نوآوری‌های جدید برای توسعه برنامه تجاری خود با تبلیغات

۲۹ بهمن ۱۳۹۸
بازدید ها : 482 بار
زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسعه برنامه تجاری

مقاله حاضر بیانیه گوگل است برای حضورش در نمایشگاه و کنفرانس بازی و سرگرمی دیجیتال چین. از آنجا که در این مقاله به موضوعات بسیار مهمی که  برای توسعه برنامه تجاری مبتنی بر وب اشاره شده است ما تمام این مقاله ترجمه کرده روی سایت نوین مارکتینگ قرار می‌دهیم. استفاده از این ایده را به تمامی دیجیتال مارکتر‌ها توصیه می‌کنیم.

توسعه‌دهندگان برنامه در سراسر جهان تلاش می‌کنند تا محدودیت‌های نوآوری را حذف کنند تا بتوانند انتظارات بالای مصرف‌کنندگان را برآورده سازند. در این بازار جهانی با رقابت بالا، برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بیشتر از هر زمان دیگر اهمیت دارد تا بتوانند روش‌هایی را برای ساخت و توسعه تجارت خود پیدا کنند.

در پنل Think Games در  نمایشگاه و کنفرانس سرگرمی و بازی دیجیتال چین “ChinaJoy” ما نوآوری‌هایی را به اشتراک می‌گذاریم که به شما کمک می‌کند تا کاربران بیشتری را پیدا کنید و درآمد خود را مطابق با آخرین راه‌حل‌های گوگل رشد دهید.

زمانی که کاربران به دنبال چیز جدیدی هستند دسترسی به کاربران را گسترش دهید

برقراری ارتباط با افراد مناسب در زمان مناسب برای ساختن یک پایگاه کاربر قدرتمند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کمپین‌های برنامه گوگل کار را برای شما آسان می‌کند تا کاربرانی که علاقه‌مند به برنامه شما هستند در سراسر مایملک گوگل شما را پیدا کنند. شبکه دارایی‌های گوگل عبارت‌اند از: جستجوی معمول گوگل، گوگل پلی، یوتیوب و بیش از سه میلیون سایت و برنامه در شبکه گوگل ادسنس.هر جا که  کمپین‌های برنامه جدیدی وجود دارد، گوگل به شما کمک می‌کند تا به توسعه برنامه تجاری خود بپردازید.

Discover  که قبلاً با عنوان Google Feed شناخته می‌شد ماهیانه به بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال کمک می‌کند تا محتوای تازه و جالب مربوط به چیزهایی که به آنها اهمیت می‌دهند را کشف کنند، مانند اخبار جهانی و موضوعات مورد علاقه مانند ورزش، موسیقی و بازی‌های موبایل. اکنون، شما می‌توانید از طریق کمپین‌های برنامه به کشفیات “Discover” دسترسی پیدا کنید تا با استفاده از تبلیغات مرتبط و جذاب بصری، کاربران بیشتری را تحت تاثیر قرار دهید.

کمپین‌های برنامه در حال اجرا در ایالات متحده  در حال حاضر به صورت خودکار به کاربران بالقوه بیشتری در Discover دسترسی پیدا می‌کنند که برای جستجوی برنامه شما باز هستند. و در ماه‌های آینده، دسترسی مالزی، آفریقای جنوبی، هند، پاکستان، کانادا، برزیل، ژاپن و اندونزی نیز به تبلیغات Discover باز می‌شود. ما قصد داریم تا قبل از پایان سال جاری، تبلیغات برنامه در Discover را به همه بازارهای موجود ارائه دهیم.

علاوه بر Discover، ما در دو بخش دیگر گوگل نیز فرصتهای دستیابی جدیدی را معرفی می‌کنیم:

تبلیغات برنامه در جستجوی یوتیوب:  تبلیغات برنامه شما هم‌اکنون واجد شرایط برای نمایش در بخش برتر جستجوی تلفن همراه یوتیوب است. تلفیق مخاطبان جهانی یوتیوب با ریچ اسنیپد‌ها یا نتایج غنی شده به شما کمک می‌کند تا تبلیغات مرتبط و مفید را به تعداد بیشتری از کاربران برنامه مورد نظر ارائه دهید.

توسعه برنامه تجاری

توسعه برنامه تجاری

تبلیغات ویدیوی در جریان دیسپلی ادز: تبلیغات ویدیویی در جریان در اصل تبلیغاتی قابل رد شدن هستند که قبل، حین و یا بعد از ویدیویی که کاربر در حال تماشای آن است پخش می‌شود.

از ماه آینده، ضمن مشاهده محتوای ویدیو در برنامه‌های تلفن همراه و سایت‌های شبکه ما، همزمان می‌توانید به افراد بیشتری با تبلیغات خود دسترسی پیدا کنید.

توسعه برنامه تجاری

توسعه برنامه تجاری

درآمد را افزایش دهید و تجربه بهتری به کاربر ارائه دهید

پیدا کردن کاربران مناسب بسیار مهم است اما توسعه‌دهندگان برای ایجاد کسب و کار پایدار باید به فکر افزایش درآمد کلی باشند. با ادغام تبلیغات در نقاط ضعف طبیعی در برنامه خود می‌توانید یک جریان جدید درآمد را ایجاد کرده و تجربه بهتری را به کاربر ارائه دهید.

قالب جدید تبلیغات باز، برنامه جدید ما به شما این امکان را می‌دهد تا همزمان با اینکه کاربران منتظر بارگذاری برنامه شما هستند بتوانید تبلیغات خود را به کاربران نیز نشان دهید. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است تا با نام تجاری برنامه شما یکپارچه شود، این قالب ضمن ایجاد یک تجربه کاربری خوب، روش‌های جدیدی را برای کسب درآمد به شما می‌دهد. برای شروع کار با این قالب  فقط کافی است تا به بخش مدیریت حساب خود وارد شوید.

علاوه بر تبلیغات آزاد اپلیکیشن جدید، در اینجا ما دو روش دیگر را به شما معرفی خواهیم کرد که ضمن افزایش درآمد، به شما در ارائه تجربیات تبلیغی بهتر برای کاربران کمک خواهد کرد:

تقسیم هوشمند هم‌اکنون برای واحدهای تبلیغی دارای پاداش قابل استفاده است. این ویژگی که در اوایل سال جاری برای واحدهای تبلیغاتی بینابین اعلام شده است، تبلیغات را فقط برای کاربرانی نمایش می‌دهد که  بعید است بتوانند در برنامه شما خرید کنند. این امر در حالی که درآمد تبلیغات شما را افزایش می‌دهد، از تجربه کاربر خریداران شما نیز محافظت می‌کند.

AdMob Insights :  ویژگی جدید Insights به این صورت است که هنگامی که سیستم ما تغییرات غیر طبیعی در معیارهای کلیدی شما مانند ECPM، برداشت و درآمد را تشخیص می‌دهد، بلافاصله به داشبورد AdMob هشدار می‌دهد. این قابلیت جدید به شما این اجازه را می‌دهد تا بلافاصله متوجه هر گونه تغییراتی شوید که  بر روی تجربه کاربر موثر است.

این دسته از امکانات گوگل برای توسعه برنامه تجاری مارکتر‌هایی به شدت لازم است که عمر کمپین‌های کوتاه‌تری نسبت به دیگر مارکتر‌ها دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Related Articles

مقالات مرتبط

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | دیگر مقالات , گوگل ادز

آماده کردن وب‌سایت برای تبلیغات در گوگل

آماده کردن وب‌سایت برای تبلیغات در گوگل اقدامات گسترده و متنوعی را شامل می‌شود که پیش از ...

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | کانتنت مارکتینگ

صفر تا صد نوشتن رپورتاژ آگهی و نکات آن

آشنایی با نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و اطلاع از جزئیات آن از ضروریات در حوزه دیجیتال مارکتینگ ...

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ | SEO , کانتنت مارکتینگ

آشنایی با تقویم تولید محتوا و بخش‌های مختلف آن

تقویم تولید محتوا به زبان ساده جدولی است شامل برنامه‌ریزی روزانه برای تولید‌کنندگان محتوا و ساماندهی پروژه‌های ...

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | SEO , کانتنت مارکتینگ

همه چیز درباره چرخه عمر محتوا و آشنایی با ۶ مرحله آن

هر محتوا بسان محصولی است که به مخاطب عرضه می‌شود. با این رویکرد می‌توان برای محتوا نیز ...