درآمد خود از یوتیوب را با ما نقد کنید!
Search
Close this search box.

۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

دسته بندی مقالات

آیا برای سایت خود به بازدید کننده بیشتری احتیاج دارید ؟

با ایموجی نرخ کلیک خود را افزایش دهید

با ایموجی نرخ کلیک خود را افزایش دهید
فهرست مطالب

چند وقت پیش روز جهانی ایموجی بود و وبسیات بسیار مهم SEMrush هم مقاله ای بسیار جذاب برای استفاده از ایموجی در تبلیغات را منتشر کرد. ما هم تمام توانمان را در نوین مارکتینگ به کار می گیریم به روز ترین مقالات را برای ارائه به شما همراهان خود ارائه دهیم.

ما به عصر اطلاعات وارد شده‌ایم – تبلیغات دائما مشتریان شما را هدف قرار می‌دهند. آنها با تبلیغات دیجیتال، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل مارکتینگ و سایر فرم های تبلیغاتی ارتباط برقرار می‌کنند.

در یک مطالعه اخیر، تقریبا ۷۴ درصد از مردم ادعا کردند که ایمیل‌های تبلیغاتی به تنهایی باعث سردرگمی آنها شده است. علاوه بر این، مصرف کنندگان در هر ماه حدود ۱۱،۲۵۰ آگهی را مشاهده می‌کنند. بله! حجم بالایی است. بنابراین شما نیاز دارید تا مطمئن شوید که تلاش‌های بازاریابی شما در میان این حجم بالا، برجسته تر است.

شما باید راهی برای ایجاد تفاوت پیدا کنید و مشتریان خود را به تعامل و ارتباط با محتوای خود دعوت کنید. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ من یک راه حل دارم

من به شما یک سلاح مخفی را معرفی می‌کنم که با آن می‌توانید به طرز چشمگیری نرخ کلیک خود را در ایمیل مارکتینگ،شبکه‌های اجتماعی، SERPs و غیره افزایش دهید؟

شما برای مدتی طولانی از آن استفاده کرده اید، اما احتمالا از نسخه بازاریابی آن غافل بوده‌اید.

من در مورد ایموجی‌ها صحبت می‌کنم.  این یک تصویر ارزش ۱۰۰۰ کلمه را دارد، آیا اینگونه نیست؟ اما شما نمی توانید فقط از چند ایموجی استفاده کنید و فکر کنید که این کار به تنهایی می تواند نرخ کلیک شما را افزایش دهد. تاکتیک‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای تقویت تعامل از آنها استفاده کنید.

من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه به درستی از ایموجی‌ها استفاده کنید تا میزان نرخ کلیک خود را افزایش داده و مشتریان خود را به وبسایت های خود جذب کنید. اما قبل از همه شما باید بدانید که چرا بایددر ابتدا از نسخه بازاریابی ایموجه ها استفاده کنید.

چرا ایموجی ها راه حل افزایش نرخ کلیک شما هستند

کمپین‌های بازاریابی به راحتی می‌توانند ارزش خود را از دست بدهند. شما باید مطمئن شوید که آیا پیام، کپی و طراحی شما مشتریان شما را به بهبود عملکرد ضعیف خود ترغیب می کنند یا خیر.

یک شاخص کلیدی در درک موفقیت تلاش‌های شما، میزان نرخ کلیک شما است.

میزان نرخ کلیک “درصد افرادی است که آگهی شما را مشاهده می‌کنند (نمایش ها) و سپس بر روی تبلیغ کلیک می‌کنند (کلیک)”.

این یک شاخص ضروری برای تعیین موفقیت تاکتیک‌های متعدد بازاریابی است. اگر شما آن را اندازه گیری نمی‌کنید، پس شما باید این کار را شروع کنید. هنگامی که صحبت از بازاریابی از طریق ایمیل به میان می‌آید، اکثر بازاریابان موافقند که افزایش میزان کلیک، یکی از مهم ترین اهداف است.

اغلب نرخ کلیک پایین، شاخصی است که نشان می‌دهد کمپین با مصرف کنندگان ارتباطی برقرار نمی‌کند. شاید طراحی آن بد است یا شاید بخش پیام رسانی آن خاموش است.

شاید هدف گذاری اشتباه بوده است، یا شاید مشتریان شما توسط حجم بالای تبلیغات پراکنده در اینترنت سردرگم شده‌اند.

وظیفه شما به عنوان یک بازاریاب، این است که بدانید چگونه می‌توانید کمپین خود را برجسته کنید. و شما احتمالا می‌خواهید برند خود را انعطاف پذیر کنید تا ارتباط بیشتری با آن برقرار شود.

اهمیت “انسان” بودن

برندها باید در سطح مصرف کنندگان باشند. مطالعات نشان می دهد که ۴۵ درصد از مصرف کنندگان به برندهایی علاقه دارند ” که خود را بیش از حد جدی نمی‌گیرند.” این بخش از برند تجاری شما بسیار حیاتی است که شرکت‌ها در حال بررسی چگونگی ایجاد برندهای تجاری خود از روز اول هستند. به عنوان مثال، به Dave نگاه کنید من درباره یک شخص صحبت نمی‌کنم.

من درباره شرکت Fintech حرف می زنم که اطمینان می دهم شما برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه های بالا ندارید.

جیسون ویلک مدیرعامل Dave گفت: “ما شرکت را Dave نامگذاری کردیم زیرا می خواستیم مردم به این برنامه به چشم یک دوست نگاه کنند که در زمانی که مشکلات مالی دارند با آن صحبت کنند.”

ایموجی - اهمیت "انسان" بودن

این تعهدی است که باعث می شود برند شما انعطاف پذیرتر باشد. دیو معتقد است که انعطاف پذیری نام تجاری آنها بسیار مهم است زیرا آنها نام شرکت خود را متناسب با آن هدف تعیین کرده اند. حالا شما مجبور نیستید در این حد افراطی باشید. اما چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

با ایموجی ها شروع کنید

ایموجی‌ها در حال با کلمات زندگی روزمره ما جایگزین شده‌اند و نام تجاری شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبق یک مطالعه، “۶۸ درصد از مردم معتقدند که احساسات خود را با استفاده از تصاویر مانند ایموجی ها راحت تر بیان می‌کنند.”

با تلاش برای “صحبت کردن به زبان مشتریان”، شما پیام بازاریابی خود را به مخاطبان‌تان بسیار انعطاف پذیر منتقل می‌کنید. اما از کدام ایموجی‌ها باید استفاده کنید؟ تا ژوئن ۲۰۱۷، ۲۶۶۶ ایموجی در استاندارد Unicode به وجود آمده است. این گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد!

در مطالعه اخیر بررسی شده است که کدام ایموجی ها باعث بهبود نرخ کلیک می شوند. نتایج کمی شگفت انگیز بود.

ایموجی - با ایموجی ها شروع کنید

در ابتدا این لیست ممکن است کاملا تصادفی به نظر برسد، اما این ایموجی ها یک چیز مشترک دارند: هیچکدام از آنها ایموجی صورت نیستند.

ممکن است فکر کنید که ایموجی‌های صورت یک نوع رایج از ایموجی اند که برندها می‌توانند با استفاده از آنها نرخ کلیک خود را افزایش دهند، اما داده ها نتایج متفاوتی را نشان می دهد.

ایموجی هایی که تاثیر مثبتی بر روی نرخ کلیک شما دارند کمی غیر معمول و تصادفی به نظر می‌رسند. شاید آنها تاثیر بیشتری دارند؛ زیرا مردم اغلب آنها را نمی بینند.

اکنون که شما می دانید بهترین ایموجی ها برای استفاده در کمپین های بازاریابی کدام‌اند، شما باید بر روی چگونگی استفاده از آنها تمرکز کنید.

ایموجی در عنوان و متن ایمیل مارکتینگ

کاربران اینترنت روزانه حدود ۲۶۹ میلیارد ایمیل ارسال و دریافت می کنند.

اکنون، درباره کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل خود فکر کنید. رقابت زیادی بین صندوق های پستی وجود دارد. آیا باید استراتژی بازاریابی ایمیل خود را با توجه به همه چالش ها رها کنید؟

نه. حدود ۴۴٪ از مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند ایمیل را به عنوان پلت فرم بازاریابی دیجیتال برای تعامل با برند تجاری انتخاب کنند. این برای موفقیت شما حیاتی است. اما با وجود چنین رقابت سنگینی، مخاطبان شما ممکن است کمپین های شما را نادیده بگیرند.

حتی بدتر، شما ممکن است با موفقیت ایمیل‌های خود را به مخاطبان تان ارسال کنید و آنها را به خواندن آن ترغیب کنید بدون اینکه آنها متقاعد شوند که اقدامی انجام دهند. در یک مطالعه، اقداماتی که مشتریان پس از دریافت یک ایمیل انجام می دهند، مورد بررسی قرار گرفت و نتایج شگفت انگیز بود.

در این مطالعه بیش از نیمی از افراد هیچ کاری را انجام ندادند.

شما زمان و سرمایه زیادی را صرف تنظیم و طراحی این کمپین ها کردید و هیچ خروجی از آن دریافت نکردید. پس چگونه می‌توانید از مشتریان خود پاسخی دریافت کنید؟ سعی کنید یک تغییر ساده ایجاد کنید: از ایموجی ها استفاده کنید.

برای بررسی اثر آن، باید اطمینان حاصل کنید که شما درک اولیه ای از نرخ باز کردن و نرخ کلیک خود دارید تا با پیشرفت‌تان را با آن مقایسه کنید. در حالی که اگر یک استاندارد متناسب و یک نرخ کلیک با نرخ استاندارد وجود داشته باشد، این کار آسان تر خواهد بود، این نرخ ها اغلب در هر صنعتی متفاوت هستند.

در اینجا لیستی از استانداردهای صنعتی برای نرخ کلیک با استفاده از سرویس Constant Contact  آورده شده است:

ایموجی - ایموجی در عنوان و متن ایمیل مارکتینگ

 

آیا نرخ باز کردن یا نرخ کلیک شما کمتر از حد متوسط ​​است؟ اگر چنین است، نگران نباشید هنگامی که شما شروع به ردیابی CTR می‌کنید، می‌توانید آنها را بهبود بخشید. همچنین استفاده استراتژیک از ایموجی‌ها راه بهبود این اعداد است.

تحقیقات نشان می‌دهد که ایموجی‌ها نه تنها باعث بهبود نرخ باز کردن شما می‌شوند، بلکه نرخ کلیک شما را نیز افزایش می‌دهند. در یک مطالعه، استفاده از ایموجی ها در دو برنامه تعطیلاتی به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت: روز ولنتاین و روز پدر.

برای روز ولنتاین، این مطالعه نشان داد که با استفاده از یک ایموجی “لب” در بخش موضوع می‌توانید نرخ خواندن را به ۲۴ درصد و قرار گرفتن در صندوق ورودی را به ۸۹ درصد نسبت به کمپین هایی که فقط از متن استفاده می کنند بهبود ببخشید که فقط ۲۰ درصد خواندن و ۸۳ درصد قرار دادن در صندوق ورودی را نتیجه می دهند.

ایموجی - بهبود نرخ باز کردن

برای روز پدر، این مطالعه تاثیر اضافه کردن یک ایموجی “آچار” به خط موضوع را مورد بررسی قرار داد. این یافته نشان داد که نرخ خواندن با کلید آچار ۱٪ افزایش یافته و قرار گرفتن در صندوق ورودی در مقایسه با کمپین های متنی ۸٪ افزایش را نشان داده است.

ایموجی - کمپین روز پدر

این‌ها مواردی غیرمعمول نیستند. شما باید از ایموجی ها در کمپین های خود استفاده کنید. همه ارائه دهندگان سرویس های ایمیل ایموجی ها را به درستی نشان نمی‌دهند.

اگرچه این از کنترل شما خارج است، اما چیزی است که باید از آن آگاه باشید. همچنین، اگر از Gmail استفاده می کنید، از Emoji Picker آن استفاده نکنید. چرا که این به صورت یک مربع کوچک و غیر قابل تحسین نمایش داده خواهد شد.

اما با وجود مسائل بالقوه مربوط به سازگاری، اما همچنان اضافه کردن ایموجی ها به کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل کاری بسیار مفید و تاثیرگذار خواهد بود. با این حال، شما باید مخاطبان خود را در نظر بگیرید.

استفاده از ایموجی ها در بازاریابی مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کند از آنجای که مردم اغلب در زندگی روزمره خود از آنها استفاده می‌کنند. پیش از این ما شاهد بودیم که ۶۸ درصد از مردم ترجیح می دهند احساسات خود را با استفاده از ایموجی‌ها و سایر تصاویر بیان کنند. با این حال، همان مطالعه نشان داد که تنها ۳۷٪ از افراد بالای ۶۵ سال احساسات مشابهی دارند. مثل همیشه، مخاطبان شما در اولویت هستند.

در نهایت: استفاده از ایموجی‌ها به طور کلی یک ایده خوب است. اما قبل از تصمیم به استفاده از آنها، مطمئن شوید که مخاطبان مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید.

حالا، بیایید به بحث خود در مورد چگونگی استفاده از ایموجی ها بپردازیم. اگرچه قبلا ۱۰ مورد از بهترین ایموجی ها برای افزایش نرخ کلیک را به شما نشان دادم، هنوز هم ممکن است بپرسید که از کدام یک باید استفاده کنید.

برای هر برند تجاری متفاوت است. شما باید با چندین ایموجی در خطوط موضوع و متن در نسخه خود آزمایش و بهینه سازی انجام دهید تا ببینید کدامیک برای برند تجاری شما خوب است. بسته به نرم افزار بازاریابی ایمیلی شما، شما احتمالا می توانید نسخه‌های مختلف را با یک آزمون A / B تست کنید.

تست A / B دو نسخه از ایمیل شما را با دو موضوع مختلف (و دو نسخه متن مختلف) به یک مخاطب نمونه از لیست شما می فرستد تا ببینید که کدامیک کارآیی بهتری دارد.

نرم افزارهایی مانند HubSpot، MailChimp و Constant Contact از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

استفاده از ایموجی ها در کمپین های ایمیلی

راه‌های متعددی برای استفاده از یک ایموجی در خطوط موضوع و کپی ایمیل وجود دارد. من قصد دارم به برخی از موارد مورد علاقه خود اشاره کنم.

در ابتدا، بررسی کنید ایموجی های رنگارنگ در یک صندوق ورودی Gmail چگونه نمایش داده می شوند. Umbel، یک شرکت فناوری داده است که به سازمان های ورزشی و سرگرمی کمک می‌کند تا متوجه شوند که طرفداران آنها چه کسانی هستند، از ایموجی ها در خط عنوان خود استفاده می کنند زیرا در فضای محدودی کار می‌کنند.

ایموجی - استفاده از ایموجی ها در کمپین های ایمیلی

از ایموجی های بسکتبال، فوتبال، نت های موسیقی، فوتبال آمریکایی، چوب هاکی، و بیس بال با توجه به لیست گسترده‌ای که طرفداران ورزشی علاقه دارند استفاده کنند، بهره می‌برند. از آنجا که خطوط موضوع ایمیل دارای محدودیت تعداد کاراکتر است، ایموجی‌ها یک روش هوشمندانه برای استفاده بهینه از فضای محدود شما هستند.

شما می توانید کلمات را با ایموجی های مرتبط جایگزین کنید تا به سرعت اطلاعات را به اشتراک بگذارید. به علاوه، هنگامی که شما ایمیل را باز می کنید، ایموجی ها برجسته تر به نظر می رسند.

یک ایمیل از ModCloth به ما یک راه موثر دیگر برای استفاده از ایموجی ها را نشان می دهد. آنها از ایموجی ها استفاده می کنند تا مطالب مرتبط را با هم هماهنگ کنند. ایمیل روز ملی گربه آنها محتواهای “فریبنده ای” را به مخاطبان آنها نمایش می دهد.

خط موضوع آنها به طرز شگفت انگیزی پرطرفدار است: “خیلی خوب، ما” گربه “هستیم.” سپس یک ایموجی گربه در انتهای آن قرار می گیرد. این ایموجی گربه به عنوان یک طرح کلی عمل می کند که خط موضوع را به موضوع ایمیل مرتبط می‌کند. به علاوه، توجه کاربران را به ایمیل جلب می کند.

به چگونگی نمایش آن در صندوق ورودی نگاه کنید:

ایموجی - ایموجی در کمپین های ایمیلیهنگامی که یک گیرنده بر روی آن کلیک می کند، ایمیل عکس های بیشتری از گربه با پیشنهاد تخفیف ۲۵٪ نمایش می دهد.

این در حالی است که کار این شرکت اصلا ربطی به گربه ها ندارد و فروشنده لباس است

ایموجی - ایموجی در ایمیل مارکتینگ

یک شرکت تولید کفش ورزشی از ایموجی ابر برای جلب توجه در ایمیل خود استفاده می کند. ابر به برند تجاری آنها مربوط است، زیرا آنها کفش های سبک وزن ورزشی به فروش می رسانند که به شما این احساس را منتقل می کند که بر روی ابرها قدم می زنید.

بر خلاف نمونه های قبلی، ایموجی های آنها از خط موضوع شروع می شود. در خط موضوع نوشته شده است: “تا روز ۹ ژوئن: ۳۰ روز از یک جفت کفش سبک استفاده کنید”.

همانطور که این نمونه ها نشان می دهند، اضافه کردن یک ایموجی در ایمیل می تواند تاثیر قابل توجهی بر خوانندگان داشته باشد.

استفاده از ایموجی ها در سربرگ و متن اصلی کمپین تبلیغاتی رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک ابزار عالی دیگر برای استفاده از ایموجی ها هستند. با این همه، ایموجی ها می توانند احساسات عاطفی را انتقال دهند. تحقیقات نشان می دهد که پست های همراه با محتوای احساسی دستاوردهای بیشتری دارند و می توانند تاثیر بیشتری بر روی تلاش های بازاریابی شما داشته باشند.

اما مهم است بدانیم که تاکتیک های استفاده از ایموجی ها در پست های رسانه های اجتماعی شما، ایده ای جدید نیست. کاربران فیس بوک روزانه شصت میلیون ایموجی را ارسال می کنند.

در هر روش بازاریابی، قبل از اینکه هدف خود را تنظیم کنید و برای آن تلاش کنید، باید میانگین میزان کلیک مربوط به آن صنعت را درک کنید.

در اینجا متوسط ​​نرخ کلیک (به تفکیک صنعت) برای فیس بوک آورده شده است:

همانطور که می بینید، صنایع حقوقی و خرده فروشی معمولا دارای بالاترین میزان نرخ کلیک (۱.۵۹-۱.۶۱٪) هستند و صنعت آموزش و پرورش و اشتغال به طور کلی پایین ترین نرخ کلیک (۰.۴۷٪) را دارند.

بیایید یک گام به عقب برداریم و اکوسیستم رسانه های گسترده اجتماعی را بررسی کنیم. در اینجا میانگین میزان نرخ کلیک در کانال رسانه های اجتماعی آورده شده است:

اکنون که شما یک مقدار متوسط ​​برای هدف گذاری دارید، می توانید به طوراستراتژیک از ایموجی‌ها در پست های رسانه های اجتماعی و کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید. به عنوان مثال، نگاهی به آنچه Scoro با تست های A / B خود انجام داد بیندازید.

آنها دو تبلیغ را فقط با یک تغییر جزئی آزمایش کردند: دومین تبلیغ فقط یک ایموجی کوچک پرچم در عنوان خود داشت. در نگاه اول، شما حتی ممکن است آن را نبینید. اما بسیاری از مردم متوجه وجود آن شدند و تغییرات قابل توجهی را در آمار و ارقام رقم زدند.

آیا هنوز من را باور ندارید؟ خوب، بیایید نگاه دقیق تری به اطلاعات بیندازیم.

اخیرا، روزنامه Mail Daily مطالعه گسترده ای را برای بررسی پست های برتر که حاوی یک ایموجی بودند در مقابل آنهایی که از ایموجی ها استفاده نمی کردند، انجام داد. در مجموع ۲۸ پست از ۱۰۰ پست جدید در فیس بوک توسط این روزنامه تولید می شود. پس از بررسی بیشتر، آنها دریافتند که ۲۱ مورد از آنها حاوی حداقل یک ایموجی هستند.

روزنامه Mail Daily همچنین تمامی پست های خود را از نوامبر ۲۰۱۷ بررسی کرده و اظهار داشت که ۶۸ درصد از ۲۰۰ پست برتر دارای ایموجی بوده اند.

اما استفاده از ایموجی در توییتر به چه صورت است؟ آیا این کار مفید است؟ کاملا. در حقیقت، توییتر گزینه های پیشرفته جستجوی خود را ارتقا داد تا توانایی جستجو در ایموجی را نیز شامل شود.

و حساب Emojipedia این لحظه تحسین برانگیز را جشن گرفت:

نحوه استفاده از ایموجی ها در رسانه های اجتماعی

ما چند روش مختلف برای کسب حداکثر بهره وری  برای استفاده از ایموجی ها را آزمایش کرده ایم، اما من می خواهم چند ایده دیگر را به شما نشان دهم که می توانید به اطلاعات خود اضافه کنید.

به راحتی می توانید ایموجی ها را به پست های خود اضافه کنید، میتوانید آنها را از سایتهای مختلف کپی کرده و استفاده کنید. یک مثال Piliapp است که رایج ترین ایموجی ها را به شما نشان می دهد.

توییتر تبلیغاتی Blue Apron یک نمونه باور نکردنی از استفاده صحیح از ایموجی است. این شرکت از ایموجی ها شبیه به نقطه شروع تیتر استفاده می کند. هر ایموجی به طور مستقیم به متن توصیف شده در مقابل خود مرتبط بود.

 تاثیر رنگ ایموجی و فرمت پست کردن

پلتفرم رسانه های اجتماعی Rapchat از ایموجی ها برای تأکید بر دعوت عملی استفاده می کند. در این پست، نگاهی به ایموجی هایی که آنها استفاده می کنند بیندازید. پیش از این در این مقاله ذکر کردم که ایموجی انگشت اشاره به سمت پایین، یکی از ۱۰ ایموجی برتر برای افزایش نرخ کلیک است.

ایموجی ها یک احساس “بومی” در رسانه های اجتماعی خلق می کنند، زیرا مردم اغلب از آن ها در این سیستم عامل ها استفاده می کنند. شما از کسب و کارهای دیگر جدا خواهید شد و همچنین احساس خواهید کرد که به بخشی از گفتگو در اکوسیستم رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده اید.

از ایموجی ها در عناوین Meta استفاده کنید

درست متوجه شدید، شما هم اکنون می توانید از ایموجی ها در لیست SERP خود استفاده کنید. گوگل بررسی های زیادی را انجام داد تا اجازه دهد از ایموجی ها در نتایج جستجو استفاده شود.

آنها آن را معرفی کردند، دیگر از آن استفاده نکردند، و اکنون به نظر می‌رسد که مجددا به استفاده از آن روی آوردند.

ایموجی ها در حال حاضر در قطعه هایی که “مرتبط، مفید و سرگرم کننده هستند” ظاهر می شوند. بدیهی است، که حضور ایموجی ها در هر عنوان باعث جلب توجه به SERP خواهد شد. اما ایموجی ها در این زمینه نقش حتی قوی تری دارند.

گوگل هم مانند توییتر قصد استفاده از ایموجی ها در نوار جستجوی خود را دارد که به شما این امکان را می دهد که نتایج خود را بر اساس یک ایموجی نیز جمع آوری کنید. پس از جستجوی یک ایموجی سرخ کردنی ساده، گوگل توانست نتایج زیر را بیابد:

اگر نگاهی دقیق تری به این موضوع داشته باشید بسیار جالب تر نیز خواهد بود. همه نتایج یافت شده شامل ایموجی که شما جستجو کردید نمی باشد.

به عنوان مثال، نگاهی به SERP برای ایموجی سگ بیندازید.

نتیجه اول دارای ایموجی در عنوان صفحه خود است، اما بقیه موارد یافته شده اینگونه نیستند.

گوگل آنچه که شما می پرسید را تفسیر می کند و نتایج مختلف مرتبطی را ارائه می دهد و فقط نتایجی که دارای آن ایموجی خاص هستند را نمایش نمی دهد. از آنجایی که ایموجی ها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شوند، گوگل چیزهایی را که یک گام جلوتر هستند به شما نمایش می دهد تا راحت تر آنچه که به دنبالش هستید را پیدا کنید.

شما می توانیدGoogle@ را به همراه یک ایموجی توئیت کنید و KnowNearby# را برای پیدا کردن گزینه های موجود در نزدیکی خود اضافه کنید.

این توابع عوامل تعیین کننده ای هستند.

اما برای بهتر شدن، شما باید بدانید که کدام ایموجی ها بیشتر در SERPs استفاده می شوند. یک مطالعه نشان داد که ایموجی علامت تیک سبز رنگ بیشتر برای توصیف ها و در عناوین SERPs استفاده می شود، اما موارد رایج دیگری نیز وجود دارند.

به یاد داشته باشید که ایموجی ها فقط توجه کاربرای را به پست جلب نمی کنند بلکه آنها را تشویق به خواندن و کلیک بر روی آن نیز می‌کنند. آنها به عنوان راهی برای ایجاد پست های شاخص استفاده می‌شوند و به راحتی برای استفاده مصرف کنندگان در دسترس هستند.

از ایموجی ها بر روی اطلاعیه های خود استفاده کنید

شما احساسی که هنگامیکه صفحه گوشی تان روشن می شود را درک می کنید؟ بلافاصله به آن نگاه می کنید و متن یا اعلانی که نمایش داده می‌شود را مشاهده می کنید. اگر چیز مهمی  باشد، احتمالا فورا به آن نگاه می کنید. اما اگر اینطور نباشد، شما آن را نادیده می گیرید و ادامه کار خودتان را انجام می دهید.

بنابراین، چگونه می توانید مصرف کنندگان را به تعامل با اعلان های ارسالی خود تشویق کنید؟ Air Tailor از ایموجی ها در پیام های خوش آمدگویی خود استفاده می کند. این یک عامل است که به آنها کمک می کند تا هر ساله بیش از ۱۰۰٪ کسب و کار خود را توسعه دهند.

اگر شما یک برنامه تلفن همراه دارید یا بر روی بازاریابی تلفن همراه تمرکز کرده اید، استفاده از ایموجی ها در اعلان های ارسال شده شما می تواند نرخ های کلیک و زمان استفاده از برنامه را به شدت افزایش دهد.

به عنوان مثال، شرکت MobilityWare از آزمون A / B در ارسال اعلان های خود استفاده می کند. یک اعلان شامل یک ایموجی بوده و دیگری بدون آن استفاده شده است. نتیجه؟ اعلان ارسال شده با یک ایموجی میزان نرخ کلیک را به مقدار ۹٪ افزایش داده است.

NotifyVisitors آزمونی با معیارهای مشابه را اجرا کرد. آنها نتیجه گرفتند که اعلان های ارسالی با ایموجی دارای CTR بالاتر بوده و عملکرد بهتری نسبت به اعلان هایی که فقط از تصاویر تشکیل شده اند، دارند.

بیشترین چیزی که من را تحت تاثیر قرار می دهد این واقعیت است که در همه این استراتژی ها – بازاریابی ایمیلی، رسانه های اجتماعی، و در حال حاضر اعلان های ارسالی – ایموجی ها تاثیر قابل توجهی بر روی CTR های اطلاع رسانی داشته اند.

مطالعه دیگری که توسط CleverTap انجام شد، نشان داد که “به طور متوسط ​​افزایش ۱۲۴ درصدی در CTR برای اطلاعیه هایی که از ایموجی ها استفاده می‌کنند” وجود دارد. این یک درصد کوچک نیست. این یک پیشرفت وسیع در کمپین های تبلیغاتی است.

نتیجه

چگونه می توانید پیام های بازاریابی خود را در میان سایر رقبای خود برجسته کنید؟

به عنوان یک مزیت، از ایموجی ها استفاده کنید. با استفاده از ایموجی ها، شما می توانید توجه سایرین را به پیام خود جلب کنید و نام تجاری خود را “انعطاف پذیر” نشان دهید، در نتیجه مخاطبان هدف بیشتری جذب کرده و همچنین نرخ کلیک خود را افزایش دهید.

اما فقط از آنها بی هدف استفاده نکنید. اطمینان حاصل کنید که موارد مناسبی که تائید شده اند را برای افزایش میزان نرخ کلیک استفاده کنید و همچنین استراتژیک باشید.

از ایموجی ها در بخش سربرگ خود استفادده کنید تا ایمیل های خود را برجسته جلوه دهید. آنها را به کمپین های رسانه ای اجتماعی خود اضافه کنید تا ارتباطات عجیب و غریب نام تجاری خود را در رسانه های اجتماعی به نمایش بگذارید. آنها را در بین اعلان های ارسالی خود قرار دهید که فضای محدودی نیاز دارند. سعی کنید از این روش ساده برای افزایش نرخ کلیک خود استفاده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مقالات مرتبط
Related Articles
صفر تا صد نوشتن رپورتاژ آگهی و نکات آن
|
آشنایی با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و اطلاع از جزئیات آن از ضروریات در حوزه دیجیتال مارکتینگ...
آشنایی با تقویم تولید محتوا و ابزارهای آن
|
تقویم تولید محتوا به زبان ساده جدولی است شامل برنامه‌ریزی روزانه برای تولید‌کنندگان محتوا و ساماندهی پروژه‌های...
6 مرحله چرخه عمر محتوا
|
هر محتوا بسان محصولی است که به مخاطب عرضه می‌شود. با این رویکرد می‌توان برای محتوا نیز...
دلیل برای اینکه محتوای بیشتر بهتر نیست
|
شوک محتوایی روشی بود که ما به یک باره محتوای بیشتر را برای سایت فراهم می‌آوردیم. مارک...
Search