جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز و ساخت یک زوج قدرتمند

دسته بندی : گوگل ادز
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
بازدید ها : 655 بار
جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز

این مقاله را دیپتی ایلا Deepti Illa در بلاگ گوگل مارکتینگ پلتفرم نوشته است. او بازاریاب ارشد پلتفرم گوگل آنالیتیکس است. جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز شاید در ظاهر یک راه حل فنی است اما به اعتقاد دیپتی این کار نسبتا ساده می تواند بهترین حرکت برای جلو بردن اهداف بازاریابی شما باشد.

شما با هر مقدار شارژ گوگل ادز در نوین مارکتینگ می‌توانید درخواست جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز خود را به ما بدهید. برای این کار همین الان با دپارتمان گوگل ادز نوین مارکتینگ تماس بگیرد.

امروزه سفر مشتری یک مسیر استاندارد را دنبال نمی‌کند. این مسیر متنوع، غیرخطی و همیشه در حال تحول است. مصرف کنندگان در مورد محصولات دستگاه‌های مختلف تحقیق می‌کنند و بازاریابان به دنبال راه‌هایی برای ارائه تجربه‌هایی هستند تا انتظارات روزافزون مصرف کنندگان را برآورده کنند. برای عده کثیری از بازاریابان، راه‌حل این مساله در درک عمیق‌تر از سفر مشتری نهفته است. یک پارچه سازی اطلاعات گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز به شما در دستیابی به این امر کمک می‌کند.

 از اینجا بخوانید : آموزش لینک کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادوردز

جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز

 

پس از جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز یک مشارکت قدرتمند شکل می‌گیرد و با دیدن این دو آمار در کنار هم می‌توانید روش‌های یکپارچه‌ای را به دست آورید  که به شما در درک  عمیق‌تر، ایجاد بازاریابی دقیق‌تر و هدایت نتایج بهتر در تجارت کمک کند.

بازاریابی دَرْک محور Insights-driven marketing

همکاری این دو ابزار با هم  باعث می‌شود تا درک آگهی و ایجاد آگهی در گوگل در کنار یک دیگر قرار بگیرند این کار کمک می‌کند تا بهتر متوجه شوید کدام تبلیغات کاربران را به مشتری تبدیل می‌کنند و می‌توانند نرخ تبدیل را افزایش دهند. سپس شما می‌توانید بر اساس این تفکرات تبلیغات خلاقانه‌ای ایجاد کنید و بازاریابی آگاهانه‌ای را انجام دهید که به نرخ تبدیل بالاتر منجر شود.

بهینه‌سازی قیمت‌های گوگل ادز

زمانی که گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز را با یکدیگر پیوند می‌دهید، می‌توانید مستقیماً در حساب آنالیتیکس خود به مجموعه جدیدی از گزارش‌های مربوط به کمپین‌های گوگل ادز دست یابید. جفت کردن این دو ابزار گوگل به شما کمک می‌کند تا بهتر درک کنید که بعد از کلیک مشتری بر روی تبلیغ چه اتفاقی می‌افتد. برای مثال، ممکن است متوجه شوید که کلمات کلیدی خاصی منجر به تبدیل‌های بیشتری می‌شود و الان شما می‌توانید پیشنهادات خود را بر روی همان کلمات کلیدی با عملکرد بالا  متمرکز کنید.

جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز

پیام‌های سفارشی

هنگامی که گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز با یکدیگر کار می‌کنند، شما می‌توانید مخاطبین آنالیتیکس را با گوگل ادز به اشتراک بگذارید تا بتوانید پیام‌های متناسب را برای گروه‌های مختلف از مشتریان ارسال کنید. برای مثال، شما می‌توانید لیست مخاطبی از کاربرانی تهیه کنید که سبد خرید خود را از محصولات وب‌سایت شما پر کرده‌اند اما مراحل خرید را تکمیل نکرده‌اند و سبد خود را رها کرده‌اند. سپس می‌توانید در گوگل ادز یک کمپین ایجاد کنید و بر روی این دسته از افراد تمرکز کنید، در این فرآیند نرخ تبدیل به شد افزایش می دهد.

یادگیری ماشین پیشرفته با جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز

قابلیت‌های یادگیری ماشین در آنالیتیکس به سؤالات مهمی درباره مخاطبان شما پاسخ ‌می‌گوید. برای مثال، شما می‌توانید از آنالیتیکس سوالاتی به زبان ساده بپرسید مانند «به صورت میانگین کاربران تلفن همراه چه مدت زمانی را در صفحه سایت من می‌گذرانند؟» و به سرعت هم پاسخ خود را دریافت کنید. شما می‌توانید از یادگیری ماشین استفاده کنید تا بتوانید یک لیست از مشتریان با ارزش خود با لیست هوشمند ایجاد کنید، سپس کمپین‌های تبلیغاتی گوگل خود را به صورت پویا تنظیم کنید تا به این مشتریان دست یابید.

درباره آینده یادگیری ماشین گوگل در مقاله دیگر نوین مارکتینگ به عنوان “ آینده گوگل در زمینه یادگیری ماشین: نکاتی برای برنامه‌نویسان مستقل ” به خوبی صحبت کرده‌ایم . شما با جفت کردن گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز یک قدم بزرگ برای به دست آوردن اطلاعات بسیار حیاتی برای مارکتینگ خود بر می‌دارید اطلاعاتی که گاهی از فروش مستقیم محصولاتتان هم با ارزش تر است. امیدوارم با این کار کسب و کار پر رونقی داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

چرا تبلیغات گوگل گزینه مناسبی برای شرکت‌های B2B است؟

اگر می‌دانستید که روزانه  شخصی فعالیت‌های شما را رصد می‌کند و درصد رشد و موفقیت شما اندازه ...

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

مدیریت هزینه‌ها در گوگل ادز با ۸ روش کاربردی

آن بخش از سرمایه‌ای را که به عنوان بازاریابی اینترنتی برای تبلیغات در گوگل خرج می‌کنید چگونه ...

۵ شهریور ۱۳۹۹ | گوگل ادز

اهمیت استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل برای کسب‌و‌کارها

با وجود پیشرفت‌های چشمگیری که در عرصه دیجیتال مارکتینگ اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۲۰ میلادی ...

۲ شهریور ۱۳۹۹ | SEO , گوگل ادز

آموزش لینک کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادوردز

با متصل کردن گوگل آنالیتیکس به اکانت گوگل ادوردز خود می‌توانید به عملکردی یکپارچه برای مدیریت بهتر ...

افزایش ترافیک سایت با نوین مارکتینگ
دو برابر ترافیک بیشتر، مشتریان بیشتر، برای همه کسب و کارها
هم اکنون عضو شوید تا به صورت رایگان از آخرین استراتژی های روز جذب مشتریان و وفادارسازی آنها اطلاع پیدا کنید