دیجیتال مارکتینگ 2019

دیجیتال مارکتینگ 2019

سلام بر همه همراهان نوین مارکتینگ، من علی علی مراد هستم و می‌خواهم در این مقاله روند های دیجیتال مارکتینگ 2019 را برای شما توضیح دهم.

همان طور که می‌دانید دیجیتال مارکتینگ از بخش‌های بسیار متنوعی تشکیل می‌شود که ما آن را به پازل دیجیتال مارکتینگ تعبیر می‌کنیم . قبل از هر چیز اگر چندان با دیجیتال مارکتینگ و فضا و اصول آن آشنا نیستید حتما مقاله دوست و همکار عزیزم محسن صادقی با عنوان اصول دیجیتال مارکتینگ چیست را در سایت نوین مارکتینگ بخوانید این مقاله مدت هاست در گوگل در صفحه یک به سر می‌برد و جایگاه شایسته خود را یافته است.

اما روی اصلی سخن ما در این مقاله با مارکترهای متبحر ایرانی است که باید سال 2019 را بسیار قوی تر و در عین حال پر سود‌تر از سال های دیگر شروع کنند.

یک توضیح: همان طور که می‌بینید این مقاله در 13 فروردین 1398 منتشر شده است. سال 2019 سه ماه است که شروع شده اما برای ما ایرانی ها سال میلادی همیشه با شروع سال شمسی سنجیده می‌شود از این رو سال 2019 برای ما هم سال 1398 است، که اکنون نوروز آن را پشت سر گذاشته‌ایم و آرام آرام برای شروع یک سال پر از موفقیت دست به کار می‌شویم. پس روندهای مهم 2019 را باید از 1398 در ایران بررسی کرد و البته این روندها را تا دو ماه ابتدایی 2020 ادامه داد.

از این زمان بندی اندکی پیچیده که بگذریم یک توضیح دیگر برای  روند های دیجیتال مارکتینگ 2019 نیز لازم است. این مقاله عملا لیست و توضیح مختصری از مقاله‌هایی است که به مرور در نوین مارکتینگ با عناوین خردتر شاخه های دیجیتال مارکتینگ 2019 منتشر می‌شود. ما سعی می‌کنیم این عناوین مقالات را تا انتهای اردیبهشت 98 تمام کنیم تا اقدام شما برای به کار بستن این روند ها از دیگر رقبایتان عقب نیفتد. هر عنوان مطلب که برای شما جذاب بود روی لینک ان کلیک کنید و مقاله کامل تر را بخوانید.

دیجیتال مارکتینگ 2019 شماره 1: روند شبکه های اجتماعی 2019

شبکه های اجتماعی در سال 2019 به خصوص در نگاه بیزینسی و تجاری رشد بسیار خوبی خواهند داشت. اینستاگرام و لینکدین با امکانات ویژه‌ای که در خود دارند می توانند برگ برنده شما در فضای وب باشند. پیشنهاد می‌کنم مقاله کامل ما در نوین مارکتینگ با عنوان : وضعیت شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹   را مطالعه بفرمایید. این مقاله نسبت به دیگر عناوین مربوط به دیجیتال مارکتینگ 2019 اندکی کوتاه تر است زیرا پیش بینی پذیری شبکه های اجتماعی و روند رشد آنها در جهان و البته در ایران بسیار مشکل است. زیرا همه پیش بینی ها بر اساس آمارهای سال 2018 روی می‌دهد و هیچ تضمینی نیست که این آما در سال 2019 نیز تکرار شوند و روند رو به رشد خود را ادامه دهند. در ایران نیز اینستاگرام یکه تاز میدان است البته برای کسب و کار ها لینک دین یک جواهر مخفی است که باید آن را با شدت بیشتری دریابید.

0 0 vote
Article Rating

منبع:

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x