آکادمی نوین مارکتینگ شروع شد

دسته بندی : تولید محتوا
۷ آذر ۱۳۹۷
بازدید ها : 427 بار
برچسب ها :
آکادمی نوین مارکتینگ

همراهان نوین مارکتینگ سلام من علی علی‌مراد هستم سردبیر سایت نوین مارکتینگ. این سایت از تیر ماه ۹۷ با طراحی جدید به صورت جدی به تولید محتوای مفید در زمینه‌های مربوط به دیجیتال مارکتینگ پرداخته است و تا به امروز کاربران زیادی را جذب خود کرده. از روزهای اول فعالیت دوباره نوین مارکتینگ لزوم پکیج‌های آموزشی دقیق تحت عنوان آکادمی نوین مارکتینگ ، برای کسانی که دوست دارند به فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ بپردازند بسیار احساس می‌شد.

ما معتقدیم آموزش و دانش را باید به رایگان به همکارانمان هدیه دهیم و از آنها همکارانی با سواد بسازیم. این گونه در همکاری‌های بعدی ما می‌توانیم استانداردهایی را برای کار خود وضع کنیم که همه همکارانمان آن را قبول دارند.

دانستن ساز و کارهایی که طی آنها کسب و کار شما در فضای دیجیتال رشد می‌کند سبب می‌شود شما به کارفرمایی با دانش برای ما تبدیل شوید پس نوین مارکتینگ در پکیج های آموزشی خود یک هدف دارد و آن هم هم‌افزایی دانش برای همگان است.

ماجرای اژدها کُش جوان و بیکاری او

داستانی این روزها در وب سایت‌ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که بد نیست یادی از آن بکنیم. روزی جوانی برازنده و تنومند و با فکر به سن کار رسید و با مشکل بی‌کاری عمومی کشور دست به گریبان شد. در اینترنت در به در کار بود که آگهی جالبی دید. ظرف ده جلسه به درآمد میلیونی دست یابید. تلفن زد و فهمید که کلاس‌هایی برگزار می‌شود تحت عنوان اژدها کشی که مؤسسه آموزشی طی آن به شما می‌آموزد که چگونه اژدها بکشید. او هم جوان بود و جویای نام و تنومند و با فکر، رفت و ثبت نام کرد. لیستی از وسایل در اختیار او قرار گرفت و منابعی مربوط به قرون وسطی و البته صورت‌حساب شهریه‌ای گران قیمت. کتاب و شمشیر و زره نسوز ضد آتش و برگ استوان و اسب رهواری تهیه کرد و شهریه را هم به کمک خانواده پرداخت ده جلسه کلاس رفت و بعد دوره‌های تضمینی را هم که ۲۰ جلسه بود، گذراند. دوره‌هایی تکمیلی را به عنوان هیولای اژدها کشی پشت سر گذراند و شهریه‌های گزاف را هم پرداخت. مدرک رسمی از دانشگاهی بین‌المللی اژدها کشی انگلستان هم نصیبش شد و همین طور کارت عضویت او در جامعه بین المللی اژده‌ها کش‌ها.

تا اینجای کار همه چیز خوب و خوش بود. اما اژدهایی نبود که جوان داستان ما آن را سَقَط کند و از مردم شهرها و روستا هدیه های زیبا و ارزشمند بستاند و دختران زیبا با دیدن او، نشسته بر اسب سفیدش غش کنند. نه اژدهایی نبود. یک بار به شهرداری رفت و برای کشتن موش‌های سطح شهر تهران مشغول شد اما مگر با گرز و اسب به تعقیب موش‌ها در جوی های خیابان می‌پردازند؟ تمام آموزش ها با واقعیات منطبق نبود.

جوان خسته و ناامید و ناکام به سراغ استاد اعظم اژدها کشی در آکادمی محل تحصیل رفته گفت: ای استاد تضمین درآمد میلیونیتان این بود؟ استاد گفت مگه چشه و جوان گفت دریغ از یک پاپاسی. استاد گفت تو را نصیحت کنم که تا پول از هیکلت بالا رود و جوان گفت چه و استاد گفت یک سری کلاس و کتاب و بسته‌های آموزشی اژدها کشی بنویس و بساز و برگزار کن، تا همگان از تو تجارب بالایت بیاموزند و جوان این کار کرد و پولدارش اساسی.

خوب شاید بگوید علی علی‌مراد دارد شرح حال خود می‌گوید از زبان این و آن. اما این وسط یک فرق بزرگ وجود دارد آن هم این است که من دو جا در حال کار هستم و اساسا وقت کلاس برگزار کردن ندارم و دوم فرق بزرگ ما این است که بسته آموزشیمان از صفر تا صد رایگان است و به مرور روی بلاگ نوین مارکتینگ منتشر می‌شود. می‌دانم در این زمانه سخت است به کسی که می‌گوید چیزی را به رایگان در اختیار کسانی قرار می‌دهد اعتماد کنید. اما این بخشی از کار ماست. شما می آموزید و تبدیل به کار فرمای ما می‌شوید می آموزید که چگونه به تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ ادوردز و طراحی ui و ux بپردازید  تا به همکاری توانمند برای ما تبدیل شوید. همه این‌ها بخشی از استراتژی ماست برای به دست آوردن مخاطبینی که به ما اعتماد دارند.

بخش های اصلی آکادمی نوین مارکتینگ

آکادمی نوین مارکتینگ چند بسته آموزشی را در دست تهیه دارد

  1. بسته آموزشی تولید محتوا
  2. بسته آموزشی تبلیغات در گوگل
  3. بسته آموزشی سئو
  4. بسته آموزشی دیجیتال مارکتینگ
  5. بسته آموزشی UI/UX

ما پنچ مهارت مهم و حیاتی در دنیای اینترنت را هدف قرار داده‌ایم هر یک از این درس‌ها به سه سطح مقدماتی میانی و پیشرفته تقسیم می‌شود و و هر سطح به ۵ درس و هر درس به ۳ تا ۶ جلسه و با یک حساب سرانگشتی درمی‌یابید که حدود ۴۰۰ جلسه و متن پیوسته برای این سری درس‌ها باید تولید شود. از دست و زبان که براید تا از پس این همه درآید. آری هر یک از این دروس کار یک متخصص است و کمتر سایت اینترنتی موفقی را می‌یابید که همه این کارها را یک نفر انجام دهد.

قدم اول محتوا در آکادمی نوین مارکتینگ

از آنجایی که من تولید کننده و سامان دهنده محتوا هستم و باید قدم و اول را من برمی‌داشتم و چراغ اول دروس آکادمی نوین مارکتینگ را منی روشن می کردم که این آش را پخته‌ام. پس اولین دروسی که خدمت شما ارائه می‌کنیم دروس تولید محتوا است.

در متن بعدی شما با پکیج تولید محتوای نوین مارکتینگ کاملا آشنا می‌شوید و بعد وارد دوره مقدماتی پکیج می شویم.

پکیج تولید محتوای نوین مارکتینگ را در اینجا بخوانید.

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

صفر تا صد نوشتن رپورتاژ آگهی و نکات آن

آشنایی با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و اطلاع از جزئیات آن از ضروریات در حوزه دیجیتال مارکتینگ ...

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

آشنایی با تقویم تولید محتوا و ابزارهای آن

تقویم تولید محتوا به زبان ساده جدولی است شامل برنامه‌ریزی روزانه برای تولید‌کنندگان محتوا و ساماندهی پروژه‌های ...

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

۶ مرحله چرخه عمر محتوا

هر محتوا بسان محصولی است که به مخاطب عرضه می‌شود. با این رویکرد می‌توان برای محتوا نیز ...

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ | تولید محتوا

۶ دلیل برای اینکه محتوای بیشتر بهتر نیست

شوک محتوایی روشی بود که ما به یک باره محتوای بیشتر را برای سایت فراهم می‌آوردیم. مارک ...

افزایش ترافیک سایت با نوین مارکتینگ
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید