رشد ۲۲.۵% تبلیغات PPC گوگل ادز در نیمه اول ۲۰۱۹

توسط علی‌مراد ۲۳ مرداد ۹۸
تبلیغات ppc گوگل ادز

گزارش جدید درباره پلتفرم های تبلیغاتی در  سال 2019 در فضای دیجیتال حاکی از آن است که تبلیغات ppc گوگل ادز مهم ترین پلتفرم تبلیغاتی آنلاین در حال رشد است.  

 در شش ماه اول سال 2019 حدود 13.12 میلیارد دلار هزینه در بخش تبلیغات خرده فروشی برای تبلیغات بر پایه جستجو پرداخت شده است. که این عدد 22.5% از مدت مشابه سال قبل بیشتر است.  

پیش بینی‌ها درباره سال 2020 هم عدد 15.65 میلیارد دلار را ارائه می‌کنند.  

در این گزارش به موضوع ادغام تمام سرویس های پولی گوگل در سرویس گوگل ادز نیز اشاره شده. بخش خرده فروشی پس از این ادغام بیشترین اقبال را به سرویس جدید گوگل ادز نشان داده.

اضافه شدن انواع تبلیغات مخصوص خرده فروشی‌ها مانند: رزرو

مستقیم هتل از روی صفحه جستجوی گوگل؛ گوگل شاپ و تبلیغات بر پایه گوگل مای بیزینس

تبلیغات ppc گوگل ادز

تبلیغات ppc گوگل ادز

همه و همه مواردی هستند که به جذب هر چه بیشتر خرده فروشی ها به تبلیغات گوگل

پرداخته‌اند.

دیگر مثال‌هایی که می‌توان برای کار کرده‌ها پر طرفدار تبلیغات ppc گوگل ادز آورد، باز شدن راه تبلیغات گوگل ادز در گوگل مپ است. این تبلیغات را می‌توان محلی‌ترین نوع تبلیغات گوگل دانست. زیرا کمک می‌کند که ترافیک به کسب و کارهای محلی هدایت شود و راه خرید فیزیکی را بر افراد محلی باز می‌کند و همین طور سهم کسب و کارهای محلی را از تبلیغات گوگل بیشتر می‌کند.

این یکپارچگی در بخش‌ها و پلتفرم‌های دیگر چندان دیده نمی‌شود. در نوین مارکتینگ هم علیرغم تحریم‌های اعمال شده از سوی گوگل، بسیاری از خدمات گوگل ادز به مشتریان ارائه می شود، مانند: تبلیغات در جی میل و تبلیغات اپلیکیشن. برای آن که تبلیغات در گوگل خود را به دست حرفه‌ای ترین تیم تبلیغاتی ppc گوگل ادز بسپارید حتما با دپارتمان تبلیغات در گوگل نوین مارکتینگ تماس بگیرید.   

در پیش بینی ها انجام شده حدود 46.3% پول خرج شده در  بازار دیجیتال در تبلیغات جستجوگر ها صورت می‌پذیرد. که 41.5% از میانگین کل صنعت بالاتر است.

عددهای بر آمده از شش ماه اول سال 2019 می‌تواند ما را به این تخمین برساند که در سال 2020، 47.3% کل بازار دیجیتال توسط همین تبلیغات ppc در موتور های جستجو اشغال می شود. 

در میان تمام بخش‌های تبلیغات ppc گوگل ادز، گوگل شاپ نیز بسیار رشد خوبی را نشان می دهد زیرا نرخ تبدیل آن از 1.1% به 3.1% افزایش یافته است. این در حال است که این بخش از تبلیغات گوگل ادز به ستون فقرات تبلیغات خرده فروشی ها بدل شده است.

البته این رشد در تبلیغات جستجو گوگل بیشتر به نفع آمازون تمام می شود بسیاری از خرده فروشی ها تمایل دارند هزینه تبلیغات خود را در سرچ آمازون هم بالا ببرند . 

منابع: searchenginejournal
اشتراک گذاری

عضویت در خبرنامه نوین مارکتینگ

با وارد کردن ایمیل خود به جمع خوانندگان ما بپیوندید.

علی‌مراد

من نویسنده‌ای توانا به فن SEO و SEM هستم. در وبسایت‌های بسیاری قلم زده‌ام و اکنون سردبیر بلاگ نوین مارکتینگم. تمام تلاشم بر آن است که مطالبی جذاب، خواندنی، مفید و روشمند به شما ارائه کنم.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم نمایش داده نخواهد شد. موارد ضروری با * مشخص شده اند.

11111 /home/novinmain/domains/novinmarketing.com/public_html/wp-content/themes/marketing/single.php