به کار می‌شویم. پس روندهای مهم ۲۰۱۹ را باید از ۱۳۹۸ در ایران بررسی کرد و البته این روندها را تا دو ماه ابتدایی ۲۰۲۰ ادامه داد.

 از اینجا بخوانید : راه اندازی استراتژی تولید محتوای ویدیویی

از این زمان بندی اندکی پیچیده که بگذریم یک توضیح دیگر برای  روند های دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹ نیز لازم است. این مقاله عملا لیست و توضیح مختصری از مقاله‌هایی است که به مرور در نوین مارکتینگ با عناوین خردتر شاخه های دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹ منتشر می‌شود. ما سعی می‌کنیم این عناوین مقالات را تا انتهای اردیبهشت ۹۸ تمام کنیم تا اقدام شما برای به کار بستن این روند ها از دیگر رقبایتان عقب نیفتد. هر عنوان مطلب که برای شما جذاب بود روی لینک ان کلیک کنید و مقاله کامل تر را بخوانید.

دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹ شماره ۱: روند شبکه های اجتماعی ۲۰۱۹

شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ به خصوص در نگاه بیزینسی و تجاری رشد بسیار خوبی خواهند داشت. اینستاگرام و لینکدین با امکانات ویژه‌ای که در خود دارند می توانند برگ برنده شما در فضای وب باشند. پیشنهاد می‌کنم مقاله کامل ما در نوین مارکتینگ با عنوان : وضعیت شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹   را مطالعه بفرمایید. این مقاله نسبت به دیگر عناوین مربوط به دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۹ اندکی کوتاه تر است زیرا پیش بینی پذیری شبکه های اجتماعی و روند رشد آنها در جهان و البته در ایران بسیار مشکل است. زیرا همه پیش بینی ها بر اساس آمارهای سال ۲۰۱۸ روی می‌دهد و هیچ تضمینی نیست که این آما در سال ۲۰۱۹ نیز تکرار شوند و روند رو به رشد خود را ادامه دهند. در ایران نیز اینستاگرام یکه تاز میدان است البته برای کسب و کار ها لینک دین یک جواهر مخفی است که باید آن را با شدت بیشتری دریابید.

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | کانتنت مارکتینگ

صفر تا صد نوشتن رپورتاژ آگهی و نکات آن

آشنایی با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و اطلاع از جزئیات آن از ضروریات در حوزه دیجیتال مارکتینگ ...

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ | کانتنت مارکتینگ

آشنایی با تقویم تولید محتوا و بخش‌های مختلف آن

تقویم تولید محتوا به زبان ساده جدولی است شامل برنامه‌ریزی روزانه برای تولید‌کنندگان محتوا و ساماندهی پروژه‌های ...

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | کانتنت مارکتینگ

همه چیز درباره چرخه عمر محتوا و آشنایی با ۶ مرحله آن

هر محتوا بسان محصولی است که به مخاطب عرضه می‌شود. با این رویکرد می‌توان برای محتوا نیز ...

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ | کانتنت مارکتینگ

۶ دلیل برای اینکه محتوای بیشتر بهتر نیست و حتی در واقع بدتر است

شوک محتوایی روشی بود که ما به یک باره محتوای بیشتر را برای سایت فراهم می‌آوردیم. مارک ...

افزایش ترافیک سایت با نوین مارکتینگ
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید