تبلیغات کلیکی و ۲۱ مقاله بسیار مهم

دسته بندی : گوگل ادز
۱۲ خرداد ۱۳۹۷
بازدید ها : 4174 بار
امتیاز کیفیت در تبلیغات گوگل

این مقاله در آوریل ۲۰۱۷ توسط لری کیم در وبسایت ورد استریم منتشر شده است .

لری کیم: آیا شما هنوز درگیر لیست‌های پایان سال هستید؟ خیلی بد است! من علاقه زیادی به بررسی بهترین‌ها دارم و این لیست را برای این موضوع به دست شما می دهم.

 امروز من بهترین مقالات سال ۲۰۱۵ در مورد جستجوی مبتنی بر پرداخت و بازاریابی PPC را از سراسر وب با شما به اشتراک میگذارم که شامل مباحثی از قبیل آگهی تبلیغاتی، بهینه سازی نرخ تبدیل، بازاریابی مجدد، تلفن همراه، تبلیغات اجتماعی و موارد می‌شود. بیایید به آنها بپردازیم!

در ادامه ۲۱ مورد از بهترین مقالات سال ۲۰۱۶ در خصوص بازاریابی تبلیغات کلیکی را بررسی خواهیم کرد.

آگهی خلاق

 1.  نحوه نوشتن آگهی های تبلیغات کلیکی با حداکثر کارآیی

این یک لیست منظم و طولانی است، اما جاناتان دین آن را به این صورت ارائه می دهد. همانطور که وی اشاره می کند، حتی با تعداد محدود کاراکتر، وقتی که می دانیم که کاربران ما چه می خواهند، می توانیم کارهای بسیار جالبی انجام دهیم.

نکته:

هنگام نوشتن آگهی خلاقانه، هدف نهایی بازدید کننده را در ذهن داشته باشید، از تاکتیک‌هایی مانند تایمر شمارش معکوس و مشخصاتی که برای ایجاد علاقه‌مندی استفاده می‌شوند بهره ببرید و فضای آن را تا حد ممکن شخصی کنید.

 1. ۹ شیوه برای استفاده از داده‌های روانشناختی در بازاریابی دیجیتال شما این مقاله که در نوین مارکتینگ ترجمه شده است را بخوانید.

تبلیغات PPC می تواند واقعا خسته کننده باشند، اما نباید این‌گونه باشد! بنابراین، هلن ادواردز برای کشف علت این موضوع، صدها حساب کاربری مشتریان را بررسی کرد تا عوامل محرک و احساساتی را که می توانند میزان کلیک را تا ۵ برابر در سراسر صفحه افزایش دهند را کشف کند.

نکته:

 • خشم، انزجار، تکرار و ترس، همگی احساساتی هستند که می توانید در PPC استفاده کنید و از آنها کپی برداری کنید. اما قبل از نوشتن هر چیزی، در مورد شخصیت مشتری علاوه بر شخصیت خود، تبلیغ کننده و آن چیزی که می خواهید باشید فکر کنید.

 از اینجا بخوانید : طراحی تبلیغات برای جلب احساسات مخاطبان

صفحات وب و CRO

 1. سرگرم کننده ترین راهنمایی که برای بهینه سازی صفحات وب تا به حال خوانده‌اید

نوشته های Oli Gardner هرگز ناامید کننده نیست. با یک ترکیب جامع از آموزش و سرگرمی، شما می‌خندید و می‌گریید؛ البته گاهی اوقات و درباره بهینه سازی صفحه وب که احتمالا یکی از جامع ترین مراجع موجود در این زمینه است را یاد خواهید گرفت !

نکته:

 • از کجا آغاز کنید؟ Oli تکنیک‌های مقدماتی و پیشرفته برای درک میزان توجه، مفهوم، تصاویر، سرفصل‌ها، طراحی قانع کننده و غیره را نشان می‌دهد.
 1. ۱۰ مورد از نکات و ترفندهای موجود درباره صفحات وب – WordStream

هنگامی که حرف از بهترین نکات آزمایش و اثبات شده به میان می آید، Dan Shewan نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از ترفندهای کپی، فرم های طرح بندی، ویدئو، دستگاه و فراتر از آن این کار را انجام دهید.

نکته:

 • آیا شما شگفت زده می شوید اگر متوجه شوید که شماره ۱ در لیست، نیاز به صفحات وب را به طور کامل حذف می‌کند؟ خب، تعجب کنید! کمپین های PPC به طور گسترده‌ای کارآیی لازم را دارند و کسب و کار ها باید به آن توجه داشته باشند.
 1. ۳ مورد از روش‌های موجود برای PPC CRO که منجر به افزایش نرخ تبدیل می‌شوند Search Engine Land

بهینه سازی نرخ تبدیل هنگامی که حرف از PPC به میان می‌آید چیزی نیست که شما فکر می‌کنید. در حقیقت، اکثر تلاش برای بهینه سازی تبلیغ شما، هیچ تاثیری بر نرخ تبدیل آن ندارد. اما من می دانم چه موردی می تواند تاثیرگذار باشد و این چیزی است که شما در مقاله  یاد می‌گیرید.

نکته:

 • تمایز قائل شدن در هر زمینه (به نظر ساده است اما به ندرت انجام می شود)، استفاده از فرمت های تبلیغاتی که نرخ تبدیل فوق العاده دارند و استفاده مداوم از بازاریابی مجدد به عنوان یک ابزار CRO در این مقاله به درستی شرح داده می‌شود.
 1. ۱۷ مورد از بهترین و موثرترین روش ها برای دکمه های اقدام به عمل.  ما در نوین مارکتینگ از مقاله ۱۵ راه برای افزایش نرخ تبدیل استفاده کرده ایم

اعمال تغییرات کوچک در طراحی دکمه های عملگر شما در عمل می تواند بر روی نرخ تبدیل شما تاثیر بگذارد. مگان مارس لیست عظیمی از راهنمایی ها را در خصوص CTA ارائه می دهد.

نکته:

 • از شکل تا متن و رنگ، دکمه CTA را این مقاله توضیح می دهد همه این موارد را پوشش می دهد.

 از اینجا بخوانید : CTA چیست؟ با تمام معجزه‌هایش آشنا شوید

 1. نحوه نمایش صفحات، زمان صرف شده بر روی سایت و میزان جستجو بر روی تغییرات در نمرات کیفی و درآمد تاثیرگذار است – Search Engine Land

ظاهر صفحه و زمان صرف شده درون سایت و نرخ جستجو بر اساس برخی از داده های ترغیب کننده بنجامین وینگرن، معیارهای تعامل می توانند پیش بینی های قدرتمندی از سیستم رتبه بندی در تبلیغات کلیکی ارائه دهند و این نشان می دهد که هیچ جایگاهی مانند وب سایت شما برای بهبود کیفیت نمرات شما وجود ندارد.

نکته:

 • میزان جستجو، نرخ کلیک و زمان صرف شده در سایت، شاخص های قدرتمندی از کیفیت بوده و نمرات کیفی بهتر به طور معمول به معنی تاثیرگذاری بیشتر و هزینه کمتر به ازای هر کلیک است. این یکی از دلایلی است که من فکر می کنم اهداف هوشمند برای برخی از تبلیغ کنندگان خوب است.
 1. بهبود دادن تبلیغات کلیکی توسط Google که می تواند نرخ تبدیل شما را دو برابر کند

هنگامی که شما نمی توانید طبق روال معمول منتظر بمانید، می توانید برای افزایش سرعت ترافیک از تبلیغات در گوگل استفاده کنید. و اگر شما بخواهید یاد بگیرید که چگونه نرخ تبدیل خود را در AdWords دو برابر کنید، نیل پاتل چندین روش فوق العاده را با شما به اشتراک گذاشته است که با مثال ها و داده هایی پشتیبانی می شوند تا این کار را برای شما انجام دهند.

نکته:

 • تبدیل بیشتر در تبلیغات کلیکی به معنی بررسی استراتژی شما از نقطه نظر مشتری و به لحاظ تاکتیکی، به معنای توجه به جزئیات حساب PPC شماست که به خوبی مدیریت شده اند.

مدیریت روزانه جستجوی پرداختی

 1. راز موفقیت تبلیغات کلیکی گوگل، توسط یکی از کارکنان سابق گوگل

یک حساب کاربری تبلیغات کلیکی موفق، می‌بایست توسط یک KPI که بیشترین اهمیت را در کسب و کار دارد، هدایت شود و همچنین باید قابل دستیابی باشد. اهداف حمایتی دیگر نیز باید ردیابی شوند زیرا آنها اطلاعات بیشتری را ارائه می‌دهند که تصمیم گیری در خصوص بهینه سازی را آسان تر می‌کند.

 1. بررسی کلی و ضروری در مورد مدیریت توافق در حساب تبلیغات کلیکی – Search Engine Land

Fred Vallaeys می‌گوید که هیچ کلمه کلیدی بدی وجود ندارد، تنها توافقات بد وجود دارد. پس راه حل چیست؟ این راهنمای جامع می‌تواند گره گشا باشد! همه چیز را از تنظیم اهداف مدیریت توافق تا انواع استراتژی های پیشنهاید، قیمت گذاری خودکار و غیره را یاد بگیرید.

نکته:

 •  هنگام تنظیم یک استراتژی قیمت گذاری، عوامل بیشماری وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند و البته داشتن یک استراتژی نیز بخش بزرگی از سلامت حساب کاربری تبلیغات کلیکی است.
 1. توجه به احتکار کلمات کلیدی: شما باید ۹۸٪ از کلمات کلیدی تبلیغات کلیکی خود را حذف کنید ، مقاله ای از سایت Search Engine Land

همه ما می دانیم که احتکار کلمات به طور کاملا اتفاقی با جمع آوری مجموعه ای از کلمات که بیشتر از بقیه آنها را دوست داریم شروع می شود. بنابراین به طور جدی، وقت آن رسیده است که شروع به خواندن این کلمات کلیدی کرده و موارد اضافی را حذف کنید.

نکته:

 • شما برای بهبود نمرات کیفی خود نیاز به کلمات کلیدی بیشتر ندارید، و یا همچنین برای ارتقای نرخ تبدیل خود نیز به آنها نیاز ندارید. خوب است که مجموعه کلمات کلیدی خود را گسترش دهید، اما مطمئن شوید مواردی که به طور منظم مورد استفاده قرار نمی گیرند را پاکسازی کنید.

 از اینجا بخوانید : مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز با ۸ روش کاربردی

 1. ۵ راه برای استفاده از قانون ۲۰-۸۰ برای تبلیغات کلیکی – Search Engine Land

قانون ۲۰/۸۰ در بسیاری از سناریوهای مختلف کسب و کار و زندگی استفاده می شود. اگر شما طرفدار Perry Marshall باشید ممکن است قبلا آن را آموخته باشید.

نکته:از هدف قرار دادن مکان، زمان روز و کلمات کلیدی برای محصولات، خدمات و موارد دیگر، شما می توانید قانون ۲۰/۸۰ را به تمام سناریوهای تبلیغات کلیکی اعمال کنید و کارایی آن افزایش دهید.

تاکتیک های پیشرفته تبلیغات کلیکی

 1. چگونگی پیگیری رقبای تبلیغات کلیکی خود را با استفاده از بینش‌های مزایده – Search Engine Land

آیا شما به هک کردن علاقه ندارید؟ در این مطلب، نابغه  تبلیغات کلیکی ، دانیل گیلبرت، یک متن هوشمند را به اشتراک می گذارد که به شما کمک می کند تا پنج رقیب برتر خود را بر اساس بالاترین میزان سهم تاثیرگذاری انتخاب کنید و همچنین می توانید اطلاعات تاریخی آنها را به شما نشان دهد.

 1. آیا به تازگی به مرکز خرید Google آمده اید؟ ۹ نکته زیر را بخوانید تا با آن آشنا شوید – Hero PPC

اگر شما به تازگی به کمپین های خرید Google پیوسته اید و مطمئن نیستید چه مسیری را انتخاب کنید، کرک ویلیامز یک مرور جالب از کانال های خرید همیشه در حال گسترش را به شما ارائه می دهد. (به هر حال، از کریک نابغه خرید گوگل به خاطر همه ی کمک هایش به وبلاگ Hero PPC، Moz و غیره تشکر می کنیم!)

بازاریابی مجدد و نمایش

 1. ۱۰ مورد از حقایق بازاریابی مجدد که باعث بازنویسی تمام استراتژی های تبلیغات کلیکی شما می‌شود – WordStream

من به سادگی مجبور شدم در سال ۲۰۱۵ این مطالب را تنظیم کنم که “بازاریابی امری خزنده” است. در حقیقت، بازاریابی مجدد کاملا برای بسیاری از دلایل بسیار جذاب است و این چیزی است که من از شما می‌خواهم یاد بگیرید.

نکته:

 • اگر می‌خواهید کانال‌های بیشتری (از جمله اجتماعی) را کشف کنید، کمتر از تبلیغات جستجو شده استفاده کنید و در عوض نام تجاری خود را ایجاد کنید و نرخ تبدیل آن را بهبود بخشید، بازاریابی مجدد راهی است که باید انتخاب کنید!
 1. سه لیست بازاریابی ضروری که باید همراه با تبلیغات جستجوی خود استفاده کنید – Search Engine Land

لیست های بازاریابی مجدد برای تبلیغات جستجو به تبلیغ کنندگان راه جدید و فوق العاده ای برای هدف گذاری ارائه می دهند. در این مقاله، مت لاوسون سه نوع مخاطب را برای آزمایش و سهولت استفاده از این موارد مورد بررسی قرار می‌دهد.

نکته:

 • وارد آنجا شوید و شروع به بازی کنید

موبایل و محلی

 1. ۲۶ راه هوشمندانه برای دستیابی به رهبری تلفن های همراه با PPC / CRO – قسمت ۱ و قسمت ۲ – Econsultancy

اگر Drake کمپین PPC خود را داشته باشد، ممکن است دیگر نگران تماس های دیروقت از دست رفته خود در شب نباشد. اما صاحبان کسب و کار و بازاریابان مجبور نیستند از روش های فوق العاده او برای دریافت تماس های تلفنی با PPC در یکی دیگر از بهترین مقالات ۲۰۱۵ از جاناتان دین، پیروی کنند.

نکته:

 • افرادی که تماس می گیرند، معمولا مشتاق تر از افرادی هستند که فقط فرم پر می کنند. توجه داشته باشید: اینها امروزه در میان مطلوب ترین روش های موفقیت آمیز در کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​قرار دارند.
 1. چگونه Google AdWords بازدیدهای فروشگاهی را اندازه گیری می کند – Search Engine Land

در سال ۲۰۱۴، زمانی که گوگل AdWords توانست بازدیدهای فروشگاهی را پیگیری کند، همه چیز واقعی تر شد … اما به طور جدی، این چگونه کار می کند؟ کارمند سابق گوگل، مت لاوسون ما را در این مقاله با این مقوله بیشتر آشنا می کند.

نکته:

 • نقشه های گوگل مطالبی را در مورد ساختمان ها – حتی شکل آنها – می داند و هنگامی که با Wi-Fi، بسته های اینترنتی و سیگنال های GPS لایه بندی می شود، داده های مربوط به آنها بیشتر مشخص می شود.
 1. بازاریابی موبایل ۱۰۱: فرمولی کارآمد برای رها کردن پتانسیل کامل شما – Search Engine Land

سرخط اخبار: مخاطبان هدف شما از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. بنابراین کمپین های تبلیغاتی تلفن های همراه خود را سریعا منتشر کنید. این مقاله بسته بندی شده توسط اندرو لولک یک راهنمای شروع عالی برای پاسخ به تقاضای کاربران تلفن همراه ارائه می دهد.

نکته:

 • اصول ساده ای برای تبلیغات تلفن همراه وجود دارند مانند کوتاه بودن، به صورت تماس تلفنی بودن. صفحات وب با محتوای لزوما کمتر، اما محتوای سازمان یافته تر برای تلفن همراه عموما استفاده می شوند.

تبلیغات اجتماعی

 1. همه آن چیزی که تبلیغ کنندگان PPC درباره تبلیغات LinkedIn می خواهند بدانند- قسمت ۱ و قسمت ۲- Land Marketing

مشابه همه، من نیز فکر می کنم LinkedIn گربه ای سرخ در دنیای تبلیغات اجتماعی است و جالب است درباره قابلیت های آن مطالبی را بیاموزیم. Sahil Jain خلاصه ای از فرصت های از دست رفته شما را در این دو بخش ارائه می دهد.

نکته:

 • با تمام ویژگی ها و استراتژی هایی که توسط تبلیغ کنندگان در حال حاضر در LinkedIn مورد استفاده قرار می گیرند، ارزشش را دارد تا نگاهی به آن بیندازید و بررسی کنید ایا برای شما نیز کارساز می باشند.
 1. ۱۰ مورد از بهترین هک های فضای مجازی در طول تاریخ- WordStream

اگر در سال جاری در کنفرانس های من شرکت کرده باشید، می دانید که من دغدغه هایی در زمینه هک رسانه های اجتماعی دارم. بنابراین بگذارید به شما بهترین هک هایی که تا به حال در این مقاله آموخته ام را با الهام از یک وبینار که در اوایل سال جاری با Matt Umbro برگزار شد، به شما نشان دهم.

نکته:

 • بهترین ترفند برای افزایش نمرات کیفی شما در فیس بوک و توییتر، هدف گیری بهترین قابلیت ها و افزایش آنها می باشد.

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

چرا تبلیغات گوگل گزینه مناسبی برای شرکت‌های B2B است؟

اگر می‌دانستید که روزانه  شخصی فعالیت‌های شما را رصد می‌کند و درصد رشد و موفقیت شما اندازه ...

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز با ۸ روش کاربردی

آن بخش از سرمایه‌ای را که به عنوان بازاریابی اینترنتی برای تبلیغات در گوگل خرج می‌کنید چگونه ...

۵ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

اهمیت استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل برای کسب‌و‌کارها

با وجود پیشرفت‌های چشمگیری که در عرصه دیجیتال مارکتینگ اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۲۰ میلادی ...

۲ شهریور ۱۳۹۹ | SEO , گوگل ادز

آموزش لینک کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادوردز

با متصل کردن گوگل آنالیتیکس به اکانت گوگل ادوردز خود می‌توانید به عملکردی یکپارچه برای مدیریت بهتر ...

افزایش ترافیک سایت با نوین مارکتینگ
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید