google adwords گوگل ادوردز

گوگل ادوردز google adwords سرویس تبلیغات کلیکی گوگل است. استفاده از این سرویس به شما به عنوان مالک وبسایت یا یک بازاریاب درونگرا و یا صاحب یک کسب و کار، امکانات بسیار زیادی می‌دهد تا بتوانید با پرداخت مبالغی سایت خود را به رتبه‌های بالای فهرست جستجوی گوگل برسانید. نوین مارکتینگ در مقاله‌ای تمام جزئیات مربوط به گوگل ادوردز را توضیح می‌دهد.

این مقاله به زودی در یک فایل pdf ، در این صفحه، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

این مقاله به دنبال آن است که سؤالات که شما درباره google adwords دارید را پاسخ دهد.
سؤالاتی مانند:
• جستجوی پولی گوگل چیست ؟
• چطور از جستجوی پولی یا گوگل ادوردز استفاده کنیم؟
• جستجوی پولی google adwords چطور کار می‌کند؟
• استراتژی در گوگل ادوردز چیست؟
• موفقیت در google adwords کی حاصل می شود؟

نوین مارکتینگ و سرویس گوگل ادوردز

همه این‌ها موارد بسیار مهمی است که در گوگل ادوردز شما به آن نیاز دارید. این عناوین مباحث کلی هستند که در مقاله نوین مارکتینگ به زودی در اختیار شما قرار می‌گیرد. بعد از خواندن این مقاله شما عملا با چگونه کارکرد تبلیغات کلیکی گوگل یا google adwords آشنا می‌شوید. به هر حال استفاده درست از این تبلیغات تحول عظیمی در کسب و کار شما پدید می‌آورد.
این مقاله ترجمه است روز آمد از کتاب اینترنتی How to Use Google AdWords از سایت Hubspot که با تغییرات خاصی برای روز آمدتر شدن در اختیار شما قرار می‌گیرد. هاب‌اسپات یکی از مراجع آموزش مارکتینگ در فضای اینترنت است و در زمینه آموزش استفاده از گوگل ادوردز نیز این وب‌سایت بین‌المللی یکی از مراجع بسیار مهم به حساب می‌آید.
نوین مارکتینگ با ترجمه مقالات بسیار مهم مربوط به گوگل ادوردز از این سایت و دیگر سایت‌ها مهم سعی می‌کند به دانش مخاطبان خود در باب استفاده از این گونه سرویس‌های آنلاین بیفزاید. این رسالت نوین مارکتینگ از آنجا سرچشمه می گیرد که این شرکت اولین شرکت خدمات‌دهنده گوگل ادوردز در ایران بوده است و کماکان نیز بالاترین بازدهی را در خدمات google Adwords خود برای مشتریانش فراهم می‌آورد.
با نوین مارکتینگ همراه باشید تا بهترین خدمات را در کنار به روزترین دانش از آن خود کنید.
این مقاله در یک فایل پی دی اف در آینده نزدیک در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای خبر دار شدن از زمان به‌روزرسانی مقالات لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

منبع:

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
Related Articles

مقالات مرتبط